Homoideologia w natarciu. Nadchodzi biseksualny Superman  - zdjęcie
12.10.21, 17:52CC BY SA 3.0, Wikipedia

Homoideologia w natarciu. Nadchodzi biseksualny Superman

54

Do homoseksualnego Kapitana Ameryki i nieokreślonego płciowo Robina dołącza biseksualny Superman. W piątym wydaniu serii komiksów DC „Superman: Son of Kal-El” Jon Kent zakocha się w swoim przyjacielu, Jayu Nakamurze.

Agresywna ideologia LGBT nie ustaje w swoich wysiłkach, aby skolonizować kulturę i rozrywkę. W najnowszej części serii „Superman: Son of Kal-El”, która śledzi losy Jonathana Kenta, nowy Superman zakocha się w różowowłosym dziennikarzu, Jayu Nakamurze. Wydawca wskazuje, że stanie się to po tym, jak „psychicznie i fizycznie wypali go próba ocalenia każdego, kogo się da”.

Komiks ukaże się w listopadzie, ale DC podzieliło się już dwiema ilustracjami. Na jednej z nich Superman całuje się z reporterem. Na drugiej siedzą razem na dachu.

- „Nie ma ani jednego aspektu amerykańskiej rozrywki, sztuki i literatury, którego ruch LGBT nie skolonizuje w nadchodzących latach”

- pisał niedawno na łamach „Life Site News” Jonathon Van Maren. Ten scenariusz niestety właśnie się realizuje.

kak/PAP

Komentarze (54):

Moly2021.10.13 5:04
Czy jest jakis przepis zabraniajacy osobom religijnym stworzyc wlasna stacje. I nadawac z tej stacji po bozemu? Nikt ludzi nie zmusza ogladac.
espada2021.10.16 16:19
Ludzie wierzacy maja protestowac przeciwko szalejacej sodomie i gomorze a zamiast tego siedza cicho. Do tego doprowadzilo ze ludziom wszystko zwisa.
wyłącz lifesitenews włączy myślenie2021.10.13 0:34
czy jakoś tak, kaku
Anonim2021.10.12 20:08
Z Ludźmi Lgbt jest podobnie jak z pijanymi kierowcami. 90% Człowieków Lgbt nigdy nie skrzywdziło żadnego dziecka, tak samo jak 90% napitych kierowców którzy nigdy nikogo nie rozjechali na krwawą miazgę. Ale czy to powód aby pozwalać im na swobodne hulanie po ulicach Polskich Miast? czy to powód aby pozwalać im na manifestowanie że "też są ludźmi" i w związku z tym mają prawa do przytulania flaszki podczas jazdy?
Dam2021.10.12 20:26
90% księży też nigdy nie skrzywdziło dziecka, a jednak jesteś za tym, aby "swobodnie hulali po ulicach". Widzisz, jak łatwo pokazać, że twój argument jest głupi?
Anonim2021.10.12 20:43
Bycie księdzem nie implikuje sprowadzanie niebezpieczeństwa, (choć lewaki-łgarze usiłują przypisać im grzeszki Lgbt) a bycie Lgbt lub pijanym kierowcą owszem. Kontakty / znajomości z Osobą Lgbt są dla Dziecka szkodliwe, cholernie ryzykowne ZAWSZE. Bez względu na postępowanie Ludzia Lgbt.
Maria Błaszczyk2021.10.13 3:36
Owszem, implikuje. Ideologia stojąca za koncepcją kleru katolickiego, oparta na fałszu wierzeń i antagonistycznym, nienawistnym podziale wierni-niewierni i otoczenie księzy nimbem świętości i udziału w boskości dostarcza wielu narzędzi zbokom, złodziejom i innym gnojom, dając im wysoki status społeczny i wyjątkową ochronę i siłą rzeczy prowadzi do patologii. Dlatego też te patologie występowały na nieprawdopodobną skalę w każdym kraju, gdzie pozwolono tej ideologii działać bez ograniczeń i kontroli.
