Homoseksualista w Papieskiej Komisji ds. Ochrony Nieletnich - zdjęcie
26.03.21, 10:55Fot. via Pixabay

Homoseksualista w Papieskiej Komisji ds. Ochrony Nieletnich

69

Jak podaje portal „Life Site News” Chilijczyk Juan Carlos Cruz, który otwarcie deklaruje swój homoseksualizm, został powołany do Papieskiej Komisji ds. Ochrony Nieletnich. Cruz, który sam jest ofiarą molestowania seksualnego ze strony duchownego, jednocześnie wywołał w roku 2018 kontrowersję, gdy powiedział, że na prywatnym spotkaniu papież Franciszek utwierdził go w jego homoseksualizmie, mówiąc mu: „Bóg stworzył cię gejem”.

Prawdziwości tych słów Watykan wówczas nie potwierdził ani nie zaprzeczył. „Life Site News” na pytanie złożone w biurze prasowym Watykanu otrzymał odpowiedź jedynie, że „Watykan nie komentuje prywatnych rozmów papieża”. Cruz powiedział w roku 2018, że słowa papieża Franciszka brzmiały: „To, że jesteś gejem, nie ma znaczenia. Bóg stworzył cię takim i kocha cię jako takiego i nie przejmuję się tym. Papież kocha cię takim, jakim jesteś, musisz być szczęśliwy będąc tym, kim jesteś”.

Według badań nieletnimi ofiarami molestowania seksualnego ze strony duchownych są głównie chłopcy, co wskazuje na homoseksualny charakter tych przestępstw. Według np. raportu John Jay College of Criminal Justice z roku 2004 „wyniki (…) badań wykazały, że wszystkie ofiary, których płeć zgłoszono (…) w 81 proc. były płci męskiej, a 19 proc. żeńskiej”.

Tymczasem Cruz opowiada się za zmianą niezmiennego nauczania Kościoła o homoseksualizmie. Niedawno ten nowy członek Papieskiej Komisji ds. Ochrony Nieletnich skrytykował oświadczenie Kongregacji Nauki Wiary potwierdzające zakaz błogosławienia par homoseksualnych. Jak podaje portal „AP News”, według Cruza urzędnicy watykańscy, którzy wydali oświadczenie, „są całkowicie w swoim świecie, z dala od ludzi i próbują bronić rzecz nie do obrony”.

Jak podaje dalej „AP News”: Cruz, który będzie teraz służył w Papieskiej Komisji ds. Ochrony Nieletnich przez trzy lata, „wezwał do zmiany kierownictwa Kongregacji Nauki Wiary, mówiąc, że podważa ona wysiłki Franciszka, by stworzyć bardziej inkluzywny Kościół”. Według agencji Cruz miał też dodać: „Jeśli Kościół i KNW nie będą iść naprzód ze światem (…) katolicy nie przestaną uciekać”.

jjf/LifeSiteNews.com, apnews.com

Komentarze (69):

Anonim2021.03.27 19:32
Każdy katolik wie że gejostwem można się zarazić a nie urodzić. Mówił to wyraźnie nasz arcybiskup Jędraszewski.
