Katastrofa ukraińskiego samolotu w Iranie. Wśród ofiar nie ma Polaków - zdjęcie
08.01.20, 09:00Screenshot Twitter - Annu Kaushik @AnnuKaushik253

Katastrofa ukraińskiego samolotu w Iranie. Wśród ofiar nie ma Polaków

10

Tuż po starcie z lotniska w Teheranie rozbił się Boeing 737 należący do ukraińskich linii lotniczych. Zginęły wszyscy obecni na pokładzie – 167 pasażerów oraz dziewięciu członków załogi. Jak się okazuje, na pokładzie samolotu nie było Polaków.

Składamy kondolencje wszystkim rodzinom ofiar katastrofy samolotu pasażerskiego w Iranie”

- napisał na twitterze wiceminister spraw zagranicznych Szymon Szynkowski vel Sęk.

Dalej poinformował:

Wśród ofiar nie ma Polaków”.

Irańska telewizja państwowa podała, że spośród 176 pasażerów, 32 osoby były obcokrajowcami. Nikt nie przeżył katastrofy.

dam/IAR,PAP

Komentarze (10):

ja2020.01.8 18:29
Kto to był ten jeden który kupił bilet ale oficjalnie nie było go na pokładzie?
Katarzyna2020.01.8 13:53
Marek21 Chyba nie wiesz co piszesz ! Przecież to są ludzie ! Każdego szkoda !
acotomadorzeczy2020.01.8 12:01
Chyba znowu o czymś zapomniałeś, "katolicki dziennikarzu" @dam Kyrie elejson. Chryste elejson. Kyrie elejson. Chryste, usłysz nas. Chryste, wysłuchaj nas. Ojcze z nieba Boże, zmiłuj się nad nami. Synu, Odkupicielu świata, Boże, zmiłuj się nad nami. Duchu Święty, Boże, zmiłuj się nad nami. Święta Trójco, jedyny Boże, zmiłuj się nad nami. Święta Maryjo, módl się za nami. Wszyscy święci Aniołowie i Archaniołowie, módlcie się za nimi. Wszystkie święte niebieskie duchy, Wszyscy święci Patriarchowie i Prorocy, Wszyscy święci Apostołowie i Ewangeliści, Wszyscy święci niewinni Młodziankowie, Wszyscy święci Męczennicy, Wszyscy święci Biskupi i Wyznawcy, Wszyscy święci Doktorzy Kościoła, Wszyscy święci Kapłani i Lewici, Wszyscy święci Zakonnicy i Pustelnicy, Wszystkie święte panny i wdowy, Wszyscy święci i święte Boże, Bądź im miłościw, przepuść im Panie! Bądź im miłościw, wysłuchaj nas Panie! Od mak czyśćcowych, wybaw ich Panie. Przez Twoje Wcielenie, Przez Twoje Narodzenie, Przez Twój Chrzest i post święty, Przez trudy Twego życia, Przez Krzyż i Mękę Twoja, Przez Śmierć i pogrzeb Twój, Przez Zmartwychwstanie Twoje, Przez Wniebowstąpienie Twoje, Przez Zesłanie Ducha Świętego Pocieszyciela, My grzeszni, Ciebie prosimy za cierpiącymi duszami, wysłuchaj nas Panie. Abyś duszom zmarłych ich winy odpuścić raczył, Abyś im resztę kary za grzechy darować raczył, Abyś je z czyśćca wybawić raczył, Abyś je do życia wiecznego przyjąć raczył. Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, wieczny odpoczynek racz im dać Panie. Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, wieczny odpoczynek racz im dać Panie. Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, wieczny odpoczynek racz im dać Panie. Uwolnij, Panie, dusze wszystkich wiernych zmarłych. Od wszystkich ich więzów. Módlmy się: Boże, Stwórco i Odkupicielu wszystkich wiernych udziel duszom sług i służebnic Twoich odpuszczenia wszystkich grzechów; niech przez pokorne prośby nasze dostąpią zbawienia, którego zawsze pragnęły. Który żyjesz i królujesz przez wszystkie wieki wieków. W. Amen.
B522020.01.8 21:20
i ty pójdziesz do pierwszej komunii ale jak wypadnie ci ostatni żab tak robi 99% komuchów
True2020.01.8 11:38
NIESTETY ROZPĘTANA WOJNA IZRAEL+USA vs IRAN JUŻ ZBIERA PLON !!! :( :( :(WYPUSZCZONA RAKIETA CELOWO CZY TEŻ NIE TRAFIŁA w CYWILNY SAMOLOT(DO CZEGO JUŻ PRZYZNAŁ SIĘ IRAŃSKI ŻOŁNIERZ...):( :( :(I NIESTETY TO DOPIERO POCZĄTEK SPIRALI NIENAWIŚCI...:(:(:( ZA OFIARY I ICH RODZINY MOŻNA SIĘ TYLKO POMODLIĆ...JAKO PASJONAT LOTNICTWA MAM APEL DO DEBILII JAK POWYŻEJ, KTÓRZY NIE SZANUJĄ INNYCH, NIE SZANUJĄ ŻYCIA INNYCH: NAWET JAK JESTEŚ SAMOBÓJCĄ ALE ZAWSZE POMYŚL IDIOTO, CZY CHCIAŁBYŚ ABY TYM SAMOLOTEM LECIAŁO TWOJE DZIECKO, CZY KTOŚ Z TWOJEJ RODZINY....???!!!
acotomadorzeczy2020.01.8 11:36
To bardzo smutna wiadomość.
Katolik2020.01.8 10:26
1:04 słychać strzały
MAVERICK JONASIK2020.01.8 9:17
Wk. mnie to ciągłe podkreślanie, w przypadku jakiejś tragedii, że wśród ofiar nie ma Polaków. Co jak nie zginie Polak to jest mniejsza tragedia? Co wśród obcokrajowców nie może być osób bliskich dla Polaków? To tak jakby w Polsce spadł samolot, a prezydent Gdańska wydawał oświadczenie, że nikt z naszego miasta nie był w samolocie.
Marek212020.01.8 9:25
Myślenie pańszczyźniane dzieli świat na naszą wioskę i na całą nie interesującą nikogo resztę. Jakieś chrześcijaństwo z obowiązkiem Miłości Każdego Bliźniego to chyba żydowski wymysł.....
Marek212020.01.8 9:15
Jak nie ma Polaków to niech spada. Jakieś obce to nie Nasi i możemy mieć ich gdzieś. Nas interesuje tylko globus Polski. Jezus był Polakiem!