Jerzy Bukowski: PO chce zepsuć Polakom letni wypoczynek - zdjęcie
08.06.19, 10:30Fot. Platforma Obywatelska RP via Flickr, CC BY-SA 2.0

Jerzy Bukowski: PO chce zepsuć Polakom letni wypoczynek

11

PO chce zepsuć Polakom letni wypoczynek

- Działacze Platformy Obywatelskiej będą w wakacje na wsi i w małych miastach przekonywać Polaków, aby szli głosować - powiedział w Radiu RMF FM szef klubu parlamentarnego PO Sławomir Neumann.

Powiało grozą. Polacy pragnący w lecie wypocząć i oderwać się od polityki będą atakowani przez totalną opozycje, która rozpaczliwie poszukuje poparcia po spektakularnej klęsce w wyborach do Parlamentu Europejskiego.

Indagowanym przez platformersów wakacjuszom zalecam daleko idącą powściągliwość. Nie powinni wdawać się w żadne dyskusje z próbującymi przekonać ich do siebie członkami PO, ale zdecydowanie odmawiać rozmowy z nimi. To najlepsza metoda na pokazanie im kompletnej obojętności.

Jerzy Bukowski

Komentarze (11):

Maria Blaszczyk2019.06.8 20:39
To, że ktoś z Polakami pogada, zepsuje im wypoczynek? No cóż... Ciekawe, jak na wypoczynek wpłynie informacja, ze cała operacja PiS z zabraniem pieniędzy z OFE nie skończy się tym razem tak, jak za PO, gdzie przeksięgowano pieniądze i nic się nie zmieniło - ale tym razem oprócz zajumania 15% na poczet przyszłego podatku, setki tysięcy emerytów straci dopłaty do emerytur minimalnych. Niezależnie od stażu pracy, jeśli sie zarabiało mało - nie dostanie się tej ZUSoskiej dopłaty. Albo jak wypoczywa się ludziom, których dzieci po wakacjach pójdą do pierwszych klas szkół średnich, z perspektywą nauki na trzy zmiany, nauczycielami przeczołganymi przez rząd i bez motywacji. Jak będą sobie wypoczywać, jeśli będą mieli wypadek albo zachorują - i przyjdzie im czekać paręnaście godzin na SORze, bo dobry PiSowski rząd powiedział lekarzom, żeby jechali - tam, gdzie im zapłacą... Czy wypoczynek będzie udany wobec fali podwyżek, która właśnie przed nami - bo juz za miesiąc prąd dla firm podrożeje o jakieś 40%, dłużej już się nie da tego odwlekać - czyli podrożeje zupełnie wszystko... To jakoś to, że ktoś może zechcieć pogadać o polityce wydaje się mieć mniejszy potencjał psucia wypoczynku...
K.A.2019.06.8 21:01
Vincent zmieniłeś płeć i imie ?.
Maria Blaszczyk2019.06.8 22:50
???
Jeremiasz2019.06.9 5:20
Picu- picu i stek bredni - pseudointeligencja GW. Przydałoby się skończyć jakąś dobrą szkołę !
JanP2019.06.8 14:04
Bukowski nie rób siary. Może pojadą pomagać w żniwach.
Zygfryd2019.06.8 11:28
PO do traktorów ?! do żniw za sierpem i młotem objedziemy cała tą hołotę plebs ( hartman) nie dawajcie sie oszukać łgarstwo to ich chleb powszedni oceniajcie polityków po tym co zrobili a nie po tym co kłamią i nakłamali
Marcel 2019.06.8 11:20
A kto słucha tych buraków?
priam2019.06.8 13:50
A jak zamkną plażę, żeby im "hołota" nie zasłaniała slońca?!!!. To może być problem.
alcapone2019.06.8 10:52
PO to partia znikającej kasy. Jak wezmą władzę to zaraz się okazuje że nie ma pieniędzy. Przypomina mi się powiedzonko znajomej księgowej - księgowość jest po to aby barany nie wiedziały gdzie się pieniądze podziały. Poza tym. W poniedziałek ogłosili wyniki wyborów. Przez kilka dni był tumult. W czwartek towarzycho z PO doszło do jednoznacznego wniosku ( to na podstawie tego co oni samo mówili w mediach ) - w wyborach do Sejmu PiS też wygra i weźmie rząd. Już w sobotę pojawił się projekt mega reformy pod hasłem wielka decentralizacja. Likwidujemy ministerstwa i przekazujemy kompetencje na dół, do samorządów. Jak wiadomo samorządy kilkunastu dużych miast są pod kontrolą PO. No tak przypadkiem nie dodali misie z PO o tej reformie, że tak przynajmniej pół budżetu centralnego zeszłoby na dół do ich świńskich cuchnących gnojem ryjów, które chcą tylko więcej i więcej i więcej pieniędzy. Te brudne świnie nic innego nie potrafią poza okradaniem Polaków na skalę masową, to ich sposób na życie, lekkie łatwe i przyjemne. Bo to tak naprawdę PO to nie żadne tam autorytety, to nie ludzie z wysokimi kwalifikacjami. To tępe nieuki, cwaniaki, żule kryminalne. To zbieranina alfonsów, złodziei i prostytutek. Alfonsi balują, złodzieje kradną, prostytutki tańczą na stołach. Choć dobrze się maskują, sporadycznie coś wyjdzie do opinii publicznej.
polak2019.06.8 10:48
może im za okradanie i zdradę Polski mordy obije --- niech jadą do niemiec lub rosji
100% racji2019.06.8 10:35
POjadą tęczowymi OGÓRKAMI !