Piotr2021.03.27 19:21
Siostry gwałcone na misjach W zeszłym roku ukazała się książka włoskiego dziennikarza tygodnika "Panorama" Carmelo Abbate pod tytułem "Sex and the Vatican", która opowiada o życiu seksualnym duchownych - homo- i heteroseksualnych. Autor poświęcił w niej kilka rozdziałów kobietom księży oraz siostrom zakonnym gwałconym na misjach przez swoich zwierzchników. - Kościół musiał się do tego przyznać w 2001 roku. W misjach prowadzonych w biednych krajach, przełożeni preferują młode siostry zakonne od lokalnych dziewczyn, ponieważ te złożyły śluby czystości i są dziewicami, więc jest mniejsze ryzyko, że mają AIDS. Największą ilość gwałtów seksualnych odnotowuje się w Afryce, gdzie są też przypadki sióstr zmuszanych do brania pigułek antykoncepcyjnych oraz zgonów zakonnic podczas nielegalnych aborcji. Zakonnice gwałcone przez księży i biskupów są wyrzucane z Kościoła, gdy decydują się zgłosić to władzom cywilnym. Wszystko to jest znane Watykanowi, gdyż otrzymał tajny raport jednej z matek przełożonych zakonu misjonarek - mówi Carmelo Abbate. Tajny raport Jego słowa potwierdza artykuł Marco Politiego, który ukazał się w dzienniku "La Repubblica" w 2001 roku i opowiadał o tajnym raporcie, który 18 lutego 1995 roku został przekazany kardynałowi Eduardo Martinez Somalo, ówczesnemu Prefektowi Kongregacja ds. Instytutów Życia Konsekrowanego i Stowarzyszeń Życia Apostolskiego. Jego autorka - siostra Maura O'Donohue - koordynatorka z ramienia Caritasu programów zapobiegających AIDS, była bardzo jasna i precyzyjna w swoich oskarżeniach: "Nadużycia są powszechne i jest wiele zgłoszeń". "Kandydatki do życia zakonnego są gwałcone przez księży, którym muszą przedstawiać certyfikaty zdrowia. Lekarze szpitali katolickich są często odwiedzani przez duchownych, którzy przyprowadzają siostry zakonne lub inne kobiety, by przerwały ciążę. Siostra O'Donohue opowiadała o historii jednej z zakonnic, która - zmuszona do aborcji - zmarła w wyniku zabiegu, a ksiądz odprawił za nią solenną mszę żałobną" - pisał Marco Politi w 2001 roku, cytując tajny raport. Choć Kościół już wtedy postanowił podjąć odpowiednie kroki, aby także na misjach dbano o przestrzeganie celibatu, problem nadal istnieje. Los i cierpienia zakonnic, które zaszły w ciąże, pozostaje nadal jedną z najciemniejszych tajemnic Watykanu.
pytajnik2021.03.27 17:38
Czy zamiast załamywać ręce, nie lepiej opisać realizację naszych biskupów: „Kościół nie zostawia ich samotnych w obliczu życiowych zmagań. Wśród osób, które skorzystały z terapii w katolickich ośrodkach „Odwagi” ponad 30% potrafiło zmienić swą orientację i podjąć życie w sakramentalnych związkach małżeńskich.” ( http://episkopat.pl/swiadkowie-ewangelii-zycia/ )?
matis892021.03.27 17:09
Za Bergoglio Fałszywego Proroka Nie Katolika to sodomici i pedofile będą chronili dzieci.
Jerzy2021.03.27 15:49
przygłup nawet nie ukrywa że jest pedofilem, ogłasza to otwarcie wszędzie i każdemu kto go chce wysłuchać, i takie ścierwo zostaje wybrane do takiej komisji??? Franek, czy ty przynajmniej zwieracze kontrolujesz, bo tego co się wokół ciebie dzieje na pewno nie....
M2021.03.27 16:24
Nie ma słowniku ludzi kulturalnych słów, które dostatecznie obelżywie opisałyby Twój stosunek do innych ludzi. Orientacja seksualna ma niewiele wspólnego z pedofilią. Ale to wolny kraj. Możesz gadać, co chcesz.
Jerzy2021.03.28 3:01
tak, tak - dla ciebie zgwałcenie niemowlęcia to też pewnie "orientacja seksualna"... co mam do tego psychicznie chorego gnoja czuć" szacunek??? przecież to śmieć, pedofil choć ty wolisz z niewiadomych mi względów określenie homoseksualista... czym to się różni, bo dla mnie, laika, nie widać różnicy, może dla "eksperta" psychiatry... i fakt - cieszy mnie wolność słowa, i to że mogę moją opinię o takich ludziach wyrażać, chociaż tacy jak ty już przebierają nóżkami aby mi to prawnie uniemożliwić...
Jerzy2021.03.28 3:03
no i właśnie - znajdź w słowniku kulturalnych ludzi określenie na faceta który zamordował niemowlę gwałcąc je, a to bardzo częsta manifestacja homoseksualizmu...
gracz2021.03.27 15:37
Tylko tam?.Jeb..a, zboczona i sprzedajna gangrena watykańska.
