John Godson żartuje z Jarosława Kaczyńskiego. I przeprasza - zdjęcie
10.12.13, 17:21John Godson (fot. Marcin Janowski/Wikipedia)

John Godson żartuje z Jarosława Kaczyńskiego. I przeprasza

9

Wszystko zaczęło się od komentarza Jarosława Kaczyńskiego, który ironicznie wypowiedział się na temat powstania partii Jarosława Gowina. „Jarosław Gowin ma dwie zalety. Pierwsza to imię, ładne. Druga to, że jest wysoki i przystojny. Czy to wystarczy? Zobaczymy. Sądzę, że to może nie wystarczyć” - stwierdził prezes PiS.

Do jego słów w programie Moniki Olejnik odniósł się poseł John Godson. „Jak ja to usłyszałem, to po prostu oniemiałem, bo zacząłem zastanawiać się, że pan prezes Jarosław Kaczyński spogląda na urodę pana Jarosława Gowina, więc to daje dużo do myślenia” - stwierdził parlamentarzysta Polski Razem.

Dopytywany przez Monikę Olejnik Godson dodał: „Uważam, że (...) jak mężczyzna zaczyna skupiać uwagę na urodzie mężczyzny, to coś w mojej ocenie jest jakby nie tak”. Bez komentarza uwagę Godsona pozostawił drugi gość „Kropki nad i” Joachim Brudziński.

Godson szybko się zreflektował i na Twitterze zamieścił oświadczenie w sprawie swojego żarciku. „Uprzejmie przepraszam pana Prezesa Jarosława Kaczyńskiego za mój dzisiejszy żart na jego temat (w Kropce na i) w reakcji na jego żart wobec Jarosława Gowina. Moja wypowiedź była bardzo niestosowna i za to serdecznie przepraszam i pozdrawiam" – napisał.

MBW/Kropka nad i/TVN24/Twitter

Komentarze (9):

anonim2013.12.10 17:39
I dobrze zrobił. Inni przepraszają dopiero jak wszystkie tabloidy po nich przejadą. Widać że John ma sumienie.
anonim2013.12.10 17:59
@ naos Ja nie odczuwam tego jako coś burackiego. Zdrowy, normalny mężczyzna interesuje się kobietami. Koniec kropka. A prezesowi się należało.
anonim2013.12.10 18:08
naos to przykład trollika-kombinatorka, który najpierw celowo przemilcza, iż w tekście stoi jak byk: "IRONICZNIE wypowiedział się na temat powstania partii Jarosława Gowina" a następnie w swoimi słowami "orientacja seksualna jest czymś niewłaściwym, wstydliwym czy zniesławiającym" chce wkręcić nas w niekończącą się, zaśmiecającą po raz kolejny to forum naparzankę słowną między "homoentuzjastami", a "homosceptykami".
anonim2013.12.10 18:26
@GenesisX - jasne, niech prezes nie otwiera więcej puszek Pandory, najlepiej niech zamilknie na zawsze i odejdzie z polityki na emeryturę. PO, już nie niepokojona, będzie się rządzić do skończenia świata i jeden dzień dłużej. Coś mi się widzi, że zwłaszcza za nazwanie kogoś kurduplem należą się przeprosiny.
anonim2013.12.10 18:39
Bardzo dobrze że przeprosił. Mógłby nauczyć tego słowa wielu prostaków z byłego ugrupowania.
anonim2013.12.10 18:43
@penthe - pewnie tak.
anonim2013.12.10 21:15
A nie zastanawialiście się dlaczego Fronda zrezygnowała z cytowania kabaretów? Ostatnio więcej się nabijają ze "spoglądającego na mężczyzn, ironicznego przywódcy opozycji"
anonim2013.12.10 22:29
Ech Panie Godson, jednak ta platformerska chamskość mocno w panu tkwi mocnp... Najpierw publicznie obrazić a później to ugruntować składając oświadczenie, że nie chciało się obrażać. Stara PRowa szkoła. Przykre, że tyle ludzi daje się na to nabrać. A wystarczyło pamiętać, że porządny człowiek do PO nie wstępuje.
anonim2013.12.11 10:28
Do naos: buracka presupozycja to wmawianie, że homoseksualizm jest czymś normalnym. Otóż jest on czymś "wstydliwym, niewłaściwym i zniesławiającym" i tak szkodliwym dla ludzkości, że Bóg wypalił to zboczenie ogniem w Sodomie...