Kaczmarska: Zrobimy wszystko jako Kancelaria Sejmu, żeby ZN przebiegło w sposób bezpieczny - zdjęcie
04.08.20, 17:33fot. wikipedia.org

Kaczmarska: Zrobimy wszystko jako Kancelaria Sejmu, żeby ZN przebiegło w sposób bezpieczny

8

W związku z odnotowanymi zakażeniami niektórych senatorów, Kancelaria Sejmu informuje o zachowaniu szczególnej ostrożności podczas zaprzysiężenie prezydenta Andrzeja Dudy przed Zgromadzeniem Narodowych w dniu 6 sierpnia 2020.

W trakcie briefingu prasowego w Sejmie szefowa Kancelarii Sejmu Agnieszka Kaczmarska powiedziała:

- W związku z tym [stanem epidemii] zrobimy wszystko jako Kancelaria Sejmu, żeby to zgromadzenie przebiegło w sposób bezpieczny dla członków Zgromadzenia Narodowego, dla zaproszonych gości, a także dziennikarzy i pracowników Kancelarii Sejmu oraz funkcjonariuszy, którzy tutaj codziennie pełnią swoje obowiązki.

Dodała też:

- Celem wypełnienia rekomendacji GIS przedsięwzięliśmy wszelkie kroki. Tak, jak przed każdym posiedzeniem Sejmu, także przed tym ważnym, doniosłym wydarzeniem będą przestrzegane wszelkie procedury związane z tym wydarzeniem, z warunkami sanitarno-epidemiologicznymi. Wszędzie, tak jak zawsze, przed każdym posiedzeniem, będą wystawione płyny dezynfekcyjne. Także zostaną zdezynfekowane ciągi komunikacyjne, sala obrad, sale posiedzeń Sejmu oraz sale komisyjne. \

Podkreśliła również:

- Każdy z parlamentarzystów oraz zaproszonych gości przy wejściu głównym będzie miał mierzoną temperaturę. Każdy otrzyma maski. Jeżeli chodzi o członków ZN, będą to maski PP3, zgodnie z zaleceniami GISmp/sejm.gov.pl

Komentarze (8):

Jan Radziszewski2020.08.5 11:38
środa, 22 lipca 2020 22 VII 2020 Klątwa Boża rzucona na ministra Łukasza Szumowskiego Środa, 22 lipca Godzina 6.45 - Rzucam klątwę Bożą na ministra Łukasza Szumowskiego. Za sprawy związane z coronawirusem, które były i są przeciw Polakom, za oszustwa i manipulacje danymi medycznymi, za przekupywanie lekarzy publicznymi pieniędzmi, którzy stwierdzają coronawirusa tam gdzie go nie było i nie ma. A od początku lipca za kłamstwo publiczne iż Polacy nadal chorują i umierają na COWID -19 a nawet, że zwiększa się liczba chorych i zmarłych. A jak zaświadcza Bóg przez swego sługę Grzegorza z Leszna i przez swego sługę Cypriana Polaka ( Krzysztofa Michałowskiego), Pan nasz Jezus Chrystus zgodnie ze swymi wcześniejszymi zapowiedziami, rządząc w Swoim Królestwie po Intronizacji w Niebie 20 lutego 2020 roku, czyli Polsce – Nowym Jeruzalem zwolnił Polaków od chorowania i umierania na coronawirusa COVID -19 od pierwszego lipca. Tak Pan nasz z dniem 20 lutego 2020 roku ograniczył mocno chemtrails nad Polską a zablokował całkowicie chemtrails ze zrzucanym na Polaków coronawirusem, co obserwowali naoczni świadkowie iż w wypadku niektórych smug chemtrails były one wciągane, wsysane z powrotem, wbrew prawom fizyki do zbiorników samolotu, do jego wnętrza. Zatem ministrze Łukaszu Szumowski. Przeklina Cię Bóg! Przeklina Cię Bóg! Przeklina Cię Bóg! Amen! Amen! Amen! - I tak się stanie. Amen. Mówię to Ja, Jezus Chrystus, Pan Zastępów, Król Nowego Jeruzalem, któremu na imię Polska. Łukaszu Szumowski, Twój czas jest krótki. Jakie życie, taka śmierć. Skończysz marnie i skończysz gorzej niż prezydent Duda. On ma dobre odruchy i kocha Mnie choć przez swe decyzje szkodzi Polsce. U Ciebie nie ma niczego co byłoby pozytywne w Twej służbie krajowi. Nie mówię już o aferach. Nawet „Twoje” zdjęcie z Matką Teresą jest sfałszowane, wstrętny oszuście, masoński łgarzu. Czekaj więc na swoją kolej. I pamiętaj: im więcej zakarbujesz, jak dawniej mawiali Polacy, tym sowitszą otrzymasz zapłatę. Opublikuj synu. - Dziękuję Panie Jezu. Chwała Tobie Chryste.
Foster2020.08.4 20:11
Wirusa nie oszukacie - on drogę znajdzie nawet pod maseczką i nie odróżnia koalicji od opozycji. Lepiej niech nie ryzykują.
Szybka Randka2020.08.4 19:53
Cześć- Zapraszam na nowy portal społecznościowy dla dorosłych! Znajdziesz tam osoby na szybkie sex spotkania lub na wyskok na imprezke! Wystarczy wejść aktywować konto i juz randkować! www.lexlale.com.pl
"Trajektoria epidemii naprawdę się zmienia!"2020.08.4 19:42
"Cieszę się, że coraz mniej obawiamy się tego wirusa, tej epidemii. To jest dobre podejście, bo on jest w odwrocie. Już teraz nie trzeba się go bać. Trzeba pójść na wybory tłumnie 12 lipca. Wszyscy, zwłaszcza seniorzy, nie obawiajmy się, idźmy na wybory."
Foster2020.08.4 20:13
Niby powiedział, niby nie powiedział, a jeżeli powiedział, to przecież tak nie myślał.
Jest kilku wyjątkowych Żydów2020.08.4 18:04
w historii Polski, ale to są wyjątki. Można z przysłowiowa świeczką szukać aby coś krytycznego pod adresem żydów-Żydów napisał przyznający się do żydostwa np. któryś z Loży-Polin. Co by było jakby parch Jan Hertrich-Woleński napisał coś bluźnierczego, coś wulgarnego o żydowskich hokus-pokus, o ich idiotycznej kabale, o ich kretyńskich przesądach, o tysiącu "10 przykazniach", kazirodztwie, itp., itd. ? Nie ma obaw, parchy mają ten zakaz w DNA. Na swoich ani mru-mru, ale na katoli w Polsce - free ride.
Pisbusters2020.08.4 17:47
Pis do wszystkiego jest zdolny np. cztery dni przed zaprzysiężeniem nie robić testów na koronawirusa i oświadczyć że Matka Boska w dniu zaprzysiężenia zrobiła cud i mamy zero zachorowań
Po 11 ...2020.08.4 17:54
Też tak myślę. W dniu zaprzysiężenia Ukochanego Przywódcy, ptaki będą mówić ludzkim głosem, Polsce będą się kłaniać narody świata, a koronawirus popuści w majtki, ze strachu przed majestatem Jego.