Pedofilia = homoseksualizm2021.03.27 13:23
The Journal of the American Medical Association, najbardziej prestiżowa publikacja medyczna w USA wraz The American Psychiatric Association i z US Justice Dept. zrobili wieloletnie kompleksowe badania nad pedofilią, wyniki tych badań opublikowano 4 lata temu. Rezultaty są wręcz tragiczne dla homoseksualistów - 𝐩𝐫𝐚𝐰𝐢𝐞 𝟏𝟎𝟎% 𝐩𝐞𝐝𝐨𝐟𝐢𝐥𝐢𝐚 pośród "mężczyzn". Co jest jeszcze bardziej tragiczne, że każdy złapany i skazany pedofil-homosekualista nie wykazał 𝐧𝐚𝐣𝐦𝐧𝐢𝐞𝐣𝐬𝐳𝐞𝐣 𝐬𝐤𝐫𝐮𝐜𝐡𝐲. Inaczej mówiąc, są 𝐩𝐨𝐳𝐛𝐚𝐰𝐢𝐞𝐧𝐢 𝐰𝐬𝐳𝐞𝐥𝐤𝐢𝐞𝐣 𝐥𝐮𝐝𝐳𝐤𝐢𝐞𝐣 𝐞𝐦𝐩𝐚𝐭𝐢𝐢 𝐰𝐨𝐛𝐞𝐜 𝐬𝐰𝐲𝐜𝐡 𝐨𝐟𝐢𝐚𝐫. Trudno takich klasyfikować jako człowieka - to są subhumans, untermenschen.
T.2021.03.27 13:07
Nieźle
rebeliant2021.03.27 12:45
„Bóg stworzył cię gejem” - no zaczyna prawda promieniować na jahwickiego narcyza, ale ja idę od razu po sedno całej sprawy i mówię o pełnej wszechmocy dla każdego - zamiast ułomności oczywiście ku chwałce boka "a kto silniejszemu zabroni". Ale się odlał dzwon dzwoniący to samo przy uderzeniu obojętne z której strony. Jedni biadolą o zgorszeniu wobec ułomności takich ludzi i wychodzi, że "I can do everything is the best", a z drugiej strony cmokający jak fajnie być połamańcem... i też wychodzi, że "I can do everything is the best".
ks. emeryt2021.03.27 10:40
No groźnie to wygląda! A może to nowa forma "ohydy spustoszenia" - o której mówi Stary Testament
Totustuus2021.03.27 8:07
Homoseksualizm nie jest skutkiem przyczyn genetycznych z którymi człowiek się rodzi. Zalążek i rozwój postawy dewiacyjnej dokonuje się i dojrzewa w sferze psychicznej człowieka, brak zdrowej relacji miłości jednego z rodziców i przemoc w rodzinie powodują utratę poczucia bezpieczeństwa w formującej się psychice dziecka z biegiem czasu brak poczucia bezpieczeństwa w gnieżdzie rodzinnym może prowokować stany lękowe i bardziej lub mniej świadome poszukiwanie bezpieczeństwa akceptacji i miłości wszędzie gdzie to tylko możliwe , jeśli takie dziecko nie znajdzie akceptacji zdrowej miłości ,przyjażni i bezpieczeństwa ale zostaje odrzucone wówczas dorastając namiastki bezpieczeństwa zaczyna poszukiwać w sferze wyobrazni seksualnych .dziewczyna w swej wyobrazni tworzy wirtualne mocne relacje miłości z kobietami gdyż zabrakło jej w realu miłości matczynej a chłopak miłości wśród mężczyzn Gdy w te stany poszukiwań miłości włączy się sfera rozwijającej się zmysłowości seksualnej oraz akty masturbacji wówczas następuje przewartościowanie poszukiwanej a nieosiągalnej fizycznie zdrowej miłości macierzyńskiej w coraz bardziej wzrastające pożądanie seksualne. Akty masturbacji w połączeniu ze sferą wyobrażni oraz widok własnych narządów płciowych podświadomie utwierdza młodego człowieka w przekonaniu że by osiągnąć pełnię zadowolenia seksualnego potrzebuje kontaktów z osobami o takiej samej budowie narządów płciowych... Przyczyny powstania homoseksualizmu to temat rzeka ten przykład jego powstawania jest jednym z wielu ..
rebeliant2021.03.27 12:49
Też to zauważyłem i tyczy się to nie tylko seksualnymi problemami i dlatego doszedłem do wniosku, że stan taki wynika z nie bycia wszechmogącym co najmniej wobec samego siebie. Istota, która dysponuje taką naturą nigdy nie dopuści, aby działo się z nią cokolwiek bez jej zgody.
