25.11.19, 16:40

Homolobby: Wasze dzieci będą takie, jak my

Lobby LGBT nie ukrywa, że chce docierać ze swoim przekazem do uczniów szkół i przedszkoli. W związku z tym, celem ideologów jest też zakazanie leczenia homo- i transseksualizmu wśród dzieci.


Serię plakatów na ten temat wydała niemiecka grupa „Travestie fuer Deutschland”. Na jednym z nich można zobaczyć mężczyznę przebranego za kobietę stojącego w wyuzdanej pozie z podpisem: „wasze dzieci będą takie jak my”. Na innym plakacie z transseksualistą widzimy napis: „dobro dzieci stoi ponad prawem rodziców”. Inne hasła to np. „dlaczego naprawiać coś, co nie jest zepsute” i „homofobia jest uleczalna”.

Co robi niemiecki rząd z takimi postulatami? Przychyla się do nich…

Niemiecki minister zdrowia Jens Spahn przedstawił projekt zakazujący leczenia homo- i transseksualizmu wśród nieletnich. W planach było zakazanie leczenia tych zaburzeń też wśród dorosłych, ale okazało się, że jest to na razie niezgodne z prawem.

Co ciekawe, minister zdrowia z teoretycznie prawicowej partii CDU sam jest homoseksualistą.

Dzieci za naszą zachodnią granicą już teraz słyszą od seksedukatorów, że ich orientacja seksualna i płeć nie musi być wcale oczywista. Lobby LGBT chce, aby zdezorientowani nastolatkowie mogli iść tylko w stronę homo- i transseksualizmu, a ich rodzice nie mogli nawet zaproponować im leczenia złych skłonności.

Tęczowe środowisko opanowało już w Niemczech przestrzeń publiczną swoją „tolerancją”. O tym, jak ona wygląda w rzeczywistości, mogą się przekonać np. uczestnicy corocznych marszów dla życia w Berlinie.

