23.10.19, 21:00zdj. screen Youtube/Europarl.europa.eu

Jaki: Lewactwo chce zamienić biało-czerwoną flagę na różową

"Oni chcą wprowadzić tę rewolucję obyczajową w Polsce, i tak jak na Zachodzie wpychają się wszędzie, gdzie tylko się da, a więc do żłobków, przedszkoli czy szkół, żeby prowadzić proces takiej wrogiej socjalizacji dla naszego społeczeństwa, czyli proces zamiany flagi biało-czerwonej na różową"-stwierdził europoseł Prawa i Sprawiedliwości, Patryk Jaki. 

Były wiceminister sprawiedliwości skomentował w rozmowie z Radiem Maryja działania opozycji wokół edukacji seksualnej w Polsce. Krótko po wygranych przez Prawo i Sprawiedliwość wyborów parlamentarnych środowiska lewicowo-liberalne w naszym kraju podniosły larum, że obywatelski projekt "Stop pedofilii" ma wprowadzić zakaz edukacji seksualnej- nawet pod karą więzienia. 

"Oni chcą doprowadzić do tego, aby nasze społeczeństwo odwróciło się od wartości konserwatywno-wolnościowych i zaczęli wyznawać te antywartości lewicowe, czyli gender, ideologię LGBT, seksualizację dzieci, odejście od tradycyjnego modelu rodziny"-ocenił polityk Zjednoczonej Prawicy. Gość Radia Maryja przypomniał, że w Polsce edukacja seksualna jest już realizowana zgodnie z prawem- pod postacią przedmiotu szkolnego o nazwie  „Wychowanie do życia w rodzinie”. W ocenie Jakiego, zamieszanie wokół edukacji seksualnej w szkołach w naszym kraju wynika z działalności "Platformy Obywatelskiej, Roberta Biedronia i tych wszystkich opozycyjnych partii, które w mojej ocenie regularnie kłamią na temat Polski, robią to celowo po to, żeby potem mówić w naszym kraju, iż Europa ma o nas złe zdanie, czyli robią to ze względu na swoje partykularne interesy partyjne".

"Europosłowie opozycyjni kreują system obrażania Polski i moim zdaniem ludzie powinni ich za to rozliczyć, bo ojczyzna powinna być dla nas najważniejsza, a dla nich nie ma to żadnego znaczenia"-ocenił były wiceminister sprawiedliwości. Europoseł ocenił, że opozycja w Polsce dzieli się na tych, którzy świadomie chcą wprowadzenia ideologii LGBT oraz tych, którzy bezrefleksyjnie powtarzają lewackie hasła, nawet nie znając programu nauczania polskich szkół. 

"Moim zdaniem są dwie frakcje w opozycji. Jedna z nich rozumie, że edukacja seksualna w Polsce jest i zależy im na tym, żeby zamiast edukacji została wprowadzona indoktrynacja LGBT. To jest ta świadoma część opozycji. Natomiast druga frakcja to są ludzie, którzy nie mają pojęcia o tym, jak wygląda program nauczania w Polsce, bo nawet go nie przeczytali, ale bardzo chętnie powtarzają przekazy z „Gazety Wyborczej” czy innych mainstreamowych mediów, więc nasza opozycja w pigułce łączy w sobie niewiedzę ze złą wolą"-podkreślił gość Radia Maryja. 

Patryk Jaki przestrzegał także przed ewentualnymi następnymi krokami środowisk lewicowo-liberalnych, aby zaprowadzić w Polsce swoją wizję świata. Polityk powiedział wprost, że ideologom LGBT chodzi wyłącznie o wprowadzenie rewolucji obyczajowej w naszym kraju. 

"(...)tak jak na Zachodzie wpychają się wszędzie, gdzie tylko się da, a więc do żłobków, przedszkoli czy szkół, żeby prowadzić proces takiej wrogiej socjalizacji dla naszego społeczeństwa, czyli proces zamiany flagi biało-czerwonej na różową. Oni chcą doprowadzić do tego, aby nasze społeczeństwo odwróciło się od wartości konserwatywno-wolnościowych i zaczęli wyznawać te antywartości lewicowe, czyli gender, ideologię LGBT, seksualizację dzieci, odejście od tradycyjnego modelu rodziny"-ocenił europarlamentarzysta. 

