Jerzy Bukowski: Wroński i Czuchnowski odjechali - zdjęcie
18.06.19, 10:20

Jerzy Bukowski: Wroński i Czuchnowski odjechali

2

Przeciwnicy premiera Mateusza Morawieckiego nie przepuszczą żadnej okazji, aby go zaatakować, nawet jeżeli w oczywisty sposób wystawiają się na śmieszność.

Po wystąpieniu szefa rządu na zjeździe klubów Gazety Polskiej”, w którym nawiązując do bitwy pod Salaminą powiedział, że my jesteśmy spadkobiercami tamtych starożytnych Greków, Greków wolności, greckiej demokracji, dlatego właśnie bronimy konstytucji przed tymi, którzy chcą ją łamać”, Paweł Wroński z Gazety Wyborczej” uznał na Twitterze, że premier promuje LGBT, bo przecież wielu Greków było homoseksualistami.

Jego redakcyjny kolega Wojciech Czuchnowski poszedł jeszcze dalej zamieszczając w tym samym medium społecznościowym grafikę przedstawiającą dwóch ewidentnie zainteresowanych sobą erotycznie greckich żołnierzy.

Obu panom dedykuję w tym kontekście jedną z myśli nieuczesanych Stanisława Jerzego Leca:

Kiedy znalazłem się na dnie, ktoś zapukał od spodu.

Jerzy Bukowski

Komentarze (2):

PIS TO POLSKA POZOSTALI TO ROSJA NIEMCY I ZYDKI2019.06.19 6:19
O BECNIE CZERWONE BRUNATN I NIEBIESKIE ZLO LACZY SIE BY SZKODZIC POLSCE I POLAKOM TO KANALIE Z POD CIEMNEJ SZATANA GWIAZDY.
SZTETER POZDROW BRATA PRZYJACIELA SZATANA2019.06.19 6:16
A ZYDOKOMUNA CIAGLE MA NADZIEJE ZE JESZCZE BEDZIE JAK BYO ,ZE BEDZIE MOZNA KRASC ZAKOPYWAC PIENIADZE W ZYDOWSKICH KIESZENIACH .ZE BEDZIE MOZNA ZA GROSZE SPRZEDAWAC POLSKI MAJATEK I CIESZYC SIE ZA ZASLUG DLA DOBRA NIEMIEC ROSJI I IZRAELA.