07.07.20, 09:20Screenshot Facebook - Andrzej Duda

Jerzy Bukowski: Duda wygrywa u ,,buków''

Duda wygrywa u „buków”

Wyborami prezydenckimi interesują się także bukmacherzy, którzy do swojej oferty postanowili dodać zakłady o wyniku drugiej tury.

Jak poinformowało Radio Kraków, stawiają oni na zwycięstwo Andrzeja Dudy.

„Kursy wahają się w okolicach 1.50 dla ubiegającego się o reelekcję prezydenta i 2.50 dla zwycięstwa  Trzaskowskiego” - czytamy na stronie internetowej krakowskiej rozgłośni.

Z sondaży wynika natomiast, że obaj kandydaci mają wyrównane szanse na zwycięstwo. Zmieniająca się przewaga jednego nad drugim oscyluje wokół 1 procenta, czyli mieści się w granicach błędu statystycznego wynoszącego w takich badaniach 3 proc.

Jerzy Bukowski

 

Komentarze

Janek2020.07.7 19:54
Buki stawiają,że tzw.redaktor.Bukowski wypił wczoraj powyżej 1 litra.Za 1 zł można wygrać 1,01 zł
jarek k.2020.07.7 14:26
Bukmacherzy wierzą, że rządząca sitwa sfałszuje wybory. Jest to całkiem logiczne.
Walter2020.07.7 13:25
Tocząca się kampania wyborcza nie może usprawiedliwiać promowania postaw antyzdrowotnych i szkodliwych dla zdrowia społeczeństwa, a doraźny interes polityczny nie może być ważniejszy niż zdrowie Polaków" - napisała w oświadczeniu Okręgowa Izba Lekarska w Warszawie. To reakcja na wypowiedź prezydenta Dudy na temat szczepień. Wczoraj podczas zorganizowanej przez TVP debaty w Końskich prezydent Andrzej Duda stwierdził, że "absolutnie nie jest zwolennikiem jakichkolwiek szczepień obowiązkowych".
Elektor2020.07.7 17:04
PAD nie mój zawodnik, nie głosuję na złodziei, ale akurat ze szczepieniami sensownie się wypowiedział. Inna sprawa czy tak myśli hehehe bo gęgał już różnie ale owszem, przymus szczepień to jakiś bolszewizm.
Stan2020.07.7 11:57
Bukowski zrob powturke z matamatyki bo 2,50 jest wiecej jak 1,50.
jest ok2020.07.7 12:57
Wszystko jest ok. Wyższy kurs oznacza mniejsze prawdopodobieństwo!
Śara Miriam2020.07.7 14:35
A ty z polskiego - "powtórka"
PEDOFIL +2020.07.7 11:40
a to chodzi o mieszkańców czy zwyczajna literówka i mialo być "U ZBOKÓW"? program wyborczy już jest ;] : "wolny pedofil" czy w sutanie czyz tez bez, pedofil w pis fajny jest!!!!!
ala2020.07.7 11:18
Podziwiam naszego Prezydenta Dudę, że nie zważając na swoje zdrowie, tak się poświęca dla wszystkich Polaków. Życzę zwycięstwa w II turze. Tylko Andrzej Duda- doktor nauk prawnych, Prezydentem na kolejne 5 lat. Kocha Polskę i Polaków. To będzie wybór moralny, między cywilizacjami.
gość2020.07.7 11:17
Polskim prezydentem Andrzej Duda- doktor nauk prawnych. Blisko społeczeństwa, blisko nas, spontaniczny, pragnący pięknej i dumnej Polski. Myślący o Polsce!
Walter2020.07.7 10:15
Odnośnie metod prowadzenia kampanii przez sztab wyborczy Andrzeja Dudy cytuję wpis Sławomira Mentzena z Konfederacji: "Mieliśmy już w tej kampanii fejkowego projektanta mody, który chwalił styl Pierwszej Damy, mieliśmy zalatujące Koreą Północną wieronopoddańcze materiały o Andrzeju Dudzie w głównym wydaniu Wiadomości, teraz przyszedł czas na fejkowych wyborców Krzysztofa Bosaka, którzy w ramach akcji #MimoWszystkoDuda, postanowili udzielić poparcia Andrzejowi Dudzie. Akcja została przeprowadzona tak ordynarnie, że nie zdziwiłbym się w ogóle, gdyby stali za nią mistrzowie z Polskiej Fundacji Narodowej. Kim są bohaterowie tego spotu? Za sympatyka Krzysztofa Bosaka podaje się działacz związanej z PiS i zakładanej przez Sebastiana Kaletę młodzieżowej organizacji, robiący sobie zdjęcia z Beatą Szydło. Kolejny as to rzekomy doktor, którego nie ma w oficjalnej bazie danych ludzi z doktoratem, przypadkowo nazywający się tak samo jak znany działacz Ruchu Narodowego. Są tam też oczywiście ludzie, którzy wystąpili w tym spocie z uczciwych pobudek, pewnie nie wiedząc, że zostaną wykorzystani do tak tępej propagandowej ustawki. Film został wrzucony na kanał bez żadnych subskrypcji, komentarze i oceny zostały oczywiście wyłączone. Nagranie natychmiast pojawiło się na rządowych kanałach propagandowych, według których wyborcy Krzysztofa Bosaka zdecydowali się jednak poprzeć Andrzeja Dudę. Ta bezczelna, charakterystyczna dla sowieckiej propagandy ustawka przypomina nie tylko PRLowskie malowanie trawy na zielono ale i malowanie dziennikarza Wyborczej na czarno. Gdy Wyborcza szukała rasizmu na Marszu Niepodległości, pomalowali jednego ze swoich chłopaków na czarno i wypuścili na Marsz, w oczekiwaniu, że zostanie tam przez rasistów pobity. Nic takiego oczywiście się nie stało. Teraz ktoś, kto dostał zlecenie na znalezienie popierających Andrzeja Dudę wyborców Bosaka również nie mógł znaleźć wystarczającej ich liczby, więc dodał ich trochę od siebie. Gdyby politycy PiS zachowywali się przez ostatni rok normalnie, nie nazywali nas ruską agenturą, nie mówili że jeździmy pod Moskwę szkolić się z zabijania i wysadzania, gdyby nie pozbawiali naszych posłów miejsc przewodniczących komisji sejmowych, gdyby przyjęli jakiekolwiek nasze poprawki, gdyby wyrazili jakąkolwiek chęć konstruktywnej współpracy, to może mogliby liczyć na jakieś większe poparcie naszych wyborców. Ale po tym trwającym ponad rok pajacowaniu ze strony PiS, po roku współpracy ze skrajną lewicą, po pompowaniu Zandberga i przyjmowaniem jego pomysłów i poprawek, jedyne co mogą zrobić, to przebrać za sympatyka Konfederacji jakiegoś działacza swojej młodzieżówki. PiS doszedł w swoim zakłamaniu już do poziomu Gazety Wyborczej. Jak tak dalej pójdzie, do kolejnych wyborów będą musieli sobie szukać aktorów do spotów wśród rodziny zarządów spółek Skarbu Państwa, bo nikt inny nie będzie chciał w nich brać udziału".
jarek2020.07.7 10:01
Czemu tak nisko cenią obecnego prezydenta?
Irena2020.07.7 13:26
Panie Jarku, jest dobrze:) Większe stawki dotyczą tego, który ma mniejsze szanse:)