Oburzające! Kluzik - Rostkowska jeździ za nasze - zdjęcie
02.05.15, 17:10Kluzik Rostowska (fot. wikipedia Ryszard Holubowicz)

Oburzające! Kluzik - Rostkowska jeździ za nasze

2

W ubiegłym roku szefowa Ministerstwa Edukacji Narodowej przygarnęła na paliwo 19 902 złote. To mniej więcej tyle, ile wynosi roczne wynagrodzenie nauczyciela rozpoczynającego pracę w szkole.

Choć Joannie Kluzik – Rostkowskiej jako szefowej resortu edukacji przyszługuje służbowa limuzyna, najwyraźniej woli za publiczne – NASZE – pieniądze tankować prywatny samochód.

Joanna Dębek, rzecznik prasowa MEN tłumaczy:

„Jako posłanka paliwo tankuje do prywatnego samochodu, wykorzystywanego do realizowania zadań i obowiązków poselskich”

Rządowa limuzyna przyszługuje pani minister i jest dostępna 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Wydatki na przeglądy, ubezpieczenie i paliwo pokrywane są z budżetu ministerstwa.

Jak wyjaśnia Joanna Debek „Szefowa MEN jak każdy minister ma prawo do korzystania z samochodu służbowego. To, jak często z niego korzysta, zależy od miejsca i liczby obowiązków ministerialnych”

No tak, nie pierwszy i nie ostatni to raz…

KZ/Se.pl

Komentarze (2):

anonim2015.05.2 18:55
Cholerna jąkała. Zdania bez zapowietrzenia nie wypowie, a jak wypowie to człowiek rozumny zastanawia się o co jej chodziło a jednak gamonia zrobili ministrem. Jak tak mało inteligentna baba mogła zostać ministrem do dziś zachodzę w głowę. Że za masło się cokolwiek pouczyła, choć raczej po jej wypowiedziach widać, że nie za wiele to niech nawet, pal licho. Ale za co mogła zostać ministrem? Może jest jednak w czymś dobra ...
anonim2015.05.2 20:15
gdyby była w pisie to anetce by pewno to bardzo przeszkadzało i inne argumenty by zostały tu użyte, no ale jak tyczy się sprawa swojej ulubionej opcji to nie wolno złego słowa powiedzieć, lemingoza !!!