Anonim2021.10.12 20:59
Osoba lgbt podobnie traci rozeznanie w sprawach seksu (np notorycznie zezuje w stronę osobników młodocianych, co wykazały badania naukowe) i kierowania swoim postępowaniem, jak pijany kierowca traci zdolność oceny sytuacji na drodze i kierowania kierownicą. Osoba Lgbt jest w patologiczny sposób skupiona na własnych "potrzebach" i nie liczy się z dobrem innych Osób. Pijany kierowca podobnie - jest skupiony na własnych potrzebach "odstresowania się piwkiem" i nie liczy się za zdaniem osób usiłujących zabrać mu kluczyki. Żadne z tych sytuacji nie występują generalnie u normalnych, prawidłowo rozwiniętych Ludzi. Szczególnie nie występują u księży. Trzeba potężnej presji ze strony skłonności Lgbt, żeby przełamać surowe zasady obowiązujące księży. Prowadzi to do tragicznych efektów, ale to nie "księża", tylko geje molestują ministrantów.
Dam2021.10.13 6:40
Te badania, których nigdy nie przedstawiasz? To są te których nie ma, czy te o których w 5 sekund da się znaleźć że zostały przeprowadzone niepoprawnie i pod tezę? A twoje zrzucanie odpowiedzialności jest patologiczne. Przypomina mi to ofiarę przemocy broniącą swojego oprawcy.
Art2021.10.13 14:16
tak, tak badania naukowe, ktorych nigdy nie bylo. Powodzenia.
Palestyna2021.10.12 22:29
Ty sie zajmij talmudem ktory szerzy pedofilie
Adeptus2021.10.13 10:45
Ależ zdecydowana większość księży jak najbardziej skrzywdziła dziecko. Niekoniecznie cieleśnie, ale na pewno psychicznie, wpajając mu upadlające chrześcijańskie zabobony. owszem, wielu z nich robiło to w dobrej wierze, ale to krzywdy nie zmniejsza. adeptusrpg.wordpress.com
espada2021.10.16 16:23
Chcesz stracic dusze to idz dalej droga potepienia. NAWET NIE ZDAJESZ SOBIE SPRAWY JAK MOCNO BEDZIECIE TACY JAK WY ZALOWAC SWYCH BLUZNIERSTW GDY BOG POKAZE WAM WASZE GRZECHY, NIE BEDZIE LITOSCI DLA BLUZNIERCOW.
Ina2021.11.4 8:14
Nieważne jaki zawód wykonuje człowiek lgbt tak jak niewazne kim jest pijak.Pijak to pijak.
Skąd ta tęcza?2021.10.12 19:31
Przecież sodomici mają kał na ustach... a on tęczowy raczej nie jest.
Przecież te pedo-zboki nie mają jaj2021.10.12 19:29
No chyba, że jakieś dziecko się nawinie. Albo krowa. No wtedy, to co innego.
Nobel.2021.10.12 19:29
I nic tylko rowerzyści. I rowerzyści.Skutery to załatwią.
Hanys GórnoŚląski2021.10.12 19:28
Niepojęty mechanizm sprawia, że zaledwie 0,1% społeczeństwa kręci jak ogon psem pozostałymi 99,9%. A jeśli jeszcze dodać do tego że ów 0,1% to osoby chore umysłowo ....
Anonim2021.10.12 20:03
Mechanizm jest prosty: tworzy go kilkudziesięciu zwyrodnialców-miliarderów marzących od pokoleń o Władzy Nad Światem. Ich dziadkowie sypali hajs Leninowi, ojcowie wspierali złotem lewaków od powojnia, teraz nie robią niczego innego jak prowadza skryta wojnę z Ludzkością.
Ana2021.11.4 8:17
Niestety wariaci są sugestywni.Weżmy takiego Hitlera o nienormalnym umyśle ile szkód i nieszczęscia narobił razem z dobranymi psycholami.
