J. Kaczyński w rządzie, umowa koalicyjna w tym tygodniu. Znamy ustalenia kierownictwa PiS - zdjęcie
25.09.20, 07:55screenshot Twitter - Beata Mazurek

J. Kaczyński w rządzie, umowa koalicyjna w tym tygodniu. Znamy ustalenia kierownictwa PiS

14

Jeszcze w tym tygodniu podpisana zostanie nowa umowa koalicyjna Zjednoczonej Prawicy – informuje polityk Prawa i Sprawiedliwości o wczorajszych ustaleniach, jakie zapadły w trakcie spotkania kierownictwa partii.

W rozmowie z Polską Agencją Prasową wspomniany polityk potwierdził także, że w rządzie znajdzie się również prezes Jarosław Kaczyński, który pokieruje Komitetem Spraw Wewnętrznych, Sprawiedliwości i Obrony Narodowej.

Co więcej, podał on że w zaakceptowanym porozumieniu potwierdzono też jednego ministra dla Solidarnej Polski i Porozumienia.

 

Portal 300polityka.pl poinformował z kolei:

 

Na chwilę obecną plan jest taki, aby do rekonstrukcji doszło już w przyszłym tygodniu”

dam/PAP,Fronda.pl

 

 

Komentarze (14):

Jan Radziszewski2020.09.30 0:20
Oława 21.09 2020 Bóg Ojciec ++ Polacy, obudźcie się, zacznijcie narodową modlitwę, post i pokutę. + Nie bądźcie złośliwi, ani pamiętliwi, podarujcie innym ich winy, ich przewinienia. ++++ Przebudźcie się, odsuńcie od władzy < żydów chazarskich, < bo oni celowo niszczą wasz naród. +++ Jako naród dokonajcie dobrego wyboru. + Jako naród otrzymacie szansę, przez okazanie wszystkim stanu swojej duszy. + Tu otrzymacie możliwość, by wykonać jako naród Bożą Wolę.+++++ Po w miarę szybkim oczyszczeniu się, dokonacie szybkiej Intronizacji Jezusa na Króla Polski, a także będziecie mieli szansę ustanowienia sprawiedliwego prawa, które da początek zmianom na całym świecie. +++ Jeżeli po Oświetleniu sumień w Polsce ktoś będzie czynił nieprawość, niesprawiedliwość, taką osobę uśmiercą Aniołowie Bożej Sprawiedliwości. +++ Nie dam nikomu zniszczyć Polski, lecz to wy ze wszystkich narodów, najlepiej pomimo waszych błędów i grzechów, jako naród wypełniacie Wolę Bożą. +++ Apeluję do polskich biskupów, aby nie dokonywali w Polsce zmian w liturgii, które narzuciła wszystkim masoneria kościelna, a także syn zatracenia, Antychryst. +++++ Podejmijcie starania modlitewno pokutnicze, cofnijcie wszelkie złe zmiany, a ominie was chaos i światowe zamieszanie. ++ Jeżeli nie usłuchacie, jeżeli sprzeciwicie się Woli i ++ Myśli Bożej, to już wkrótce, po raz ostatni poleje się polska krew. +++ Gdy z wiarą oddacie się Bożemu kierowaniu, to Moja Moc i starania Maryi, obronią was od każdej próby siłowego przejęcia was. +++ Dokonajcie swojego dobrego, właściwego wyboru, bo wasz los jest w waszych rękach.
ladychapel2020.09.25 12:34
Jarosław Kaczyński egzaminy doktorskie zdał z teorii państwa i prawa oraz filozofii marksistowskiej (oba na "bardzo dobrze"), a 8 grudnia 1976 r. obronił pracę doktorską "Rola ciał kolegialnych w kierowaniu szkołą wyższą". Recenzowali ją profesorowie: Ryszard Malinowski, Michał Pietrzak i Wiesław Skrzydło. Uzyskała pomyślne recenzje i wszyscy członkowie Rady Naukowej Instytutu Nauki o Państwie i Prawie na WPiA UW obecni na jej obronie opowiedzieli się za nadaniem magistrowi Kaczyńskiemu stopnia doktora nauk prawnych.
