Kolejne kluby fitness wygrywają z sanepidem ws. prowadzenia działalności podczas lockdownu - zdjęcie
17.07.21, 16:26fot. pixabay.com

Kolejne kluby fitness wygrywają z sanepidem ws. prowadzenia działalności podczas lockdownu

7

- "Na podstawie ustaleń kontroli, w których toku ustalono, że kluby są czynne, organ pierwszej instancji trzema decyzjami nałożył na przedsiębiorcę kary pieniężne za niezastosowanie się przez przedsiębiorcę do zakazu prowadzenia działalności siłowni i klubów sportowych" – czytamy w komunikacie Rzecznika MŚP.

Jak informuje PAP, z pomocą Rzecznika MŚP, kolejne trzy kluby fitness w Gdańsku wygrywają proces z sanepidem, a Wojewódzki Inspektor Sanitarny nakładające na przedsiębiorców kary pieniężne za niezastosowanie się do zakazu prowadzenia siłowni i klubów fitness w czasie lokcdownu.

Od pierwszej decyzji nałożenia kar na przedsiębiorców za prowadzenie działalności podczas lokdownu odwołał się Rzecznik MŚP. Jak wskazał w odwołaniu, doszło do ”naruszenia przepisów kodeksu postępowania administracyjnego oraz na brak podstaw do wydania zaskarżonych przez stronę decyzji Rzecznik wniósł o uchylenie zaskarżonych decyzji i umorzenie postępowania pierwszej instancji w całości”.

Tym samym Wojewódzki Inspektor Sanitarny "uchylił przedmiotowe decyzje w całości" oraz przekazał sprawy do ponownego rozpatrzenia organowi pierwszej instancji.

 

mp/pap

Komentarze (7):

Anonim2021.07.18 22:49
1 lipca weszła w życie Ustawa Zakrzewskich. Ciekawy artykuł w tym temacie: https://polskatimes.pl/edukacja-domowa-ustawa-zakrzewskiego-rewolucja-w-polskim-szkolnictwie/ar/c5-15594553
Detonator2021.07.18 6:52
Problem w tym, że Naród będzie musiał z podatków zapłacić za to co zrobiła junta Kaczyńskiego! No bo ci darmozjady politycy przecież nie nie mają, bo oni pracą uczciwą się nigdy nie splamili! Moze by tak w końcu do odpowiedzialności ich pociągać! Dość tego pasożytnictwa na Narodzie Polskim!
Anonim2021.07.17 19:53
Ucierania kinola pasożydowi ciung dalszy nastąpi w podskokach.
tak to ja matis89, CHUJ nie katolik!2021.07.17 18:28
Wybaczcie Polaki, że jestem taka brudna k urwa białoruska! Robie co mi ten ch uj Łukaszenka każe. Piierdoliłem i dalej piierdole jak połamany ch uj o szczepionkach, o papieżu, ale ANI jednym słówkiem nie bąknąłem o szczepionkach Putina i tego bandyty z Chin Xi. ................. Gówno prawda, że jestem "katolikiem"! Jestem zwykłą, starą k urwą!
matis892021.07.17 18:16
Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI szczepieniami i je przepowiedział 17.06.2012 tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono ZABIJAĆ.......''
Anonim2021.07.17 17:16
Fitnes silownia czy baseny sa plantacjami zdrowia, ale pisowska mafia by pokazac ze cos robia ich pozamykala. Od poczatku pitolili ze Kopacz nic by nie zrobila i zakazali nawet jazdy rowerem. TE SKURW.. SYNY J3BANE. Przyczyny zamykania branzy sportowo rekrecyjnej, sa czysto ekonomiczne i polityczne - oni nic nie produkuja, nie tworza lancuchow powiazan, maly wplyw na pkb a ponadto korzysta z tego glownie elektorat PO. Dziambor i Semka przez otylosc niemal nie umarli. Szmaty na ryju nic nie daly.
Ale2021.07.18 20:10
pieprzysz! Jak 1. sekretarz KC.