Kamiński o inicjatorach odwołania ministra Ziobro: ,,Ci sami geniusze ...'' - zdjęcie
23.09.20, 12:02fot. yt/radio zet

Kamiński o inicjatorach odwołania ministra Ziobro: ,,Ci sami geniusze ...''

2

W dniu wczorajszym lider Platformy Obywatelskiej ogłosił, że klub ten składa wniosek o odwołanie z funkcji ministra sprawiedliwości i prokuratora generalnego Zbigniewa Ziobry. Dzisiaj gościem w programie Radia ZET był Zet wicemarszałek Senatu Michał Kamiński z Koalicji Polskiej, który odpowiadał między innymi na pytania dotyczące autorów pomysłu o odwołanie lidera Solidarnej Polski.

W rozmowie z Beatą Lubecką Kamiński powiedział:

- Ten ruch z całą pewnością służy konsolidacji PiS. Dokładnie ci sami geniusze, którzy doprowadzili do triumfu w wyborach prezydenckich, ci sami geniusze, którzy doprowadzili do klęski w wyborach europejskich, itd.

Dodał też:

- Ja bym nie chciał kontynuować tego wątku, bo nie chciałbym nikogo urazić. Z jakichś powodów od roku 2015 Andrzej Duda najpierw pokonał Bronisława Komorowskiego, a później prawie zawsze PiS pokonywało opozycję

 

mp/radio zet

Komentarze (2):

Agnieszka2020.09.23 13:14
Geniusz strategiczny w KO może i daje nadzieję, że tam są jeszcze większe krety czy głupcy niż w PiS, ale mnie jednak interesuje, kto w Zjednoczonej Prawicy zaczął uwalać Polskę i polską prawicę wycinaniem wszystkich okazujących wierność prawicowemu elektoratowi i usilnie chce swoje niszczenie jak najszybciej dokończyć.
Zyzio2020.09.23 12:20
Kamiński 4 bliźniak?