bsw/stronazycia.pl - Fundacja Pro-Prawo do życia

Komentarze

Japa2019.11.26 10:21
Przyglądając się wlepionemu do artykułu zdjęciu faceta ucharakteryzowanego na ,,panienkę ", utwierdziłem się w przekonaniu , że ci homosie to jednak feler natury . No bo tak . Jeśli homoś kocha innego homosia . czyli samiec samca . to pal licho wybryk natury , Szkoda , że tylko ludzi natura tak traktuje. Podobnie z płcią przeciwną . Pani z panią . Tylko niech mi ktoś wytłumaczy , dlaczego facet ,,miłujący " faceta " przebiera się za kobietę . Gdzie tu logika . No bo pal licho pan Biedroń czy Jego partner w ciuch babskie publicznie nie wchodzą . Publicznie , bo po domu ,podobno to pan Śmieszek stanik zakłada . Gdzie tu logika ? No gdzie ...?
anonim2019.11.26 6:57
"homo- i transseksualizm jest genetycznie zakodowany i nie można tego leczyć katolskie ćwoki!" Kretynizm jest genetycznie zakodowany i żaden pederasta nawet widelcem go nie wydłubie....
Rochel572019.11.26 2:04
Tak, czy inaczej - strzelać bez ostrzeżenia. Nie da się nawet patrzeć na te psycholską ohydę.
patrjota2019.11.26 2:35
do frondokatoli owszem trzeba strzelać bo to powaznie chorzy umysłowo ludzie, którzy sa niebezpieczni dla otoczenia
anonim2019.11.25 22:55
to żółte na tym zdjęciu to jest 'chłop' ? k.... niech mi się zbliży taki do moich dzieci, to mu ten chory zepsuty łeb w jego własne rozepchane dooopsko wsadze
killpedryll2019.11.25 22:34
zboki, same zboki, kufa wszędzie zboki. trza ich zutylizować jak śmieci, bo są śmieciami.
Katolik2019.11.25 21:17
Gender to satanizm. Niszczy: Kościół, rodziny, dzieci, młodzież czyli całe społeczeństwo. Gender ryje berety już od przedszkola.
Maria2019.11.25 19:48
Przeminiecie jak zetlała trawa nic po was nie zostanie nawet dobra pamięć, bo jest w was tyle pychy
taro2019.11.25 19:46
to ten niemiecki dewiant, ktory zakazuje leczenie zaburzen seksualnych i na sile chce zatruwac organizmy malych dzieci psudoszczepionkami - kanalia dzieci nie ma, a wiec coz to dla niego jest.
stop amatorom fekalii2019.11.25 19:44
Czy takim agresywnym zachowaniem dewianci nie pogarszają swojej sytuacji eskalując u rodziców coraz większą niechęć do LGBT ?
anonim2019.11.25 18:13
>>>>>>>>>>>>>>>PRECZ Z TĘCZOWĄ ZARAZĄ<<<<<<<<<<<<<<<< >>>>>>>>WARA ZBOCZEŃCOM OD NIEWINNYCH DZIECI<<<<<<<< >>>>>UWOLNIJMY POLSKĘ OD AKTYWNYCH DEWIANTÓW<<<<<< >>>>>>>>>>>>>>>><SODOMICI NA KSIĘŻYC<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
matis892019.11.25 18:02
Lewactwu chodzi o legalizację pedofili więc wspiera pedofilskie standardy seksualizcji dzieci od WHO.
Jestem z Białegostoku2019.11.25 17:50
Geny sreny. Alkoholik mówi że nie jest alkoholikiem, narkoman wypiera się prawdy o swoim uzależnieniu, a zboczeniec mówi że to jest normalne. No tak, dla pedarasty jest normalne że jest pedarastą. Wszyscy zboczeńcy jak by nie nazwali się zostaną zboczeńcami. Normalne jest że kaganiec zakłada się psu, ale pedaraści też je noszą, więc kim są? Owładnięci żądzą coraz młodszych ciał stare części rowerowe będą dążyć do legalizacji pedofilii, krzycząć przy tym że w Kościele źle się dzieje. Lewactwo które popiera wselkie nieludzkie zachowania niech odda się zbokom i niech tamci ich ubogacają swoją( tych starych) różnorodnością, bo nawet ich dzieci mi szkoda. Kiedyś homoseksualizm był oficjalnie uznawany za horobę psychiczną, czy przestał nią być. Gruźlica przestała w XXIw być chorobą? Panie Boże chroń nas , a szczególnie dzieci przed inwazją zboczeńców, a biednym tym zboczeńcom otwórz serca na twojego Ducha Świętego.
ktoś tam2019.11.25 17:39
A podobno pedały (nazwa dawniejsza, obecnie: geje, heteronienormatywni, niebinarni) to przekaz genetyczny. Skoro tak to jak to jest, że rodzą się oni u heteroseksualnych a nie u homoseksualnych? I podobno rodzą się w obfitości... Niedługo zabraknie zatem heteroseksualnych i homoseksualni wyginą...