R2021.03.27 7:29
Pedofila, alkoholika albo morderce też stworzył BÓG. Bergolio zamiast grzesznika upomnieć aby prosił Boga o nawrócenie to ignoruje grzech sodomii.
Aleks....2021.03.27 1:22
OTÓŻ NIE! ..GEJOWSTWO NIE JEST WRODZONE...! TO SIĘ NABYWA! JEST ULECZALNE! ..TYLKO NIE CHCE SIĘ WAM PEDZIOM TEGO LECZYĆ! ... TO TAK JAK ALKOHOLIZM...! TEŻ SIĘ WYLECZY! ....ALE TRZEBA CHCIEĆ!
Totustuus2021.03.26 21:47
Mężczyznę i kobietę Bóg stworzył po to by mogli współpracować z nim w dziele stworzenia . Bóg nie stwarza człowieka gejem bądz lesbijką ,tego typu niezdrowe postawy wzbudza i kształtuje w człowieku otaczajace go środowisko w którym taki człowiek przychodzi na świat i dorasta począwszy od domu rodzinnego jako pierwszej komórki rozwoju psychofizycznego dziecka poprzez otoczenie w którym dziecko się rozwija i funkcjonuje. Temat homoseksualizmu jest tematem rzeką a homoseksualistów tworzymy my ludzie poprzez niewłaściwe zachowania względem najmłodszych czy to poprzez przemoc ,drwiny, brak cierpliwości , akceptacji czy nawet przesadną nadopiekuńczość. Boga w stworzenie homoseksualizmu bym nie mieszał
Dam2021.03.27 5:41
Nie wstyd ci kłamać? Leworęczność też występuje poprzez niezdrowe postawy, czy jest genetyczna? Bo udowodniono, że szansa na to, że gdy jeden z bliźniaków jest leworęczny to drugi też będzie oraz to samo z homoseksualizmem są podobne (znacznie wyższe od przeciętnej). A homoseksualiści rodzący się w religijnych rodzinach skąd się biorą? A homoseksualizm wśród zwierząt to też z powodu złych wzorców? Spowiadasz się z tych kłamstw?
bubu2021.03.27 11:39
A idze, idze, wiejski filozofku. Jakąś teorię sobie skonstruowałeś i jeszcze każesz się komuś spowiadać w Kościele Katolickim z tego co akurat głosi Kościół Katolicki.
Dam2021.03.27 12:03
Jak zwykle u was jeżeli fakty nie zgadzają się z ideologią, to tym gorzej dla faktów? KK twierdził też, że niewolnictwo jest ok (np. w okresie kolonializmu) i leworęczność to dzieło szatana. A kłamstwo jest kłamstwem niezależnie od tego, czy uważasz że jest to prawda.
leszczyna2021.03.27 20:22
Przedstaw dokument Kościoła, w którym twierdzi się, że leworęczność ot dzieło szatana. I udokumentuj popieranie niewolnictwa przez KK.
Dam2021.03.28 4:47
Niewolnictwo - Bulla papieska Dum Diversas wydana przez papieża Mikołaja V 18 czerwca 1452r. Leworęczność - opowieści wielu starszych osób, które słyszały to w Kościele oraz były poprzez bicie oduczane pisania lewą ręką.
rebeliant2021.03.27 12:57
Stwarzając go ofermą i fantomem, z którym każdy - z narcyzem niebiańskim na czele - może zrobić co zechce to praktycznie buk stworzył człowieka i mopem do podłóg. W stworzeniu homoseksualizmu buk od razu się odnajduje, gdyż tylko on potrafi stwarzać i tylko on jest wszechmogący. Człowiek przecież nie może niczego stworzyć.
nikt2021.03.26 21:44
Silne jest lobby homoseksualne w Kościele. Coraz silniejsze... Również w Polsce...
