Homoseksualizm to przewlekła choroba – skandal w USA - zdjęcie
13.08.13, 11:31fot. Wikipedia

Homoseksualizm to przewlekła choroba – skandal w USA

40

Kalifornijczyk opowiada, że gdy zobaczył swoją diagnozę, roześmiał się, a po chwili wpadł w złość. Wskazuje on, że homoseksualizm już od 1973 roku nie jest uznawany za chorobę, na mocy decyzji Amerykańskiego Stowarzyszenia Psychiatrycznego.

Matthew More po nagłośnieniu sprawy w mediach otrzymał zwrot kosztów badania – 30 dolarów. Z kolei dyrektor Stowarzyszenia Zdrowia Torrance (Torrance Healt Association) przeprosił homoseksualistę, pisząc: „W pełni podzielamy pana frustrację i złość, związane z pańskim doświadczeniem. Jesteśmy zobowiązani zapewnić, że takie zdarzenie się nie powtórzy”.

PCh/huffingtonpost.com/dailymail.co.uk

Komentarze (40):

anonim2013.08.13 11:34
Trafna diagnoza
anonim2013.08.13 11:41
Niech teraz jeszcze Barack Obama przeprosi biednego pana homoseksualistę. Wszyscy przeprośmy, a co ! W swoim imieniu przepraszam, że nie podtrzymano ogólnie panującego kłamstwa i wystawiono trafną diagnozę, która boli i jest pogwałceniem Pana praw do bycia okłamywanym !
anonim2013.08.13 12:00
@artur.db7 U troll z Polski, zdiagnozowano antyreligijność jako chorobę, co – jak mówi – wprawiło go w osłupienie. artur.db7 poddał się kompleksowemu badaniu u lekarza. Zdiagnozowano u niego „antyreligijne zachowanie”, określone jako „przewlekłą chorobę” wiążącą się z „dewiacją rytualną” albo „chorobą umysłową”.
anonim2013.08.13 12:09
//Amerykańskiego Stowarzyszenia Psychiatrycznego// Mam gdzieś Amerykę, ale Polskiemu Towarzystwu Psychiatrycznemu i wydziałom psychiatrii, a także 'pedagogom' nalezy mocno się przyjrzeć pod kątem zdrowia umysłowego. Ta zaraza stamtąd idzie.
anonim2013.08.13 12:15
Jakich historii nasłuchał się ten lekarz, zapewne należy mu się odszkodowanie za straty moralne.
anonim2013.08.13 12:20
Kolejny rozdział dyktatu politpoprawności.
anonim2013.08.13 12:43
Jurij Wiem ,że u Ciebie należy zdiagnozować brak elementarnej kultury . Zachwoujesz się tak jak człowiek , który wchodzi do cudzego domu i obraża gospodarza.
anonim2013.08.13 12:56
Prawdy i tak nic nie zmieni - taka czy inna diagnoza, takie czy inne orzeczenia jakiegokolwiek stowarzyszenia. Ludzie mogą sobie stworzyc doskonałego matriksa i przedefiniować całą rzeczywistość, ale w ten sposób popadną tylko w fałsz, który prędzej czy później wyda niszczące owoce. Z homoseksualizmu nic nie będzie, bo jest on już na wstępie wypaczeniem seksualności i jej fundamentalnego celu, jakim jest przekazywanie życia. Można tworzyć wielopiętrowe ideologie, które temu przeczą, ale homoseksualiści nigdy życia kolejnemu pokoleniu nie przekażą - dopóki będą zamknięci w swym homoseksualizmie. Ja im tego współczuję, szczególnie jako ojciec doświadczający miłości kogoś, kto jest ze mnie, jest częścią mnie, czyli moich dzieci. Ta straszliwa lawina kłamstwa, która spada na nas, a szczególnie na homoseksualne osoby jest rzeczą, przez którą musimy się przebić i zawsze widzieć w tych ludziach osoby, naszych bliźnich - podać im rękę i przeprowadzić je na stronę życia, tak aby popęd, który dziś jest dla nich ciężarem, bo ma ustawiać i definiować całą ich tożsamość, był raczej Krzyżem, jaki każdy z nas musi nieść przez życie. Nie da się tego Krzyża przerobić na nic innego - można się oszukiwać, można się zakłamać wewnętrznie, ale jak człowiek się głęboko zastanowi nad sobą i stanie w prawdzie, to zrozumie, jaki jest jego sens. I każdemu homoseksualnemu człowiekowi właśnie tego życzę - aby ujrzał prawdziwy sens własnej przypadłości i zrozumiał w jaki sposób może go ona wydoskonalić, zamiast niszczyć.
anonim2013.08.13 13:00