Warto o tym pamiętać w momencie, gdy na miesiąc przed wyborami parlamentarnymi kandydat do Sejmu RP, a obecnie poseł-elekt, prywatnie partner Roberta Biedronia, Krzysztof Śmiszek najpierw pisze na Facebooku, że popiera adopcję dzieci przez pary homoseksualne, po czym nagle wpis usuwa. Zaledwie 10 dni po wyborach, temat powraca- za sprawą Śmiszka właśnie. Nowo wybrany poseł najpierw mówi o dobru dzieci, później o... aborcji na życzenie. Obecna lewicowa opozycja, na razie zajęta wyborami "Mistera Sejmu" nie kryje się już ze swoimi zamiarami. 

yenn/Radio Maryja, Fronda.pl

Komentarze

bogdanus2019.10.24 11:11
Patrząc tylko z punktu politycznego, to za dwie dekady, lewica wyhodowała by sobie nowych wyborców.
Ewa B.2019.10.24 10:42
Jeśli dorosły uczy dziecko zachowań seksualnych - to jest akt pedofilii ? Czy pedofilia jest jeszcze w Polsce karana ? Dlaczego tymi ludźmi do tej pory nie zajęła się prokuratura ?
grimm2019.10.24 9:35
Panie Patryku Jaki, a jak pana partia realizuje prawo i Konstytucje w tym preambułę do konstytucji? Jak realizuje kodeks karny? Jesteście tchórzami a mocni tylko w gadce. Boicie się zachodnich korporacji, a wasze spółki skarbu państwa działają nieetycznie w stosunku do obywateli.
grimm2019.10.24 9:37
no może nie wszystkie..
AAAtomek2019.10.24 8:35
Ach ci konserwatyści, co drugi z kolejną żoną lub mężem, co trzeci z kochanką lub prostytutką? Pierwsi w kościele, pierwsi w piekle.
AAAtomek2019.10.24 8:29
Bylejaki parlamentarzysta to bykejakie jego wypowiedzi.
anonim2019.10.24 7:47
Tęczowi z jednej strony, gangsterka z drugiej. I niech nikt nie wątpi, ze obie formacje są przejściowe, jako mądrości etapu!
Katolik2019.10.24 7:12
Gender to satanizm Gender niszczy:Kościół, rodziny, dzieci, młodzież czyli całe społeczeństwo. Módlmy się za ludzi uwikłanych i omotanych przez gender.
ZERRO2019.10.24 7:52
Gender to ksiądz, ksiądz pedofil, ksiądz przebrany w koronki, ksiądz udający hetero.
Katolik2019.10.24 8:33
Grnder to również np pedofil, pracownik w wielkiej korporacji. Ja znam dużo wartościowych Księży którzy uczą jak skutecznie się chronić przed gównem jakim jest gender
AAAtomek2019.10.24 8:49
Dzięki gender twoja matka mogła pójść do szkoły i pracować w zawodzie w jakim chce, być kim chce, myśleć o czym chce.
Katolik2019.10.24 16:01
Gender to satanizm Jeśli ktoś jest zniewolony przez popęd seksualny szybko się męczy i nie potrafi stawić czoła przeciwnościom, staje się po prostu słaby.
ktoto2019.10.24 6:18
Lewactwo to znaczy PIS bolszewicy!
Ela2019.10.24 6:15
Brawo Panie Jaki!!!!!!!!!!!!
Moly2019.10.24 5:05
"oni sie wpychaja..." Pelna klasa. Sam pan sie pchales do Warszawy ale z czym do gosci. Propaganda dla ubogich. Czy ktos mowil ze chce rozowa flage.
NIEMIEC2019.10.24 2:06
KAFTAN! DOKTORZE KAFTAN!
anonim2019.10.24 1:03
"Lewactwo chce zamienić biało-czerwoną flagę na różową", a Jaki rząd Polski na rząd Cyganów. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Polak2019.10.24 3:19
Chyba bardzo cie boli ..ze nie masz takiego intelektu jak p.Jaki majac arustokratycza krew !!!
Piotr Nowak 2019.10.23 23:27
Brawo Patryk ! Musimy bić k....y , złodziei i tych szczochów lewackich !!!
you old bitch2019.10.23 23:19
@Maria Blaszczyk Get some sleep, you fat disgusting lesbo. You "know" everything and you speak a hundred languages.
