„Homoseksualizm jest nienaturalny i nie może być wspierany” - zdjęcie
18.12.13, 07:42

„Homoseksualizm jest nienaturalny i nie może być wspierany”

7

W Indiach trwa ostra wymiana zdań na temat decyzji Sądu Najwyższego, który uznał akty homoseksualne za podlegające karze. Przeciw tej decyzji wypowiedzieli się już Sonia i Rahul Gandhi z Indyjskiego Kongresu Narodowego. A Indyjska Partia Ludowa – druga z kluczowych dla Indii partii – wsparła decyzję Sądu.

W tej samej sprawie wypowiedzieli się również działacze Vishva Hindu Pariṣad . Ich zdaniem decyzja Sądu jest historyczna, a homoseksualizm jest „importowaną chorobą”, której powinno się zakazać, a także o której szkodliwości trzeba nauczać.

TPT/HinduTimes

Komentarze (7):

anonim2013.12.18 8:01
O trole już na stanowiskach.
anonim2013.12.18 8:12
@arbiter trolu ty za to na pewno zbłądziłeś...;)
anonim2013.12.18 10:26
Sprawą kluczową w indoktrynacji równośćowej jest wprowadzenie zamętu tożsamości płciowej dziecka. Szczególnie dotyczy to chłopców. Dlatego wszelkie przebieranki zmuszanie chłopców aby byli dziewczynkami, przyczynia się do zaburzeń emocjonalnych, fizjologicznych, psychicznych. frag. z książki Gabriele Kuby „GLOBALNA REWOLUCJA SEKSUALNA Likwidacja wolności w imię wolności”. Nowe badanie przeprowadzone na Uniwersytecie Harvarda pokazuje, że niepewność co do tożsamości płciowej u dzieci poniżej 11 lat zwiększa prawdopodobieństwo nadużyć seksualnych, fizycznych i psychicznych oraz wystąpienia trwającego już do końca życia stresowego zaburzenia pourazowego (PTSD). Dekonstrukcja tożsamości płciowej przez „wychowanie do różnorodności” to nieodpowiedzialny eksperyment na bezbronnych dzieciach. Człowiek, który nie wie, kim jest, jest słaby. Rozdarcie wewnętrzne może stać się patologiczne, przerodzić w nerwicę, schizofrenię czy pograniczne zaburzenia osobowości (BPD). Więzi budujące tożsamość… Książka dr Anne Moir i Davida Jessel „PŁEĆ MÓZGU, O PRAWDZIWEJ RÓŻNICY MIĘDZY MĘŻCZYZNĄ A KOBIETĄ” Gender kłamie, płeć jest biologiczna a nie kulturowa. W tej książce dowiedziałem się co to jest homoseksualizm pierwotny a homoseksualizm wtórny. Pierwszy wynika z braku hormonu męskiego w okresie prenatalnym, potrzebny do uformowania struktury neuronowej mózgu męskiego i jest nie do wyleczenia. Drugi wynika z braku hormonu męskiego w pewnej części mózgu. Ten brak hormonu może wynikać z zaburzeń hormonalnych wynikający z seksualizacji dzieci. Po uzupełnieniu tego hormonu można wyleczyć z homoseksualizmu. http://chomikuj.pl/nbogdanus/E-BOOKI+KATOLICKIE
anonim2013.12.18 13:11
@icari80 To jest twoja sprawa czy wierzysz czy nie. Nie jest to żadna teoria, tylko fakt oparty na badaniach naukowych dyskredytujący gender.
anonim2013.12.18 14:54
Można pobrać bez logowania. http://chomikuj.pl/nbogdanus/E-BOOKI+KATOLICKIE GENDER CYWILIZACJA ŚMIERCI HISTORIA IDEOLOGII GENDER, JEJ TWÓRCY, PODSTAWOWE ZAŁOŻENIA IDEOLOGII GENDER ORAZ PRÓBY JEJ WDRAŻANIA W POLSCE Kościół powtarza swoje wielkie "tak" dla godności i piękna małżeństwa jako wiernego i płodnego wyrazu sojuszu między mężczyzną a kobietą. Zaś "nie" mówi takim filozofiom jak gender. Benedykt XVI SPIS TREŚCI: I. KRÓTKA HISTORIA RUCHU GENDER................................................................ 4 II. TWÓRCY IDEOLOGII.............................................................................................. 8 III. DZIAŁANIA GENDER NA ŚWIECIE...................................................................... 11 IV. STRUKTURY GENDER..........................................................................................13 V. ZAŁOŻENIA IDEOLOGII GENDER I JEJ WDRAŻANIE................................... 16 VI. PODSTAWOWE FORMY DZIAŁAŃ EDUKATORÓW SEKSUALNYCH W POLSCE................................................................................................................. 19 VII. KSZTAŁCENIE EDUKATORÓW SEKSUALNYCH I STAWIANE PRZED NIMI ZAD ANIA........................................................................................................ 21 VIII. OSTATNIE PRÓBY INSTYTUCJONALNEGO WDRAŻANIA GENDER 22 W POLSCE................................................................................................................. IX. POSTAWY W POLSKIM SPOŁECZEŃSTWIE WOBEC IDEOLOGII GENDER...................................................................................................................... 23 ANEKS Ilustracje z książek promowanych przez edukatorów seksualnych w czasie zajęć z dziećmi Szkolenie PONTONU -jak dziecko może uzyskać pigułki antykoncepcyjne
anonim2013.12.18 19:14
icari80 Zajrzyj sobie do książki, nie mam zamiaru tobie streszczać jej. „PŁEĆ MÓZGU, O PRAWDZIWEJ RÓŻNICY MIĘDZY MĘŻCZYZNĄ A KOBIETĄ”
anonim2013.12.18 22:16
homoseksualizm jest „importowaną chorobą”, której powinno się zakazać, a także o której szkodliwości trzeba nauczać......i to bracia poganie-hindusi, mówią; uczmy się od nich, rozróżnianiaco jest co.