Homoseksualizm jest chorobą jedynie według tych "psychologów" i "psychiatrów", którzy są związani z katolobby. Wypowiada się tu taka jedna - Bogna jej bodajże na imię. Zapomina się niestety, że choroba to rzecz obiektywna, a nie kwestia przekonań religijnych. Ludzie, OPAMIĘTAJCIE SIĘ! Ta wasza nienawiść wobec gejów nie ma nic wspólnego z chrześcijańską moralnością!
anonim2013.08.13 13:12
Maks Jeśli mowa o chrześcijaństwie to my uważamy praktyki homoseksualne przede wszystkim za grzeszne bo tak mówi Pismo Święte. Nie wmawiaj nam nienawiści do homoseksualistów. A jak tego nie rozumiesz to zapraszam do lektury Katechizmu Kościoła Katolickiego.
anonim2013.08.13 14:11
wincenty homofobia a co to jest i kto to zdiagnozował jakiś dyżurny pederasta? Masz racje ze brak wykształcenia i obiektywizmu jest powodem tworzenia nowej idiokracji Wolę wierzyć niz być idiokratą .
anonim2013.08.13 14:17
@2013 - Nie napisałem nigdzie, że nie rozumiem tego! Wiem, jakie jest zdanie Kościoła na ten temat i nie mam nic przeciwko, by katolicy, jeśli uważają to za grzech, nadal pozostawali w swoim przekonaniu. Jednak dziwię się, że wiąże się to z ogromną falą nienawiści wobec osób LGBT! Czy Kościół nakazuje obrażać takie osoby, poniżać, bić, zabijać? NIE! Więc dlaczego Fronda (zarówno redaktorzy, jak i komentujący) to robią? Przykładów nie trzeba szukać daleko. Przecież to urąga tym, których wiara jest nieupolityczniona i szczera. Poza tym Kościół to nie organizacja psychologiczna, więc jakim prawem księża czy politycy sympatyzujący z Kościołem wypowiadają się w tym temacie? Nie są przecież psychologami, psychiatrami czy lekarzami. Badania mówiące o tym, że homoseksualizm jest chorobą stanowią znaczną mniejszość wszystkich badań na ten temat i jestem niemalże pewien, że są prowadzone zwyczajnie przez homofobów.
anonim2013.08.13 14:44
To może się umówimy że seksoholizm, alkoholizm to nie choroby. Zatem będziemy przepraszać że to nie są choroby, bo ktoś niewłaściwie postawił diagnozę. Zauważacie brak logiki w tym. Taką logiką kierują się genderowcy.
anonim2013.08.13 15:09
Myślę, że seksoholizm jak i dewiacja jest tu słowem klucz, a poprawność polityczna spowoduje, że ten człowiek straci szansę na pomoc po którą sam się zgłosił czyli, że jej potrzebuje.
anonim2013.08.13 15:19
Pederaści wzbudzają u każdego normalnego człowieka zdrowy odruch obrzydzenia. Taki odruch mamy wszczepiony, jako reakcję obronną przed szkodliwymi skutkami nienormalnego zachowania. Dlatego czujemy np. obrzydzenie do konsumowania nieczystości (fekaliów) jak również do stosunków z osobnikiem tej samej płci. Jeśli ktoś nie posiada tego mechanizmu obronnego jest dewiantem, którego należy leczyć a nie podziwiać go z powodu tej ułomności.
anonim2013.08.13 15:55
Maks Napisałeś ,że rozumiesz a nie rozumiesz. Każdy katolik ma postępować jak jest w KKK napisane taka jest norma kto jej nie przestrzega nie słucha Kościoła. Odnośnie agresji to pod tym tematem są dwaj ludzie o podobnych do Twoich poglądach , którzy wysyłają katolików do wariatkowa a jeden mówi że się powinno dzieci nam zabierać. Każdy odpowiada za siebie indywidualnie, nie winię Cię więc za wypowiedzi tych cymbałów i oczekuję wzajemności.
anonim2013.08.13 16:14
Swoją drogą, doktor użyła istniejącego i stosowanego kodu choroby. "I looked up code 302.0 and its sexual deviancy or mental illness. That code had been removed, or suggested heavily not to be used, since 1973,"
anonim2013.08.13 16:51
Jedno jest pewne pedały i lesby są chore na seksoholoizm a to już choroba umysłu i zboczenie!!.
anonim2013.08.13 16:55
Pytanie więc jak mu wyszło, że zdiagnozowała u niego homoseksualizm. A jak myślisz dlaczego nie ujawniła? Pewna miss która miał czelność powiedzieć, że DLA NIEJ małżeństwo to związek kobiety i mężczyzny została pozbawiona tytułu, wulgarnie zwyzywana przez jednego pana w siatce na głowie i nazwana przez politycznie poprawne media idiotką, która to nazwa nagle okazała się politycznie poprawna.