Anonim2021.03.27 7:29
Przecież KK to niemal sami homoseksualiści. Po prostu niektórzy to ukrywają, a niektórzy nie.
OLKJ2021.03.27 13:13
To fakt. Chłopcy trzymają się dzielnie.
Anonim2021.03.26 19:59
Znasz takie zdanie: odkryłem w sobie homosexualizm. Obnażenie prawdy pozwala na szybkie pozbycie się homosexualizmu z siebie.
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.03.26 18:11
katoprawactwo wolałoby, żeby w Komisji Watykańskiej pracował pedofil, najlepiej z którejś polskich diecezji...
Eustachy2021.03.26 21:13
Bojkotujemy Wedla ,Nivea i Żywiec
Lechu, opętańcu...!2021.03.27 1:25
Co ty nie powiesz??... Myślę, że ty miał byś chęć tam pracować! Jesteś przecież "nie-dumny gej! U ciebie, to... uderz w stół...! Prawda?
Franek2021.03.26 18:09
Papież coś lubi gejów. Bynajmniej z nimi nie robi porządku, a wręcz przeciwnie, coraz więcej się ich na wysokich stanowiskach mnoży. Może papież też jest gejem?
Anon2021.03.26 19:19
Jeśli w promieniu kilometra od twojego domu mieszka gej, to też jesteś gejem? Co za nonsens, że jeszcze w XXI w trzeba tłumaczyć dlaczego się zatrudniło homoseksualiste
Anon22021.03.26 22:06
Nie dotarło do ciebie, że od kilku lat do seminariów duchownych nie wolno przyjmować gejów, bo to oni mają problem z pedofilią. Watykan trzeba z tej zarazy oczyszczać, a nie jeszcze stanowiska im dawać, tym bardziej, że oficjalnie propagują jeszcze swoją orientację seksualną. Papież jest niekonsekwentny.
Cierpliwy2021.03.26 17:27
Zdemoralizowani swym bogactwem i zachciankami, możni tego świata mają pieniądze, władzę, media,( w tym internet) . To miliarderzy, premierzy, ministrowie, prezydenci, bankierzy, posłowie i senatorowie, prezesi wszelkich korporacji , ludzie kina, telewizji i mody, a także hierarchowie różnych kościołów. To i Watykan może liczyć od nich na kasę "modyfikując" zgodnie z deep church swoje nauczanie.
Anonim2021.03.26 17:18
Homoseksualista bzyknal 15 latka, nazwano go gejem ale ten sam homo bzyknal tego samego jeszcze nie 15 latka i nazwano go pedofilem.
Grobowa cisza u Tusk & GW Co.2021.03.26 14:41
Wczoraj Biden podczas konferencji prasowej ANI słowem, ANI oczkiem nie mrugnął na "tragiczna" sytuacje LGBT w Polsce i "bezprawia" PIS-u. Mało tego, okazuje się, że Joe wcale nie jest tak "na lewo".
Aldona2021.03.26 13:57
Specjaliści mówią co innego. LGBTH , homoseksualiśi , pederasci , pedofile its to OSOBY Z ZABURZONĄ OSOBOWOŚCIĄ .ZAWSZE MAJĄ INNY WYBÓR TERAPIA PSYCHIATRYCZNA , PSYCHOLOGICZNA , SEKSUALNA WSKAZANA mówią o tym normy amerykańskie i europejskie nawet w Chinach tak jest!!!
Pfft2021.03.26 16:55
I po co kłamiesz? Ani amerykańskie, ani europejskie środowiska naukowe od dziesiątek lat nie uważają już homoseksualizmu za chorobę. Tzw. "terapie konwersyjne" to też kłamstwo - działają jedynie na zasadzie "mechanicznej pomarańczy", próby prymitywnego wywołania odruchu Pawłowa. No, ale w końcu trudno byłoby "wyleczyć" homoseksualizm, skoro nie jest on chorobą.
