10.09.15, 10:06

Judenrat z Czerskiej poluje na polskich nazistów!

Chcesz pomagać, ale nie nierozsądnie sprowadzając nielegalnych imigrantów do Polski? Od DZIŚ jesteś nie tylko, islamofobem, ksenofobem, rasistą... lecz także nazistą!

"Ratusz nie pozwolił na sobotnią manifestację nazistów przeciw uchodźcom. Za to na pewno odbędzie się wiec solidarności z nimi" - czytamyna pierwszej stronie bezpłatnego dziennika "Metro" wydawanego przez Agorę, wydawcę "Gazety Wyborczej".

Według Agory "nazistami" są ci, którzy chcieli zaprotestować przeciwko sprowadzaniu do Polski nielegalnych imigrantów, a także upamiętnić rocznicę zwycięstwa Jana III Sobieskiego pod Wiedniem.

Jak już pisaliśmy na portalu fronda.pl, internauci nie mogą także komentować artykułów o uchodźcach na stronach gazeta.pl i wyborcza.pl.

Według gazeta.pl - czytelnicy umieszczali pod tekstami "zatrważającą liczbę komentarzy, które nawoływały do przestępstw, zawierały treści rasistowskie i ksenofobiczne". "Nie chcemy ich pokazywać. Nie godzimy się na naruszanie godności innych ludzi na naszym forum. Dlatego zdecydowaliśmy, że wyłączymy możliwość komentowania pod naszymi tekstami o uchodźcach. Będziemy też zgłaszać do prokuratury przypadki nawoływania do nienawiści na tle rasowym i religijnym" - czytamy w komunikacie umieszczanym pod każdym artykułem o uchodźcach na stronie gazeta.pl.

Warszawski ratusz nie zgodził się na przeprowadzenie w Warszawie demonstracji przeciwko planom przyjęcia do Polski imigrantów z Syrii. Jednocześnie zezwolił na organizację przez środowiska proimigranckie wiecu "Uchodźcy mile widziani".

