Horrendum. Handel organami zabitych dzieci w USA - zdjęcie
24.10.19, 12:30

Horrendum. Handel organami zabitych dzieci w USA

18

Dwójka amerykańskich dziennikarzy śledczych David Daleiden i Sandra Merritt – wyjawiła na światło dzienne przerażające praktyki Planned Parenthood, które świadczą o dokonywanym w klinikach tej organizacji dzieciobójstwie i handlu organami.

Prokurator generalny Kalifornii Xavier Becerra prowadzi sprawę przeciwko obu dziennikarzom za wyjawienie faktów o handlowaniu przez Planned Parenthood organami abortowanych dzieci.

Beccerra, który uważa się za katolika, utrzymuje, że „pobieranie organów od nowonarodzonych niemowląt jest chronione przez stanowe ustawy aborcyjne” i stwierdza, że „prawo Kalifornii mówi jasno, iż aborcja nie jest morderstwem”.

Adwokaci Daleidena przedstawili w sądzie na początku miesiąca wstrząsające udokumentowane świadectwo byłego pracownika Planned Parenthood z Kansas City, Deana Alberty’ego.

Alberty opisywał pobieranie wciąż bijącego serca od abortowanego dziecka i dwójkę żywych bliźniąt, które się obejmowały. Kiedy odmówił pobrania organów, bliźnięta „zostały utopione w garnku z wodą”.

Daleiden wyjawił również praktyki firmy StemExpress, której specjalnością jest zaopatrywanie badaczy w organy i tkanki. Wśród jej klientów znalazło się 48 uniwersytetów oraz osiem firm prywatnych, które zaopatrywały się w „całe serca (...), jak również mózgi, wątroby i inne organy” pomordowanych dzieci.

Dr Theresa Deisher, która zajmuje się badaniami nad komórkami macierzystymi, powiedziała dziennikarzowi, że „najbardziej przerażającym aspektem wykorzystywania pozostałości abortowanych embrionów było to, że niektóre z dzieci musiał być żywe, miały bijące serca, kiedy je pobierano”.

jjf/ChurchMilitant.com

Komentarze (18):

