Kluczem do zwycięstwa PiS - MOBILIZACJA - zdjęcie
24.09.19, 11:45Screenshot Twitter - pisorgpl

Kluczem do zwycięstwa PiS - MOBILIZACJA

23

Wielkimi krokami zbliżają się wybory parlamentarne. Prawo i Sprawiedliwość prowadzi we wszystkich sondażach, w większości z nich zdecydowanie wyprzedzając Koalicję Obywatelską i resztę opozycji. Jeśli liczymy na to, że przez kolejne 4 lata rządzić będzie PiS – najwięcej zależy właśnie od nas – od naszej mobilizacji.

Reporterowi portalu wpolityce.pl udało się dotrzeć do wyników najnowszych analiz PiS. Oparte są one przede wszystkim na badaniach wewnętrznych, a więc zlecanych przez sztab. Wyłania się z nich kilka bardzo istotnych wniosków, które Polacy popierający Prawo i Sprawiedliwość powinni wziąć sobie bardzo mocno do serca.

Przede wszystkim – obraz jest bardzo optymistyczny. PiS może wygrać te wybory bardzo wysoko, jednak konieczna jest do tego mobilizacja elektoratu prawicy.

We wspomnianych wnioskach zauważa się między innymi, że elektoraty głównych sił politycznych są ustabilizowane. Źródło zbliżone do sztabu powiedziało wspomnianemu reporterowi, że nowych wyborców:

Po prostu nie ma już skąd brać”.

Zauważono też, że wyraźny przepływ widać nadal między PO a Lewicą. Platforma zyskuje w związku z „efektem Kidawy-Błońskiej”.

Jeśli chodzi o mobilizację – ogromne problemy ma tutaj Konfederacja. W badaniu wskazano, że nawet połowa wyborców tego ugrupowania może nie pójść na wybory. Podobnie jest w przypadku Kukiz’15. Jego wyborcy mogą zostać w domu w związku z aliansem Pawła Kukiza z PSL.

Podkreślono także, że jeśli chodzi o afery kreowane przez opozycję i jej media – nie szkodzą one Prawu i Sprawiedliwości. Echo spraw jest niemal niezauważalne.

Wyborcy wydają się impregnowani na kolejne rewelacje z Czerskiej czy Wiertniczej, zwłaszcza, że PiS szybko reaguje i w ten sposób zdejmuje napięcie”

- czytamy.

Co szczególnie ważne – im wyższa frekwencja, tym lepiej dla Prawa i Sprawiedliwości. Podkreśla się, że jeśli na wybory pójdą te osoby, które wzięły udział w wyborach do europarlamentu, zwycięstwo jest w zasadzie pewne.

Według badania – w Sejmie znajdzie się PSL (ale może mu zabraknąć posłów do utworzenia klubu), Lewica (z wynikiem 8-9 procent) oraz PO, na które ma zagłosować około 30 proc. Polaków. PiS z kolei znajduje się obecnie na poziomie 45-50 procent. Wszystko zależy od mobilizacji.

A więc- idźmy na wybory i pokażmy, że chcemy kontynuowania rządów Zjednoczonej Prawicy!

dam/wpolityce.pl,Fronda.pl

Komentarze (23):

