Iga Świątek: Jestem wdzięczna Polsce - zdjęcie
14.10.20, 18:49Fot. screenshot - YouTube (TVP Info)

Iga Świątek: Jestem wdzięczna Polsce

3

O swoim zwycięstwie w turnieju Rolanda Garrosa i planach na przyszłość Iga Świątek mówiła dziś wieczorem w programie „Gość Wiadomości” na antenie TVP Info. Tenisistka podkreśliła, że jest wdzięczna Polsce za doping, jaki otrzymała.

- „Nadal jestem trochę oszołomiona, dużo mnie kosztuje chociażby poruszanie się po Warszawie. Musze przyzwyczaić się do tej nowej rzeczywistości, muszę się tego nauczyć. Nie będzie łatwo, ale z tygodnia na tydzień będzie coraz lepiej” – mówiła Iga Świątek o tym, jak wygląda rzeczywistość po powrocie do Polski.

Tenisistka podkreśliła, że bardzo pomógł jest doping polskich kibiców i wiele znaczą gratulacje, jakie otrzymała od gwiazd polskiego sportu:

- „Przede wszystkim jestem bardzo wdzięczna całej Polsce, że mi kibicowała. Czułam, że mój fanklub się powiększa i bardzo dużo osób mi kibicowało” – mówiła zwyciężczyni French Open.

Zaznaczyła, że teraz wraca do treningów i ciężkiej pracy.

kak/TVP Info, niezależna.pl

Komentarze (3):

katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.10.14 19:07
najważniejsze że nie pyerdoliła nic że zwycięstwo to dzięki maryjce czy jej bękartowi jezuskowi! to tylko pokazuje gdzie młodzież ma boga i pedofilny kościół!
Anonim2020.10.14 21:27
mnie tez cieszy ze nie paraduje z teczą - symbolem hiva i pedofilii,,,slowem jest na razie ok dla kazdego
I co?2020.10.14 18:54
Nadal ani słowa zarówno o "bogu" jak i o "ociepleniu klimatu" ? Rozsądna dziewczyna!