Już jutro konwencja PiS w Rzeszowie - zdjęcie
08.03.19, 13:25screenshot twitter - Beata Mazurek

Już jutro konwencja PiS w Rzeszowie

5

Już jutro w Rzeszowie będzie miała miejsce kolejna konwencja Prawa i Sprawiedliwości, w której udział wezmą między innymi premier Mateusz Morawiecki i prezes Jarosław Kaczyński. „Będzie to pierwsza z wielu konwencji, które zaplanowaliśmy. Chcemy aktywnie zagospodarować kolejne tygodnie” - informował Tomasz Poręba, szef sztabu PiS w wyborach do europarlamentu.

W trakcie konwencji ma mieć miejsce prezentacja liderów list PiS do Parlamentu Europejskiego oraz kandydatów, którzy będą startować w eurowyborach z okręgu podkarpackiego.

Marcin Makowski z tygodnika „Do Rzeczy” ocenił, że sobotnia konwencja to dla PiS okazja do tego, aby pokazać wyborcom, że che być „[…] rozgrywającym w Europie, a nie tylko elementem grupy partii wchodzących w skład Europejskich Konserwatystów i Reformatorów, która nie ma praktycznie żadnego znaczenia w europarlamencie”.

dam/PAP,PolskieRadio24

Komentarze (5):

JakSobiePrezesWyobrażaEuropęZFotela2019.03.8 15:33
Mlaskacz żoliborski Jarozbaw Kaczyński "rozgrywającym w Europie"?! Z resztkami uzębienia i w butach sznurowanych przez panią Basię? Z religijno-socjalistyczną fiksacją starca nad grobową deską? Pod pachę z oborową Szydło, zdobną w kotylion z krowiego placka? Owszem, Europa potrzebuje rozrywki, ale dlaczego Polska ma jej dostarczać w postaci pośmiewiska na poziomie rządowym? Nie róbcie wstydu normalnym Polakom, nawet tym z podlaskiej Polski B i C, bo oni już też podróżują po Europie. Chociaż tylko do sanktuariów i prowadzeni przez klero-dewiantów, ale jednak.
Nac2019.03.8 13:45
Wow, info dnia! Dziękujemy, wcaleniepartyjny portalu.
Piotr Nowak2019.03.8 13:53
:)
Pan dobra rada2019.03.8 13:39
Nie zapomnijmy przywitać po katolicku "Przeproście i Spier...." skąd przyszliście :)
Arek2019.03.8 14:37
Przywitamy Was jak zawsze ciepło jesteście naszą nadzieją ,a parchy z PO-PSL-Nowocz i inna swołocz i oszuści poszli won, zapewnimy wam w tym roku program cela+++