MR2021.03.26 17:29
JEST ZABURZENIEM TO JEST OCZYWISTE ! KAŻDE ZABURZENIA MOŻNA A NAWET NALEZY LECZYĆ
Taka jest prawda...!2021.03.27 1:30
Aldona! Masz rację o tym co piszesz! Udowodniono! To są zaburzenia osobowości..! Gejom tak wygodnie jak jest i dlatego tak wrzeszczą! Co ich obchodzą krzywdy i traumy dzieci, które mają potem przez całe życie!...
west2021.03.26 13:48
Kolejny raz polecę obejrzenie tego filmu: https://www.youtube.com/watch?v=PsPMlY6zwyM To na podstawie badań tego "naukowca" WHO opracowała swoje wytyczne wychowania seksualnego.
KLOS2021.03.26 13:46
Oby tak dalej i mamy pozamiatane
Tomek2021.03.26 13:38
No paczta to katolicy pisza o tym by oczyscic kosciół z pedofili a POstepowcy sa dumni ze sa pedofilami i jada na ksieży .Potrzebny dobry psychiatra by was bolszewicy leczyc .A Bauman was leczył z hipokryzji
A może2021.03.26 13:20
stał się taki bo sam był molestowany? O tym lepiej nie mówić bo to był duchowny?
Pedofilia = homoseksualizm2021.03.26 13:17
The Journal of the American Medical Association, najbardziej prestiżowa publikacja medyczna w USA wraz The American Psychiatric Association i z US Justice Dept. zrobili wieloletnie kompleksowe badania nad pedofilią, wyniki tych badań opublikowano 4 lata temu. Rezultaty są wręcz tragiczne dla homoseksualistów - 𝐩𝐫𝐚𝐰𝐢𝐞 𝟏𝟎𝟎% 𝐩𝐞𝐝𝐨𝐟𝐢𝐥𝐢𝐚 pośród "mężczyzn". Co jest jeszcze bardziej tragiczne, że każdy złapany i skazany pedofil-homosekualista nie wykazał 𝐧𝐚𝐣𝐦𝐧𝐢𝐞𝐣𝐬𝐳𝐞𝐣 𝐬𝐤𝐫𝐮𝐜𝐡𝐲. Inaczej mówiąc, są 𝐩𝐨𝐳𝐛𝐚𝐰𝐢𝐞𝐧𝐢 𝐰𝐬𝐳𝐞𝐥𝐤𝐢𝐞𝐣 𝐥𝐮𝐝𝐳𝐤𝐢𝐞𝐣 𝐞𝐦𝐩𝐚𝐭𝐢𝐢 𝐰𝐨𝐛𝐞𝐜 𝐬𝐰𝐲𝐜𝐡 𝐨𝐟𝐢𝐚𝐫. Trudno takich klasyfikować jako człowieka - to są subhumans, untermenschen.
behawior2021.03.26 16:41
homoseksualizm to kropla w morzu homoniewiadomych zachowan homoseksualnych. Promowanie pedalstwa, pokazywanie ludziom ze istnieja inne alternatywne zachowania seksualne to promocja pedofilii takze wsrod hetero.
moly2021.03.27 19:04
katolickosc= tepota
itd2021.03.26 12:52
Co w tym dziwnego. 30-40% księży jest homo więc parytet musi być.
rebeliant2021.03.27 13:03
A później taki jeden z drugim wie gdzie na kolędzie zatrzymać się na nieco dłużej.
Anonim2021.03.26 12:43
Homoseksualista z tylnego siedzenia rządzi Polską i jakoś alarmu nie podnosicie?!
Jasny2021.03.26 12:46
Bo on ich zapina od tyłu i boją się do tego przyznać.
AAAtomek2021.03.26 12:25
Uffff, na całe szczęście w komisji nie ma księdza-pedofila!
Moly2021.03.26 12:24
he reports The Nature and Scope of Sexual Abuse of Minors by Catholic Priests and Deacons in the United States 1950–2002 and the Supplementary Data Analysis, and The Causes and Context study (2011) by the John Jay College of Criminal Justice, commissioned by the U.S. Conference of Catholic Bishops, concluded that the childhood and adolescent sexual abuse committed by clergy was totally unrelated to homosexuality.
gość2021.03.26 12:09
Antychryst już działa otwarcie, idzie po bandzie! Koniec świata bliski!
matis892021.03.26 11:57
Pedofilia jest częsta u sodomitów. Ich związki nie mogą mieć dzieci dlatego domagają się adopcji by dobierać się do dzieci. Oczywiście wolą chłopców.
