Hinduiści pobili chrześcijan. Ofiary agresji trafiły do aresztu! - zdjęcie
11.11.14, 18:50Hinduiści brutalnie pobili chrześcijan! (fot. sxc hu)

Hinduiści pobili chrześcijan. Ofiary agresji trafiły do aresztu!

5

W Indiach już od dłuższego czasu narasta wrogość wobec chrześcijan. Fundamentalistyczni hinduiści po prostu boją się o swoją pogańską tożsamość. Chrześcijaństwo rozwija się bowiem w tym kraju wspaniale: światło prawdy, jak dzieje się to zawsze, oświeca ludzi i prowadzi ich ku zbawieniu. To w oczywisty sposób budzi przerażenie i wrogość diabła oraz wielu wyznawców pogańskich kultów.

4 listopada kilku chrześcijan z Bombaju zebrało się na wspólne spotkanie, by omówić plan działań ewangelizacyjnych. O spotkaniu dowiedzieli się lokalni fundamentaliści. Zdecydowali się zaatakować chrześcijańską grupę. Wszyscy mężczyźni, którzy chcieli ewangelizować, zostali schwytani przez pogan. Zdjęto z nich ubrania, a następnie bardzo brutalnie ich pobito. Okładano ich pięściami w plecy i brzuch oraz uderzano paskami spodni.

Na tym jednak nie koniec. Napastnicy poszli na policję i… zgłosili próbę nielegalnego, bo przymusowego nawracania! Policja wówczas aresztowała chrześcijan. Wszyscy musieli spędzić w areszcie kilka dni. Przed sąd zostali postawieni 6 listopada, ale nie są jeszcze znane żadne decyzje w tej sprawie.

pac/persecution/persecutedchurch

Komentarze (5):

anonim2014.11.11 19:16
Jak mozna nienawidziec kogos w kogo sie nie wierzy. A jakby po Polsce krazyli tacy hinduistyczni albo islamscy "misjonarze" starajacy sie "niesc swiatlo (swojej) prawdy"? Podejrzewam ze nie bylibyscie do nich przyjaznie nastawieni. Taki wlasnie jest problem z ideologiami ktore sa "jedynie prawdziwe".
anonim2014.11.11 19:32
I tak mieli szczęście przecież hindusi nie zawahają się nawet zabić podobnie jak ateiści bez żadnych skrupułów mordują ludzi.
anonim2014.11.11 21:17
Dla głupich lewaków hinduizm i tak będzie religią pokoju.
anonim2014.11.12 8:46
@Anna88 „A jakby po Polsce krazyli tacy hinduistyczni albo islamscy "misjonarze...” Ależ, przecie krążą! I nikt ich nie bije i nie pali żywcem, głów im nie obcina, sieroto po Bierucie.
anonim2014.11.13 9:25
@Inpu No właśnie, gdybyś się nieco więcej pouczył, to byś takich głupot nie pisał.