Jacek Sasin: Trzydniowa konwencja PiS i ''burza mózgów'' - zdjęcie
15.06.19, 11:59

Jacek Sasin: Trzydniowa konwencja PiS i ''burza mózgów''

7

Trzydniowa konwencja PiS, która odbędzie się na początku lipca w Katowicach, będzie swoistą "burzą mózgów", podczas której ma ukształtować się program partii na zbliżające się wybory parlamentarne - mówił na antenie RMF FM wicepremier, szef Komitetu Stałego Rady Ministrów Jacek Sasin.

Żeby mówić o planach na jesienne wybory, a tak naprawdę o planach na kolejną kadencję, bo to przecież o to chodzi, to jest za wcześnie. (...) Najpierw konwencja w Katowicach, konwencja programowa na początku lipca, długa, trzydniowa. Chcemy, żeby to była taka swoista burza mózgów, jak wczoraj to padło na klubie, żeby to było takie mrowisko osób, ekspertów ale również poglądów bardzo różnych - stwierdził Sasin.

Chcielibyśmy zderzyć bardzo różne poglądy, nie zawsze zgodne z tym, co chcielibyśmy realizować, ale zawsze warto posłuchać szerszego spectrum niż tylko tego, co jest dla nas do przyjęcia. Z tego będzie wykuwał się program, z tego, ale również z bezpośrednich kontaktów z wyborcami, z Polakami bo zawsze tak działaliśmy - dodał.

mor/RMF FM/Fronda.pl

Komentarze (7):

z Bródna.2019.06.15 15:02
GDZIE W POLSCE JESTEŚ PEDALE ??? Łże suka kremlowska, oni tak jak cerkiew ruska są 𝐚𝐠𝐞𝐧𝐭𝐚𝐦𝐢 𝐅𝐒𝐁 - 𝐆𝐑𝐔. Putinowskie q ...., trolle na polskich blogach są wszędzie. Tu najlepszym dowodem jest "polski gej" i nie tylko on. Prawda o "polskim geju". W jakim miescie jesteś "polski geju"? No powiedz, napisz. Tego nie zrobisz bo się boisz, że ktoś o szczegóły zapyta. 𝐍𝐢𝐞 𝐦𝐚 𝐭𝐞𝐣-𝐭𝐲𝐜𝐡 𝐬𝐮𝐤 𝐰 𝐏𝐨𝐥𝐬𝐜𝐞! A jaki jest na to dowód? Ich IP adres, oto on jeden z ich proxy: 𝐈𝐏𝟐.𝟔𝟑.𝟐𝟓𝟓.𝟐𝟓𝟓. - 𝐬𝐢𝐞𝐝𝐳𝐢𝐛𝐚 - 𝐑𝐎𝐒𝐉𝐀 Każdy może to sprawdzić. Nie dajcie się nabrać na ta sowiecka sukę !!! Suki nie mają nic wspólnego z Polską !!! Łże suka kremlowska, oni tak jak cerkiew ruska są 𝐚𝐠𝐞𝐧𝐭𝐚𝐦𝐢 𝐅𝐒𝐁 - 𝐆𝐑𝐔. GDZIE W POLSCE JESTEŚ PEDALE ???
student erasmusa\\\\\\\\\\\\\\\\054 nie sorosa2019.06.15 13:48
"- Ministerstwo Sprawiedliwości pozwie za kłamstwo profesorów i doktorantów krakowskiego uniwersytetu do sądu. Są bowiem granice krytyki i politycznych sporów, których przekraczać nie wolno - zadeklarowali przedstawiciele Ministerstwa Sprawiedliwości. Resort chce pozwać pracowników naukowych Uniwersytetu Jagiellońskiego, którzy krytykowali nowelizacje kodeksu karnego." Przecież to parafraza fragmentu przemówienia Jaruzela z 13 XII. Świadomie to robią czy nieświadomie?!
Yo... asswipe ...2019.06.15 15:06
a dooupska powycierane? all dicks thoroughly cleansed?
JPIII2019.06.15 13:47
Co ten dureń wygaduje? O jakiej burzy on gada skoro tego mózgu nie ma.
Mnichu2019.06.15 12:39
Burza mózgów :) Dobre. W roli głównej powinien wystąpić Marek Suski.
anonim2019.06.15 12:02
Siusin nie perdol o jakiejś ''burzy mózgów''! pokurcz za was decyduje i wszystko ustala! wy macie wypełniać tylko jego rozkazy!
Polak Ateista Dumny Gej2019.06.15 12:00
W komentarzach pod wczorajszą manipulacją pisich funkcjonariuszy z "redakcji" frondy stało się coś ważnego 90% komentujących od prawa do lewa ❤️zmieszało frondę z błotem❤️ nie zostawiając suchej nitki ---> https://www.fronda.pl/a/oto-owoce-parad-zboczencow-znaleziono-cialo-10-letniej-dziewczynki,128466.html Oto adres, pod którym te antypolskie bolszewickie skuurwysyny się ukrywają: 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥 portal fronda.pl ul. Marszałkowska 55/73 lok. 68a 00-676 Warszawa 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