ryszard2020.09.25 9:20
Głosowałem na PIS, a reszta to ich sprawa. Jest mi zupełnie obojętne jak oni się zorganizują. Interesuje mnie natomiast, i to BARDZO, skutek ich rządzenia zgodnie z zasadą - "po owocach ich poznacie". A te owoce w różnych resortach są różne. Dramatyczne są w: ochronie zdrowia (załamanie dostępu dla pacjentów), oświacie (konieczna reforma, ale przeprowadzona tak, że zwichnęła życie wielu młodym ludziom), i w nauce (wylądowaliśmy poniżej miejsc uwzględnianych w światowych rankingach uczelni wyższych). Sytuacja jest więc dramatyczna w działach decydujących o przyszłości narodu. Tytaniczną i fundamentalną pracę wykonano natomiast w dziedzinie: obronności, legislacji i sądownictwie, oraz rozwiązań socjalnych. Przyznam się szczerze, że nie widzę uwzględnienia tych rezultatów w zamierzonej reformie władzy.
Elektor2020.09.25 10:10
Dzięki. Dołożyłeś się do załatwienia Polaków na gładko. Zapewne grzejesz dupę w budżetówce?
GS2020.09.25 23:32
A ty przez te całe lata do czego do czego przykładałeś rękę. Takiego spokoju finansowego (jak do wybuchu epidemii) nie było w Polsce od at 70-tych albo i od zawsze. Zanim skrytykujesz powiedz co Ty zdziałałeś?
Po 11 ...2020.09.25 9:06
"w zaakceptowanym porozumieniu potwierdzono też jednego ministra dla Solidarnej Polski i Porozumienia" - wspólnego?
ladychaplel2020.09.25 8:26
Jest Polska Zjednoczona Prawica Rzeczpospolitej. Jest KOMITET. Jes PREZES. BRAWO PZPR+ Szkoda, że łone, które głosujo na PiS nie widzo tego...
Elektor2020.09.25 8:29
Łone widzo! I się łonym podobajo te sekretarze. Łone kochajo komune i zawsze chętnie głosujo na nio.
Elektor2020.09.25 8:30
Głupszych wyborców od pisowców prawie nie ma, tylko garstka od Biedronia jest mniej rozgarnięta. Dla pisowców PiS to prawica a oni to prawicowcy. I Wielcy patrioci hehehe
tęczowy ormowiec2020.09.25 8:58
łone som gupie jak ino trep, ladychaplel i elektor
Elektor2020.09.25 8:23
Pisowskie szumowiny umacniają socjalizm w Polsce. Te wszystkie Kaczyńskie, Morawieckie, Szumowskie, Sasiny, Szydłowe, Ziobry i reszta gangusów waniajet z daleka komuną! Tym razem w wersji podlanej kościelnym sosem. Kiedy znowu pląsy przed Tadkiem z Torunia palanciarze?
Portofino2020.09.25 8:37
Czyje wpływy umacniają w Polsce debile, głosujące na Korwina i towarzyszy?
lewacki wesoły tęczowy szczur2020.09.25 9:01
POmuchowskie szumowiny umacniają socjalizm w Polsce. Te wszystkie Budki, Nowaki, Tuskie, Schetyneski, zabójcze koperty, Nitrasy i reszta gangusów waniajet z daleka komuną! Tym razem w wersji podlanej pedalskim sosem. Kiedy znowu pląsy przed PE palanciarze?
Elektor2020.09.25 9:45
Hahahha oczywiście! To drugi odłam tej samej bandy POPiS! Daję plusa! Takie same gnojki jak PiS tylko w przewałach się bardziej krępowali.