Jan Pietrzak dla Fronda.pl: Mam nadzieję, że rządy łajdaków, oszustów i zdrajców zostaną przegonione - zdjęcie
12.10.15, 13:26(fot. twitter)

Jan Pietrzak dla Fronda.pl: Mam nadzieję, że rządy łajdaków, oszustów i zdrajców zostaną przegonione

10

„Boją się, że jeśli PiS wróci do władzy, zaczną się nagonki na lekarzy i przedsiębiorców. Że oni sami stracą pracę, a ich dzieci będą się uczyć, że homoseksualizm da się leczyć. Im bardziej ktoś PiS nie lubi, tym bardziej się go boi. Zamiast odpoczywać, Grzegorz, przedsiębiorca z Warszawy, spędził urlop, porządkując sprawy w urzędach skarbowych oraz ZUS. Ze strachu.” - czytamy w artykule Renaty Kim w „Newsweeku”. Czy jest już Pan przygotowany na dojście Prawa i Sprawiedliwości do władzy?

Jestem nie tylko przygotowany, ale oczekuję tego w dużym napięciu. Mam nadzieję, że 8 – letnie rządy oszustów, łajdaków i zdrajców zostaną przegonione.

Nie boi się Pan, że o szóstej rano wpadnie do Pana któraś ze służb?

Nie boję się tego. Nikt o szóstej rano nie przychodził, to są brednie propagandowe rozpuszczane przez placówki Moskwy i Berlina. Jest to straszenie ludzi, tworzenie medialnej nagonki na przyzwoitych ludzi. Jest to po prostu fragment propagandy przeciwko porządnym władzom w Polsce. Moskwa i Berlin nie życzą sobie, żeby Polską rządzili mądrzy i uczciwi ludzie, a w dodatku kochający swoją Ojczyznę. Oni nie znoszą takiej wizji, dlatego straszą na wszystkie możliwe sposoby.

Bardzo się boję, że Jarosław Kaczyński nie dostanie większości głosów, ponieważ znów będą mu przeszkadzać w uporządkowaniu Polski.

Czy rzeczywiście propaganda wyłaniająca się między innymi z „Newsweeka” może być skuteczna?

Oczywiście, że bywa skuteczna, ponieważ jest szczelna. Zarówno fronda.pl, Telewizja Trwam, jak i Telewizja Republika to jest nikły procent odbiorców. Dwadzieścia kilka milionów ludzi co wieczór śledzi główne media, które są antypolskie – niszczą wszystko, co w Polsce jest pozytywne. Ta „zabawa” trwa od dwudziestu kilku lat. Zaczyna się od niszczenia polskiej historii, fałszowania wyników ekonomicznych – oszukiwania co do zadłużenia i stanu faktycznego gospodarki. Media mainstreamowe codziennie kłamią i niszczą normalną demokrację i obyczaje. Jeżeli nie nastąpi zmiana to będą to kontynuować, a Polska będzie się rozkładać na naszych oczach.

Jedna z bohaterek artykułu zadeklarowała, że wyjedzie z Polski jeżeli PiS dojdzie do władzy. Tak samo zresztą powiedziała dzisiaj córka premier Ewy Kopacz.

Córka pani premier powinna już teraz zabrać swoją mamę i wyjechać. Pani Kopacz nie nadaje się na ten urząd – jest osobą przynoszącą wstyd Polakom – taka bezrefleksyjna babina opowiadająca co jej do głowy wbije jakiś Misiek, czy Terenia. Powtarza slogany, wytarte frazesy, to co jej każą. Jest bezmyślną osobą. Służy za takie popychadło do mediów. Niech córka wobec tego zabierze ją już teraz i niech wyjadą na dłużej.

Co można powiedzieć przeciętnemu Kowalskiemu, który boi się PiS – u, ponieważ łyknął właśnie tę propagandę?

Nie wiem dlaczego łyknął tę propagandę i boi się Prawa i Sprawiedliwości. Rzeczywiście jest taka sytuacja, że część ludzi jest nią zatrutych. To nie jest nic nowego. Na tym polegała komuna, na tym polegają rządy Putina. Władimir Putin ma 80 - procentowe poparcie, chociaż morduje sąsiednie narody i jest bida z nędzą. Jednak Rosjanie wciąż go kochają. Część Polaków jest zupełnie odłączona od myślenia. Takie towarzystwo zostało nazwane Lemingami – bezmyślnie łapiące się razem i pędzące ku zgubie, popełniające zbiorowe samobójstwo. Jest taka część elektoratu. Mam nadzieję, że po ośmiu latach tych nieszczęsnych, szkodliwych dla Polski rządów ta część elektoratu radykalnie się zmniejszy i, że zwycięży Prawo i Sprawiedliwość. Polska czeka na dobrą zmianę. Potrzebne są nam rządy mądrych i uczciwych ludzi, a w dodatku kochających swój kraj.