bella2019.11.29 1:55
poczytaj sobie o hormonach w zyciu plodowym dziecka i o wplywie ich na mozg.
tttt2019.11.25 17:36
PRZYKRO MI, ALE NIE DA SIĘ WYLECZYĆ HOMOSEKSUALIZMU. Jest wiele świadectw zagorzałych katolików którzy pod publiczkę krzyczeli jak to są wyleczeni, a po latach albo sami się przyznawali że dalej są homo, albo po cichu wychodziły materiały z ich regularnych schadzek z facetami. Za to bardzo łatwo leczy się religijne urojenia, z którymi człowiek się nie rodzi.
4i42019.11.25 18:55
A da się wyleczyć nałogowca, wierzysz w to ? Przemyśl zanim napiszesz, chyba że na onecie :)
EVE2019.11.25 21:30
Da się i są na ten temat badania nieuku. A od religii się odp.... W przeciwieństwie do propagowanych zboczeń, religii nikt siłą nie narzuca czereśniaku.
Gryfita2019.11.25 21:40
Najczęściej nie da się wyleczyć, można zaleczyć. Tak samo jak z alkoholikiem. Nie ma wyleczonych alkoholików, są alkoholicy trzeźwi. Alkoholicy niepijący. Oto marzenie sponsorów i protektorów Sekty LGBT - wywołać zboczenia seksualne u 1/4 młodzieży, to jakby wyrżnąć ćwierć narodu w wielkiej wojnie, ale bez kosztów i ryzyka. Przecież jest oczywiste, że z tych przecwelonych europejczyków i amerykanów żadnych dzieci nie będzie. Zostali psychicznie wysterylizowani bez przerywania snu. Za to chętnie sięgną po zdrowe dzieci odbierane przemocą normalnym rodzinom pod byle pretekstem. To kolejny cios w demografię zaatakowanego przez Sektę LGBT kraju.
Maria Blaszczyk2019.11.25 22:36
Ale dlaczego akurat 1/4 młodzieży? Ostatnio zresztą twierdziłeś, że 1/5. Ale jakie to ma znaczenie, jak się bierze dane z zadka, prawda? I pod jakim byle pretekstem są dzieci odbierane? Pod byle pretekstem głodzenia i zaniedbań takich, ze skóra odchodzi wraz z pieluchą? https://www.se.pl/wiadomosci/polska/mial-odlezyny-wygladal-jakby-ledwo-zyl-skrajnie-wyczerpany-niemowlak-trafil-do-szpitala-aa-VmeH-Zpit-oQaa.html Tu mamy historię ze zwrotami akcji, niestety zakończoną odebraniem dziecka, co za świnie... Jedna pani trochę po pijanemu podgotowała córeczkę od pasa w dół, a następnie pozwolliła jej 5 dni cierpieć od oparzeń. Na szczęście sąd się znalazł i jak powiedziała, że to był wypadek, to jej grzecznie dziecko oddał... Niestety, źli ludzie zaraz donieśli, że matka znów jest pijana w sztok - i dziecko znów zamordystyczne państwo odebrało... https://24kurier.pl/aktualnosci/wiadomosci/pieciolatka-wykapana-we-wrzatku/ Czy może takim, ze tatuś wykorzystuje seksualnie, a dzieci jedzą resztki z miski dla psów i całymi dniami same błąkają się po okolicznych lasach - w końcu samodzielnosć jest dobra dla dzieci, a otyłóść zła, nie ma co przesadzać z karmieniem, prawda? https://wiadomosci.wp.pl/dzieci-jadly-z-psiej-miski-horror-w-rodzinie-spod-krosna-6323663303083649a Tym ludziom na przykład udało się zagłodzić dziecko na śmierć - im nikt, na szczęście nie przeszkodził. Hurra. https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/krakow/znachor-marek-h-pomogl-zaglodzic-madzie-uslyszal-wyrok/vnjf04d Temu też nikt nie przeszkodził, gwałcił więc córkę, choć jej matka grzecznie - raz - poprosiła, by tak nie robił. Ale na szczęście nie zawiadomiła żadnych złych służb, co by się mogły w szczęście rodzinne wtrącić: https://gazetakrakowska.pl/ojciec-zrobil-z-corki-niewolnice-gwalcil-ja-przez-lata-nikt-nie-reagowal/ar/3381411
Gryfita2019.11.26 11:37
