I to jest podsumowanie! Wyjątkowy noworoczny spot KPRM - zdjęcie
31.12.19, 16:09zdj. screen Youtube, Mateusz Morawiecki/Facebook (edytowane)

I to jest podsumowanie! Wyjątkowy noworoczny spot KPRM

5

"2019naPlus"- takim hasłem Kancelaria Premiera postanowiła podsumować kończący się 2019 r. Z tej okazji zamieszczono w mediach społecznościowych specjalny spot.

Krótkiemu nagraniu prezentującemu niektóre aktywności premiera Mateusza Morawieckiego w 2019 r. towarzyszyła seria wpisów dotyczących wprowadzonych lub nowelizowanych przez rząd Mateusza Morawieckiego programów, w tym 500+ i trzynastej emerytury.

W spocie zamieszczonym na Facebooku i Twitterze możemy zobaczyć również wypowiedzi z exposé wygłoszonego w Sejmie po wygranych na jesieni przez PiS wyborach parlamentarnych.

"Możemy być najsilniejszym pokoleniem, jakie miała Polska. Możemy być pokoleniem, które zobaczy Polskę wielką i wolną, jak w marzeniach naszych ojców, szczęśliwą i mądrą, jak w modlitwach naszych matek i babć. Ta ambicja jest starsza od naszych podziałów, jest od nich większa. To ambicja, którą noszą w sobie wszyscy Polacy. Musimy mieć wytrwałość i ponad wszystko wiarę w siebie. To właśnie z wytrwałości i wiary w siebie jesteśmy tu, gdzie jesteśmy"- mówił wówczas Morawiecki.

"Wierzę w naszą własną drogę. Wierzę w polską samodzielność i upór, wierzę w polską wyobraźnię i polską wrażliwość, wierzę w polską przedsiębiorczość i polski talent, wierzę w potencjał naszego kraju i wierzę mocniej niż kiedykolwiek, że nadeszła chwila, żeby ten potencjał przekuć w rzeczywistość"-podkreślił w przytaczanym tu wystąpieniu szef polskiego rządu, dołączając do wpisu hashtagi odnoszące się do flagowych programów rządu Zjednoczonej Prawicy wprowadzonych lub nowelizowanych w kończącym się roku.

 

yenn/Twitter, Fronda.pl

Komentarze (5):

Dr Nobody2020.01.1 12:42
Ludzie!! Po raz pierwszy się nie wstydzę za premiera naszego kraju. To pierwszy premier, który jest menedżerem z najwyższej półki! pierwszy premier, który jest oddany Polsce! pierwszy premier, który może wystąpić w KAŻDYM kraju na świecie i prowadzić polemikę w jęz. angielskim na każdy temat z KAŻDYM!! Tego człowieka powinniśmy na rękach nosić!! A teraz przypomnijcie sobie Oleksego, Pawlaka i Tuska.......Uuuuuuuuuuhahahahahahahahahahahahahahahahaaaaaaaa.....!! Ciężko w to uwierzyć ale to prawda, że kiedyś tacy idioci kierowali krajem i gospodarką 40-milionowego europejskiego kraju!! Naszego kraju!!!!!
man.of.Stagira2019.12.31 18:20
Brawo Prawo i Sprawiedliwość! Tak Trzymać! .
Katolicka Kretynizacja Polski2019.12.31 17:23
zapomnieli dodać też takie sukcesy: #ubóstwoPlus #izolacjaPolskiPlus #dotacjaRydzykPlus #korytoPiSPlus #ochronaKościelnegoPedofilaPlus #banaśPlus
Berenika2019.12.31 19:49
Juz nie masz co wypisywać ????to widac słuchać i czuc
JONASIK2019.12.31 17:12
To prawda, Polska nigdy nie była w lepszej sytuacji. Mam nadzieję, że tradycyjna polska głupota tego nie zepsuje. Nie tym razem.