Hejt na PiS: ,,Ty pisowska, zdradliwa świnio. Zdychaj szm**o'' (Wideo) - zdjęcie
09.07.20, 10:49Karolina Morozowska/TT

Hejt na PiS: ,,Ty pisowska, zdradliwa świnio. Zdychaj szm**o'' (Wideo)

58

 

Młoda kobieta pokazuje hipokryzję oraz ogromną falę hejtu środowisk, które o sobie samych mówią jako o elicie. Wśród bohaterów znalazł się m.in. Radosław Sikorski, Lech Wałęsa czy Zbigniew Boniek albo Władysław Frasyniuk.

Mówi w kierunku zwolenników Rafała Trzaskowskiego:

- Jesteście agresywni, nietolerancyjni i wulgarni

Karolina Mrozowska jest przewodniczącą Forum Młodych PiS w okręgu wrocławskim. Na swoim profilu na Twitterze zmieściła filmik, w pokazuje falę hejtu, jaka jest tworzona przez niektórych sympatyków i polityków tzw. opozycji totalnej.

Podaje też przykłady obelg, z jakimi musi się na co dzień spotykać, jak na przykład:

- Ty pisowska, zdradliwa świnio. Zdychaj szm**o


mp/twitter

Komentarze (58):

Darek2020.07.10 7:16
Podobnie nazywano Evitę (Ewę Peron). Też się zastanawiała gdy krzyczano za nią "Dzika!" czemu ją tak nazywają. Towarzyszący jej w wyprawie do europy włoski dyplomata próbował ją pocieszyć: "Pani prezydentowa, ja już 15 lat jestem na emeryturze i nie pływam, a ludzie wciąż mówia do mnie "panie admirale". Także niech pisowska ******* pamięta, że wybrała sobie zawód na całe życie.
Anonim2020.07.10 6:02
Nazistowska dama lekkich obyczajów się skarży, że ją wyzywają po zawodzie zamiast po imieniu, może komentujący nie czują się z pisowską prostytutką na tyle zżyci by być z nią po imieniu. Moja babcia też jak idzie do apteki zawsze mówi do farmaceutki per "pani magister" a do swojego sąsiada "panie sędzio".
Mirek2020.07.10 8:14
Zamordyzm i wulgaryzm POtworków w sieci pokazuje co będzie jak POtwór dojdzie do władzy. A takie "Anonimy" to zalążek bojówek czekających aby bić , poniżać, robić zadymy na ulicach a po dojściu do władzy tworzyć komanda śmierci.
B-ba2020.07.9 23:14
Dzielna dziewczyna i godna podziwu!!! Oby jak najwięcej było takich młodych Polek, a nie zginiemy.
ala2020.07.9 13:50
Akt łaski dotyczył jedynie skrócenia czasu wykonywania środka karnego w postaci zakazu kontaktowania się i zbliżania do osób pokrzywdzonych, o co wnosiły same pokrzywdzone – osoby pełnoletnie. Powinni skierować sprawę do sądu i zażądać nawet miliona złotych odszkodowania za podawanie nieprawdy w Fakcie.
Anonim2020.07.10 6:04
A możesz doprecyzować co było tą "nieprawdą" w "Fakcie"? Przecież to właśnie tam napisali. Akt łaski dotyczył kary ograniczenia wolności w postaci zakazu zbliżania.
Darek2020.07.10 7:12
No to Duda skrócił pedofilowi okres kary ograniczenia wolności czy według Ciebie nie? Bo nie rozumiem co Ci się nie zgadza z publikacją Faktu?
Borys2020.07.10 8:29
O co ten spór? Szwabski Fakt pisał prawdę tylko zastosował gebelsowską propagandę podprogową pisząc to na zdjęciu z Dudą na pierwszej stronie i sugerując, że to Duda molestował. To było obrzydliwe!!!!!!!!!!!!! Ci którzy bronią faktu nie mają żadnej wiedzy jak się manipuluje przekazem medialnym. Warto przeczytać "Psychosocjotechnika, Dezinformacja, Oręż wojny" Volkoffa i porównać metody w niej opisane z metodami GW i TVN,
Urszula2020.07.11 10:35