anonim2013.08.13 16:57
No i dane lekarza, a zdaje się lekarki już chyba ujawniono.
anonim2013.08.13 17:00
kłamcie dalej ... wy zapłacicie rachunek homozboczeńcy.
anonim2013.08.13 18:02
A prawie każdy pies to "nogoseksualista" i co z tym zrobić, zalegalizować wśród ludzi?
anonim2013.08.13 18:07
ciekawe kiedy wykreślą z listy chorób syfilis
anonim2013.08.13 18:21
To się musiało pozmieniać "CDC opublikowały raport, donosząc, że wśród pederastów wykryto w 2007 r. 65 proc. wszystkich zachorowań na pierwotny i wtórny syfilizm."
anonim2013.08.13 18:36
Prawda w oczy kole. Diagnoza naukowa bez jakiejkolwiek szczypty lewackiego gender jak najbardziej trafna.
anonim2013.08.13 18:38
Pederastia nie jest chorobą, tak jak chorobą nie jest pedofilia, nekrofilia, zoofilia, czy koprofagia - to są zboczenia, które należy tłumić, ponieważ wyleczyć się ich nie da, podobnie jak narkomanii i alkoholizmu. Nałogowcem pozostaje się całe życie, nawet po odstawieniu praktykowania szkodliwego zboczenia lub trunku.
anonim2013.08.13 19:15
Najzabawniejsze jest to, że osoby o światopoglądzie materialistycznym i naukowym w ogóle dopuszczają możliwość ustalania prawdy i faktów metodą głosowania. To tak, jakby matematycy dowodzili prawdziwości twierdzeń albo fizycy - istnienia grawitacji - przez głosowanie. Owszem, w fizyce stałą Hubble'a ustala się "przez głosowanie", ale nikt tej wartości nie bierze na serio, po prostu każdy ma świadomość, żę znamy ją z błędem rzędu kilkudziesięciu procent i jak na razie nie mamy mozliwości ani pomysłu na jej uściślenie. To jest bardziej część tradycyjnej już zabawy podczas poważnego kongersu niż ustalanie prawdy przez głosowanie.
anonim2013.08.13 21:40
@semprecostan "Z drugiej strony - homoseksualiści często podają, że przecież nawet wśród zwierząt zdarzają się zachowania homoseksualne" nie ma wsrod zwierzat zachowan homoseksualnych. sa pseudoseksualne ktore
anonim2013.08.13 21:45
@semprecostam "Z drugiej strony - homoseksualiści często podają, że przecież nawet wśród zwierząt zdarzają się zachowania homoseksualne" nie ma wsrod zwierzat zachowan homoseksualnych, sa pseudoseksualne ktore wy niedouczone ludziki ubieracie w homoseksualizm w pelnej krasie. Antropomorfizm to sie nazywa. Zwierzeta inaczej okazuja emocje, i jezeli samiec dyma samca to nie oznacza ze jest homo. zachowania pseudoseksualne u zwierzat wynikaja rowniez z pomylek zwiazanymi z dymorfizmem plciowym, i chocby inprintem. Przestancie powtarzac legendy o homozwierzetach, to wychodzi u was niedouczenie. Zapytajcie sie jakiegokolwiek behawioryste zwierzecego, on wam wytlumaczy... @andzej_34 "U 1500 gatunków zwierząt wystepuje honoseksualizm a np u zyraf jest wiece homo niż hetero. I co z tym fantem zrobic?. Zabic." po bandzie pojechales. Doucz sie czlowieku, potem zacznij argumentowac. nie ma homoseksualnych zwierzat.
anonim2013.08.13 22:18
Hahhaa, ja tez jestem zobowiązany zapewnić ... haha.... świetne !!! Swoją drogą, współczuję facetowi, taka przypadłość niesympatyczna mu się trafiła.
anonim2013.08.13 22:22
...coraz częściej pojawiają się na tym forum frustraci:pederaści, komuchy i inne pokurcze. Czemu nie publikujecie swoich wypocin na innych stronach. Chcecie kogoś tu przekonać do swoich dewiacji? Próżne nadzieje, jak się nie nawrócicie-zobaczycie coś czego się nie spodziewacie. I to będzie wasz koniec. Stwórca nie pozwoli za długo kpić z siebie. Macie jeszcze szansę, wykorzystajcie ją.
anonim2013.08.14 5:44
@andzej_34 Znowu bredzisz i marudzisz!!!!.
anonim2013.08.14 6:20
Taa, od dłuższego czasu mówienie prawdy jest skandalem!
anonim2013.08.14 9:45
