I znowu oskarżają nas o antysemityzm - zdjęcie
08.08.14, 21:24Pamela Geller-tropiciel antysemityzmu (fot. YouTube)

I znowu oskarżają nas o antysemityzm

12

Cóż, wydaje się to już tak nudne, że można machnąć na to ręką. Ale niestety trzeba bronić naszego wizerunku, i na każdy antypolski wpis nasze MSZ musi od razu reagować.

Jak informuje Onet.pl: "Na stronie internetowej amerykańskiej publicystki Pameli Geller pojawił się wpis, w którym oskarża władze Muzeum Auschwitz-Birkenau o dyskryminację Żydów, śpiewających religijne pieśni przed krematorium w muzeum. Głośne modlitwy zwróciły bowiem uwagę strażników. Wymiana zdań policji z rabinem zakończyła się, według Geller, jego aresztowaniem. Władze muzeum twierdzą, że został on ukarany mandatem. Amerykanka uważa jednak, że zachowanie pracowników było skandaliczne i ubliżające, a incydentu dokonali "potomkowie polskich nazistów"".

Już sam fakt, napisania o "potomkach polskich nazistów" wystarczy do tego, by sam Pan Radosław Sikorski mocno zareagował na ten bezczelny atak pani Geller wobec Polaków. 

Geller to dziennikarka, która posługuje się kłamstwem. I tak by udowodnić tezę, że żydowski duchowny, został aresztowany przez polską policję, Geller publikuje zdjęcie "aresztowania Żyda z okresu II wojny światowej z interwencją policji wobec rabina, który nie zastosował się do poleceń pracowników byłego obozu". Rabin nie został wtrącony do więzienia ale ukarany mandatem, na co po prostu zasłużył nie dostosowując swego zachowania do obowiązujących procedur i norm muzeum.

Geller pisze: "do tego ohydnego, ograniczającego wolność Żydów" incydentu miało dojść, gdy "potomkowie polskich nazistów" pracujący w Muzeum Auschwitz chcieli zmusić modlących się przed jednym z krematoriów o opuszczenie miejsca. Geller twierdzi, że powodem miało być śpiewanie przez Żydów tej samej pieśni, co ich przodkowie tuż przed śmiercią w obozie. Biuro prasowe obozu nie zgadza się z oskarżeniami Amerykanki".

Pani Geller jest znana z tego, że tropi antysemityzm. I to tak, że widzi antysemityzm nawet w lodówce. Teraz Geller wzięła sobie za cel Muzeum Auschwitz-Birkenau. Ciekawe co jeszcze wytropi Pani Geller na ziemiach polskich?

Philo

Źródło: Onet.pl

Komentarze (12):