Tag/Niezalezna.pl/Twitter.com

Komentarze

anonim2015.09.10 16:09
Żydowscy zwyrodnialcy mordując polskich patriotów w katowniach UB tkże zapewniali, że walczą z nazizmem. Dziś żydowscy bandyci są nie tylko bezkarni ale tak jak w przypadku Bielskich (oni nie mordowali w UB ale jako "partzanci" wymordowali m.in. polską wioskę) czyni się z nich bohaterów a panegiryczny film na ich temat emitują w żydowsiej TelAvizji polskojęzycznej w dzień rocznicy w/w zbrodni. Dziś stosują nazistowską metodologię w erec Israel (za dziwne morderstwo 3 nastolatków mordują dwa tysiące rdzennych mieszkańców okupowanej przez nich Palestyny - Niemcy zabijali 50 zakładników za jednego okupanta). Ale to Polaków oskarżają o "nazizm". To już nie jest perfidia jaką to często nas obdarowywali : http://rebelya.pl/forum/watek/32959/ "...T. Klein - przedstawiciel tzw. "strony żydowskiej", który wraz z kardynałem Lustigerem wymusił na Episkopacie Polski zgode na eksmisję klasztoru karmelitanek z obrzeży obozu koncentracyjnego Auschwitz: "Polacy i Kosciół polski ponoszą główną winę za wszystkie nieszczęścia, jakie kiedykolwiek a szczególnie podczas wojny 1939-1945 spadły na Żydów" (w: T. Klein: "L'affaire du Carmel d'Auschwitz")..." "..."Messanger" - pismo żydomasońskiej elitarnej organizacji syjonistycznej - B-nai- B-rith, donosiło: "Polacy wymordowali większość Żydów." PS "My Polacy powinnismy przyjmowac więcej imigarntów" - Blumsztajn TVP INFO. https://www.youtube.com/watch?v=e9TVl1WgJCE 14.48 - MY POLACY ... 13.54 Kilkudziesięciu biskupów prosiło Żydów na kolanach o przebaczenie. Tylko ten Janosz nie koniecznie .. http://prostozmostu.net/kraj/zona-sikorskiego-chce-kraje-europy-wschodniej-przyjmowaly-imigrantow http://www.wprost.pl/ar/520266/Netanjahu-Nie-przyjmiemy-uchodzcow-w-Izraelu/ Trafny komentarz ze strony mordoksiążkowej Marszu Niepodległości : "...Tak, tak - to ten sam były Minister Obrony Izraela, który perfidnie kłamał, że Saddam Husajn posiada broń masowego rażenia. Dzisiaj wypina się na problemy swojego regionu - za to Europa ma przyjmować wszystkich. Typowa dla nich perfidia, prawda?..." http://prawica.net/960 "...Izraelskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych potwierdziło, że eksportuje nielegalnych afrykańskich imigrantów do Szwecji płacąc każdemu $3500, pod warunkiem że nie wrócą do Izraela. Dlaczego nie eksportują ich z powrotem do Afryki???..." W sumie to nieco mniejsza perfidia niż to : http://www.fronda.pl/a/zyd-bedzie-ratowal-chrzescijan-przesladowanych-przez-isis,54142.html Wcześniej podkopywali możliwości obronne : http://rebelya.pl/forum/watek/63711/ Na "deser": kiedy nikt się już nie dał nabierać na "polskość" Śpiewaka ten stwierdził, że właśnie dojrzał do żydostwa (sic!) ...
anonim2015.09.10 16:23
Piękny tytuł z wizerunkiem czerwonego nazisty.
anonim2015.09.10 16:24
Czy Fronda się w końcu zbierze i pozwie Michnika i jego gadzinówkę do sądu by ją w końcu zamknąć, czy będzie tylko chlapać jęzorem? Wyzywanie Polaków o faszystów w dodatku przez szkodliwego komunistę podszywającego się pod żyda jest kary godne. Proszę wziąć jako eksperta od filozofii i szkodliwych ideologi ks. prof. Guza.
anonim2015.09.10 16:29
Kiedy ten czerwony głupek poda definicję nazizmu, rasizmu i antysemityzmu? Polityczny troll, powinien dawno gnić w więzieniu. Jakie prawo i sędziów my mamy? POPIS się z nimi nie rozprawi, bo to też marksiści i idioci.
anonim2015.09.10 16:33
Nie bez satysfakcji zobaczę głowę tego nazisty z Czerskiej na sztycy muzułmańskiej....
anonim2015.09.10 16:34
PO i Kopacz zrobi nam drugą Grecję, sprowadzi emigrantów. Straszy PISem i drugą Grecją, a sprowadza nam emigrantów. Tak, będziemy mieli poziom Grecji jak sprowadzi emigrantów. Polacy zamiast jeździć na wczasy do Grecji, Kopacz sprowadzi Grecję do Polski. Zamiast Polak wydać na wczasy będzie musiał utrzymywać emigrantów i oddać im swoja pracę.
anonim2015.09.10 16:43
Ależ eeeeee piszesz bzdury, ponieważ w 'polskim' prawie dobra osobiste Michnika są wartością szczególnie chronioną - co stwierdził Sąd ogłaszając uzasadnienie wyroku. Nie dociera że w 3erpe są Ludzie, Bydło i Nic? Michniki i reszta to Ludzie, ty możesz zostać co najwyżej bydłem. Jak nie Niczym.
anonim2015.09.10 17:05
Nic z tego nie pojmuję. Żydowie z Izraela ani myślą o przyjmowaniu uchodźców, a nasi zapraszają. Odmieńce te nasze jakie, czy co? ...;-) Tego osobliwego geniuszu na polski rozum nie rozgryziesz... Może na kłopoty Kłopotowski?
anonim2015.09.10 17:14
Jeżeli ludzie, którzy nie chcą uchodźców, są nazistami, no to na taki osąd załapują się całe państwa... Już podaruje sobie ich wymienianie....:-)
anonim2015.09.10 17:24
@Ja9 A syjonistów wysłać do ...Syjamu. Sorry, chciałem powiedzieć 'faszystów"...:-)
anonim2015.09.10 17:44
he,he to niech poluja na mnie.
anonim2015.09.10 19:11
No to lepiej niech ten żydowski rasista uważa, aby nie oberwał za pomówienia. Nazistów to szukaj w Izraelu ludobójco jebany.
anonim2015.09.10 19:38
Zastanawiam się czy aby nie przestać służyć tej władzy, a zacząć służyć liderom islamskim. Może o to chodzi Pani Kopacz i Panu Tuskowi ? Pozapuszczajmy brody, zakupmy Korany z dynamitem gratis i wykonajmy ucieczkę wprzód. Dołączymy do islamskiej koalicji antyizraelskiej i będzie fajnie. Szczuka dostanie pasem od ajatollaha. Skoro ta władza drodzy Polacy tak was poniża, to może pomóżmy sobie sami i wyjdźmy wyżej - tzn. z poniżenia, do ligi wywyższanej. Dołączmy do Islamistów !!!
anonim2015.09.10 19:58
Szechter Żydzie zatem pochodzisz od nazistów, bo Izrael stawia mury dla imigrantów, a od lat morduje okoliczną ludność.
anonim2015.09.10 21:56
@Discharge Herb Brzegu także komuś skojarzył się z "nazizmem" i rypnęli drastyczną karę. Narodowcy polscy byli głównymi wrogami nazistów. Warto poduczyć się nieco historii. Wpisz sobie na google "onr-wiec w mundurze NSZ podpala nazistowską flagę".
anonim2015.09.10 22:21
Discharge ale spójrz na Żydów - oni nie ganiali z żadnymi symbolami i mimo to są ludobójcami. Brak symboli nie przeszkadzał im wymordować miliony Słowian w Rosji, Ukrainie, a także w Polsce. Jeśli tego nie dostrzegasz, to może ta ślepota ma coś wspólnego właśnie z nazizmem. Rasizm nazizmu nakazywał ich wiernym stopniować oprawców oraz ofiary w zależności od pochodzenia. Na tle prawdy o tym co jest zbrodnią, a co nie próby wciśnięcia powiązania ONR-u (itp.) z nazistami jest zwykłym oszczerstwem i pompowaniem fikcji.
anonim2015.09.10 23:04
Wyborcza wzorem stalinowskich komunistów wyzywa od nazistów, tych którzy chcą bronić polskiej ziemi. A "wolność słowa" i manifestacji tylko dla komunistycznych poglądów.
anonim2015.09.11 9:55
Pewnie niedługo na Czerskiej stanie meczet i będzie spokój z jątrzeniem ....
anonim2015.09.12 14:42
Ktoś w ogóle bierze jeszcze do ręki to ścierwo?!
anonim2015.09.12 19:56
Niech tow. Michnik sam sobie zaadoptuje Allah akbar o świcie, na śniadanie, w południe, po południu i na dobranoc.
anonim2015.09.12 20:25
@observer1920 - nawet Dżejmsy Bondy - podejrzewam, że z nieświadomości - grały w filmach jak "Defiance" (2008), gdzie podobno - bo nie oglądałem - obraz jest taki, że to sowieckie bandy, ale broń Boże żydowskie.
anonim2015.09.12 21:27
Wyborcza tropi nazistów, a fronda ruskich agentów. W przyrodzie jest równowaga ;)