Rozmawiała Karolina Zaremba

Komentarze (10):

anonim2015.10.12 15:33
Stołki już zostały rozdane, więc nie wiem po się Pietrzak produkuje.
anonim2015.10.12 16:28
Pietrzak musi się przypominać, żeby i dla niego podstawili jakiś stołeczek albo mikrofonik.
anonim2015.10.12 20:55
@Zibi akurat to o czym piszesz bardzo cieszy (to "średniowiecze" moralne i poglądowe, a do tego silne rządy prawa - rozliczenie bandytów, międzynarodowych przedsięwzięć złodziejskich, które wydoiły z Polaków miliardy pod płaszczykiem różnych pseudo bezpiecznych produktów finansowych, czy też zwykłego złodziejstwa i okradania obywateli). Powiem więcej - liczę na to że bandyci i złodzieje zostaną rozliczeni. Dlatego PIS ma mój głos, choć gospodarczo mi nie jest z nimi po drodze.
anonim2015.10.12 22:22
Joenam... do Kanady... razem z kopaczkami i calym lewactwem....
anonim2015.10.12 22:28
smutny PiSk ... nie kocham PO , ale nie godzę się na zahamowanie tego , co kosztem wyrzeczeń osiągnęliśmy (również ci popierający PiS chcąc nie chcąc)... zdobyczy nie oddaje się w imię ideologi. Idealnie byłoby mieć dobrych ludzi z każdej formacji razem w rządzie, by tworzono prawdziwie potrzebne rozwiązania, a nie rozhisteryzowaną opozycję szukającą patyków by w szprychy wsadzać - gdzie sen , gdzie logika? no tak , ale to się właśnie nazywa polska polityka... no i taka "satyryka" hejtowego katolika...
anonim2015.10.12 22:59
Trochę przesadza. W czasach komuny większość ludzi wiedziała, że w telewizji leci propaganda, w radiu propaganda i w gazetach też propaganda. Podejrzewam, że dzisiaj jest podobnie. Można się było nabierać na propagandę w latach 90-tych ubiegłego wieku i w czasie pierwszej dekady XXI wieku. Teraz mamy dość klarowną sytuację i to na tyle, że większość ludzi nie daje się tak nabierać jak kiedyś.
anonim2015.10.12 23:07
Prezydentowa namawiała młodzież by wyjeżdzała, i teraz poczują smak tego jak ich dzieci opuszczają Polskę.
anonim2015.10.13 8:06
"Pamiętam rządy PiS. Pamiętam ten cyrk,....."... Gdzie się POdziały, te piękne przekręty, Rycho, Miro, Zbycho, Posłanka Sawicka. ..............................
anonim2015.10.13 8:37
Jak PiS dojdzie do władzy? Nic nie zrobię, przeżyłem już niejednych kłamców i darmozjadów, przeżyję i następnych.
anonim2015.10.13 9:01
@Contral Nie przesadza. Wczoraj "pykałem" po kanałach. - Lis z Wałęsą w telewizorze. Nie potrafiłem zrozumieć ani jednego zdania... - Info - książka o Jarosławie Kaczyńskim. Takie zdanie "złowiłem" - "Trafił na zebranie KOR-u gdzie brylował Kuroń, który już wtedy był legendą"...Prowadząca powtarza zdanie "który już wtedy był legendą, bo odsiadywał wieloletnie wyroki za walkę z systemem" Wszystkim nieukom dopowiem, że Kuroń był trockistą i wystosował list do PZPR, gdzie żądał między innymi kradzieży majątku Kościoła, ziemi rolnikom indywidualnych i powstania kołchozów na styl sowiecki...Za to siedział. - TVN - pytanie. - Czy teatr Karolaka upadł dlatego, ze zaangażował się w kampanię Ćwoka Komoruskiego? - Odpowiedź. - Ależ skąd. Tomek to typowy artysta i dość słabo zna się na niuansach prowadzenia biznesu... I tak się dzieje 24 godziny na dobę. Jan Pietrzak ma 100% racji. Tylko powstanie prawdziwych mediów publicznych jest w stanie to zmienić... Proponuję program - "Michalkiewicz na żywo". Życie lemingów uprości się w znaczny sposób i to dość szybko.