W niektórych miastach osiąga się 20% skuteczności, ale w innych nawet 25%. Stąd podaję różne wartości. Kilka lat temu zboczeńcy chlubili się, że "ujawniają" zboczenia u 12% dzieci gwałconych od przedszkola. Jak widzisz, naukowe metody wmawiania homo- i transseksualizmu odnotowują progres. Co do dzieci - odbiera się je dziesiątkami tysięcy, a ty wyjmujesz jednostkowe przypadki, aby usprawiedliwiać te zbrodnie. NICZYM się to nie różni od gadania, że ponieważ Policja ma Prawo i Obowiązek(c) strzelać do bandytów z bronią, to ma prawo mordować pieszych przechodzących na czerwonym świetle. A pretekst zawsze się znajdzie. Zawsze można coś podkoloryzować, nakłamać. W końcu geje, nowi Nadludzie, chcący zabawiać się ze swoją nową bajerancką zabaweczką nie mogą czekać.
Pornhub2019.11.25 17:08
Ostro grzejąc małolaty Prawami LGBT można wywołać pełnoobjawowy homo- lub transseksualizm u 1/4 pogłowia. I o to tym zbrodniarzom chodzi.
hala2019.11.26 13:45
Taaa a pijąc kawę można się stać pianką na kubku.
Gryfita2019.11.26 14:37
Kawa wywołuje efekty w żołądku. Indoktrynacja wywołuje efekty w mózgu i psychice. Widzę, że bronisz prawa Sekty LGBT do katowania, niszczenia i zabijania dzieci i młodzieży.
Agnieszka2019.11.25 17:08
Zdarzyło mi się spotkać osobę niepełnoletnią, która chciała się kaleczyć zmiana płci. Całe szczęście jej minęło, bo spotkała psychologa, który pomógł jej zrozumieć, że pod wpływem traumatycznych przeżyć zwyczajnie ma problem z akceptacją siebie a nie z tożsamością płciową. Według tych porąbańców to rozumiem, że zamiast zaakceptowania siebie powinna się dać pochlastać w najintymniejszych miejscach albo męczyć psychicznie z zaburzeniami.. Niestety trafiła też w środowisko LGBT i choć z potencjałem wrażliwości i inteligencji mogła by sporo dobra zrobić, to już na świat, ludzi, relacje nie umie patrzeć inaczej niż przez pryzmat preferencji seksualnych i to w wersji z kilkudziesięcioma wersjami, bo ze trzy to zbyt prymitywne zapewne. Smutno słuchać jak tym młodym ludziom młodość zmarnowano, wrzucając na głowy sztucznie wykreowane problemy i chore wizje świata i związków. Kiedyś w wieku tych młodych to najwyżej zadawano sobie pytanie czy kocham i czy jestem kochana a dziś... Szkoda gadać...
Cool2019.11.25 17:17
To jest główna przyczyna ... brak samoakceptacji i koncentracja na swojej seksualności! ... wystarczy w odpowiednim momencie wskazać takiemu dziecku, wartość w nim, a nie w jego seksualności ... i wielu ludzi uniknęłoby swojego nieszcześcia. Pisałem z resztą o tym nie raz:)
taka prawda2019.11.25 17:00
Nasze dzieci należą i będą należeć do nas nie do zboków
hala2019.11.26 13:44
A co jeżeli to nasze dziecko będzie homoseksualne lub trans płciowe- zwyzywasz je od zboków katoliku? Tak po chrześcijańsku? Wiesz, że 70 procent tych dzieciaków ma depresję, myśli samobójcze? Wiesz, że to przez takich "dobrych ludzi" jak Ty?
menda Nowak + Albert extra VERGIN moron2019.11.25 16:57
Albert the "viking' with putin's horn up his faggot ass. -"Pytanie "have you read" zadajesz wtedy, kiedy spodziewasz się odpowiedzi pozytywnej"- !!!SPODZIEWASZ SIĘ ODPOWIEDZI POZYTYWNEJ!!! 𝐍𝐨, 𝐈 𝐡𝐚𝐯𝐞 𝐍𝐎𝐓 𝐫𝐞𝐚𝐝 𝐢𝐭! - 𝐲𝐨𝐮 𝐟𝐮𝐜𝐤𝐢𝐧𝐠 𝐢𝐝𝐢𝐨𝐭! Menda 𝐍𝐨𝐰𝐚𝐤-𝐫𝐨𝐛𝐚𝐜𝐳𝐞𝐤 grilling and trolling, getting fuck in the ass and jerking off vigorously - multitasking asshole.
ja2019.11.25 16:55
Skutki tej podobnież chrześcijańskiej i demokratycznej polityki będą dla Niemiec gorsze niż obie wojny światowe. Niemcy znaleźli się na najprostszej drodze do wymarcia. Ale skoro sami tego chcą, to któz może im zabronić?
ktoś tam2019.11.25 17:50
Awangarda kościelnego postępu czyli hierarchowie niemieccy są osobistymi doradcami Bergoglio, ksywa: "papież Franciszek". Ten "katolicyzm" też długo nie przetrwa... Pan Bóg ma swoje sposoby, np. taka Sodoma i Gomora...
2019.11.25 16:50
"W związku z tym, celem ideologów jest też zakazanie leczenia homo- i transseksualizmu wśród dzieci." Ja prdl jakie wy macie zryte berety. Proponuję wobec tego zacząć leczenie swojej głupoty. Powalone kato-taliby :D
