Jarosław Kaczyński o homozwiązkach: Tolerancja tak, afirmacja - nigdy - zdjęcie
23.03.19, 19:55

Jarosław Kaczyński o homozwiązkach: Tolerancja tak, afirmacja - nigdy

46

,,Jest ta poprawność polityczna [w UE] i jeden z bardzo ważnych aspektów tej poprawności. To jest kwestia rodziny, dzieci, wychowania dzieci. To jest – jak dzisiaj wiemy – kwestia seksualizacji dzieci od najwcześniejszego dzieciństwa. I tu też o to trzeba walczyć, trzeba bronić polskiej rodziny'' - powiedział dziś prezes PiS, Jarosław Kaczyński.

Polityk przemawiał w Wieluniu w ramach kampanii wyborczej Prawa i Sprawiedliwości przed wyborami do Parlamentu Europejskiego.

,,Trzeba jej bronić z pełną determinacją, a nawet więcej, z zaciekłością, bo to jest zagrożenie cywilizacyjne, wcale nie tylko dla Polski. Dla całej Europy, dla całej cywilizacji, która została stworzona w oparciu o chrześcijaństwo i która stworzyła stosunki między ludźmi najbardziej przyjazne człowiekowi, jakie pojawiły się w całych dziejach ludzkości'' - dodawał Jarosław Kaczyński.

,,Dziś jest inaczej, kilka wieków temu, czy nawet wiek temu, było zupełnie inaczej. Ale mimo wszystko to była właśnie ta cywilizacja, która nie rozróżniała, która mówiła, że nie ma już pana i niewolnika, która mówiła o równości ludzi, i która przede wszystkim niezwykle wysoko podnosiła godność człowieka i jego wolną wolę'' - wskazywał dalej polityk.

Jak dodawał Jarosław Kacyzński, relacje między osobami tej samej płci ,,powinny być tolerowane, ale nie afirmowane''.

Prezes PiS zauważył też, że z jednej strony narzuca się dziś przymusowo ,,równość płciową'', z drugiej - jest pełna tolerancja dla islamu, który odrzuca równość kobiet i mężczyzn. 

,,Krótko mówiąc, ci sami, którzy mówią, że te relacje powinny być całkowicie równe - nikt tego w Polsce, gdzie jest tradycja mocnej pozycji kobiet nie kwestionuje - a z drugiej strony (jest) nie tylko tolerowanie, ale w istocie wspieranie tych, którzy mają w tej sprawie radykalnie inne zdanie'' - powiedział polityk.

,,To jest kwestia emigracji, nie tylko, ale także kwestia zabezpieczenia granic Unii Europejskiej. I to też musi być przedmiot bardzo twardej walki'' - dodawał.

bb/pap, 300polityka.pl

Komentarze (46):

