Jak wygląda nadchodząca faza wydobywania bitcoinów? - zdjęcie
22.12.21, 19:55fot. pixabay.com

Jak wygląda nadchodząca faza wydobywania bitcoinów?

4

Wydobywanie bitcoinów przyciągnęło ostatnio ogromną uwagę rynku głównego nurtu. W rezultacie wydobycie bitcoinów jest dochodowym biznesem i można imponująco na tym zarobić.

Ewolucja wydobycia bitcoinów na przestrzeni czasu jest niezwykła, ponieważ każdy możliwy aspekt przemysłu wydobywczego zmienił się ostatnio w ponadprzeciętnym stopniu. Tym bardziej oczekuje się, że przemysł wydobycia bitcoinów będzie ewoluował w przyszłości. Bitcoin podlega ograniczonej podaży, co odpowiednio pokazuje przyszłość wydobycia bitcoinów do pewnego stopnia.

Wydobywanie bitcoinów weryfikuje lub uprawomocnia każdą możliwą transakcję ekosystemu bitcoin poprzez inwestowanie drogich zasobów. Jeśli nie jesteś narażony na drogie zasoby i nadal chcesz zarabiać na bitcoinach, powinieneś pozwolić sobie na handel. Istnieją serwisy takie jak Aplikacja Pattern Trader, które mogą pomóc Ci w uzyskaniu rentownych wyników w Twojej drodze do handlu bitcoinami. Górnicy są bardzo zaniepokojeni przyszłością wydobycia bitcoinów. Poniżej znajduje się pełny obraz wydobycia bitcoinów w przyszłości, więc na co czekasz? Spójrzmy.

Wydobycie Bitcoina!

Kopanie jest jednym z najczęściej wykonywanych zwirtualizowanych postępów w instancji, ponieważ zyski z kopania kryptowalut na instancji są ogromne. Wydobywanie bitcoinów to postęp w weryfikacji transakcji bitcoin poprzez integrację mocy haszowania z pomocą platform lub sprzętu do wydobywania bitcoinów; w wyniku weryfikacji tych transakcji bitcoin, górnicy bitcoina korzystają z bitcoina jako nagrody blokowej, a górnicy dalej sprzedają nagrodę blokową, rozpoczynając godną zaufania wymianę. Scenariusz kopania bitcoinów na samym początku był niezwykle płynny i prosty.

Jednak biorąc pod uwagę wartość bitcoina w sklepach, chińskie firmy zaczęły angażować się w wydobycie bitcoina. Łatwość łamigłówki matematycznej renderowanej przez algorytm bitcoin stale malała, ponieważ istniała znaczna ilość kapitału obliczeniowego wykonującego progresję. Później każdy możliwy kraj zaczął wydobywać bitcoina, a scenariusz jego wydobycia na tej instancji jest zupełnie inny.

W najkrótszym możliwym okresie przemysł wydobywczy rozwinął się w ogromnym stopniu. Według biegłych analityków i badaczy, przemysł wydobywczy bitcoinów będzie ewoluował w ogromnym stopniu w przyszłości; możesz się zastanawiać, jak. Dowiedzmy się.

Zablokuj połowę nagrody

Zmniejszanie o połowę w przypadku wydobycia bitcoinów jest jednym z głównych powodów ogromnej ewolucji przemysłu wydobycia bitcoinów na przestrzeni czasu. Nagroda blokowa to liczba kopaczy bitcoinów wykorzystanych po zweryfikowaniu transakcji po zintegrowaniu kapitałów obliczeniowych ze źródłem zasilania.

Być może wiesz, że infrastruktura bitcoin jest poddawana czteroletniemu zmniejszeniu o połowę bitcoinów. Zmniejszenie o połowę bitcoina to postęp roku przestępnego, który zmniejsza nagrodę blokową za wydobycie bitcoinów o połowę. W ten sposób zmniejszenie o połowę bitcoina powoli zmniejsza podaż bitcoina co cztery lata, zmniejszając szanse na inflację w sieci tej kryptowaluty.

Co więcej, zmniejszenie o połowę nagrody za blok odpowiednio zmniejsza nagrodę za blok wydobycia bitcoinów. Jednak zmniejszenie o połowę bitcoina nie wpływa na opłacalność jego wydobycia, ponieważ jest równoważone przez rosnącą w górę wartością bitcoina.

