Kompromitacja! ,,Humaniści'' od gospodarki w sztabie Trzaskowskiego - zdjęcie
10.07.20, 11:32Michał Gramatyka, sztab Rafała Trzaskowskiego/YT/RMF FM

Kompromitacja! ,,Humaniści'' od gospodarki w sztabie Trzaskowskiego

2

Szczegóły zostaną przedstawione w stosownym czasie. Pyta mnie pan o rzeczy, które są dosyć dla mnie trudne. Zaskoczony jestem… Poddaję się, tu mnie pan trafił – takie i temu podobne zlepki słów można usłyszeć z odpowiedzi udzielonych przez Michała Gramatykę, członka sztabu Rafała Trzaskowskiego w audycji radia RMF FM. Redaktor Marcin Zaborski próbował poznać szczegóły programu wyborczego Rafała Trzaskowskiego.

Oto bardziej pełne wypowiedzi Gramatyki:

- Szczegóły zostaną przedstawione w stosownym czasie. Jestem przeciw dzieleniu społeczeństwa na lepszych i gorszych

Oraz:

- Szczegóły zostaną przedstawione, gdy ustawa trafi do Sejmu. Jestem przekonany, że grupa ekspertów ma te rozwiązania w głowie

Albo:

- Pyta mnie pan o rzeczy, które są dosyć dla mnie trudne – przyznał sztabowiec Trzaskowskiego, który kilka minut wcześniej chwalił się swoim doświadczeniem w służbie zdrowia.

I tak właśnie wyglądają eksperci „humaniści” i nie tylko w sztabie wyborczym kandydata Platformy Obywatelskiej Rafała Trzaskowskiego. Kiedyś humaista to był człwiek wszechstronnie wykształcony, a dzisiaj ... no cóż ...

Kompletna kompromitacja!

 

mp/rmf24.pl

Komentarze (2):

Michał Jan2020.07.10 11:49
W ekonomii, całkowity brak wiedzy jest lepszy od przekonania, że redystrybucja dochodów, poprzez odbieranie potencjalnie inwestującym dla zaspokojenia pragnień konsumpcyjnych, może przyczynić się do rozwoju gospodarki.
Wies2020.07.10 11:40
Kiedyś byli absolwenci UML-ów.