Gdyby pozwolili dziewczynkom2021.03.26 11:38
na bycie ministrantkami, to proporcje molestowanych by się wyrównały. Chociaż może księża by się bali ciąży u nieletnich i dalej chędożyliby więcej chłopców.
Jaś2021.03.26 11:37
Poniższy przykład w postaci niejakiego Anonima w pełni obrazuje sposób dyskusji lewicy, w tym PO na temat homoseksualizmu: gdy mowa o homoseksualizmie to tłumaczą że gejem jest się od urodzenia i nie można tego wyleczyć. Ale gdy mowa o pedofili to mówi że ktoś dopuszcza się pedofilii ponieważ tylko chłopcy są w jego otoczeniu czyli zaprzecza temu, że zboczenie seksualne jest wadą nabytą, wrodzoną. To dowodzi że nie ma sensu prowadzić z tym środowiskiem dyskusji. Oczywiście wiemy to z badań, że to nie środowisko kapłanów jest chore, tylko chorzy są niektórzy ludzie o skłonnościach homoseksualnych, którzy wdzierają się do Kościoła.
Anonim2021.03.26 11:46
"czyli zaprzecza temu, że zboczenie seksualne jest wadą nabytą, wrodzoną." Jasiu, wytłumacz mi to zdanie, bo nie rozumiem jak wada może być "nabyta, wrodzona". I pamiętaj że pedofilem się jest niezależnie od orientacji.
Maria Błaszczyk2021.03.26 12:38
Po pierwsze trochę tak jest. Większość czynów pedofilnych jest popełniana przez niepedofilów. Po prostu przez gnojów, którzy szukają łatwiejszej ofiary. W sumie woleli by dorosłą kobietę czy dorosłego faceta, ale idą po linii najmniejszego oporu. Ale co do pedofilów - no tak, oni tacy są. Nic na to nie poradzą. Ale to jeszcze nie usprawiedliwia wykorzystywania dzieci. Tak jak bycie hetero nie usprawiedliwia wykorzystywania osób przeciwnej płci. Nie wiem, co tu jest niezrozumiałe.
matis892021.03.26 11:29
W ten sposób oszust, mason Bergoglio Fałszywy Prorok Nie Katolik zwodzi na potępienie ludzi.
Anonim2021.03.26 13:18
Stuknij sie te swoja glupia czache
Anonim2021.03.26 11:15
"Według badań nieletnimi ofiarami molestowania seksualnego ze strony duchownych są głównie chłopcy, co wskazuje na homoseksualny charakter tych przestępstw." A to nie jest tak, że 100% ministrantów to chłopcy, i to oni są dla księży pedofilów lepiej dostępni? Czy dla prawackich debili taki prosty związek przyczynowo skutkowy jest już zbyt ciężki do ogarnięcia?
teczowy logik2021.03.26 11:22
Homoseksualizm to orientacja, a pedofilia to wybór jakiego dokonały osoby hetero.
Anonim2021.03.26 11:24
Pedofilia to choroba psychiczna, a nie żaden wybór. I orientacja nie ma tu nic do rzeczy.
cal.502021.03.26 11:23
Czy dla lewackich debili prosty związek przyczynowo-skutkowy polegający na tym, że lansuje się rozwiązłość w mediach, tzw. prawa reprodukcyjne w szkołach pod pozorem edukacji seksualnej i porno w sieci skutkuje wzrostem ilości niechcianych ciąż? To dla ciebie, lewacki debilu za trudne do ogarnięcia.
Anonim2021.03.26 11:25
Wytłumacz mi proszę w którym miejscu ten twój wysryw odnosi się do artykułu, albo mojego komentarza.
Pfft2021.03.26 16:58
Nie wytłumaczy, bo jak typowy katolik - poza bluzgami nic więcej "merytorycznego" z siebie wyrzygać nie jest w stanie.
matis892021.03.26 11:31
Gej sodomici po to idą udawać kapłanów by dobierać się do chłopców.