Himalaje hipokryzji! Dulkiewicz 'poruszona' wraca z Westerplatte. Internauci bezlitośni! - zdjęcie
18.11.19, 17:42Zdj. screen Onet

Himalaje hipokryzji! Dulkiewicz 'poruszona' wraca z Westerplatte. Internauci bezlitośni!

11

Prezydent Gdańska, Aleksandra Dulkiewicz wyznała na Twitterze, że bardzo poruszyła ją wizyta na Westerplatte. "Odwiedziłam miejsce, gdzie odnaleziono szczątki polskich bohaterów”-napisała polityk. 

Dodajmy, że prezydent odwiedziła Westerplatte dwa miesiące od czasu, gdy odnaleziono w tym historycznym miejscu pierwsze szczątki polskich bohaterów. Co znamienne, Aleksandra Dulkiewicz twardo sprzeciwiała się ekshumacjom na Weterplatte, porównując je do działań stalinowskich. 

Piąty sezon badań archeologicznych zakończył się w miniony piątek. Według rzecznika Muzeum II Wojny Światowej, wiele wskazuje, że znalezione szczątki rzeczywiście należą do obrońców Westerplatte. Prezydent Gdańska, choć tak walczyła z ekshumacjami, jednocześnie wmawiając, że magistrat troszczy się o to miejsce pamięci o bohaterskim czynie polskich żołnierzy. Nie potwierdzają tego jednak publikowane niedawno w sieci zdjęcia zaniedbanego i zaśmieconego terenu. 

Internauci ostro skrytykowali postawę prezydent Dulkiewicz. Użytkownicy Twittera zarzucili prezydent Gdańska hipokryzję. 

"Poruszona wracam z Westerplatte. Odwiedziłam miejsce, gdzie odnaleziono szczątki polskich bohaterów. Czekam na rezultaty identyfikacji, abyśmy mogli ich godnie pochować"-napisała Dulkiewicz. 

"Zabrakło podziękowania dla ekip i instytucji, które ekshumację przeprowadziły."-zauważa użytkowniczka Alina Petrowa. 

"Jak mawiał J.Chirac, straciła Pani dobrą okazję aby milczeć…"-odpowiedział prezydent Gdańska twitterowicz o nicku "FilmPrzetwornia".

"Teraz Pani chce Bohaterów godnie chować, a co Pani zrobiła by Ich odnaleźć? Doskonale pamiętamy, że czyniła Pani wszystko, co możliwe, by do tego nie doszło. Dobrze, że chociaż teraz nastąpiła refleksja"-pisze internauta Grzegorz. Inni użytkownicy Twittera także nie owijają w bawełnę, zarzucając Dulkiewicz hipokryzję i pisząc o "żenadzie". 

 

yenn/Twitter, Fronda.pl

Komentarze (11):

Dariusz2019.11.19 14:38
Proszę wybaczyć język,ale są sytuacje,gdy trzeba bić po prostu w mordę.Ty bezczelna,arogancka jędzo.Wspólnie z Adamowiczem zrobiliście z Westerplatte miejskie szalety.Do diabła z tobą!
Aurelia2019.11.19 12:40
Nic ją nie poruszyło. Kazali jej dla ocieplenia wizerunku pojechać i parę słów powiedzieć, to zrobiła.Teatralny gest pod publiczkę.
Kiciaj2019.11.19 11:06
Precz z tym babskiem chwalacym nazizm !!!!Do piekła ty niemiecka franco wez ze soba swojego bekarta
Nina2019.11.19 8:53
Dopiero by była poruszona gdyby były tam szczatki niemieckich neofaszystów. Polska ją mniej interesuje.
Marian2019.11.19 7:37
Ona bardzo dba o to miejsce "radosnie "swietujac rocznice napadu.Wcale sie nie zdziwie jak w kolejna rocznice urzadzi na Westerplatte "radosna" potancowke wraz z zaproszonymi goscmi z Niemiec.
bezlitosny internauta2019.11.18 18:56
To raczej #KastaWatch straciła okazję, żeby siedzieć cicho.
Mirek T2019.11.18 18:32
Do jełopa (powyżej), który wabi się Polak Ateista Durny gej : Aleś się zdenerwował debilu – ja pie-rdo-lę ! Tobie nie służy komentowanie na portalu, to jest zbyt trudne dla ciebie ! Wiesz co ? Zrób sobie przerwę, odejdź od tego okienka przed którym siedzisz .... wiesz przynajmniej jak nazywa się to okienko ?......... monitor debilu ! Zrób przerwę i zrób sobie masturbację, tak jak mówi wasza seksedukacja ! Uważam, że ciebie rozpiera twój układ rozrodczy przez nieodwzajemnioną miłość do córki Tuska. Pamiętaj, jak będziesz na nią czekał, to ci zgnije twój fiucik. Objawy owsicy żebraczej u zwolenników PO: -świąd mózgu , zaczerwienienie w obrębie odbytu i pusty portfel, -niepokój, zgrzytanie zębami i gwałtowność ruchowa, -obgryzanie paznokci i potrząsanie nerwowe puszką żebraczą, -problemy z koncentracją po ziołach na seksstocku, -brak apetytu spowodowane pustką intelektualną, -nudności , bóle brzucha, głowy i wypróżnianie się z szarych komórek, -zaburzenia snu i brak logicznego rozumowania.
Polak Ateista Dumny Gej2019.11.18 18:51
ale żeś palnął z tym "zwolennikiem PO" typowy prawacki głupek :)
Marek2019.11.18 18:32
przesadziłaś....za to nie zapłacimy bank niemiecki.
Polak Ateista Dumny Gej2019.11.18 18:24
🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈 Prawacki śmieć skazany na bezwzględne więzienie za pobicie dziennikarza na tle homofobicznym https://www.tvn24.pl/wroclaw-wyrok-w-sprawie-pobicia-przemyslaw-witkowskiego,986095,s.html ❤️Brawo!❤️ 🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈
Michał Jan2019.11.19 14:14
I takiemu "śmieciowi" dał sobie gębę obić?