Pisior swoim zwyczajem kłamie i manipuluje. Mam ten numer Faktu, sprawdziłam - niczego Fakt nie insynuuje. Jeśli ktokolwiek w tej chwili robi Dudzie koło pióra to właśnie ty pisząc, że jakoby Duda molestował. Jedni nie uwierzą, a inni zaczną się zastanawiać czy to aby nie prawda.
Anonim2020.07.9 13:42
POd rozwagę i refleksję różnej maści dewiantom, oraz zdrajcom wiszącym na brukselskich klamkach i żebrzących o kary dla mojej Ojczyzny: ,,Nadejdzie wkrótce taki dzień, Że zginą wszyscy śmiercią szczura. Nie topór, nie katowski pień Lecz jęk i zaśpiew sznura. Nie znajdziesz bowiem w świecie kul, Co pomszczą ich okrutne zbrodnie. Nieważne, który z nich co czuł Nie może umrzeć godnie. Dla woja jest kamienny mur, Szlachetnym miecza błysk i lśnienie. Dla łotrów zaś napięty sznur! Dla łotrów poniżenie!"
Hana2020.07.9 13:35
A niby czego, spodziewać się można po pokoleniu ,wychowanym na ,,autorytecie"Jurka O. z mottem ,róbta co chceta ?Pokazał młodym jak łatwo i przyjemnie zarobić wielką fortunę, nie brudząc sobie przy tym rączek.Robić wszystko na,, z" bez żadnych konsekwencji. Więc hulaj dusza, piekła nie ma.
Prawda2020.07.9 13:33
Nikt tak nie dba o sprawy Narodu Polskiego jak prezydent DUDA
Foster2020.07.9 13:25
Stosując się do motto europosła Beaty Mazurek - ja ich rozumiem.
robaczek 2.02020.07.9 13:09
NO JAK MOGLI!!! wytarczy poczytac poniższe forum zeby poznac OGROM CHRZESCIJANSKIEJ MILOSCI ;] piekne! ;]
Anonim2020.07.9 12:52
może aga dz. wie wypowie jaki hejt i obelgi w jej stronę na tym portalu lecą
Ela2020.07.9 14:22
Należy czytać ze zrozumieniem. Ona nie powiedziała, że na tym portalu ale, że obelgami pod jej adresem spotyka się na co dzień. Domyślam się, że w środowisku, w którym żyje.
Anonim2020.07.9 14:25
należy czytać ze zrozumieniem. Pokazała screen z jakiegoś forum internetowego. Czy gdyby Aga Dziedzic pokazała screeny z Frondy też by to tu opublikowali, żeby pokazać jak agresywni są wyborcy PiS?
krytyk2020.07.9 18:32
anonim a skąd wiesz żę to pisowscy,katolicy tak piszą, podszyć się w komentarzu każdy typek może i udawć kogo chce
Anonim2020.07.9 18:42
bo pamiętam piękne czasy wtyczki fb kiedy ludzie pisali ze swoich kont. i nikt nie mial szans się podszywać. Ci najbardziej świętojebliwi rzygali takim hejtem w stronę Agi, że aż niewiarygodne.
Anonim2020.07.9 14:22
100% racji. Nie ma tu dziewczyna łatwo. Ale przecież jej agresorami są obrońcy naszych kobiet, prawdziwi patrioci, potomkowie rycerzy. Wyborcy pisiorów, katolicy przykładni.
krytyk2020.07.9 18:40
ta dziewczyna jest z forum młodych pisu,to jak pisiory ją mogą atakować ,anonim ogarnij się.
Anonim2020.07.9 18:53
Ja to piszę o Adze Dziedzic
OZ2020.07.9 12:50
No a cóż POzytywnego może wyjść z szamba i ścieków ?!
ToJa2020.07.9 12:48
Cała prawda o bolszewickim PiS.
Tylko Konfederacja2020.07.9 12:43