Anonim2021.10.12 19:24
głupie pedalne gnoje
Skrzypek na dachu2021.10.12 19:20
Stalin i Hitler tez homomalzenstwo ale sie zle skonczylo .
S2021.10.12 19:18
Superman nie jest człowiekim. Jest obcym, który udaje normalnego człowieka. Jego, siła i moc nie miała sobie równych stąd miłość do Louis jako czynnik czyniący go empatycznym - uczłowieczającym. To przykre, ze taķą postać a własciwie jej potomstwo przycina się pod potrzeby aberracji. Niech srodowiska LGBTQ stworzą od podstaw swoich bohaterów, swoje filmy, swoje westerny swoje odpowiedniki SW i odwalą się od tych, którzy juź istnieją. Wtedy zobaczylibyśmy, którzy byliby bardziej popularni.
Maria Błaszczyk2021.10.12 18:59
"„Nie ma ani jednego aspektu amerykańskiej rozrywki, sztuki i literatury, którego ruch LGBT nie skolonizuje w nadchodzących latach”. Ale czemu niby amerykańska rozrywka, sztuka i literatura miałaby pomijać zjawiska związane z nieheteronormatywnością? Sumerowie mogli, Egipcjanie mogli, Grecy i Rzymianie mogli, Indyjczycy mogli, Szekspir mógł, Caravaggio mógł, Michalangelo mógł, Balzak, Proust, Verlaine i Rimbaud, Witkacy i Gombrowicz mogli... Czemu Amerykanie mieliby nie móc?
Anonim2021.10.12 19:14
No właśnie, dlaczego ci wszyscy Sumerowie jakoś nie znali aberracji pedalsko-małżeńskiej, no i dlaczego Cywilizację Technologiczną stworzono dopiero wtedy, gdy udało się okiełznać agresywne mniejszości seksualne? Dopiero wtedy, gdy wypleniono homo-matriarchat (w hierarchii władzy najwyżej stali Zboczeńcy, poniżej Kobiety, a normalni mężczyźni to samo dno, niewolnicy poganiani batem do roboty), dopiero wtedy gdy przeciętny mężczyzna przestał być niewolnikiem i uzyskał Prawa Dziecka Bożego, dopiero wtedy udało się wyrwać z ciemnoty starożytności i zbudować maszynę parową, radio, tranzystor?
Dam2021.10.12 20:28
Ty tak na poważnie? Bo tak głupiej historii nie słyszałem od kiedy przypadkiem nie obejrzałem 5 minut Ancient Aliens.
Anonim2021.10.12 20:49
Wystarczy przypomnieć, że w przeszłości dwa razy więcej kobiet niż mężczyzn miało rodzinę i dzieci. Dla wąziutkiej klasy Władców (bardzo często zboczeńców, i całkiem często kobiet) mężczyźni to z zasady było bydło robocze i niewolnicy, silniejsi a więc zakuwani w łańcuchy do obracania żarnami. Profilaktycznie wyłupiano im oczy, a kobietom tego nie robiono. Kobiet stały społecznie praktycznie zawsze wyżej. Połowa mężczyzn stała tak nisko, że nie miała szansy na nic, szczególnie szansy na założenie rodziny. W wypadku klęski militarnej Kobiety przeżywały ponieważ stanowią wartość samą w sobie, mężczyzn mordowano bez litości, ponieważ są najłatwiejszym do zastąpienia elementem społeczności.