anonim2014.08.8 21:53
Spas, nadal sam sobie odpowiadasz na posty? W sumie to nie groźne zaburzenie, choć w połączeniu z twoją agresją i mało sensownym słowotokiem bardzo uciążliwe.
anonim2014.08.8 22:32
He he he ... To nie my pierwsi stracimy cierpliwość. http://www.fakt.pl/Strzelanina-we-Francji-przed-szkola-Strzelaniana-przed-zydowska-szkola-,artykuly,151974,1.html http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Strzelanina-w-Muzeum-Zydowskim-w-Brukseli-czterech-zabitych,wid,16628895,wiadomosc.html?ticaid=1133ae
anonim2014.08.8 22:38
Ta babka nawet w stanach nie jest traktowana poważnie. Twórczyni teorii spiskowych, najwidoczniej jest nieźle walnięta. I tyle w temacie.
anonim2014.08.8 22:41
#CzęstochowskiPoeta Tobie to tylko fronda przeszkadza w zrozumieniu podstawowych regół i zasad dobrego obyczaju.
anonim2014.08.8 23:24
#lucjanhenryk111 Widac ze nie wiesz co czytasz i kogo i za co oceniasz. Tak jak cz-pecie brak ci wiedzy z poradnika turysty,
anonim2014.08.8 23:52
@adam.tam: A ile razy byłeś w tym muzeum i miałeś (nie)przyjemność natknąć się na wycieczkę Izraelitów? Może ani razu, więc powiem Ci co następuje. W muzeum panuje atmosfera ciszy i skupienia, zwiedzanie jest restrykcyjnie wyznaczonymi trasami. Łamanie kierunku zwiedzania, włamywanie się do zamkniętych ekspozycji, zaczepianie innych zwiedzających, głośne i często niestosowne zachowania są niestety na porządku dziennym.
anonim2014.08.9 6:45
@vieprski Znany jesteś z tego typu antypolskich "oskarżeń". Im bardziej ustępujemy, przepraszamy, im więcej kasy (i tak jest to już absolutny rekord swiata jeśli chodzi o środki jakie pogrążona w kryzysie Polska przeznacza na promocje zydowskiej kultury, do tego jeszcze prezenty w postaci nieruchomosci - Żydzi twierdzą, że setki milionów, Michalkiewicz, ze 10 mld $ etc etc) - im sprezentowujemy tym bardziej sie rozbestwiają. Nawet jesli chodzi o mienie w dawnej II RP to Litwa, Białorus czy Ukraina potrafiła wysłac hieny na drzewo. I jakoś nie dorabiają im geby (pomimo tego, ze maja za uszami - szczególnie Litwini i Ukraińcy). Tak jak celnie zauważył Spas - to nieporównywalna z niczym w historii swiata akcja antypolonizmu jest problemem a nie "antysemityzm" : http://www.fronda.pl/forum/antypolonizm,58271.html I to antypolscy plugawcy sa nagradzani i promowani ponad miarę jak np Gross. Polacy za "antysemickie" hasło "nie przepraszam za Jedwabne" sa skazywani prawomocnym wyrokiem, za protest przeciw promocji zydowskiego zbrodniarza - także samo, do tego zabici, wyrzuceni z pracy, latami ciągani po sądach etc etc A co do samego incydentu to proponuje wstrzymać sie do czasu wyjasnienia. Żydzi byli sprawcami wielu incydentów - pobić, zatrzymań (sic!), demolowania pokojów hotelowych etc etc czy tez zwiedzania w nocy po uprzednim rozwaleniu bramy a nastepnie drzwi jednego z muzeów ...
anonim2014.08.9 7:13
CZP - widać, że w kraju jesteś obcy - nie razi cię beszczelne kłamstwo przeciwko Polakom jako nacji ale rozmywasz istotę sprawy opowiadając banialuki o tym, że frondzie przeszkadza modlący rabin. Mentalnie nie jesteś z tego narodu - tak z ciekawości zapytam - twoi potomkowie mordowali powstańców czy wyrywali paznokcie AK-owcom?
anonim2014.08.9 8:49
Kiedy się nauczymy, że bycie antysemitą (słowo bez sensu, tzw żydzi nie są semitami!) jest powodem do dumy? To jak anty-faszyzm albo sprzeciw wobec niewolnictwa.
anonim2014.08.9 9:32
@Spas12 - "K*** człowiek faktycznie się zastanawia, czemu ci Polacy tak się wysilali i narażali" Co racja, to racja. Mając dzisiejszą wiedzę o tym narodzie, gdy mu od tyłka bieda i zagrożenie odlazły, wielu naszych przodków nie narażałoby się ukrywając jakiegoś żydowskiego dzieciaka przed Niemcami. Ja też się do tej grupy zaliczam.
anonim2014.08.9 13:41
#Nowakowska Nowak.owska i inne odmiany "nowy" to rdzeń nazwisk przyjmownych przez Nowo ochrzczonych żydów-czyli tzw przechrzt.
anonim2014.08.11 14:58
Mandat jest antysemicki, dowcipnisia z tej manipulatorki:)