Cytat Stefana Kisielewskiego: „To, że jesteśmy w d…. to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać". Właśnie coś takiego się dzieje. Gdzie nie spojrzeć - kamieni kupa. Po pięciu latach rządów ekipy z pis w wielu miejscach naszego pięknego kraju nie ma już czego zbierać. Była sobie Trójka, ostał się budynek Trójki. Niczym po wybuchu bomby neutronowej, która niszczy ludzi, a oszczędza mury. Był sobie Janów Podlaski - za okupanta był, za Gomułki i za Jaruzelskiego - ale za Jurgiela zbankrutował. Konie jedzą plewy, a nie owies. Był sobie Trybunał Konstytucyjny, a teraz nawet za granicą wiedzą, że to „atrapa, sąd, którego nie należy traktować poważnie”. Puszcza Białowieska przetrwała tylko dzięki „interwencji zewnętrznej”, ale wrocławski Teatr Polski tyle szczęścia nie miał - bo pod dyrektorem Morawskim wnet padł. Było sobie życie nad Wisłą, a jest spalona ziemia. PiS - po dojściu do władzy - zaczął przejmować wszystko, jak leci. Zgodnie z zasadą TKM, której zresztą Kaczyński jako pierwszy użył w debacie publicznej. Tymczasem teraz ta filozofia to trwały fundament jego rządów, ostatnio jej wyrazicielem stał się poseł pis Przemysław Czarnek odnośnie SN: „Wiele już zrobiliśmy, i to jest ostatni bastion, też już praktycznie zdobyty”. Kaczyński uznał widać, że „dzieło niszczenia w dobrej sprawie jest święte, jak dzieło tworzenia”. Tą dobrą sprawą jest powodzenie pisowskiej rewolucji i ugruntowanie jej władzy. Mniejsza o koszty tegoż, wszak przyszłość tego kraju zupełnie nie zajmuje myśli starszego pana. Dla niego liczy się tu i teraz, zresztą osiągnięć III RP nigdy nie cenił i nie poważał. Kadry są najważniejsze - mawiał Lenin. Przy czym rozwinięcie tej myśli jest dość zaskakujące - obsadzamy wszystko naszymi, ale ci nasi to miernoty. Miernota bowiem nie jest autonomiczna i wszystko zawdzięcza swemu protektorowi. A zatem będzie gotowa na wiele, przed niczym się nie cofnie, byle tylko raz zdobytą pozycję utrzymać. Ludzie PiS-u i ci do władzy koniunkturalnie przyklejeni obsadzają zatem wszystko, co tylko jest do obsadzenia. Ta nowa nomenklatura jest łapczywa, a skala jej niekompetencji, niewiedzy czy braku umiejętności przeraża. Ale im mniej potrafisz, tym bardziej będziesz wdzięczny za awans. Wszak Julia Przyłębska w normalnych warunkach nigdy nie zostałaby prezesem TK. Jednego nowym kadrom nie brakuje: skaz w życiorysach, wszelakich kompromitacji - obyczajowych, zawodowych czy prawnych. Oraz głuchej determinacji. Tacy ludzie podbijają Polskę. Biorą we władanie spółki Skarbu Państwa, teatry, muzea, ambasady, urzędy. Zwykle za co się nie wezmą, to już mogą zaśpiewać, że „znowu w życiu mi nie wyszło”.
UWAGA: Materiał przygotowany przez SOKZBURAKA.PL2020.07.9 13:25
I tutaj się chłoptasiu odkryłeś z tą KOMUSZĄ trójką. Z ciebie taki KONFEDERATA jak z URBANA KATOLIK. Spadaj z tą swoją agitką na szczaw i mirabelki STEFANA. Brakuje ci TW "BERY". A może ty po tych samych pieniądzach co BERA z tego samego resortu i się podszywasz pod KONFEDERACJĘ. Takie były wasze metody działania. Nie podszywaj się pod KONFEDERACJĘ PARSZYWCU.
Jestes KOMUCH!!!2020.07.9 14:51
.
ladychapel2020.07.9 12:29
Ale wicie-rozumicie - samista to sprowokowali takimi epitetami jak: chamska holota, lewactwo, pedaly i wiele inych
harry2020.07.9 12:46
