Hotele znów otwarte! Za tydzień wrócą ogródki restauracyjne - zdjęcie
08.05.21, 08:45Fot. via Pixabay

Hotele znów otwarte! Za tydzień wrócą ogródki restauracyjne

3

Od dziś nie obowiązują już kolejne restrykcje związane z epidemią koronawirusa w Polsce. Do 5 czerwca ponownie otwarte są hotele, jednak z limitem 50 proc. zajętych pokoi.

Rozporządzenie Rady Ministrów w tej sprawie weszło w życie po północy. Podkreślono w nim jednak, że zamknięte pozostać muszą strefa restauracyjna oraz wellness&spa.

Kolejne zmiany czekają nas 15 maja. Od wtedy nie będzie konieczne noszenie maseczek na świeżym powietrzu, a restauratorzy będą mogli otworzyć ogródki gastronomiczne. Możliwe będzie też organizowanie imprez w kinach i teatrach na świeżym powietrzu oraz imprez okolicznościowych na zewnątrz.

dam/gov.pl

Komentarze (3):

Ogródki!2021.05.8 13:50
Ło boze.
man.of.Stagira2021.05.8 13:41
I znów okaże się, że to wszystko to całe nieudacznictwo jest i dlatego branża cienko przędzie. :D // Lock-down? ...jaki lock-down? Już chyba bardziej Down w całej branży.
katolik2021.05.8 8:57
wszystko co otwarte i wolne jest na chwilę, dla poddobywateli już, bo masono- nazisci dają chwilę odetchnać, aby dać wrazenie, ze opanowana sytuacja. Po wakacjach natarcie z całą siła, a zapowiedzi zaczną się w wakacje