Urszula2019.03.25 9:36
Biedny Kaczyński. Czemu się wściekł? https://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/jaroslaw-kaczynski-wsciekly-na-konwencji-pis/e3znpnh
lolek kremowka2019.03.25 8:41
Pan Kaczyński to wysoki, przystojny, młody człowiek według najnowszego sondażu dla TVP
sara miriam2019.03.24 11:03
Słusznie Jarosławie! Nikt nie ma prawa zmuszać mnie do patrzenia na OBRZYDLIWOŚĆ, Wystarczy mi widok psich kup na topniejącym śniegu, to też dla mnie obrzydliwość (sezonowa) !
EWA2019.03.24 7:55
Jak mozna wierzyć temu notorycznemu kłamcy i patologicznej kreaturz?e
marianl2019.03.24 7:53
Te wszystkie chamskie obrażanie każdego kto myśli inaczej niż malarze z LGBT ( kolory tęczy ) są prawdopodobnie płatne przez sponsorów.Dalejże obrażać, ale niestety nic tym nie osiągniecie a frustracja będzie się pogłębiać.Liczę na 50 czerwonych ocen!
Arkadiusz2019.03.24 20:28
a wiesz, sama fronda jest tez oplacana przez sponsorowow. Wyobraz sobie, ze przy czytaniu artykulow pojawila mi sie jakas reklama batonikow zachecajaca przy okazji do pojscia na koncert Eltona Johna, tego okropnego geja co na dodatek wcale sie tym nie kryje, nie wyraza skruchy i nawet w zgnilym zachodzie zagrazajacym moralnosci polskiej wzial slub z innym facetem. Co pewnie jest zupelnym spiskiem zydowsko-gejowsko-masonskim. A jednak, pecunia non olet, nawet nie dla frondy
Dominik2019.03.24 5:20
Jarosław dobrze wie o czym mówi - sam nigdy się nie afiszował ;)
Marek2019.03.24 0:51
Homozwiązki są złem. Zła nie wolno tolerować. Wniosek: homozwiązków nie wolno tolerować, a zatem ja homozwizków nie toleruję.
Dominik2019.03.24 5:22
By sobie pozwolić na taki ciąg logiczny musiał byś udowodnić pierwsze zdanie. Na tej zasadzie mogę ci udowodnić że jesteś księżniczką.
Marek2019.03.24 23:19
"Musiałbyś", a nie "musiał byś". Najpierw gramatyka, a potem logika.
edyta2019.03.24 6:50
Kaczynski nie powinien mówic o zadnej tolerancji bo tolerancja jest rozmaicie rozumiana.
Arkadiusz2019.03.24 18:49
Homofobi sa zlem. Zla nie mozna tolerowac. Wniosek: homofobow nie wolno tolerowac, a zatem ja homofobow nie toleruje. :)
Katarzyna2019.03.23 23:30
Jozin ! Wielkie dzięki ! Nic lepiej nie mogłeś napisać! Hura,! To prawda, co napisałeś! Oni z tej złości , nienawiści i niemocy mogą nawet diabelski ogon zjeść! Ten "PolishPatriot", co tak napisał, może sobie miliony razy nazywać nas kmiotami! Nic to mu nie da! Obraził wiele milionów Polaków! Niby Patriota", ale za dychę! Przyjmij do wiadomości ty "NiePolish i NiePatriot", że to my, te kmioty, sprawujemy rządy! A RZĄD NIE SŁYCHAĆ I NIE WIDAĆ, ABY WYLEWAŁ NA WAS TAKIE JAK WY SZAMBO! WIĘC Z TEGO WNIOSEK, ŻE JESTEŚ MNIEJSZY OD KMIOTA! I TU CIĘ BARDZO BOLI, PRAWDA? MOŻESZ SOBIE TYLKO POKRZYCZEĆ! TYLE UMIESZ I NIC WIĘCEJ!!! IM WIĘCEJ WYZYWASZ, TYM MNIEJ MOŻESZ, TYM WIĘKSZA NASZA RACJA! BRAWO PANIE KACZYŃSKI, PROSZĘ SIĘ NIE PRZEJMOWAĆ TYMI BREDNIAMI CO TU WYPISUJĄ CI NIBY PSEUDO -POLACY! Prawdziwi Polacy tak sie nie zachowują! Myślę,że jesteś tylko polskojęzycznym, płatnym pachołkiem! A Polskę widać, że masz w głębokim........POważaniu!
sara miriam2019.03.24 11:26
Brawo !
KATARZYNA2019.03.25 1:41
Brawo, cieszę się! Nie odpisują mi, to znaczy wiedzą, że mam rację! A po drugie świadczą o tym dane mi czerwone" minusy"., też o tym samym świadczy! Zatkało was i dobrze i tak dalej , już niedługo się zwiniecie!
gośka2019.03.23 23:12
czym się różni wychowanie dziecka przez lesbijki od wychowania dziecka w rodzinie gdzie ojciec jest nieobecny a opiekę nad dzieckiem sprawuje matka i starsza siostra? HĘ?
Burek2019.03.23 22:22
Zboczeńcy opanowali forum Frondy
ardo2019.03.25 6:51
Muszą się ułomy ewolucji dowartościować.
Wojtek2019.03.23 22:04
PIS-Tolerancja tak, afirmacja - nigdy
