Jarosław Kaczyński ostrzega przed ofensywą lewactwa! - zdjęcie
30.04.19, 15:20Fot. Rafał Zambrzycki (SEJM RP) via Flickr, CC BY 2.0

Jarosław Kaczyński ostrzega przed ofensywą lewactwa!

40

Będzie znacznie gorzej [niż było jeśli wygra opozycja]. W czasach rządu PO-PSL było wiele nadużyć, nie tylko w tej sferze, o której mówiłem. Były akty łamania praw człowieka, łamania wolności. Przypomnijmy sobie: ABW wkraczające do młodego człowieka, który prowadził w internecie stronę, która drwiła sobie z ówczesnego prezydenta” - przypominał w trakcie swojego wystąpienia w Krakowie prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński.

Dalej dodawał:

O 6 rano do niego weszli i skończyło się tak, że tej strony już później nie było. Różnych ataków na dziennikarzy było bardzo wiele. Było używanie prywatnych sił, można powiedzieć, zbrojnych, uzbrojonych, prywatnych firm ochroniarskich po to, żeby tłumić opór ludzi, którzy bronili swoich zakładów pracy. Były różnego rodzaju ograniczenia, które dotyczyły opozycji, także największej partii opozycyjnej, czyli PiS”.

Stwierdził, że jeśli obecna opozycja odzyska władzę, to tego typu aktów będzie znacznie więcej.

Oni to już dzisiaj zapowiadają, że zniszczą demokrację. Dlatego sądzę, że mam prawo i obowiązek prosić państwa o to, byście poszli do tych wyborów. Tych teraz, obecnie i tych kolejnych”

- mówił Kaczyński.

Wskazywał także:

Tutaj trzeba dodać pewien element. Będzie łamanie demokracji, będzie jej niszczenie. Ale będzie także ofensywa lewactwa, którą już dzisiaj widać w wielu samorządach, także tutaj w Krakowie. Ofensywa przeciwko tradycyjnym wartościom i przeciwko zdrowemu rozsądkowi”.

Zaznaczył, że PiS z dużą ilością posłów będzie mogło przeciwstawiać się owej ofensywie.

dam/300polityka.pl,Fronda.pl

Komentarze (40):

