Islamiści z Niemiec: Mordujcie niewiernych! Merkel dosięgnie zemsta - zdjęcie
06.08.15, 15:45Abu Omar al-Almani

Islamiści z Niemiec: Mordujcie niewiernych! Merkel dosięgnie zemsta

7

Państwo Islamskie po raz pierwszy opublikowało długi film wideo wyłącznie po niemiecku. Dżihadyści z Niemiec i Austrii zapowiadają, że zamordują kanclerz Angelę Merkel i wzywają muzułmanów z wymienionych krajów do zabijania „niewiernych”. Na filmie pokazana jest także egzekucja dwóch jeńców przeprowadzona w syryjskiej Palmirze, niedawno zajętej przez islamistów.

Pomiędzy wieloma anonimowymi dżihadystami dwóch się przedstawia: jeden to Abu Omar al-Almani z Niemiec, drugi – Mohamed Mahmoud alias Abu Usamah al-Gharib z Wiednia. Mężczyźni wzywają muzułmanów do przyłączenia się do ISIS lub do przeprowadzania zamachów.

„Moi bracia i siostry, przyłączcie się tutaj do mudżahedinów, albo prowadźcie w Niemczech i Austrii dżihad” – wzywa jeden z terrorystów. „Nie potrzebujecie wiele. Weźcie duży nóż i zaszlachtujcie jednego kafir [arab. niewierny – red.]. Oni są jak psy!” – dodaje.

Islamiści grożą także kanclerz Angeli Merkel.

„O Merkel, ty brudna **** : zemścimy się za obrażanie Proroka. Zemścimy się za krew muzułmanów, którą przelaliście w Afganistanie” – ostrzega Austriak. „Zemścimy się za dostarczanie broni do odszczepieńców tu, w Państwie Islamskim. Nasza zemsta jest już nad wami!” – dodaje.

Z kolei Niemiec Abu Omar al-Almani wzywa do zamachów w Niemczech. „Schwytajcie kuffar [arab. niewierni – red.] w ich własnych domach! Zabijajcie ich tam, gdzie ich znajdziecie!” – woła.

W ostatniej scenie filmu widać dwóch związanych, klęczących na ziemi mężczyzn. Austriak i Niemiec zabijają ich strzałami z karabinów szturmowych.

Austriak Mohamed Mahmoud spędził cztery lata w austriackim więzieniu za wspieranie Al-Kaidy. Niestety, został wypuszczony, po czym przeniósł się do Berlina, a następnie do Egiptu i Libii. Stamtąd trafił do Turcji, gdzie spędził kilka miesięcy we więzieniu. Wyszedł na wolność jesienią ubiegłego roku i przyłączył się do dżihadystów w Syrii.

bjad/Die Welt

Komentarze (7):

anonim2015.08.6 18:24
Co za bydło z tych Europejsów. Na co oni jeszcze czekają, aż im te dzikusy do wiedeńskich i brukselskich mieszkań wlezą i ich zaszlachtują?
anonim2015.08.7 4:52
Bu,ha,ha. My, w Niemczech takie groźby olewamy. Nasze specsłużby działają skutecznie. Terroryści mogą Angelę Merkel w d... pocałować.
anonim2015.08.7 5:26
@Klara (oporna uczennica Pańska) Pycha zawsze kroczy przed upadkiem...Historia zdaje się to potwierdzać. Świetne służby (i armię) miały Niemcy również wcześniej. Ja w każdym razie polecam zapoznać się z objawieniami Teresy Neumann...
anonim2015.08.7 6:48
takie podjudzanie przez ścierwo islamskie powinno być wystarczającą legitymacją do unicestwienia debila i jemu podobnych oraz ISIS wszelkimi skutecznymi środkami i z blogoslawienstwem calego cywilizowanego swiata
anonim2015.08.7 7:31
@marekwu Nie interesują mnie prywatne objawienia. Zwycięstwo islamistów tutaj nam nie grozi, być może uda im się dokonać jakiegoś zamachu - ale na pewno nie na kanclerza czy prezydenta - jednak nic więcej wydarzyć się nie może. Mieliśmy tutaj Czerwone Brygady i rząd sobie z nimi poradził, to tym bardziej poradzi sobie z wojującymi islamistami. Już kilka osób od nich siedzi w pierdlu, w tym jedna Polka (sic!).
anonim2015.08.7 7:34
nullbivector napisał: " takie podjudzanie przez ścierwo islamskie powinno być wystarczającą legitymacją do unicestwienia debila i jemu podobnych oraz ISIS wszelkimi skutecznymi środkami " *** A masz jakiś pomysł - jak tego dokonać? Przecież, gdyby tam teraz nawet weszły wojska NATO, to znowu byście pyszczyli, jak to miało miejsce, gdy wojska sprzymierzone wkroczyły do Afganistanu.
anonim2015.08.7 16:05
@ Klara (oporna uczennica Pańska) Wystarczyłoby, aby USA nie wspierała rebeliantów, wsparli prezydenta Asada i Iran by ruszył na Mosul a następnie otworzył 2. front w Syrii. Dżihadyści wówczas nie mieliby żadnych szans. Nie potrzebna byłaby lądowa ofensywa państw NATO. Ale cóż USA, Izraelowi i niektórym krajom arabskim na rękę jest upadek Asada.