"samiśta sprowokowali, kłamliwy lewacki śmieciu ? To wszystko co najbardziej haniebne i wulgarne w życiu publicznym zaczęliście - lewacko-tęczowa hołoto - zaraz po wyborach 2015 roku gdy Polacy podziękowali wam za 8 lat złodziejstwa, podwyższony wiek emerytalny, ukradziony nawet zasiłek pogrzebowy, złupienie ich środków w OFE, uchwalanie ustaw na cmentarzach, płacz z reklamówkami pełnymi pieniędzy z łapówek na parkowych ławkach, złupienie kilkuset miliardów z tytułu VAT, pogarda wobec tych, którzy zarabiają mniej niż 6 tysięcy złotych, "murzyńskość" Polaków, konieczność dorżnięcia watahy, lania ich dechą etc. To wasz rynsztok rzucał się na jezdnię i udawał zabitych, to wasza hołota rzucała się pod koła blokując dojazdy do grobów, to prymityw Frasyniuk określał Polaków rynsztokowym slangiem etc. To wy, lewackie smieci, pokazywaliście swoje rynsztokowe maniery robiąc paranoiczną okupację Sejmu, to wy popychaliście parlamentarzystów, to Nitras i reszta przygłupów wyznacza bolszewickie maniery w życiu publicznym. I pamiętaj śmieciu, każdy normalny Polak wie kto w dzisiejszej Polsce zaczął festiwal bolszewickich zachowań i komu z tym pasuje do wykrzywionych nienawiścią i smrodem propagandy mord.
walter .zenga2020.07.9 12:25
ale wicie towarzysze, że syn Pileckiego poparł Trzaskowskiego? I cała narracja niemiecka psu w dudę
Albert2020.07.9 11:51
Znając życie i pisiorskie metody, autorem tych komentarzy jest jakiś pisowski działacz.
hitman2020.07.9 12:10
Nie to wasz platformerski język miłości.Nie poznajesz?
Albert2020.07.9 12:21
Gdzie się nie rozejrzę, to mi się takie wypowiedzi z PIS-em i katoprawactwem kojarzą.
Kołchoz "robaczek 2.0" otwiera swe podwoje.2020.07.9 11:30
Kryteria przyjęcia: - stwierdzony, patalogiczny kompleks niższości, - robolo-chłopskie pochodzenie, - zabużanskie, - parcho-żydowskie oczywiście , dumni 🏳️‍🌈🏳️‍🌈, oraz wszelkie ofiary, jak ci "Operacji Wisła". -- Ale pamiętaj, twój PRL już nie wróci.
Alojzy Cedzidło2020.07.9 11:29
A ja się wcale nie dziwię. Każdy normalny Polak , patrzący bezstronnie na to co się wokół dzieje , nie obwinia za wszystko na PiS .. Tu na tych " Frondowych " forach doskonale to widać .Jest tylko jedna sprawa bardzo przykra . Tolerancja . Jak można tolerować ,,popisy " Nitrasa " .Jak mogą uczeni trolerować w swoim gronie kolegów którzy swoimi ,, popisami " plują po ich autorytetach . Gdzie jest honor dziennikarzy ,którzy robią z nas idiotów publikując ,,prawdy objawione " o naszej sytuacji. Prawdy , które prawdopodobnie , nakazali im publikować nie Polacy. W każdym innym kraju , wyrok jaki zapadł w procesie Kaczyński - Sikorski byłby niemożliwy . Niedziela będzie listkiem lakmusowym naszego traktowania Ojczyzny.
Anonim2020.07.9 11:20
To jest przykre dla Pani , ale przecież MY PISOWCY w oczach "yntelektualistów" tamtej strony to jesteśmy Pisowskie Mordy i Ryje . Trzeba się śmiać bo im brakuje już amunicji , tam panuje całkowity bezrozumny FANATYZM
Andrzej2020.07.9 11:05
Młodzi Polacy wylewali krew na ulicach Warszawy nie tak bardzo dawno. A wasz kandydat do potomków morderców, do tych których rodzice i dziadowie mordowali nasze dzieci, nasze rodziny, często dla rozrywki, do tych ludzi wysyła skargi na polski patriotycznie nastawiony rząd? Pozwala aby zwracali się do waszego prezydenta "her Duda, musimy porozmawiać"!Jak możecie na takiego człowieka jak Trzaskowski oddać wasz głos? Wasi dziadowie płaczą nad wami teraz patrząc na to wszystko z góry.
jarek k.2020.07.9 11:16