Polak2019.04.30 21:36
Wojna już trwa :( Chrześcijanie na całym świecie są mordowani na każdej płaszczyźnie. islamiści terroryści mordują ciała. Ale również np gender i homoterroryści próbują mordować duszę Katolików. Jednak ja dalej wierzę że Kościół nigdy nie zostanie zniszczony:) Sami tego nie zatrzymamy, więc wzywajmy Boga Wszechmogącego i błagajmy Go o Miłosierdzie. Chrystus Wodzem Chrystus Królem, Chrystus Władcą nam! (Ty Panie Mówiłeś że będą nas prześladować z powodu Twojego Imienia:( ale kto wyrtwa do końca ten będzie zbawiony:)
matis892019.04.30 21:13
Ofensywa lewactwa trwa za czasów PIS. Lewakoateiści z PO, NOwoczesnej, wiosny.... mówią otwarcie że są dumni z aborcji, sodomii.... otwarcie to popierają, mówią o tym głośno z podniesioną głową i są z tego dumni. Co w odpowiedzi robi PIS ??? Na te tematy chowa głowę w piasek. NA te tematy stara się być taki umiarkowany gdy lewacka strona o tym krzyczy, mówi z podniesioną głową i dumą. PIS to nie wybór dla katolików, to światopoglądowe masło maślane, gdy druga strona lewacka o tym krzyczy z dumą. Katolicy też powinni o tym głośno mówić w kontrze z podniesioną głową, bo nauka Jezusa i Prawo Boga jest prawdziwym powodem do dumy. Na pewno PIS tego nie pokazuje i nie reprezentuje. Widać to natomiast u Grzegorza Brauna z Konfederacji.
luki2019.04.30 20:58
a wy co jesteście jak nie lewactwo
anonim2019.04.30 23:06
My jesteśmy gangreną narodową.
Topek2019.04.30 20:42
Materiały budowlane tak podrożały że inwestycje zwolniły. Autostrady w Polsce już nie są budowane ponieważ firmy zeszły z placów budowy bo się nie opłaca.
Olej2019.04.30 20:34
PiS odejdzie ! Tego chcecie ? Tego chcecie ? Wszak nie ma to jak rytualny zbiorowy obłęd taki sam jaki poprzedził 1772 , 1793 , 1795 W Warszawie będą trwały bale wydawane przez ambasady ,,sponsorujące’’ tych wszystkich światowców w aureoli tęczy. Polakom zawsze dobrze wychodzi anarchia i rozkład. Chociaż trudno do Polaków zaliczać Ponińskiego czy innych s.......nów współczesności. Taniec satanella trwa. Wije się korowód mord w pozach, pulsuje nierząd i pasie wyrafinowana świnia, w wykrętasach piruetów. Wyje pod niebiosa blaga, kłamstwem zaświniona. Lewa ! Lewa nasza mać to cała połać, cała mapy strona. Do żloba ! Do żłoba ! Ryjów pęczki we wspaniałych sztosach. K........y w gabinetach żrą banany a z mównicy ona ! do laski wrzeszczy izbo wysoka ! Izbo wysoka ! W majestaty, kuluary i ciemnota rozwścieczona, pod pomnikiem szcza na kwiaty, tumult we łbach, obłęd w oczach. Leci na pysk czarcia sfora – Wypachniona, pic na glans Transmituje syf na forach. Wysyp durniów w konstelacjach, mlecznych rojach. Do żłoba, Do żłoba !!!!! K......y, złodzieje i wszelka mać p.........a !!!!!
maja2019.04.30 20:32
Ofensywa lewactwa to w TVPiS gdzie ,,partia razem " zyda Zanberga jest stałym gosciem programów propagandowych ! Kurski i Kaczyński w TVP fetuje lewaków z partii razem i SLD a dla Konfederacji zaproszen nie ma dla prawicy TVPiS ma zamkniete studiaTV
ciemnota to kupi?2019.04.30 20:20
Ta kłamliwa gnida wszystko powie
anonim2019.04.30 21:07
ciemnota to ty
Urszula2019.04.30 19:20
Kaczyński: "- Zabiorą to, co myśmy dali, zabiorą bo, nie będą mieli innego wyjścia, bo finanse znajda się w stanie głębokiego kryzysu – mówił." No i wszystko jasne. Sam Kaczyński oznajmia, że finanse znajdą się w stanie głębokiego kryzysu, co bylo do przewidzenia zresztą. Przy takim rozdawnictwie społecznych pieniędzy nie ma szans aby kryzysu nie było. Czy PiS, jesli Polska znajdzie sie w sytuacji Grecji, zabierze wszystkie +? Już lepiej żeby opozycja nie pchała sie do władzy bo będzie miała duzy problem z pozamiataniem tego co spieprzył PiS.