zatroskany2019.11.25 19:44
Żałosne... to słownictwo "zryte berety", powalone . Żule tak mówią. Zrób coś ze sobą ... idź na mszę z modlitwą o uwolnienie... . Kalendarz tych mszy znajdziesz w internecie.
hala2019.11.26 13:42
Pan Piotr Nowak wyraźnie nie wytrzymał, czytając dyrdymały powyżej- wcale się mu nie dziwię.
chętny2019.11.26 11:22
Nowak ale bym cie wziął od tył i z boku
Leszczyna2019.11.25 16:50
Ograniczyć księżom dostęp do dzieci bo sfiksowane celibatem dewianty obierają je za łatwy cel.
anonim2019.11.25 17:38
A czym sfiksowali nauczyciele ,trenerzy ,muzycy ,ze w tych środowiskach są molestowane dzieci? Ograniczyć im dostęp do dzieci,a ojcowie ,którzy molestują swoje dzieci,wujkowie ,sąsiedzi .
4i42019.11.25 18:54
Leszczyna - nie dziewczyna i nie zwierzyna. Kim jesteś jarzyna- leszczyna? Geny masz jako leśna roślina ???!
EVE2019.11.25 21:28
Sam jesteś dewiant. Jak widać próbujesz odwrócić uwagę od siebie
Konfederata2019.11.25 16:49
homo- i transseksualizm jest genetycznie zakodowany i nie można tego leczyć katolskie ćwoki!
stm.2019.11.25 16:53
To jest zboczenie a nie przekaz genetyczny. Jeżeli jest ja twierdzi Björn Karlsson, to proszę udokumentować badaniami naukowymi.
hala2019.11.26 13:40
Jasne. Bycie idiotą to też zboczenie
taka prawda2019.11.25 16:58
Neandertalczyki mieli bardziej rozwinięty mózg od ciebie
Pornhub2019.11.25 17:06
Bzdury Zakodowana jest tylko podatność.
Cool2019.11.25 17:10
Jest genetycznie zakodowany, tak samo jak twoja głupota! ;)
Martin2019.11.25 17:13
Jaki to jest gen? Idioto nie ma czegos takiego, sa natomiast odchylenia psychiczne, do ktorych homo- i transseksualizm sie zalicza, a odchylenia psychiczne leczy sie u psychiatrow.
Maria Blaszczyk2019.11.25 22:20
Nie. Żaden psychiatra nie będzie leczył homoseksualności ani transpłciowości. Albo poniesie konsekwencje dyscyplinarne, a nawet straci prawo wykonywania zawodu. Tego robić nie wolno. Jest to złamanie artykułu 4. Kodeksu Etyli Lekarskiej, nakladajacego obowiązek działań zawodowych zgodnych ze współczesną wiedzą medyczną. Medycyna to nauka oparta na dowodach, a nie abrakadabra odprawiana na żądanie przedstawicieli poszczególnych religii.
Luis 2019.11.26 10:15
Gdzie jest ten dowód w postaci genu? Póki co niezlokalizowany :)
Pornhub2019.11.26 11:25
Wiadomo, że poniesie. Zbrodniarze z lobby Lgbt prześladują osoby potrzebujące pomocy i osoby chcące im tej pomocy udzielić. Ciekawe, że w sprawie w zasadzie podobnej, czyli EUTANAZJI, lewackie chamstwo postępuje dokładnie odwrotnie. Broni "prawa" człowieka do zakończenia życia z pomocą fachowców. Medycyna oparta na dowodach? A gdzie są dowody, że zboczenia homoseksualne nie są zboczeniami? Nie ma takich. Dziwię się "naukowcom i lekarzom" szczekającym w takt lobby Lgbt. Przecież skończą w Norymberdze, skazywani bez litości na najwyższy wymiar kary, ponieważ przez ich działania doprowadza się tysiące ludzi do śmierci.
Ups2019.11.25 17:19
homo cekin buhahah
Ciekawy.2019.11.25 17:19
Im większe bogactwo, tym większe łajdactwo. Fałszywy, wirtualny "dobrobyt" odbiera racjonalny ogląd otaczającego naturalnego świata. Płaty czołowe z funkcją nagrody tak się rozrastają, że wszystko widziane jest w kolorach tęczy. Przetwornika "kamer" nie da się już tak łatwo przeprogramować , podobnie jak narkomana na głodzie. Rozum "śpi". Procesy wolicjonalne ukierunkowane na nieustanną rozkosz kopulacji.
kiss2019.11.25 17:35
To po czytasz ten portal czytaj Urbana i GW.
Stanislaw2019.11.25 18:13
Ty jesteś genetykiem? A do szóstej klasy zdałes? Z takim umysłem?
Evelen2019.11.25 21:26
obys zdechł cwelu
ćwok katolski2019.11.26 11:18
Karlsson mama cie gwałciła za młodu???? ćw oczku