Foster2019.09.24 17:43
Po co ? Przy takich sondażach PIS wygra w cuglach. Lepiej sobie odpocząć przed telewizorem albo na łonie natury.
To ja2019.09.24 15:05
Ale wam gej daje popalić, zatkało Kakao pisiory
Teodor Szelest2019.09.24 14:44
Następne 4 lata rządów PiS-u będą tragedią dla Polski.
Polak Ateista Dumny Gej2019.09.24 14:28
PiSdzielcu nie świruj, zostań w domu :)
pedał = HIV = śmierć niewinnych dzieci 2019.09.24 13:20
GDZIE W POLSCE JESTEŚ PEDALE ??? Putinowskie q ...., trolle na polskich blogach są wszędzie. Tu najlepszym dowodem jest "polski gej" i nie tylko on. 𝐍𝐢𝐞 𝐦𝐚 𝐭𝐞𝐣-𝐭𝐲𝐜𝐡 𝐬𝐮𝐤 𝐰 𝐏𝐨𝐥𝐬𝐜𝐞! Nie dajcie się nabrać na ta sowiecka sukę !!! Suki nie mają nic wspólnego z Polską !!! Łże suka kremlowska, oni tak jak cerkiew ruska sa 𝐚𝐠𝐞𝐧𝐭𝐚𝐦𝐢 𝐅𝐒𝐁 - 𝐆𝐑𝐔. GDZIE SĄ PIENIĄDZE ZEBRANE DLA "MIKOŁAJA" ???
Polak Ateista Dumny Gej2019.09.24 13:06
Tylko PiS! Głosuję na PiS, bo tylko PiS jest jedyną drogą dla Polski! Cała lewicowa reszta, to kłamcy i aferzyści. Tylko czekają, żeby znów przyssać ryje do koryta. Nie świruj! Idź i głosuj na PiS! Jarosław! Jarosław! Jarosław!
Polak Ateista Dumny Gej2019.09.24 13:07
ruski kacapie jakbyś jeszcze nie zauważył już każdy zdemaskował twoje podszywanie się pod użytkowników, wstyd ci wypowiadać się pod własnym nickiem ze względu na tożsamość.... smuteczek :)
katolik2019.09.24 13:51
brawo!
Polak Ateista Dumny Gej2019.09.24 14:29
Słowiczku nie świruj, zostań w psychiatryku
katolik2019.09.24 13:00
Opamiętajcie się PiS to nie partia katolicka to dzieło Szatana, jeżeli już chcecie wybrać katolików to głosujcie na PSL
PiS boi sie jedynie Konfederacji2019.09.24 12:42
Morawiecki nie podał ręki Beacie Szydło?Ta druga przegięła mowiąc w TVTrwam jakoby Polacy i żydzi budowali razem Polskę! https://www.youtube.com/watch?v=UqrvcAdexRQ
Foster2019.09.24 17:45
A co - nie budowali ?
katolik2019.09.24 12:28
Ty,który utożsamiasz się z dnem społeczno=moralno -politycznym po psl sld wiosna nowoczesna- lepiej żebyś dla siebie był moherem ,niż po psl sld wiosna nowoczesna,które steruje twoim umysłem,chciało z ciebie zrobić człowieka,który idzie za ich ideologią śmierci-aborcją,dzieciakom ,idącym ulicami Warszawy wkładają do głowy,jak zaprogramowanym maszynom(STRACH!) nawoływanie do morderstwa,czyniąc z nich potencjalnych morderców Polaków!!! MĄDRZY I SILNI POLACY GŁOSUJĄ NA PIS!!!
katolik2019.09.24 12:21
Ty któremu bliskie są poglądy(no bo znaczy że tak w życiu czynisz,albo chcesz czynić) dna spoleczno-moralno-politycznego po psl sld wiosna nowoczesna Nie wstydż się przejść na stronę moherów,głosujących na PIS<lepiej żebyś był sam dla siebie moherem ,niż dla PO PSL SLD WIOSNA NOWOCZESNA tym,który( tak jak kiedyś hitler uczynił) tak jak to zbiorowisko chorych ludzi , opowiadał się za cywilizacją smierci-aborcją i wkładaniem w głowę dzieciakom ,idącym ulicami Warszawy ideologii morderstwa,czyniąc z nich potencjalnych morderców Polaków.MĄDRZY I SILNI POLACY GŁOSUJĄ NA PIS!!!
diag2019.09.24 12:08
Spokojnie o mobilizację elektoratu PiS dba Jachira i Pszoniak.
katolik2019.09.24 12:00
PO PSL SLD WIOSNA NOWOCZESNA NIE WEJDĄ DO SEJMU.Zagadka.Ci którzy identyfikują sięz dnem moralno-społeczno-politycznym promującym zgorszenie,cywilizacjęsmierci,włożenie ideologii morderstwa w głowy dzieciaków,idących ulicami Warszawy i czynienie z nich potencjalnych morderców Polaków, WEŻCIE przykład z inernauty DARIUSZA(artykuł zawiadomienie osku z buraka do prokuratury)-mądry człowiek ,stać go na to,aby zobaczyć,ze PO to zło,które steruje umysłami ludz,których,programuje ,żeby zdobyć ich kasę. MĄDRZY I SILNI POLACY GŁOSUJĄ NA PIS!!!
Polak Ateista Dumny Gej2019.09.24 11:55
Złe wieści dla homofobicznie zaburzonych ---> Opublikowane dziś badanie Eurobarometru na temat dyskryminacji pokazuje, że 76 procent Europejczyków zgadza się, że osoby homoseksualne lub biseksualne powinny mieć takie same prawa jak heteroseksualiści - powiedziała w poniedziałek unijna komisarz ds. sprawiedliwości i równości płci Viera Jourova, przedstawiając wyniki unijnego badania, pierwszego od 2019 roku w tej sprawie. Dla Polski ten odsetek to 49 procent. Nad Wisłą akceptacja dla równych praw mniejszości seksualnych postępuje szybko. Wzrosła aż o 12 punktów procentowych w stosunku do 2015 roku. https://www.tvn24.pl/eurobarometr-polacy-bardziej-otwarci-niz-4-lata-temu-w-kwestii-praw-mniejszosci-seksualnych,971736,s.html
Polak Ateista Dumny Gej2019.09.24 13:04
Złe wieści dla tęczowych i psychicznie upośledzonych zboczeńców! Te statystyki to oczywisty fałsz i bzdura. Zmanipulowane do bólu, pokazują rozpaczliwe próby przekonania normalnej większości, że zboczenia to norma. Nie da rady. Zbok to zbok. I tyle. Na pohybel wszelkiej maści tęczowym zboczeńcom i neurastenicznym dewiantom. Na pohybel tęczowym pedederastom/pedofilom.
Polak Ateista Dumny Gej2019.09.24 13:07
ruski kacapie jakbyś jeszcze nie zauważył już każdy zdemaskował twoje podszywanie się pod użytkowników, wstyd ci wypowiadać się pod własnym nickiem ze względu na tożsamość.... smuteczek :)
Polak Ateista Dumny Gej2019.09.24 11:54
Sukcesy PiS - ochrona zdrowia w ruinie, największe w historii zadłużenie Polski, kompromitacja kraju na arenie międzynarodowej, postępująca drożyzna, 500+, które dziś jest realnie warte 400, premier złodziej, skormpromitowani ministrowie, w tym "ułaskawiony" przestępca, kadra menedżerska w spókach Skarbu Państwa bez wyższego wykształcenia, najgorsze nastroje i podziały społeczne w historii wolnej Polski. Zamach na Konstytucję, zniszczenie Trybunału...
Polak Ateista Dumny Gej2019.09.24 11:48
Kluczem do zwycięstwa PiS jest propaganda kłamstw, okradanie narodu w zamian za ochłapy i program koryto+ na niespotykaną wcześniej skalę
PePe2019.09.24 21:12
13.10 głosujemy na PiS
Polak Ateista Dumny Gej2019.09.24 11:47
PiS obiecało mieszkanie+ zamiast tego mamy pokoje na godziny. To jest wasza "wiarygodność" i "skuteczność"... Pinokio obiecywał milion samochodów elektrycznych, co z tych obietnic dziś zostało?