Glupota bez granic.2019.05.3 6:17
Urszula twoja mowa to kacapska rola.Historycznie wiadomo, ze zawsze co najglupsze to od was pochodzilo i niestety dalej sie nic nie zmienilo.Mozesz tylko isc w zawody z Walesa w konkursie generalnej glupoty. Polska obecnie to nie jest kraj dla idiotow, niemieckich kelnerow, BULOWYCH prezydentow i pozostalych PZPR owskich oszustow.
Jestem w Kościele2019.04.30 19:19
GEJOWSKI ATAK NA KAPŁANA "Nawet tak wyjątkowy czas jak Święta Wielkiej Nocy jest dla środowisk LGBT okazją do odrażającej prowokacji! (...) Dziś piszę do Pana, aby powiedzieć o kolejnym wybryku zawodowych homoaktywistów. Właśnie w tak ważnym czasie przygotowań do Świąt Wielkanocnych postanowili znowu zaatakować. W Wielką Sobotę w parafii Św. Maksymiliana Kolbego w Płocku miał miejsce zaplanowany z premedytacją incydent. Dwoje działaczy LGBT pojawiło się na święceniu pokarmów z umieszczoną w koszyku kolorową flagą - symbolem politycznego ruchu homoseksualnego. W kościele próbowali wetknąć flagi w Grobie Pańskim przygotowanym tradycyjnie na dni Triduum Paschalnego. Nie spodobało im się, że w dekoracji grobu wskazano homoseksualizm jako jeden z grzechów. Tamtejszy proboszcz ks. Tadeusz Łebkowski odważnie stanął w obronie wiary i wyprosił prowokatorów z kościoła. Zdążyli oni nagrać film, na którym widać, jak prowokują kapłana i awanturują się w świątyni. O sprawie szybko napisała "Gazeta Wyborcza", która rozpoczęła szczucie na 70-letniego kapłana za to, że odważnie stanął w obronie katolickiej nauki o homoseksualiźmie. Współdziałanie lewicowych dziennikarzy i prowokatorów w płockim kościele wygląda na przemyślane i świadomie zaplanowane. To nie pierwszy taki przypadek błyskawicznego ataku lewicowych mediów na ludzi broniących się przed agresją ruchu LGBT. Widać zależność i współdziałanie homoaktywistów i zideologizowanych dziennikarzy na rzecz niszczenia dobra, prawdy i piękna. Jak zawsze w takich sytuacjach trzeba reagować szybko i zdecydowanie. Uruchomiliśmy zatem petycję poparcia dla Księdza Łebkowskiego, która trafi do proboszcza, a jej kopia jest automatycznie kierowana do kurii płockiej.. Chcemy w ten sposób wesprzeć odważnego kapłana i dać sygnał biskupowi miejsca, że wierni są wdzięczni za obronę nauczania Kościoła Katolickiego" Petycja do podpisania tutaj: http://www.twojepetycje.pl/petycje/dziekuje-proboszczowi-parafii-sw-maksymiliana-kolbego-w-plocku-za-nieuleganie-homopropagandzie/
Ukasz2019.04.30 18:43
Nie doceniacie ogromu głupoty społeczeństwa które jest nadal gotowe głosować na PO. Ale wtedy udowodnią, że są godni by tacy nimi rządzili. Głupcy rządzący głupcami.
Urszula2019.04.30 18:39
". Będzie łamanie demokracji, będzie jej niszczenie." Po co sie tak podniecać. Przecież łamanie demokracji trwa od momentu kiedy przejęliście władzę. Kuczyńskiego wywaliliście na zbita twarz bo powiedział co myśli o okradaniu Polaków z pieniędzy w OFE. O sądach,trybunale i prokuraturze juz nawet nie wspominam bo o tym wiele mówiono i pisano. PiS zachowuje sie tak jak złodziej, który, kiedy ukradnie to mówi, że to nie jego ręka, a sąsiada. Lepiej ty, kulas, oddaj kasę swojemu krewniakowi boś zwykły oszust w tym momencie.
Jestem w Kościele2019.04.30 18:35
Ów "dam" zaczyna przejmować styl Bodakowskiego.