Przypomnę, że to Andrzej Duda upamiętniał nazistów jako polskich patriotów i to Andrzej Duda latał z wymyślonymi donosami na Polskę do Brukseli.
Japa2020.07.9 11:36
Nie pij likieru na kościach ( denaturat ). Odbiera wzrok i niszczy szare komórki .
harry2020.07.9 11:03
Pani Karolino, wyrazy szacunku za takt, postawę, a przede wszystkim, za odwagę. Takie damy jak Pani, wytyczą drogę wielu facetom i to oni zajmą się w końcu spuszczeniem totalniackiego szlamu moralnego i obłędu ich paranoi do rynsztoka. Oby tylko rynsztoków nie zabrakło.
babcia2020.07.9 11:00
Dlatego głosuję na Dude
robaczek 2.02020.07.9 11:00
hahahhahahahahha no kużwa!!!1 POCZYTAJCIE TO FORUM!!!!! kto kogo obraża dziadki ;]
robaczek 2.02020.07.9 11:13
Jem qpe
robaczek WC🌈2020.07.9 11:17
ŁYKAM ŁYKAM - obciągam i ŁYKAM !! Mniam, mniam.. Bon appetite!🌈
Ninel2020.07.9 11:22
W rzygach nienawiści nikt nie dorównuje postampackicj hołocie
Womit2020.07.9 11:24
Kto kogo? Na przykład ty w tym wpisie. Czysta mowa nienawiści/pogardy okraszona epitem.
robczek 2.02020.07.9 12:55
misiek. no poczytaj poczytaj ;] ja moim "dziadkiem" czy to powyżej? no właśnie....... TO JEST WASZ SWIAT!!! JADU, NIENAWISCI, ZGOZKNIENIA, ROZGORYCZENIA, NIEUDACZNICTWA!! dlatego to pińć stóf robi wam różnice ;]
Polak2020.07.9 11:00
To jest ten trzeci sort: totalna prymitywna dzicz z buraczanych soków.
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.07.9 10:58
czemu PiSiary są takie brzydkie i nie golą nóg?
j232020.07.9 11:03
Dzień dobry panie Nitras.
Polak2020.07.9 11:04
Tobie zostają Pitera i Krzywonos
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.07.9 11:14
ale i tak zagłosuję na Andrzeja !!! Namawiam Was również do tego !
Anonim2020.07.9 12:09
Rafalala goli nogi? - tylko czy cię zechce?
Trudno uwierzyć2020.07.9 10:57
Trudno uwierzyć że te wybory i że tych wyborców Trzaskowski zgromadził w Polsce. Co się z wami porobiło? Przecież wszyscy jesteśmy Polakami. Skąd tyle nienawiści w waszych sercach i tyle plugawego języka w waszych ustach?
Andrzej2020.07.9 11:03
Młodzi Polacy wylewali krew na ulicach Warszawy nie tak bardzo dawno. A wasz kandydat do potomków morderców, do tych których rodzice i dziadowie mordowali nasze dzieci, nasze rodziny, często dla rozrywki, do tych ludzi wysyła skargi na polski patriotycznie nastawiony rząd? Pozwala aby zwracali się do waszego prezydenta "her Duda, musimy porozmawiać"!Jak możecie na takiego człowieka jak Trzaskowski oddać wasz głos? Wasi dziadowie płaczą nad wami teraz patrząc na to wszystko z góry.
jarek k.2020.07.9 11:17
Tak, Duda jest zdrajcą Polski.
Polak2020.07.9 11:45
Niestety Polacy mają obrzydliwą wadę naskakiwania na siebie i ubliżania sobie. Na szczęście na tym się kończy bo nie są skorzy do czegoś więcej... A media i Internet w obcych rękach też robią swoje żeby Polaków dzielić i podburzać. Polaczkami łatwo manipulować, przynajmniej ich dużą częścią..
poPO=kurw.., zlodzieje, mordercy2020.07.9 10:56
herr tszaskowski to ze wyssałes z mlekiem mamusi z SB ideologie ZBYDLECENIA, i ze rabiej bierze ci od tylca wiemy , ale chamstwem nic nie wskurasz !!! do niedawna chciałem głosować na CIEBIE , ale po tych kilku CHAMSKICH wybrykach oddaje głos na Pana ANDRZEJA DUDE!!!