Anonim2021.10.12 21:36
Macie jakiś problem ze zrozumieniem realiów dawnych czasów. Otóż, ludność dzieliła się na klasy - wąziutką, ułamek procenta licząca klasę władców i posiadaczy, wśród których było wiele kobiet, kapłanek i królowych (pl.wikipedia.org/wiki/Nefertari), i dziś mówiąc "Rzymianie tamto i owamto" mówimy właśnie o tej marginalnej liczebnie klasie. 95-98% ludności to było wolne chłopstwo i niewolnicy. A wśród chłopstwa rola i status kobiet był wyższy niż mężczyzn. Lepiej jadły, lżej pracowały, dłużej żyły. To one były chronione na wypadek zagrożenia. Ginęli mężczyźni. Większość niewolników to byli mężczyźni. Większość mężczyzn nie miała szansy na nic. W szczególności nie miała szansy na założenie rodziny, gdy tymczasem prawie wszystkie kobiety je zakładały. Takie są oczywiste skutki wielożeństwa - masowa, brutalna dyskryminacja większości mężczyzn. Trzeba być skrajnym kretynem, aby nazywać ten układ patriarchatem. Ładny mi patriarchat, w którym 95% mężczyzn to dno dołu hierarchii. Bydło robocze przykute do pługa.
Maria Błaszczyk2021.10.12 23:29
W sensie, że co "nie znali"? W ogóle nie znali koncepcji małżeństwa jako czegoś, co dwoje ludzi zawiera, bo ma na to ochotę. Akurat, o ile wiem, na ten temat wiedza jest przebogata, istnieją bowiem rozliczne kontrakty małżeńskie. Była to umowa między rodzinami. Co ciekawe, nie znali też koncepcji monogamii, co akurat jest typowe, ale mniej typowe jest, że dość powszechna była tam poliandria, nie wpadli na pomysł nierozerwalności małżeńtwa, jak również "praw rodzicielskich" dla mężczyzn - kobiety same mogły decydować o swoich dzieciach. Itd. Natomiast odpowiednik naszych małżeństw - trwałych związków zawieranych, bo strony taką mają ochotę - najwyraźniej znano, skoro matka Gilgamesza tłumaczy mu sen, że będzie kochał Enkidu jak żonę, później zaś, gdy Gilgamesz prowadzi Enkidu do matki, czyni ona go synem. A cywilizacja technologiczna to chyba nastała, jak się udało okiełznać Kościół, z jegop różnego rodzaju obsesjami, w tym seksualnymi. Bo w średniowieczu to co najwyżej zaprzxepaszczano wynalazki i ogłupiano ludzi. Chyba nie jest rzeczą dyskusyjną, że dopiero Renesans z jego powrotem do wiedzy starożytnych i rozwojem nauki wbrew woli Kościoła doprowadził do powstania silnika parowego, tranzystora i radia. Wiesz, jakby da Vinci się urodził w średniowieczu, to by go jednak zabili. A tak co prawda próbowali, ale koniec końców, najpierw u księcia Valentino, ale zwłaszcza po śmierci Savonaroli, gdy Florencja wyszła na prostą i wyzwoliła się z katolickiej ciemnoty, mógł zacząć kłaść podwaliny pod tę cywilizację. I tak krok po kroku ludzkość stworzyła silnik parowy, tranzystor, radio, a koniec końców szczepionki oparte na syntetyzowanych cząsteczkach RNA. Ale to by się nie udało, gdyby nie kompromitacja Kościoła związana z promowaną przez niego pseudonauką, gdy jednak okazało się, że świat nie kończy się na Eurazji z Afryką...
Anonim2021.10.13 1:19
Poczekaj co zrobią z ciebie te "szczepionki RNA". Ale szacun, nie było jeszcze tak zaawansowanej broni zdolnej do wymordowania tylu ludzi. Broń atomowa prze "szczepionkach" to mały pikuś.
Maria Błaszczyk2021.10.13 3:21
Z ciekawości - co? I w jaki sposób niby? I - to najważniejsze - po co?
Fanka2021.10.13 14:08
Mario, twoje komentarze są najlepsze.
Anonim2021.10.12 19:16
Amerykańska Kultura jest "kolonizowana" przez Zboczeńców Seksualnych, ponieważ USA to główny protektor Rewolucji Komunistycznej, a nic tak dobrze nie przerabia Ludzi w Bydło (Człowieków Sowieckich aka Zwierzęta o Ludzkiej Postaci aka Lud Ziemi) jak Ideologia LGBT, gwałcąca dzieci od przedszkola.
