I co powiecie na to lewacy! Antykoncepcja szkodzi zdrowiu! - zdjęcie
22.12.15, 08:25

I co powiecie na to lewacy! Antykoncepcja szkodzi zdrowiu!

15

Niemka, która używała pigułek antykoncepcyjnych Bayera, oskarżyła koncern o szkody zdrowotne. W otwartej niedawno sprawie sądowej oczekuje 200 tysięcy euro odszkodowania. Rok temu w Stanach Zjednoczonych 13,4 miliona dolarów wygrała Polka. Łącznie Bayer zapłacił już 1,9 mld dolarów w 9 tysiącach pozwów - czytamy na stronach ... wp.pl.

Informacja przeklejona przez portal wp.pl stanowi kolejny dowód na to, że antykoncepcja zażywana przez kobiety to czysta śmierć. Zabija kobiece życie! Na dodatek firmy farmaceutyczne kłamią sprzedając ową truciznę i wzbogacają się kosztem kobiet.

"Sprawę przeciw Bayerowi otwarto 17 grudnia w sądzie w Waldshut-Tiengen w południowych Niemczech. Pozew złożony został jeszcze w 2011 roku przez studentkę weterynarii Felicitas Rohrer. Rohrer oczekuje 200 tysięcy euro za szkody zdrowotne, które mają być konsekwencją zażywania pigułek antykoncepcyjnych z serii Yasminelle, które według pozywającej spowodowały u niej zatorowość płucną, chorobę zagrażającą życiu - informuje BBC. To pierwszy taki pozew przeciw Bayerowi w Niemczech. Oprócz Rohrer u naszego zachodniego sąsiada osiem innych kobiet podjęło kroki prawne przeciw Bayerowi. Jak podaje Coordination gegen Bayer-Gefahren (Koalicja przeciw zagrożeniom ze strony firmy Bayer) koncern zdążył już przegrać 9 tysięcy podobnych spraw w USA, gdzie zmuszono go do zapłacenia odszkodowań w łącznej wysokości 1,9 mld dolarów, z czego tylko w 2014 roku kwotę 768 mln euro.

Dochód jaki przyniosła sprzedaż śmiercionośnych tabletek Bayerowi to prawie 1 mld dolarów. 

Portal wp.pl przypomina również kolejny przypadek kobiety poszkodowanej przez tabletki antykoncepcyjne. To Polka z Chicago - Mariola Zapalska. "Jej sprawę opisuje „Najwyższy Czas”. Zapalska była sparaliżowana po zażyciu pigułek antykoncepcyjnych Yasmin. Jej problemy zaczęły się w 2007 roku po kuracji hormonalnej na nieregularne krwawienia. Pozwani zostali lekarz i szpital, ale nie firma Bayer. Sąd uznał, że lekarz podjął niewłaściwą decyzję, nie biorąc pod uwagę wieku i nadciśnienia pacjentki. Polce przyznano w 2014 roku odszkodowanie w łącznej wysokości 13,4 mln dolarów.".

Oczywiście firmy farmaceutyczne bronią się przed zarzutami informując, że trzeba zażywać śmiercionośne tabletki zgodnie z instrukcją. A wtedy nic się nie stanie. To kolejne kłamstwo, które jak mantrę powtarzają opłacani przez owe firmy lekarze-ginekolodzy którzy przepisują kobietą owe świństwo. Miejmy nadzieję, że uda się kiedyś doprowadzić do tego, że tabletki antykoncepcyjne będą zakazane. Na razie musimy informować kobiety, które nie mają wiedzy na temat działania antykoncepcji hormonalnej, o śmiercionośnym działaniu antykoncepcji. 