Maria Blaszczyk2019.10.23 23:08
Ach, te cudowne wartości konserwatywno-wolnościowe. Ci prawdziwi patrioci bijący chude nastolatki na marszach równości. Kolejne dewastacje w KPH, Lambdzie czy Stonewall w Poznaniu. Podczas marszu równości w Lublinie policja zatrzymała małżeństwo wyznające wartości konserwatywno-wolnościowe. Owi patrioci mieli ze sobą bomby, które wg opini specjalistó zdetonowane w tłumie mogły ranić, a nawet zabić wiele osób. Nawet nie licząc paniki, jaka by wybuchła. Dziś w Bielsku-Białej rozpoczął się proces nożownika wyznającego wartości konserwatywno-wolnościowe, który zaatakował panią Anitę Ziegler-Chamielec. Miły pan poleciał podrasowanym Jędraszewkim, nazywając panią Ziegler-Chamielec "pedalską zarazą, z którą Hitler dawno powinien się rozprawić"... Naprawdę, to są prawdziwe wartości. Nie jakaś tam równość. Nie szacunek do różnorodności. Nie dostarczanie dzieciom i młodzieży solidnej wiedzy opartej na naukowym konsensusie. Tylko niszczenie, przemoc i zastraszanie...
Piotr Nowak 2019.10.23 23:29
Opssss ! Uwaga debilka na portalu. Prosimy nie komentować !
Maria Blaszczyk2019.10.24 0:07
Opssss - spacja - wykrzyknik - uwaga - brak przecinka... A potem to już merytoryczny, kulturalny komentarz, żadnych tam chamskich argumentów ad personem, inwektyw, ależ skąd. I jeszcze podszywanie się pod Piotra... Serdeczne gratulacje!
zmiecz2019.10.24 5:40
Piotr Nowak - najlepiej w ogole nie odpowiadac. Postawic ja w sytuacji takiej, ze mowi do obrazu. jak nie ma odzewu na jej komentarz, to wiadomo, ze dyskusji nie pociagnie.
AAAtomek2019.10.24 8:34
Ach ci konserwatyści, co drugi z kolejna żoną lub mężem, co trzeci z kochanką lub prostytutką?
Wojtek Polak 2019.10.24 8:44
tyna prawdę zamiast mózgu masz trzaskowiankę we łbie?apb Jędraszewski nazwał poprawni homoterrorystów tęczową zarazą i to jest szczyt obrazy dla lewaczki. lewacka-ekoterrorystka wzywała do zjadania własnego potomstwa i to jest to wasze nowoczesne i jasno oświecone podejście do życia. jesteście chorymi z nienawiści do wszystkiego co normalne i moralne. jesteście lewako-homo-eko-terrorystami i będziemy walczyć z wami wszelkimi możliwymi środkami. nie pozwolimy lewckim szaleńcom zniszczyć Polski tak jak zniszczyliście zachód.
Lech Keller-Krawczyk zyd homo pedofil2019.10.23 23:04
Był "dzielnicowy" z radziecką muchą. Mucha smrodu nie wytrzymała. Był "PolishPatriot", "Poliamorysta", byl "Słowianin", "Sarmata" ... Jest 𝐁𝐣𝐨𝐫𝐧 𝐊𝐚𝐫𝐥𝐬𝐬𝐨𝐧 (jak długo?) - gudłaj 𝐚𝐧𝐝𝐫𝐳𝐞𝐣𝐡𝐚𝐡𝐧 - 𝐉𝐏𝐈𝐈𝐈 - 𝐨𝐟𝐢𝐜𝐞𝐫 𝐋𝐖𝐏 (co za żart? żyd-pedał "oficer"), 𝐃𝐚𝐫𝐢𝐚_𝐃𝐚𝐧𝐢𝐥𝐜𝐳𝐲𝐤, 𝐀𝐠𝐧𝐢𝐞𝐬𝐳𝐤𝐚, 𝐔𝐫𝐬𝐳𝐮𝐥𝐚 ... i dziesiątki innych "symbolicznych" pseudonimów. 𝐋𝐞𝐜𝐡 𝐊𝐞𝐥𝐥𝐞𝐫-𝐊𝐫𝐚𝐰𝐜𝐳𝐲𝐤 żyd-genetyk "słowianszczyzny" 𝐧𝐢𝐤𝐭 (tu ma racje) żyje w tzw. lala land. Jest tak przewidywalny jak spłuczka u mnie domu, jest jak goowna w dworcowych WC - niespłukiwalny.
Newsroom2019.10.23 22:32
Lewactwo totalna, opozycja zamieni się niedługo w niegrożne goowno. Po sformowaniu nowego rządu zacznie się totalna orka głęboka i tak mocna, aż bolszewicki chlew, przywieziony na czołgach zaraz po II ws, zostanie zneutralizowany i nieszkodliwy
policjant2019.10.23 23:06
W gów­no to ty się zmienisz, tępaku bosy :-P
abcd2019.10.23 22:12