Maria Błaszczyk2021.10.12 23:32
Jedynym właściwym bowiem sposobem gwałcenia dzieci od przedszkola są katoliccy księża i, ewentualnie w zastępstwie, katolickie siostrzyczki pokroju kochanej siostry Bernadetty z Zabrza, zlecające gwałcenie per procura... Jest tylko mały szkopuł. Taki gej nie jest ideologią. Ani lesbijka nie jest ideologią. Juliusz Cezar nie był ideologią, ani Freddy Mercury ani Suzan Sontag.
Anonim2021.10.13 1:25
Ludzie-Lgbt głoszą ideologię Lgbt zwaną Lgbt, tak jak ludzie-komuniści głosili ideologię komunistów zwaną komunizmem. Masz problem ze zrozumieniem sensu prostych słów? Czy też cierpisz na najwyższy stopień zakłamania?
Maria Błaszczyk2021.10.13 3:19
Tylko że ideologia głoszona przez komunistów istniała. Zapisywano j nawet w książkach i było tam coś o całkowitym zniesieniu ucisku i wyzysku społecznego, powszechności, równości i sprawiedliwość społecznej, społeczeństwach bezklasowych opartych na społecznej kontroli gospodarki, własności środków produkcji i sprawiedliwym podziale dóbr. Ludzie LGBT twierdzą tyle, że również są ludźmi. Jak dla mnie wygląda to jak prosta konstatacja faktu.Co zabawne, mimo wielu prób nikt nigdy nie wykazał, by było inaczej.
Anonim2021.10.12 19:33
Niee... to nie "Egipcjanie, Grecy i Rzymianie mogli", tylko wąziutka, 0,2-0,5% Szlachta mogła. Faktycznie, jak się ma do dyspozycji przeciętnie 200 czy 500 niewolników z którymi można zrobić WSZYSTKO, to faktycznie można się zabawiać w seksualne eksperymenty. Jak się zgwałciło ładniejszą połowę kobiet w okolicznych wioskach, można z rozpędu pojechać po chłopaczkach. Czemu nie. I to się wam podoba. Chyba nie pozwolimy na to.
Maria Błaszczyk2021.10.12 23:37
Ja wiem, Sumerowie strasznie mieli skomplikowane to pismo. Rzeczywiście, mało kto umiał tam pisać. Ale wiesz, na tym polega emancypacja kolejnych grup, że obecnie więcej ludzi może pisać. I czytać. I w ogóle różne decyzje podejmować. A seks nie jest eksperymentem. Seks jest zupełnie naturalny. Poważnie, potrafią to też zwierzęta. I tak, z osobnikami tej samej płci też go uprawiają. Powszechnie, nie tylko jakieś 0,2-05%. Np. nasi najbliżsi krewni, bonobo, uprawiają głównie taki seks. Mimo że nie mają ani jednego niewolnika.
Puściłem pawia, wolno...2021.10.12 18:45
ohyda !!! precz !!! z sodomią !!!
Skrzypek na dachu2021.10.12 18:41
Brawo Pani Marzena Nykiel , ze takie demoralizacje to jest pulapka gender .
Panowie Pisowczycy!2021.10.12 18:37
Targowico kaczystowska, stoi tutaj wolna Polska.
Skrzypek na dachu2021.10.12 18:37
To prosze zobaczyc Gab.com Superman says " I'm not gay ".
gab.com?2021.10.12 18:39
Nie lepiej https://gettr.com?
Skrzypek na dachu2021.10.12 18:41
Gab.com
­2021.10.12 18:29
https://www.onet.pl/informacje/onetwarszawa/warszawa-nietypowy-srodek-zapobiegawczy-za-protest-w-okolicach-smolenskiego-pomnika/l9eq0fe,79cfc278
#info2021.10.12 18:28
Kilka osób, które 10 października protestowało w okolicach pomnika Ofiar Tragedii Smoleńskiej i później zostało zatrzymanych przez policję, nie może zbliżać się do placu Piłsudskiego na odległość mniejszą niż 400 m w czasie, gdy odbywają się tam "obrzędy religijne". O takim środku zapobiegawczym zadecydował prokurator. W rozmowie z Onetem głos zabiera adwokat, który mówi, że w takiej sytuacji nigdy nie spotkał się z takim zakazem.
