Jerzy Bukowski: Ważna rozmowa z matką zabójcy Pawła Adamowicza - zdjęcie
17.01.19, 07:20

Jerzy Bukowski: Ważna rozmowa z matką zabójcy Pawła Adamowicza

1

Bardzo ucieszyła mnie informacja, że wiceprezydent Gdańska Piotr Kowalczuk rozmawiał z matką Stefana W. - mężczyzny, który zabił prezydenta Pawła Adamowicza.

„Jestem po spotkaniu z mamą sprawcy. Miasto zaoferowało pomoc rodzinie. Oni też przeżywają swój dramat, są zszokowani i zdruzgotani, łączą się w bólu z najbliższymi Prezydenta oraz gdańszczankami i gdańszczanami. Prosimy, by - tak jak zawsze życzył sobie tego nasz Prezydent - objąć wszystkie ofiary tej tragedii modlitwą, opieką i wsparciem. Nie może być naszej zgody na hejt, przemoc oraz słowa, które ranią i zabijają...” - napisał samorządowiec na swoim profilu na Facebooku.

Jeżeli mamy na poważnie traktować apele o wyciszenie nienawiści i próbę zbudowania czegoś pozytywnego po tragicznej śmierci włodarza Gdańska, ta rozmowa może odegrać duże znaczenie.

Czy tak się jednak stanie?

Jerzy Bukowski

Komentarze (1):

PustkaOtoczonaNicością2019.01.17 11:34
Czekam na newsa, ze Bukowskiego uradowało poranne wypróżnienie po konsumpcji bigosu. Wartość wszystkich zamieszczanych tu wynurzeń tego chłopiny jest na poziomie pobigosowych przetworów właśnie.