JD"A2019.10.27 17:53
Boże Ojcze Niebieski Dawco życia przebacz ,jak bardzo musi boleć Twoje serce . Straszne , straszne ,nie do pojęcia ,Bóg zapłać tym którzy ujawnili tą okropność bez względu na prześladowanie i cierpienie . Człowiek a zachowuje się jak sam lucyfer potwór , nie do pojęcia jak gestapo ss oprawcy i to dziś , większego barbarzyństwa nie mogę sobie wyobrazić . Ujawnić instytucje które otrzymywały organy od mordowanych dzieci i surowo karać .
JD"A2019.10.27 18:00
To pokazuje że ludzkość nie zasłużyła sobie na Miłosierdzie Boże i przyjdzie kara jakiej świat nie widział .
Max Fiend2019.10.25 22:11
Sędzia z Kalifornii powiedział we wtorek, że David Daleiden „był zaangażowany w działalność przestępczą niezależnie od jego statusu dziennikarskiego” :-D
Jahu2019.10.24 18:55
Ja pier.... e organy pobierają z zabitych dzieci a ten pier......i, że aborcja nie jest morderstwem..to czym kuźwa jest, pytam się? Satanizm w czystej postaci..
Krzesis\\305\\202awa2019.10.25 21:15
Masz rację to jest satanizm, chcą zabijać niech staną do walki z równym sobie i nie znienacka tylko twarzą w twarz.Kobiety też powinny ponosić karę za aborcję, sa środki niech się zabezpieczają..
BOLEK2019.10.24 18:03
Przynajmniej organy abortowanych dzieci nie poszły na marne ale służą celom naukowym
KONSTYTUCIA to ja = Bolek to nie ja a OTUA ja2019.10.24 18:23
Weź pan zmień to imię bo to moje. To jest jusz legenda a pan mniem imie podbierasz. Tzn. nie moje bo Bolek to nie ja bylem ale Bolkiem mniem zwali. Nawet pan nie mysl tak bo to zbrodnia.
BOLO 2019.10.24 18:48
Panie myśle jak chce bo mam 2 profesury a medali 50 razy więcej jak Leonid Breżniew.
Krzesis\305\202awa2019.10.25 21:09
To ma być usprawiedliwieniem że organy się nie zmarnowały a to że człowiek bezbronny został zamordowany tylko dlatego żeby bogaty mógł żyć. Co komu niewinne dziecko zawiniło.
leszczyna2019.10.24 17:36
Skoro wśród użytkowników krwawego interesu jest kilkadziesiąt amerykańskich uniwersytetów, to nie powinno dziwić twierdzenie różnych biologów, antropologów, w tym ewolucjonistów jak dr Mengele, czy innych specjalistów, że płód w łonie matki to nie człowiek. Tymczasem trwa przeróbka ludzkiej biomasy pod szyldem praw człowieka, demokracji, praw kobiet i jaśnie oświeconej nauki. Przerabia się tych, co to żadnych praw ani potrzeb nie mają, nic im się nie należy. Nie są osobami, podmiotami czy jeszcze czymś nie są. Tych, którymi gardzą ci, którzy gardzą słowami Pana: "Cokolwiek uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych, Mnieście uczynili." Niedługo Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny. Tym dzieciom - wieczny odpoczynek racz im dać, Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci, niech odpoczywają pokoju wiecznym. Amen.
Polak Ateista Dumny Gej2019.10.24 17:30
Tęczowy Piątek już 25 października. O tym, w jaki sposób społeczność szkolna będzie świętować ten dzień, zadecydują uczniowie i uczennice wraz z kadrą nauczycielką i rodzicami. Zadbaj o atmosferę, która będzie towarzyszyć tegorocznej akcji - skorzystaj z mediów społecznościowych, żeby okazać młodzieży wsparcie. W najbliższy piątek młodzież szkolna będzie obchodzić Tęczowy Piątek – szkolne święto, którego celem jest okazanie wsparcia nękanej na co dzień młodzieży LGBT. Wyzwiska, szarpanie i złośliwe żarty, to dla młodych osób LGBT codzienność. "Jak wynika z badań w Polsce blisko 70 proc. młodzieży LGBT doznaje przemocy, a w 26 proc. przypadków dochodzi do niej w szkole. Dlatego tak ważne jest, aby dorośli zadbali o atmosferę, która będzie towarzyszyć Tęczowemu Piątkowi i okazali młodzieży wsparcie" - wyjaśnia Joanna Skonieczna z Kampanii Przeciw Homofobii. Sposobów na wsparcie młodzieży świętującej 25 października Tęczowy Piątek jest cała masa. Oto kilka pomysłów na to, w jaki sposób dorośli mogą wesprzeć młodzież przygotowującą się do Tęczowego Piątku przy użyciu mediów społecznościowych: 1. Facebook: skorzystaj z nakładki #TęczowyPiątek na zdjęcie profilowe [nakładka dostępna TUTAJ http://www.facebook.com/profilepicframes/?selected_overlay_id=1190093661178816 2. Twitter: opublikuj tweeta z hasztagiem #TęczowyPiątek 3. Instagram: opublikuj swoje zdjęcie z wydrukowaną ze strony KPH grafiką z hasztagiem akcji [pobierz ją TUTAJ https://kph.org.pl/wp-content/uploads/2019/10/t%C4%99czowy_pi%C4%85tek_board.pdf Takie zdjęcie możesz też udostępnić również na Facebooku i Twitterze. 4. Instagram: zamieść na Instastory filmik, w którym mówisz, dlaczego stoisz po stronie młodzieży. Takie wideo możesz udostępnić również na Facebooku i Twitterze 5. Media społecznościowe: udostępnij na Facebooku, Twitterze lub Instagramie jedno lub więcej nagrań z serii „Stoję po stronie młodzieży” i napisz kilka słów wsparcia [kanał youtube KPH dostępny TUTAJ https://www.youtube.com/channel/UCojA1DLlDKWJOMYz487aQuQ Młodzież LGBT z pewnością odczyta te działania jako znak wsparcia. Nic jednak nie zastąpi rozmowy. Dlatego, jeżeli znasz jakiegoś nastolatka lub nastolatkę świętująca Tęczowy Piątek, powiedz jemu lub jej, że ją wspierasz i że jest OK.
Pielgrzym2019.10.24 16:02
Społeczeństwa oswajają się z handlowaniem organami dzieci przed narodzeniem tzn. do tego, iż ludzkie życie znaczy tyle, na ile jest dla kogoś użyteczne. Cywilizacja śmierci postępuje.
stop opętanym2019.10.24 14:53
Szatan jest gospodarzem w Planned Parenthood .
Olej2019.10.24 14:52
Cóż znaczy ludzkie prawo ? Niewolnictwo stanowione prawem, kiedyś też nie było niewolnictwem. Zabijanie ludzi, rozdzielanie rodzin, traktowanie człowieka jak zwierzęcia też nie było zakazane prawem.
MK2019.10.24 13:15
jakoś cicho w trolowni
Michał Pasierb 2019.10.24 13:02
Prześcignęli swego patrona dra Mengele.....I takie przedsiębiorstwo czerpiące zyski z holokaustu na najniewinniejszych działa legalnie w cywilizowanym kraju... Wina tego grzechu wołającego o pomstę do nieba spada na wszystkich, którzy mogą coś zrobić, żeby się przeciwstawić temu haniebnemu procederowi.PANIE, zmiłuj się nad nami
Wojtek Polak2019.10.24 12:46
ABORCIA=mordowanie najsłabszych bezbronnych dzieci ABORTER=morderca sadysta,współczesny nazista. przyjdzie wam za to zapłacić i módlcie się aby tą karę odbyć na ziemi bo po śmierci czeka was samo dno piekła.
anonim2019.10.24 12:44
I widzimy dlaczego można zabijać do końca ciąży. Nigdy nie chodziło i nie chodzi o dobro kobiety, czy dziecka.