Jon Voight: Musimy wraz z Bogiem chronić USA. Musimy zagłosować na prezydenta Trumpa - zdjęcie
31.07.20, 08:42screenshot youtube- Food For Thought, NBC News

Jon Voight: Musimy wraz z Bogiem chronić USA. Musimy zagłosować na prezydenta Trumpa

14

Amerykański Aktor Jon Voight, który prywatnie jest ojciecm Angeliny Jolie oświadczył, że w listopadowych wyborach mieszkańcy USA muszą zagłosować na Donalda Trumpa. Aktor ostrzega przed lewicowym niebezpieczeństwem oraz mówi o tym, że należy chronić USA wraz z pomocą Boga.

Jon Voight, ojciec Angeliny Jolie i znany amerykański aktor oraz reżyser w swoim oświadczeniu mocno podkreślił, że Amerykanie Muszą wraz z Bogiem chronić USA. Wiele mówi o tym, że Bóg rozumie wolność, także będzie ją chronił. Aktor podkreśla, że należy odnowić wiarę.

,,Na lewicowe zachowania, niebezpieczeństwo lewicy niszczącej Amerykę, Bóg nie pozwoli (…) Musimy wraz z Bogiem chronić USA (…)Nie zapominajmy, że w listopadzie musimy zagłosować na prezydenta Trumpa, by pozostał na tym stanowisku, by niósł tę pochodnię ziemi wolnych ludzi”.

Amerykański aktor zaznacza, że amerykańska historia pełna jest bohaterów, który bronili swoją ojczyznę. To właśnie oni zbudowali Stany Zjednoczone. To oni są twórcami wielkości i charakteru USA, który dziś jest ważny jak nigdy wcześniej. Jon Voight podkreśla, że Donald Trump podtrzyma płomień wolności i ochroni Stany Zjednoczone Ameryki, która od zawsze jawiła się jako ziemia wolnych ludzi.

rr, idzpodprad.pl

Komentarze (14):

Nocny kowboj2020.07.31 17:07
Kolejny katolik w gębie, dwa razy rozwiedziony. Banda hipokrytów.
wojtek2020.08.4 11:38
A co to ma do rzeczy? Moze mial zony lewaczki, dla ktorych malzenstwo to tylko papier, a moze sam sie zmienil. Kazdy moze sie nawrocic i chwala mu za to. I za odwage gloszenia takich pogladow. Bo dzisiaj w tym celebryckim bagnie chcialoby sie powiedziec mozna zostac czarna owca za przyznawanie sie do Pana Boga.
Who do we have here, Klapa Hertrich-Woleński2020.07.31 15:09
Masz 80 lat, byłeś "celebryta naukowym" w PRL-u mając karierę zapewniona legitymacją PZPR-u, teraz kiedy cuchniesz trumną zupełnie straciłeś poczucie własnej godności produkując się tu. Pozostaje ci tylko osobiście przedstawić się. Ale się pękasz m.in. o kolegów redakcyjnych z "polityki". Adaś Szostkiewicz obciągnie każdego druta za free trip do duchowej ojczyzny, Izraela, a w doope weźmie za wyjazd do USA, Jasiu Hartman, podobnie jak ty wyjątkowa koorva żydowska.
Newsroom2020.07.31 11:53
Popieram tego aktora, bo trzeba chronić USA i świat, przed marksistowską katastrofą kulturową !
Klapaucjusz2020.07.31 10:48
Amerykański Aktor Jon Voight, prywatnie porzucił Angelinę Jolie i jej matkę, gdy córka miała mniej niż rok (dlatego Angelina Jolie nie używa nazwiska ojca). Jak widać zakładanie nowych rodzin gdy stara się znudzi i wycieranie sobie gęby panem Bogiem jest typową cechą tzw. "konserwatystów".
Jana2020.07.31 11:54
Teraz wyrzuć belkę z własnego oka świętoszku.
You don't know shit!2020.07.31 15:14
You're like an old hag who is aroused by the gossips!
Globaliści i "odpowiedni kryzys"2020.07.31 9:53
Projekt NWO realizowany po końcu zimnej, wojny został zahamowany po zwycięstwie D.Trumpa w wyborach w 2016 roku. Dlatego globaliści uruchomili TO, co w 1991 roku zapowiadał David Rockefeller (tak, ten z którym W.Jaruzelski w 1985 roku ustalał warunki tzw. transformacji ustrojowej Polski) cyt: : "(...)Znajdujemy się na pograniczu globalnej przemiany. Wszystko czego potrzebujemy, to ODPOWIEDNI KRYZYS , a narody zaakceptują Nowy Światowy Porządek.(...) Załamanie się polityki resetu USA-Rosja w 2013 roku było impulsem do przygotowania jeszcze bardziej "odpowiedniejszego" KRYZYSU z pandemią COVID-19 i globalnym lockdownem, który uruchomiono w 2020 , kiedy w USA o reelekcję ubiega się D.Trump, który rozpoczął program: - STOP GLOBALIZACJI, - STOP NWO, - PRZYSZŁOŚĆ NALEŻY DO WIELOBIEGUNOWEGO ŚWIATA I PAŃSTW NARODOWYCH. /blog/35stan/
Mike2020.08.2 17:15
Coś w tym jest... G. K. Chesterton: "Gdzie mądry człowiek ukryje liść? W lesie. A gdy nie ma lasu? To mądry człowiek zasadzi las, żeby ukryć w nim liść."
Olej2020.07.31 9:37
Jeden ważny głos, a powinno być ich setki tysięcy. Komunizm i marksizm niszczy świat i trzeba się temu przeciwstawić. To jest zaraza ! O skali niebezpieczeństwa świadczy sytuacja z Chinami i zarazą, którą wyprodukowały i uwolniły aby zdezorganizować gospodarki i społeczeństwa innych państw. Kraje komunistyczne o ustrojach totalitarnych zagrażają światu i są powodem konfliktów. W USA problem z komunistami narastał od zeszłego wieku kiedy z Sowietów eksportowano agentów i rewolucje.
Mike2020.08.2 17:19
A Юрий Безменов mówił to już im dawno....
Artur2020.07.31 8:58
Polacy w USA mają ogromne zadanie do wykonania. Zwycięstwo Trumpa to wielka wartość dla Polski. Działajcie tam sprawnie Rodacy!
Polacy popierają prezydenta Trumpa2020.07.31 9:56
Program ubiegającego się o reelekcję D. Trumpa : STOP GLOBALIZACJI, - STOP NWO, - PRZYSZŁOŚĆ NALEŻY DO WIELOBIEGUNOWEGO ŚWIATA I PAŃSTW NARODOWYCH. Brawo Panie Prezydencie Trump!
Bogusław2020.07.31 8:54
marksizm zawsze jest zniewalający i dąży do zbrodni!