Kluzik-Rostkowska do nauczycieli: Bawcie się dobrze! - zdjęcie
14.10.15, 11:57Fot. Youtube

Kluzik-Rostkowska do nauczycieli: Bawcie się dobrze!

3

Minister Edukacji Narodowej z okazji dnia nauczyciela złożyła życzenia wszystkim pracownikom polskiej oświaty. Jednak jej słowa z łatwością mogłyby być odczytane jako kpina.

W zamieszczonym w serwisie Youtube nagraniu minister Kluzik-Rostkowska zwróciła się do wszystkich przedstawicieli polskiego szkolnictwa w tym do nauczycieli, woźnych, a nawet kucharek. W tym jakże szczególnym dniu życzyła im tylko jednego - dobrej zabawy.

"Bawcie się dobrze!" - życzenia to miłe i radosne, ale można by się zastanawiać, czy do końca stosowne i czy nauczyciele wraz innymi pracownikami polskich szkół mają nastrój do zabawy. Czy do wesołości skłaniają ich wysokości płac? Nierzetelna podstawa programowa i biurokratyzacja rodzimej edukacji? Niekończące się problemy z przystosowaniem sześciolatków do szkół?

Tak czy siak, dobrej zabawy. Oto nagranie wspomnianych życzeń.

 

emde/Youtube

Komentarze (3):

anonim2015.10.14 12:09
Jak ktoś ma zła wole to nawet jak usłyszy "dzień dobry".
anonim2015.10.14 13:18
@GajewskiDominik + Kogo jak kogo- ciebie trudno podejrzewać abyś miał dobrą wolę tzn taką która prowadzi do zbawienia wiecznego. czy nie zastanawiałeś się waszmość że te słowa były kierowane do nauczycieli z kontekstu zbliżających się demonicznych świąt Złych duchów tj. 31 X na I XI a które jak wiadomo do NIEBA nie prowadzą.
anonim2015.10.14 13:21
Na których wspomniana minister MON Kluzik-Rostowska zamierza się dobrze bawić!