edyta2019.03.24 6:52
zadnej tolerancji.Kaczynski niech sobie bredzi ale wiekszosc Polaków maja juz dosc tolerancji zła
anonim2019.03.23 21:59
Jarosław I Kulawy, ma nie tylko kota w mieszkaniu, ale i w głowie !!!!!!
ada2019.03.23 21:57
Jezeli jeszcze jest jakas szansa dla Polski ( chociaz osobiscie naleze raczej do pesymistow- dlaczego ? Z prostego powodu ... ) , to polecam goraco wszystkim , ktorzy maja jeszcze jakis szacunek do siebie , swojej rodziny , swojejego narodu , aby sie zastanowic powaznie co sie dzieje w Polsce i wokol niej . Po wyborach jesiennych z cala pewnoscia obudzimy sie w innej Polsce, jezeli wiekszosc nie postawi na prawdziwe dobro swojej Ojczyzny , a nie na pozory ( chociaz same w sobie moga byc one dobre ). Taka kwintesencje co mam na mysli i o czym mowie mozesz znalezc na YT, "Michalkiewicz, Żebrowski i Raina! Kulisy MARCA 1968 - prawda i kłamstwa! Wyimaginowany antysemityzm?" . Moze i dlugie , ale konkluzja na koncu jest porazajaca jak glupim, a raczej beztroskim narodem jestesmy .
Bawełna Polityczna2019.03.23 21:16
5. Cele wytyczone przez WHO. Alarmowani przez Rodziców, zdecydowanie wspieramy ich w walce o ochronę dzieci przed deprawacją proponowaną przez WHO. Walka ta staje się zrozumiała i konieczna, gdy nie polegając na propagandowych hasłach, przywoła się fakty z publikacji wydanej przez Biuro Regionalne Światowej Organizacji Zdrowia dla Europy i Federalne Biuro ds. Edukacji Zdrowotnej w Kolonii, pt. Standardy edukacji seksualnej w Europie. Podstawowe zalecenia dla decydentów oraz specjalistów zajmujących się edukacją i zdrowiem. Wystarczy zapoznać się z tabelami na stronach 38-51, aby zobaczyć jasno, że wyznaczone tam cele są nie do przyjęcia, nie tylko dla chrześcijan, ale dla wszystkich uczciwych ludzi, którzy kierują się dobrem dzieci. Oto wybrane cytaty: Grupa wiekowa 0-4 lata: przekaż informacje na temat „radości i przyjemności dotykania własnego ciała, masturbacji w okresie wczesnego dzieciństwa”; pomóż dziecku rozwijać „świadomość, że związki są różnorodne”. Grupa wiekowa 4-6 lat: przekaż informacje na temat „różnych koncepcji rodziny”; „Związki osób tej samej płci”. Pomóż dziecku rozwijać postawę „moje ciało należy do mnie”. Grupa wiekowa 6-9 lat: przekaż informacje na temat „różnych metod antykoncepcji”; „Seks w mediach (łącznie z Internetem)”; „Zadowolenie i przyjemność z dotykania własnego ciała (masturbacja/autostymulacja”. Pomóż dziecku rozwijać „zrozumienie pojęcia „akceptowalne współżycie/seks (za zgodą obu osób)”. Grupa wiekowa 9-12 lat: przekaż informacje na temat „przyjemności, masturbacji, orgazmie”; „różnych metod antykoncepcji i jej stosowaniu, mitów dotyczących antykoncepcji”; naucz „skutecznego stosowania prezerwatyw i środków antykoncepcyjnych”; przekaż informacje na temat „różnic pomiędzy tożsamością płciową i płcią biologiczną”. Grupa wiekowa 12-15 lat: naucz „umiejętności negocjowania i komunikowania się w celu uprawiania bezpiecznego i przyjemnego seksu”; pomóż dziecku rozwijać „krytyczne podejście do norm kulturowych/ religijnych w odniesieniu do ciąży, rodzicielstwa itp.”.
Stanislaw2019.03.23 20:57
Podpisuje sie pod tym co pan Kaczynski powiedzial , nic dodac nic ujac trafne okreslone .Dzis potrzebujemy wiecej stanowczosci i zdecydowania w imie obrony prawdziwej wolnosci.
Polak Ateista Dumny Gej2019.03.23 20:34
Kaczyński mały zakompleksiony dyktatorku - wsadź se w dupę swoją tolerancję
Dotota2019.03.23 20:47
A ty tam sobie wsadź swoje wulgaryzmy...
Jan2019.03.23 20:49
Nie każdy lubi sobie tam coś wsadzać tak jak ty ;)))))dumny geju,....a jesteś w związku kobieta czy mężczyzna¿...dumę masz pompowana czy pompujesz .¿
Polak Ateista Dumny Gej2019.03.23 21:38
jako katol powinieneś wiedzieć, że ciekawość to pierwszy stopień do piekła