Jeśli kochasz swoje dzieci, protestuj przeciwko homopropagandzie. P e d e r a ś c i i lesbijki dzieci nie mają, zatem muszą sięgnąć po TWOJE dziecko. Czy zrówność TOBIE też odebrała rozum? Jeśli kochasz swoje dzieci, powiedz NIE homopropagandzie. Czytaj więcej na "henryk dabrowski pl" http://henryk-dabrowski.pl/index.php?title=Je%C5%9Bli_kochasz_swoje_dzieci,_protestuj_przeciwko_homopropagandzie
BimkyGuy2019.10.23 21:53
Uwaga! Uwaga! Kolejny Polak w przestrzeni kosmicznej! Poseł Yaki nadaje z orbity SATURNA!
Alojzy Cedzidło2019.10.24 0:37
Hallo ,,Bimky Guy" . Bimky Guy " powtorz ! . Mi tu wychodzi ,,Bigmy ...... " No wiesz . To do sikania na samo ,,h" TEGO program kultury kosmicznej nie przewiduje Idz do Wiosny . Tam ci resztę powiedzą .
BOGAnieMA2019.10.23 21:28
Polskę trzeba oczyścić z komunistycznego śmiecia, kłamców, złodziei i zdrajców, czerwonej i tęczowej zarazy ! Z tymi pasożytami nie można prowadzić dialogu. Oni nie mają nam nic do powiedzenia, a jeśli już to faszerują Polaków kłamstwami, manipulacjami i nienawiścią, wymyślają głupoty, szczują, a na prawdę reagują agresywnością. Tutaj nawet utylizacja nic nie pomoże. Powinniśmy zachowywać spokój, nie zapraszać ich do mediów, nie przekonywać ich, nie dyskutować z nimi. Oni nie potrafią normalnie rozumować i nie usłuchają żadnych argumentów. Najsmutniejszą rzeczą, wręcz niewiarygodną jest jednak to, że nadal ok. 30% polskojęzycznych osobników popiera tych przestępców . To smutne, ale oni mają przestawione mózgowia, inaczej – mutacja myślenia. ! Do nich nie dociera NIC ! Proszę sobie wyobrazić, że nawet ludzie wykształceni, ba profesorowie, ludzie mediów, aktorzy, celebryci, itd. zachowują się jak pacjęci w domach wariatów. To obóz zdrady narodowej, który powinien być wyeliminowany z życia publicznego.
2019.10.23 21:33
I następny. :) Ukradłeś salowej laptopa? :) Co za świr! :) :):)
Albert2019.10.23 21:27
Jestem homo-fobem, nie dlatego, że nie lubię tych ludzi, ale dlatego, że ich część aktywistów, tych którzy jeżdżą autobusami głównie z Warszawy po miastach organizując tzw. marsze równości, przyczepili się do mojej wiary i pemanentnie ją beszczeszczą, profanują i nas obrażają. Te świry nie chcą żadnej tolerancji, lecz dominacji nad normalnymi ludźmi. Nigdy nie zgodzę się na to żeby być rownym z tą tęczową zarazą maszerującą w marszach LGBT, a także pedofilami czy zoofilami. Dla mnie oni są równi jedynie w wielkości żołądka, co jest jasnym, że potrzebują tyle samo żarcia co ja – i nic więcej! Różnica zasadnicza między mną a nimi jest taka, że ja jestem normalny, a oni są zboczeńcami !!!
2019.10.23 21:32
I kolejny raz
KKK2019.10.23 21:26
Prosimy wszystkich czytelników i komentatorów Frondy o ignorowanie sku-rwiela, który przeistoczył się z "dzielnicowego" na „Björn Karlsson”. Ten przygłup kasuje pinądze od PO i będzie robił hejt tak długo jak będą mu płacić ! Ten osobnik to typowy upierdliwy wsiak, psychicznie chory. Prosimy nie czytać i nie komentować jego wypocin. Prosimy go ignorawać i przechodzić do swoich komentarzy !!! Napisaliśmy już petycję do moderatora Portalu o indentyfikację jego IP numeru, odnalezienie danych personalnych i blokadę czy ewentualne ukaranie tego szczocha.
2019.10.23 21:31
Apelować to sobie możesz kretynie do swoich alter ego. I uważaj na spacje - bo widać że to ty debilu. :) Ty nie masz w ogóle życie świrze? :) Przecież ty piszesz 70% komentarzy na tym ścieku. Może trzeba ci jakoś pomóc? :* Ostro jesteś yebniety :) Moje gratulacje :) :) :)
