Władze Stanów Zjednoczonych coraz wyraźniej ujawniają, komu tak naprawdę służą. Jak podaje portal Christiannews.net, tchcą zmusić siedem kościołów w Kalifornii do zapłaty za ubezpieczenie pracowników, w które wchodzi opłacanie mordowania nienarodzonych. Państwo nie chce słuchać tłumaczenia o niezgodzie sumienia – mówiąc krótko chce przemocą zmusić katolików do popierania zbrodni!

Dyrektor departamentu zdrowia z Kalifornii, Michelle Rouillard jest przekonana, że aborcja to takie samo świadczenie zdrowotne, jak każde inne. Dlatego twierdzi, że „wszystkie plany zdrowotne muzą traktować usługi macierzyńskie i zgodną z prawem aborcję w sposób neutralny”. A to oznacza wprost, że kościoły oraz inne organizacje katolickie, czy w ogóle religijne, mają zostać zmuszone do opłacania aborcji swoich pracowników.

 Środowiska katolickie i broniące rodziny podniosły już głośne protesty. Złożono także oficjalną skargę do sądu federalnego, argumentując, że władze Kalifornii próbują pogwałcić podstawowe prawo Amerykanów do wolności religijnej. A jest tak bez cienia wątpliwości.

Już sam fakt, że stan Kalifornia pozwala na przeprowadzanie aborcji jest ewidentnym świadectwem na otwarcie na działania diabła i zamknięcie władz na prawdę Bożego objawienia. Jeżeli dodamy do tego pragnienie zmuszania Kościoła świętego oraz innych instytucji religijnych do opłacania mordów, mamy do czynienia z realizacją totalitarnego i antyludzkiego planu Lewiatana.

Warto pamiętać w swoich modlitwach o Amerykanach z Kalifornii, którzy toczą walkę przeciwko szatanowi. Zwłaszcza, że ich zmagania mogą wkrótce stać się także naszymi. 

pac