Zgodnie z zmniejszeniem o połowę nagrody za blok, ostatnia jednostka bitcoina zostanie wydobyta w 2140 roku. Bitcoin podlega ograniczonej podaży i może być tylko 21 milionów jednostek bitcoina. Zmniejszenie o połowę nagrody blokowej następuje odpowiednio, aby utrzymać podaż bitcoinów przez dłuższy czas, ponieważ jeśli podobna nagroda za blok będzie kontynuowana, podaż bitcoinów będzie ograniczona w krótkim okresie czasu, możesz się zastanawiać, co się stanie, gdy osiągnięto zapas bitcoinów. Spójrzmy.

Co się stanie, gdy wyczerpie się limit bitcoina?

Jak ustalono wcześniej, infrastruktura bitcoin podlega ograniczonej podaży, a jego podaż jest ograniczona do 21 milionów jednostek. Ostatni bitcoin zostanie wydobyty w 2140 roku, a wydobycie ostatniej jednostki bitcoina może zająć więcej niż sześć miesięcy.

Po osiągnięciu limitu bitcoina górnicy nie będą mogli wykorzystać bitcoina jako nagrody blokowej, co będzie motywować górników do weryfikacji transakcji. Nagroda blokowa za wydobycie bitcoina składa się również z kosztu transakcji wraz z nagrodą blokową, a górnicy bitcoina zweryfikują transakcję, korzystając z kosztów transakcji zweryfikowanego przejścia jako nagrody za blok.

Nagroda za blok w postaci opłat transakcyjnych może brzmieć o wiele słabiej w porównaniu z nagrodą za blok w postaci bitcoinów. Jednak biorąc pod uwagę stopę inflacji walut fiducjarnych, opłaty transakcyjne za dokonywanie transakcji w ekosystemie bitcoina będą rosły.

Inwestorzy bitcoina płacą setki dolarów jako opłaty transakcyjne podczas przenoszenia jednostek. Oni wszyscy.

Komentarze (4):

TYLKO PO prawdziwa POLSKA, nie SOWIECKO-NIEMIECKA.2021.12.24 14:45
W Zakopanem, na Krupówkach siedzi gazda i chce sprzedać zabiedzonego owczarka. -Gazdo ile chcecie za tego psa???-pyta turysta -200 tysięcy BITKONÓW. - odpowiada gazda, -E tam nikt tyle nie da - mówi turysta -DADZĄ, DADZĄ, -mówi gazda. Po kilku godzinach turysta ponownie przechodzi koło gazdy i widzi , Gazda nie ma zabiedzonego psa. I co gazdo kupił ,ktoś pieska?- pyta turysta, A KUPIŁ KUPIŁ -odpowiada gazda, chyba nie za 200 tysięcy -mówi turysta, A właśnie że za 200 tysięcy kupili, I tak zapłacili GOTÓWKĄ???? -turysta mówi, No nie, ale dali DWA KOTY po 100 tysięcy BITKONÓW. ŻYCZĘ SUKCESÓW, szczególnie tym którzy na KOŃCU BĘDĄ CHCIELI ZREALIZOWAĆ TE BITKONY.
matis892021.12.23 15:34
''Katolicka'' Fronda za szatanistycznym, lewackim PISem promuje działalność Antychrysta przeciwko Chrystusowi. W bezgotówkowym, cyfrowym państwie Antychrysta nic bez Znamienia Bestii na ręce nie kupisz i nie sprzedaż. Bo będzie cyfrowe państwo bezgotówkowe.
matis892021.12.23 15:25
Przypominam, szatanistyczny lewacki PIS prócz aborcyjnych, demonicznych szczepionek Antychrysta i masonerii oficjalnie wspiera i reklamuje cyfrowe państwo bezgotówkowe Antychrysta i Nowego Ładu NWO do Znamienia Bestii. Wspieranie lewackiego PISu to już wybieranie Antychrysta przeciwko Chrystusowi. Szatanistyczny PIS wprowadza usługi, zapomogi dostępne tylko drogą cyfrową dążąc do cyfrowego zniewolenia Polaków, bezgotówkowego państwa Antychrysta i jego Znamienia Bestii.
matis892021.12.23 15:25
Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI SZCZEPIENIAMI i je przepowiedział 17.06.2012r. tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono ZABIJAĆ.......''