KKK2019.10.23 23:30
Opssss ! Uwaga debil na portalu. Prosimy nie komentować !
Alojzy Cedzidło2019.10.24 0:24
Nie mogę nie pisać . Ale tez nie wiem co .Na chamstwo mnie nie stać . Merytorycznie , nie wiem o co temu Piotrusiowi chodzi.. Gratuluje , Fluchci po chamsku . Konia z rzędem temu kto zgadnie o co mu chodzi .Może to po wyborach tak gościowi odbiło ? Chociaż Piotruś zawsze okazywał felery umysłowe .Nooo .To zrezygnuj z ,,komentarza " I tak ,mu to w Inowrocławiu zaliczą .
Naczelny2019.10.24 0:49
Zamilcz multikonciarzu pisowski trollu Piotrowski.
Naczelny2019.10.24 0:22
słowiczek to piotrowski czy ktoś inny? Bo już się gubię.
anonim2019.10.23 21:23
Panie Jaki ,panie Kaczyński i reszta wesołego towarzystwa włażąca w butach do cudzych łóżek i mówiący ludziom jak mają żyć,jak kochać i jak wychowywać dzieci. Jeszcze bardziej walczcie o "dobro i dusze" dzieci oraz o zdrowie moralne narodu a doprowadzicie do tego że w Polsce będzie dokładnie to samo co jest w kanadyjskiej prowincji Quebec. Na początku lat 60 ubiegłego wieku do kościołów chodziło ponad 80 procent ludzi przyznających się do katolicyzmu. Na dzień dzisiejszy w Quebecu do kościołów chodzi mniej niż 5 procent ludzi przyznających się do katolicyzmu a sam Quebec jest najbardziej liberalną prowincją w całej Kanadzie. Wszystko przez dwukrotnego premiera prowincji Quebec,który aż do swojej śmierci w 1959 roku robił dokładnie to samo co wy teraz robicie ręka w rękę z polskimi hierarchami kościelnymi.
ian2019.10.24 7:38
n karlson peowski dewiancie z fabryki troli zarobisz dziś na wierszówkę od swych mocodawców
Polak2019.10.24 7:50
Björn Karlsson coś ci się pomyliło, nie jesteś we Szwecji :D
Foster2019.10.23 21:16
Co on znowu bredzi ?
zatroskany2019.10.23 21:50
To ty bredzisz
Alojzy Cedzidło2019.10.24 0:09
A kto ,panie ,,Foster " kto bredzi i o czym .? Bo wyszło Panu (?) tak po Schetynowemu ,,nie bo nie '
Polak2019.10.24 7:49
tak nie zrozumiesz, Jaki mówi po Polsku
What's up doc? 2019.10.23 21:10
Dziś prawdziwych Cyganów już nie ma, bo czy warto po świecie się tłuc? Pełna miska i radio "Poemat" zamiast płaczu, co zrywał się z płuc. Pełna miska i radio "Poemat" zamiast płaczu, co zrywał się z płuc. Dawne życie poszło w dal, dziś na zimę ciepły szal, tylko koni, tylko koni, tylko koni, tylko koni żal. Dawne życie poszło w dal, dziś pierogi, dzisiaj bal, tylko koni, tylko koni, tylko koni, tylko koni żal. Dziś prawdziwych Cyganów już nie ma, cztery kąty i okna ze szkła. Egzaminy i szkoła, i trema, i do marszu orkiestra nam gra. Egzaminy i szkoła, i trema, i do marszu orkiestra nam gra. Dawne życie poszło w dal, dziś na zimę ciepły szal, tylko koni, tylko koni, tylko koni, tylko koni żal. Dawne życie poszło w dal, dziś pierogi, dzisiaj bal, tylko koni,…
Alojzy Cedzidło2019.10.24 0:04
Tylko idiota ,,przejdzie " obok Twojego wpisu obojętnie . Nie jestem mocny w tej branży .. Muzyka piosenki cudowna , Słowa ( zarezykuję ) prorocze. Dziś prawdziwych Cyganów już nie ma .A kto dziś jest ,,prawdziwy "? Jak to stwierdzić? Gdzie szukać ,,PRWADZIWEGO " Cygana , Polaka ...? Gdzie ? W Warszawie . Brukseli , na wsi w mieście ...Gdzie ? I jak to sprawdzić ? O partiach nie wspomnę. .........
anonim2019.10.24 15:58
Co ty Alois, o Sląsku zapomniałeś. Ten pochodzi z blokowiska Opola. Alois, Alois