@wincenty "Coraz częściej mi się wydaje, że homofobia bierze się z braku wykształcenia." Wbrew temu co mówi lewactwo nie istnieje coś takiego jak homofobia! Nazwy fobii pochodzą z greki, rzadziej z łaciny. Homofobia z greki oznacza lęk przed czymś/kimś takim samym, identycznym np. lęk przed sobowtórami, bliźniakami lub przed podróbkami dzieł sztuki. Ale w tym sensie nikt tego słowa nie używa. Homofobia z łaciny oznacza lęk przed człowiekiem, także nie jest stosowana. Lęk przed człowiekiem to antropofobia. Homoseksualiści właśnie na łacinę powołują się przy pochodzeniu słowa homofobia. Problem w tym, że z łaciny fobia wobec homo powinna brzmieć hominofobia. Przy tworzeniu nazw fobii odmienia się przez przypadki pierwszy człon! Śmieszy mnie jak lewica używa słów, których nie zna znaczenia. Lewactwo chce być "postępowe" i "nowoczesne", a wychodzi słoma z butów wieśniakom!!! Widać w praktyce te mityczne "krytyczne" myślenie "racjonalistów". Jakiś debil o IQ mniejszym od numeru mojego buta (42) wymyślił sobie taką przedziwną nazwę, a reszta baranów ("racjonalistów") o IQ niewiele większym przyjęła to bez zastrzeżeń. Jeśli już chcą jakoś to nazwać "po naukowemu" mogą spróbować np. pederastofobia odnośnie gejów. W słowniku lewactwa istnieje słowo lesbofobia więc byłoby jak ulał. Ogólnie mogą nazwać np. homoseksizm. Na pewno to lepsze od potworka jakim jest homofobia:)
anonim2013.08.14 9:47
@Jurij1337 "Diagnoza na całym świecie wywołała szok. Na frondzie szok wywołały przeprosiny lekarza i fakt, że diagnoza okazała się nietrafna. Teraz zastanówcie się durne katole - dlaczego okłamujecie siebie i swoje dzieci? Wpajacie im od młodości nienawiść i wizję spaczonego świata. Moim zdaniem nadmiernie religijnym ludziom powinno się odbierać dzieci. To taka sama patologia jak alkohol, przemoc czy narkotyki i powinno się ją leczyć! ;)" Przeczytaj: http://pl.wikipedia.org/wiki/Okoliczno%C5%9Bci_usuni%C4%99cia_homoseksualizmu_z_klasyfikacji_DSM
anonim2013.08.14 9:52
@MaksF "Zapomina się niestety, że choroba to rzecz obiektywna, a nie kwestia przekonań religijnych." Na tyle "obiektywna", aby zdecydować wyłącznie na podstawie głosowania? @Crumb To nic nie da. Jak nie leżysz plackiem przed LGBT i nie jesteś bezwarunkowo posłuszny to jesteś "homofobem". @sempreverita "Jeżeli homoseksualizm jest choroba więc nie może być grzechem, bo człowiek sobie choroby nie wybiera (z tym właśnie mam największy problem)." Podobnie jest z alkoholizmem. Jest to choroba. Ale grzechem jest też "nieumiarkowanie w jedzeniu i piciu".
anonim2013.08.14 9:57
@andrzej34 "U 1500 gatunków zwierząt wystepuje honoseksualizm" No i ? A u ilu występuje dysplazja stawu biodrowego, u ilu występują nowotwory? Zatem ani homoseksualizm, ani dysplazja stawu biodrowego ani nowotwory nie są według ciebie chorobą??? Z homoseksualizmem u zwierząt bym uważał: http://wiadomosci.onet.pl/nauka/trucizna-zmienia-orientacje-seksualna-ptakow/70nsh
anonim2013.08.14 10:04
Co za debil rozwija pojęcie homoseksualizmu wśród zwierząt?!! Chyba się na drobne pozamieniał?.Kretyn i idiota.Tu lepiej pasuje zoofilia,a z resztą to nie temat forum. "homoseksualizmu wśród zwierząt"-Hehehehehheeee!!!
anonim2013.08.14 16:44
To tak jakby chory na raka zazadal od lekarza,by mimo dowodow naukowych oswiadczyl mu,ze bycie chorym na raka jest zupelnie normalne. Skoro dla tego homoseksualisty Amerykanskie Stowarzyszenie Psychiatryczne [albo raczej grupka,ktora przeforsowala glosowanie nad uznaniem homoseksualizmu za normalnosc zamiast naukowego dowodu, ktory obalilby to klamstwo] jest bogiem i ostateczna nieweryfikowalna wyrocznia to juz jego problem. Ale nie ma prawa zmuszac innych do klamstwa. Lekarz wykonal poprawnie swoja robote i nalezy mu sie teraz odszkodowanie za szykany ze strony psycholi.
anonim2013.08.14 17:34
"Homoseksualizm to nie śmiertelna choroba i nie przenoszona drogą płciową".