Komorowski strofuje dziennikarza, który chce poznać...prawdę! - zdjęcie
09.06.16, 08:52

Komorowski strofuje dziennikarza, który chce poznać...prawdę!

Do ciekawej sytuacji doszło w programie #Rzeczopolityce dla portalu rp.pl podczas rozmowy, jakiej udzielił były prezydent Bronisław Komorowski. Kiedy redaktor Andrzej Stankiewicz konsekwentnie prostował przeinaczenia Komorowskiego ws. słów prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego, ten ostatecznie nie wytrzymał. – Czy pan nie jest przesadnie wrażliwy w traktowaniu Jarosława Kaczyńskiego, który innych wali młotem? – zwrócił się poirytowany do dziennikarza.

Były prezydent zirytował się również pytaniem Stankiewicza, kiedy ten dopytywał go o jedną z wypowiedzi, w której Komorowski porównał rządy PiS do III Rzeszy. – Uderz w stół, a nożyce broniące Jarosława Kaczyńskiego się odezwą – odpowiedział były marszałek Sejmu.

Dziennikarz zadał także pytanie, które dotyczyło związków byłego prezydenta z WSI oraz ewentualnych komisji śledczych, czy śledztw prokuratury, które miałyby wyjaśnić nieprawidłowości za rządów PO-PSL. – Oni zlikwidowali WSI, więc nie rozumiem logikę Pana pytania. W ich sercach jest nienawiść i chęć sięgania po niegodziwe środki! Liczę się ze wszystkim, z każdym kłamstwem – odpowiedział Komorowski.

 

lop/rp.pl