Jestem w Kościele2019.04.30 19:49
Nooo, nie podszywaj się :D
anna2019.04.30 17:25
Ofensywa lewactwa to macie w ukochanej przez towarzysza Kaczyńskiego Brukseli i zamiast nas stamtąd ewakuować brniecie w nią dalej łudząc się ze unijne komuchy się zmienia , nie nie zmienia a swoje marksistowskie racje wdrożą silą
Ordon2019.04.30 17:07
Reytan to k*rwa ruska co w Polsce nie mieszka.
Cogito tego sum2019.04.30 17:06
Pan prezydent Piotruś Pan Trzaskowski pokazał jak Platforma będzie zabierać wolności obywatelskie
Reytan2019.04.30 16:54
Nikt tak w Polsce nie klamie jak Klamczynski. Dlatego pewnie sobie dobral masona Bankowieckiego.bo ten zawstydza nawet Stalina i Hitlera.
Reytan2019.04.30 16:48
Komuch Ateista Dumny Pedofil
Tomek2019.04.30 15:56
Kody smrody i michniki sa już raczej niegroźne. Opozycja na akcjach bananowych ostentacyjnie pokazuje że ssie pałkę i jest świadoma, że jej miejsce jest w muzeum.
Jozin z Bazin2019.04.30 15:52
U mnie za wpis o balmanie dwa razy była policja za tuska, nie mieli do czego się przyczepić ale chcieli mnie wystarczyć nic z tego, taka to demokrację prowadziła peo. Za te wpisu lewa kie tu na frondzie jakby je porównać o tym bal anie to pewnie by już siedział.
Angelus2019.04.30 16:19
Może dlatego, że ty nadal na Tuska jedziesz?
anonim2019.04.30 21:59
Toś ty Jozin bohater narodowy i nikt o tym nie wiedział i sam się musiałeś pochwalić, żeby ci pomnik postawić obok kaczora smoleńskiego.
JPIII2019.04.30 15:52
Tego kartofla to słuchają tylko durnie z radia ma ryja.
stop dewiantom !2019.04.30 16:43
Tak sądzisz , kacapie ??
anonim2019.04.30 22:04
To zawsze coś i nie musi wchodzić na krzesełko, bo staruszki moherowe już pochylone wiekiem.
Polak Ateista Dumny Gej2019.04.30 15:52
Wzruszył mnie artystyczny obrazek matki boskiej częstochowkiej w tęczowej aureoli z bananem w ryju😂 ....chociaż szczerze to wolałbym jezusa w tej roli❤️
Jozin z Bazin2019.04.30 15:54
Jesteś zwykła gnida
Polak Ateista Dumny Gej2019.04.30 16:09
pisiorku homofobie degeneracie jesteś tyle wart co polny konik
Jestem w Kościele2019.04.30 18:39
Nikogo nie obchodzi co byś wolał. Więc nie szukaj atencji i porozmawiaj z terapeutą o swoich trudnościach.
Polak Ateista Dumny Gej2019.04.30 15:51
Już niedługo PiSS się skończy, a wraz z nim najbardziej haniebny nierząd w historii Polski. Już tej jesieni rozliczymy pisiorów, a w pierwszej kolejności szalonego Kaczora
anonim2019.04.30 17:41
Skończysz to się ty, jak ci j.....a wykastrują!
Halina2019.04.30 20:24
NAJPIERW CIEBIE ROZLICZĄ I KOMUNISTÓW - KOALICJA OBYWATELSKA ! TO BĘDZIE WASZ KONIEC RZĄDZENIA POLSKĄ ! PRECZ Z KOMUNĄ!
Glupota bez granic.2019.05.3 6:04
Dumny gej, juz ci pisalem, ze ci nie wolno uzywac zwrotu Polak.Jestes polakofobem i zboczencem. Juz niedlugo tacy jak ty dostaniecie odpowiedz, ze nikt was w kraju nie potrzebuje, poniewac prawdziwy POLAK kroluje.
Albert2019.04.30 15:49
"ABW wkraczające do młodego człowieka, który prowadził w internecie stronę, która drwiła sobie z ówczesnego prezydenta" Masz Jarek na myśli aresztowanie studenta, który napisał coś tam na temat Andrzeja Dudy? https://www.tvp.info/29917532/obrazil-prezydenta-rp-w-internecie-konsekwencje-moga-byc-powazne
anonim2019.04.30 21:52
Tak jest, pomylił tych młodych.
KACAPY2019.04.30 15:33
ROZLICZAC GEJE TO SOBIE MOZECIE W IZRAELU
TARGOWICA DO PUTINA I ANGELI2019.04.30 15:31
OPOZYCJA PANIE JAROSLAWIE SOBIE WYGRA NA FUJARCE ....ALE TO JUZ BYLO I NIE BEDZIE WIECEJ.