Ernest Flizelina2021.10.12 18:26
I w ten sposób świat odejdzie od amerykańskiej rozrywki.
Anonim2021.10.12 18:24
Trzeba zadać pytanie: PO CO TO WSZYSTKO? Otóż, jest to sposób na produkowanie nowych zboczeńców seksualnych. Bo nie jest prawdą, jakoby "tacy się urodzili". Bzdura. Urodzonych zboków jest jakieś 0,5% albo mniej. W normalnym kraju, które chroni Dzieci przed agresją seksualną, nie mają zbyt dużego pola do popisu. Są niemile widziani i w przypadku prób wychodzenia z szafy są surowo karani. Dzięki temu Dzieci są dobrze chronione i łączna liczba zgwałconych nie przekracza 1 - 2%. Co innego w krajach które pozwalają Lgbt na swobodną ekspresję. W takich krajach Dzieci są bezwzględnie wykorzystywane, gwałcone i siłowo przerabiane na Lgbt. Produkuje się takie "bajki" aby wstępnie oswoić je z tematem, wmówić że nagabywanie, molestowanie i gwałt jest okej, byle homoseksualny. Temu samemu służy agresywna seksedukacja, służąca wmawianiu Dzieciom, że mają być posłuszne, gdy Nadczłowiek zechce je "uwieść".
Anonim2021.10.12 18:28
Ostatecznym celem jest Leninowski Nakaz, aby zniszczyć rodzinę. Zniszczyć, czyli pozbawić ludzi naturalnej skłonności i umiejętności zakładania rodziny. Wszystkie postulaty ideologiczne Ruchu (Sekty) Lgbt idą w ta stronę - zaburzyć, zniszczyć rozwój psychoseksualny Dzieci tak, aby stały się bezwolnymi pacynkami. materiałem ludzkim pozbawionym właściwości. Ostateczne pytanie brzmi: czy Ruchowi Lgbt uda się zmasakrować/wyniszczyć ostatnie młode pokolenie białych europejczyków? Albo my, albo Oni. Nie ma nic pośrodku.
matis892021.10.12 18:23
Przypominam że szatanistyczny PIS, Kurski i PISTVP w programie Rządu Światowego NWO Voice Senior zwycięzcą ogłosił gejowski hymn LZPKNTB+ ,,I Will Survive''. Oczywiście u szatanistycznego PISu wygrała drużyna pedzia Piaska od hasła ''jeba. PIS'', przyjaciela Nergala. Natomiast we wcześniejszej edycji Voice of Poland szatanistyczny PIS w PISTVP zwycięzcą ogłosił masoński hymn ,,Lubię kiedy nad nami panuje ciemność''. I oczywiście wtedy też wygrała drużyna pedzia LZPKNTB+ Michała Szpaka. Natomiast na ekranie TVPPIS w ,,M jak miłość'' mógł się promować aktor porno.......itd. Także brawo szatanistyczny, lewacki PIS za promowanie pełną parą masońskich projektów i LZPKNTB+ w Polsce.
Ernest Filizelina2021.10.12 18:26
Lecz się czubie.
Po 11 ...2021.10.12 18:22
A w takiej Rosji jest ustawowy zakaz propagowania "ideologii LGBT" i tamtejsi bohaterowie gwałcą tylko kobiety i chodzą do cerkwi. To jest chyba wymarzony kraj dla polskiej prawicy?
Ernest Flizelina2021.10.12 18:28
Trolujesz z Berlina ?
Jawny2021.10.12 19:03
Proponuję takie "logiczne" (inaczej) rozumowanie: 1. Hitler tępił gejów i zamykał w obozach, 2. Hitler był bez wątpienia zły; ergo: Geje są OK. Zadowolony?