marek

Komentarze (15):

anonim2015.12.22 8:46
Po pierwsze tytuł głupi bo nie tylko lewacy stosują antykoncepcję a po drugie to wiele rzeczy nam szkodzi a mimo to ich nie zakazujemy , ludzie maja wolna wole i sami podejmują takie decyzje a nie jak by chcieli prawacy - nie podoba nam sie to trzeba zakazać
anonim2015.12.22 9:03
Jak się to mówi "na głupotę nie ma lekarstwa" stąd i zażywające babki to czego nie potrzebują zażywać winne są w równym stopniu co te koncerny zbijające majątek na grzechu tychże babek.
anonim2015.12.22 9:17
Oczywiście ,że szkodzi wiedza o tym Amerykanie dlatego chroniąc swoje, pupile przed szkodliwością hormonów ,nie mają zarejestrowanego ani jednego środka hormonalnej antykoncepcji dla zwierząt. Kobiety nie są objęte taką troską.
anonim2015.12.22 10:07
Polecam łączenie NPR z prezerwatywami i pettingiem.
anonim2015.12.22 10:08
P.S.LAPLACE. Tak ! Stosowane doustnie.
anonim2015.12.22 10:12
@P.S.LAPLACE Tak ,szkodzą.Bo wiele osób uległo iluzji ,że prezerwatywy chronią przed AIDS ( tylko zmniejszają prawdopodobieństwo zarażenia ) i przekonane o własnym bezpieczeństwie zaraziło się i zmarło.
anonim2015.12.22 10:15
Lewacy? Przecież wszystkie leki na jedno pomagają, na drugie szkodzą. Tabletki antykoncepcyjne to hormony, przepisywane są również z powodu zaburzeń hormonalnych, nie koniecznie w celach antykoncepcyjnych. Ginekolodzy przepisują je np. przy nadmiarze testosteronu u kobiet. Natomiast w celach antykoncepcyjnych to jest wiele innych metod od prezerwatywy po spirale... Oczywiście, że przyjmowanie hormonów jest niezdrowe, szczególnie gdy nie zna się wszystkich swoich schorzeń, które zwiększają ryzyko skutków ubocznych, ale wiele osób musi to robić ze względu na jakiegoś rodzaju zaburzenia hormonalne. Nie lubię jak wszystko się wrzuca do jednego wora i upraszcza pod własne przekonania i tezy.
anonim2015.12.22 10:15
@hrabia - żeby mówić o wolnej woli i podejmowaniu wolnych decyzji, to trzeba mieć widzę o skutkach, a ta jest zatajana przez koncerny, więc jaką wolność mają kobiety?
anonim2015.12.22 12:24
Polecam przeczytać ulotkę leków na anginę czy też sterydów. Możliwych skutków ubocznych co niemiara, a przecież i tak się je stosuje, ba! w niektórych wypadkach mogą ratować życie.
anonim2015.12.22 13:33
Stwierdzono że woda święcona w kościołach ma dużo bakterii chorobotwórczych i kropienie nią żywności w święta może spowodować zatrucia pokarmowe i zachorowania. I co powiecie na to Katolicy?
anonim2015.12.22 13:49
Uczciwi ginekolodzy ostrzegają kobiety, że najlepiej nie brać tego syfu w ogóle, ale jak już kobieta musi, to dopiero po pierwszym dziecku.
anonim2015.12.22 18:17
Wie to kazdy myślący człowiek. Femifaszystki nie mają tego "problemu".
anonim2015.12.22 20:30
Picie wódy bardziej szkodzi rozumiem, że nikt z was nie pije?
anonim2015.12.24 14:36
Picie kawy też szkodzi zdrowiu i prowadzi do śmierci, każdy kto ją pił nie żyje albo umrze a wcześniej może nabawić się wrzodów żołądka i zgagi. Ale będzie miał energię do pracy a kobiety używające antykoncepcji nie zajdą w niechcianą ciążę
anonim2015.12.28 19:16
9 tysięcy pozwów na ile używających? Pewno mniejszy odsetek niż efekty uboczne i niepożądane paracetamolu, ale co tam. Lewacy zgnijecie w piekle za antykoncepcję!