Kacpra i Melchiora przejdą ulicami Madrytu - zdjęcie
03.01.16, 14:30(fot. shutterstock)

Kacpra i Melchiora przejdą ulicami Madrytu

5

W orszaku Trzech Króli w Madrycie Kacpra i Melchiora zagrają kobiety. To decyzja skrajnie lewicowej burmistrz miasta. Baltazarowi odpuszczono, bo jest Murzynem.

 

Rządząca Madrytem Manuela Carmena chciała, by w tym roku na Placu Cibeles nie ustawiano tradycyjnej szopki bożonarodzeniowej. Ugięła się jednak pod protestem okolicznych handlarzy, którzy zarabiają na zwiedzających. Szopka jest jednak 7 razy mniejsza niż zwykle. Na tym nie kończą się pomysły pani burmistrz. W dorocznym orszaku Trzech Króli role Kacpra i Melchiora odegrają kobiety ubrane w męskie stroje. Baltazar został mężczyzną, gdyż zgodnie z tradycją jest Murzynem, co okazuje się wystarczająco wielokulturowe dla Manueli Carmeny.

 

KJ/radiovaticana.va

 

Komentarze (5):

anonim2016.01.3 14:39
jaki jest cel, sens, powielania takich bzdetów
anonim2016.01.3 14:44
czemu nie ważne żeby miały brody,:))) ale swoją drogą, głupota z jednej strony i nienawiść z drugiej przykrywana "postępową" ideologią multi-kulti liberalizmu że niby to przełamywanie stereotypów i uprzedzeń i globalizacja kulturowa a okazała się o wiele groźniejsza w praktyce, bo prowadzi do systemu totalitarnego i urawniłowki i zniszczenia człowieka nie tylko narodów, straszne! poza tym i tak są realizowane narodowe interesy Niemiec i mocarstwowe Rosji
anonim2016.01.3 14:56
Co myślę o levicowej burmistrz w postaci Manueli Carmena? Rozpuszczalnik napisał kiedyś w swoim blogu "Dzwoni do mnie Maurycy" krótki artykuł pt. "Jak kobieta mądra, to mądra, ale jak baba durna - to durna do kwadratu:", tutaj: http://maurwsbn.blogspot.fr/2012/03/jak-kobieta-madra-to-madra-ale-jak-baba.html Było to przy innej okazji, ale formuła wartości nie traci. Ktoś na tę cholerę głosował, więc nie tylko kobity są winne.
anonim2016.01.3 15:02
Biedni chorzy ludzie ale nie przebili jeszcze Szwedów. http://wirtualnapolonia.com/2015/12/01/szwecji-jaka-znali-polacy-juz-nie-bedzie/
anonim2016.01.4 0:57
Debili powinno się odsyłać do prac w kamieniołomach.