sara miriam2019.03.24 15:29
Jan, zależy, jak leży.
ZERR02019.03.23 20:31
Przeciez juz doskonale widać, że tolerować sie ich nie da, bo "Oni" nie pragną żadnej tolerancji, tylko WŁADZY. "Oni" nas, normalnych ludzi po prostu nienawidzą, bo samym swoim istnieniem uświadamiamy im, jaką "Oni" są gangreną. Dla nich jedynym sposobem aby poczuć sie "normalnie" jest zniszczenie normalnych ludzi, aby nie było widac róznicy. Więc wstrzykują zakłamane postacie do filmów, do gazet i celebrytów, odgrywając zakłamany cyrk, jakoby byli tacy jak my. Kroczek po kroczku, rok po roku okłamują coraz bardziej dzieci - bo dzieci sa łatwowierne. Starych nie okłamią. Okłamuja dzieci od przedszkola, że "oni" sa tacy jak ludze. Nie są nigdy nie byli i nigdy nie będą. Jesteście opętaną nienawiścią, agresywną mniejszością na żołdzie czerwonych bydlaków.
Prawaczka2019.03.23 20:47
Chory na nienawiść człowieku, piszący w języku ks. Oko, do psychiatry bo potem tylko zakład zamknięty.
anonim2019.03.23 23:22
Jak jesteś lesbą to mogę cię zrozumieć, ale jak nie to jesteś tylko pożyteczną idiotką.
Prawaczka2019.03.24 16:06
Lesbę jesteś w stanie zrozumieć ale geja już nie - ty hipokryto.
Kobieta2019.03.25 3:16
Zerro ...cala prawda zwarta 100/100
MążStanuWojennegoMoczemPisałHistorię2019.03.23 20:31
Walka naznaczyła całe życie tego twardziela. Walka z pierzyną, pod którą siedział podczas stanu wojennego. Chciała go przydusić, odebrać swobodę, skrępować ruch. Czuł się wobec niej słaby, niemal bezbronny, bo tylko w piżamie i ortalionowej szlafmycy. A jednak przemógł swoją słabość, podjął walkę i trud jego został nagrodzony: spod pierzyny wysunął rękę i zmacał nocnik.
Janina2019.03.23 23:36
Oj, "Mężu Stanu" i coś ty za bajki dla dzieci napisał? Ile dni nad tym myślaś ? To się nie da ani śmiać, ani płakać nad tobą! Lecz nogi, bo na rozum chyba za póżno!
malinowski2019.03.24 0:21
zabawny koncept -choć inaczej niż ty oceniam Kaczyńskiego, doceniam to, że na pierwszym miejscu od zawsze stawiał Polskę, w przeciwieństwie do lewicowych pseudoliberałów
edyta2019.03.24 6:47
Na pierwszym miejscu to on stawia zydów,Polaków uwaza za bydło
Greg2019.03.23 20:17
Polish Patriot czy ty potrafisz zmienić jeszcze coś w sobie ? Proponuję popatrz na statystyki preferencji wyborczych choćby z dziś. Kaczor i jego formacja wygra te wybory i to zdecydowanie . Także zmień nastawienie i staraj się pokochać Kaczorka w końcu jesteś chyba z tych kochających inaczej, Czyż nie ???
Cipak2019.03.23 20:16
Jak na mój gust - TO WYMIĘKŁ !!! i to wyraźnie.
anonim2019.03.23 20:06
Jarosławie I Kulawy, jesteś zwykłym staruchem opętanym nienawiścią. Tak to jest jak facet nie ma żony, prawa jazdy, konta ale ma kota. Twój umysł przesiąknięty jest marksizmem i leninizmem wyniesionym z domu. Takie brednie możesz opowiadać do kmiotków którzy na ciebie głosują, reszta Normalnej Polski ma cię w doopie zapluty karle reakcji!
Jozin z Bazin2019.03.23 20:29
Ten wpis to miód na serce prawicy, wściekłość lewicy świadczy o bezsilności, tak dalej drogi przyjacielu, wyginiecie jak dinozaury, prawda, normalność i miłość zwycięży. :D ładnie się wściekasz :) pokaż na co cię stać?no dalej pluj jadem, wypisuj kalumnie jaki to ten Kaczor wstrętny. To co piszesz wywołuje odwrotny skutek do twoich zamiarów.
Urszula2019.03.25 9:31
No ty akurat niczym sie nie różnisz od tych co pluja jadem nienawiści. Poczytaj czasem co piszesz.
enre2019.03.23 20:37
twoja wypowiedź to doskonały przykład mowy nienawiści, którym powinni ilustrować wykłady na uniwersytetach i w szkołach
marianl2019.03.24 9:21
Zniżę się do twojego poziomu.Jesteś cham i prostak mocno poraniony przez życie który nienawidzi wszystkich i wszystko.Jest mi cię żal
homoś be2019.03.25 0:26
ssij kija