12.09.15, 19:35

Islamistka: Chrześcijanki muszą być niewolnicami seksualnymi muzułmanów!

Lewica cały czas podkreśla, że wpuszczenie do Europy setek tysięcy muzułmanów niczego nie zmieni. Na pewno? Przypominamy z tej okazji nasz materiał na temat tego, co mówiła islamistka (tak - kobieta!) o niewolnicach seksualnysch w islamie. Otóż muzułmanie mogą jej zdaniem z powodzeniem niewolić i upadlać chrześcijańskie kobiety...

Salwa el-Matayri, muzułmańska nauczycielka prawa koranicznego z Kuwejtu, opublikowała w Internecie film video, na którym zachęca do kupowania chrześcijańskich niewolnic seksualnych.

Muzułmanka opowiada, że kilka lat temu pracowała z mężczyzną, który pałał wielkim pożądaniem do kobiet, a był żonaty. Aby mu pomóc, udała się do Mekki i zapytała muftich, nauczycieli prawa koranicznego, czy istnieje jakieś zgodne z szariatem rozwiązanie tego problemu. Mufti powiedzieli Salwie el-Matayri, że islam dozwala na kontakty seksualne z niewiernymi niewolnicami, np. z chrześcijankami. Żeby takie niewolnice zdobyć, należałoby zaatakować jakiś kraj chrześcijański i uprowadzić kobiety w niewolę jako jeńców wojennych.Taka kobieta stanie się towarem, który można sprzedać i kupić na własność.

Dodajmy, że klientów mogłaby zachęcać wyeksponowana nagość sprzedawanej kobiety. Jak podkreśla Salwa el-Matayri, chociaż muzułmankom wolno pokazywać publicznie jedynie twarz, to niewierne niewolnice mogą być obnażone publicznie od brzucha w górę.

Nauczycielka wskazuje, że mieszkańcy Kuwejtu mogą kupować kobiety z Czeczenii. Jej zdaniem, tam na pewno znalazłyby się jakieś branki wojenne. Nauczycielka ubolewa, że obecnie oficjalne prawo Kuwejtu nie pozwala na trzymanie niewolnic. Ma jednak nadzieję, że to się zmieni i niewierne kobiety będzie można legalnie nabywać.

Zdaniem Salwy el-Matayri, stałoby się to świetnym lekarstwem na pożądliwość mężczyzn. Dzięki niewolnicom będą mogli zaspokajać swoje potrzeby bez grzechu, nie zdradzając własnych żon.

Nauczycielka opowiada, że kalif Harun el-Rashid miał aż 2000 niewolnic i tylko jedną żonę. Jest to jej zdaniem wspaniały i godny pochwały przykład zachowania zgodnego z nauczaniem Koranu. El-Matayri podziękowała w wystąpieniu Allahowi za to, że w Kuwejcie jest „tylu pobożnych handlarzy, którzy są zainteresowani tym rodajem interesów.”

Należy przy tym zaznaczyć, że Koran nakazuje muzułmanom dotrzymywania zawartych umów. Z tego względu te kraje islamskie, które są w ONZ – jak Kuwejt - praktycznie nie mogą wypowiedzieć wojny innym krajom stowarzyszonym; z tego względu dostęp do seksualnych niewolnic jest utrudniony. Do pozyskania chrześcijańskich kobiet potrzebne jest najpierw zerwanie stosunków dyplomatycznych z danym krajem.

bjad/katholisches.info

Komentarze

anonim2015.09.12 19:40
Islam to ideologia satana, wiec trudno sie dziwic, ze klebia sie tam wszelkie dewiacje i zbrodnie.
anonim2015.09.12 19:51
A czy lewicowa ideologia naprawdę nadaje kobiecie wyższy status, niż przedmiot, będący do tego zlepkiem popędów? Przecież powszechne wyuzdanie seksualne do najwyższy ideał genderyzmu i feminizmu, bo niby po co te wszystkie "pontony" uczą dzieci masturbacji i walczą o powszechny dostęp do aborcji na życzenie, nawet dla nieletnich? Żeby uszanować kobietę jako osobę? Wolne żarty
anonim2015.09.12 20:04
lewica to zawsze łgać nie przestała, nieustokrotnienie lewica nieszczęście na człowieka sprowadziła. Jeśli lewica upiera się przy danej kwestii to znaczy że należy temu wnikliwie się przyjrzeć, następnie stanowczo odmówić multikulturalizmowi, utopijnemu rozwiązaniu. lewica niech bież tyłek w troki i rusza do krajów arabskich jeśli im tak islam się podoba, zasmakują lewicowcy tolerancji w wydaniu mahometanina.
anonim2015.09.12 20:07
joenam wasi lewicowi zniewieściali chłopcu utracili męskość, z braku laku lewicowe działaczki potrzebują jurnych islamskich byków. Pomagać owszem trzeba, ale z rozumem, wy lewicowcy bezrozumnie chcecie uszczęśliwiać islamskich bojowników.
anonim2015.09.12 20:18
https://www.youtube.com/watch?v=89fzUcHKgeY
anonim2016.05.27 20:50
Ta islamistka czuje się już chyba sama tak niewiele warta że innych tez tak przedmiotowo chciałaby żeby traktowano , ta ich religia to taka hodowla niewolników i ludzi o ograniczonych niedouczonych mózgach