Kalifornia w szponach diabła. Chcą zmusić Kościół do opłacania aborcji - zdjęcie
14.10.14, 19:44USA. Chcą zmusić Kościół do opłacania aborcji (fot. Wikipedia: fragment obrazu "Sąd Ostateczny" XV-wiecznego malarza Hansa Memlinga)

Kalifornia w szponach diabła. Chcą zmusić Kościół do opłacania aborcji

14

Władze Stanów Zjednoczonych coraz wyraźniej ujawniają, komu tak naprawdę służą. Jak podaje portal Christiannews.net, tchcą zmusić siedem kościołów w Kalifornii do zapłaty za ubezpieczenie pracowników, w które wchodzi opłacanie mordowania nienarodzonych. Państwo nie chce słuchać tłumaczenia o niezgodzie sumienia – mówiąc krótko chce przemocą zmusić katolików do popierania zbrodni!

Dyrektor departamentu zdrowia z Kalifornii, Michelle Rouillard jest przekonana, że aborcja to takie samo świadczenie zdrowotne, jak każde inne. Dlatego twierdzi, że „wszystkie plany zdrowotne muzą traktować usługi macierzyńskie i zgodną z prawem aborcję w sposób neutralny”. A to oznacza wprost, że kościoły oraz inne organizacje katolickie, czy w ogóle religijne, mają zostać zmuszone do opłacania aborcji swoich pracowników.

 Środowiska katolickie i broniące rodziny podniosły już głośne protesty. Złożono także oficjalną skargę do sądu federalnego, argumentując, że władze Kalifornii próbują pogwałcić podstawowe prawo Amerykanów do wolności religijnej. A jest tak bez cienia wątpliwości.

Już sam fakt, że stan Kalifornia pozwala na przeprowadzanie aborcji jest ewidentnym świadectwem na otwarcie na działania diabła i zamknięcie władz na prawdę Bożego objawienia. Jeżeli dodamy do tego pragnienie zmuszania Kościoła świętego oraz innych instytucji religijnych do opłacania mordów, mamy do czynienia z realizacją totalitarnego i antyludzkiego planu Lewiatana.

Warto pamiętać w swoich modlitwach o Amerykanach z Kalifornii, którzy toczą walkę przeciwko szatanowi. Zwłaszcza, że ich zmagania mogą wkrótce stać się także naszymi. 

pac

Komentarze (14):

anonim2014.10.14 19:53
USA to syf!
anonim2014.10.14 20:30
Po pierwsze nie państwo tylko władze stanu Kalifornia. A po drugie już niebawem będą w USA rządzić ukochani republikanie i jak ręką odjął skończą się na frondzie tekściki o antychrześcijańskim państwie.
anonim2014.10.14 21:24
@Sct A lepsze zdanie masz na temat Polski ? w USA przynajmniej toczy się debata o Obama Care, dodatkowo nie każdy stan wymusza aborcje. W smutnym kraju nad Wisłą ZUS od dawna używa naszych składek do finansowania aborcji i nikogo o zdanie nie pyta. Czemu tutaj nie protestujesz ? Jesli chodzi o poziom życia to ciężko powiedzieć że USA to syf ... a Polska nie. Jesteśmy jednym z najgorszych do życia cywilizowanych krajów. Nie dziwi wyjazd 2 milionów młodych obywateli. Kolejni już stoją w kolejce po paszporty.
anonim2014.10.14 21:29
my już opłacamy jak by ktoś pytał...
anonim2014.10.14 21:55
@Jacek Cóż więc możemy zrobić? Działać aktywnie politycznie! Pamiętaj, zbliżają się wybory samorządowe, a następnie parlamentarne. Musisz przekonać kilkaset osób do głosowania na katolików. Ot, co musimy robić.
anonim2014.10.14 22:22
Do ma.maxy Aborcja i przystawanie za aborcja tzn.popieranie, reklamowanie i takie podobne to jest to samo jesli nie dokonales aborcji a myslisz ze mozna zabic dziecko bez wzgl.na to jaki to przypadek to i tak dokonales aborcji duchowej to jest taki sam grzech poniewaz jestes winny smierci tegoz dziecka
anonim2014.10.14 22:25
Pamietaj grzeszniku jakim zmysłem grzeszysz takim bedziesz pokutowal cala wieczność
anonim2014.10.14 22:28
Obudzcie sie co niektórzy, diabel dał wam takie znieczulenie ktorego nie widzicie ale jest rzeczywiste.Jestescie za aborcja, popieracie aborcje?! Tragedia ,cywilizacja smierci
anonim2014.10.14 23:17
DOPRAWDY DZIWI MNIE FAKT, ŻE TAKIE OSOBY JAK "ma.maxy" INNI ZADAJĄ SOBIE TRUD ZAKŁADANIA KONT I LOGOWANIA NA PORTALU GDZIE ZNAJDUJĄ SIĘ ARTYKUŁY Z KTÓRYMI SIĘ NIE ZGADZAJĄ. CZYŻBY ŚWIADOMIE LUB MNIEJ ŚWIADOMIE CZULI POTRZEBĘ WALKI Z CHRZEŚCIJAŃSTWEM? PEWNIE SĄ LUDŹMI DOBREJ WOLI,(JAK ICH NAZYWAM) TAKIMI NARZĘDZIAMI SZATANA LECZ TEGO NIE WIDZĄ LUB NIE CHCĄ WIDZIEĆ.
anonim2014.10.14 23:36
Używanie caps locka dodaje wypowiedzi powagi oraz prawdziwości. Good thinking!
anonim2014.10.14 23:41
Pani "kasia_feministka" też widzę, (czytając jej ironiczny komentarz, nie pierwszy zresztą), jest negatywnie nastawiona do Frondy. Widzi to co chce widzieć,a nie to jak coś wygląda. To nie jest tekst Frondy tylko wyraźnie napisali jak krowie na rowie z jakiego portalu te informacje pochodzą!!!!!!! Podobnie atakuje Gazeta.pl pisząc, (ironizując) z Frondy która wspominała o muzyce satanistycznej, o której można przeczytać na dziesiątkach stron internetowych w różnych językach. Lecz oczywiście "Fronda sobie ubzdurała". Wracając do tematu, może lepiej Pani kasia_f. nie loguje się tu lecz do swojego chomika.pl pod tym samym nickiem i skupi się na swoich zbiorach typu "Daj jej orgazm.pdf "
anonim2014.10.15 11:21
@ kasia_feministka akurat tak sięskłada mądralo, że Stan to kraj. Kallifornijczyk, ma obywatelstwo kaliforni a jego kraj, ustalmy, że dobrowolnie zrzeszył się w w Unii NIEPODLEGŁYCH KRAJÓW. wyraz STATE odnosi się do PAŃSTW tworzących unię. żeby prawidłowo wyrazić adekwatny stan prawny to powinniśmy mówić "Kraje Zjednoczone Ameryki" a nie Stany. więc widzisz, chęć utarcia nosa Frondzie zawiodła Cię na pośmiewisko, bo będąc ogólnie przeciw, chciałaś wykazać błędy natury ogólnej zanim dobierzesz się Frondzie do skóry na polu światopoglądowym, a tu taka niespodzianka, ze sama jesteś w błędzie.
anonim2014.10.15 11:22
max49 tak się składa ze sprzeciw wobec aborcji ma podstawy naukowe a nie religijne. doucz się
anonim2014.10.17 14:43
Gdyby sądy pogłałciły jakieś tam prawa Żydów tam mieszkających, to sędzia poleciałby ze stołka w przeciągu 5 minut !