Komorowski: Biją we mnie jak w worek treningowy - zdjęcie
25.02.15, 10:43Bronisław Komorowski (fot. Prezydent.pl)

Komorowski: Biją we mnie jak w worek treningowy

4

Zapewnił też, że jest kandydatem „obywatelskim”, cokolwiek miałoby to znaczyć – bo w praktyce znaczy chyba tylko tyle, że popiera to „obywatelska” Platforma. Komorowski zapewnia jednak, że skala poparcia dla niego jest „dużo większa niż tylko z PO”.

Urzędujący prezydent nie wyklucza też, że dojdzie do drugiej tury wyborów. „Moi konkurenci starają się odzyskać poparcie swojego elektoratu. Na razie odzyskali połowę” – powiedział. 

Wyjaśnił też, że „nie chce uczestniczyć w polskim piekiełku", którego już unika od czasów wybrania na urząd prezydenta. I właśnie dlatego nie bierze jak na razie udziału w debatach z innymi kandydatami.

Dodał też, że wszyscy chcą rozmawiać właśnie z nim, bo wszyscy chcieliby "walić jak w bęben" w urzędującego prezydenta. Komorowski dodaje, że jego poglądy są powszechnie znane, bo komunikuje je w mediach - na przykład w "Polskim Radiu".

kad

Komentarze (4):

anonim2015.02.25 11:06
To szybko odzyskują, kampania dopiero nabierze barw jak posłuchacie G Brauna.Jeszcze chwila , na ten czas to co dzień sam bruluje w tv .
anonim2015.02.25 11:11
przepraszam ja mu nie udzieliłem swojego głosu, mandatu, więc mowa obywatelski czyli wszystkich, wystarczy że się ktoś wyłamie i ta idea lega w gruzach, a więc niech jest kandydatem swojej PO i wszelkich lemingów WSIoków
anonim2015.02.25 11:26
Ta kanalia by się wstydziła.
anonim2015.02.26 6:15
"Komorowski: Biją we mnie jak w worek treningowy". A do czego innego się człowieku nadajesz? Natomiast takie farmazony jak: "że jest kandydatem obywatelskim" można w buty włożyć albowiem wierzy w nie tylko "obywatelski" elektorat Partii Obłudników.