Hejt na ministra. Rolnicy bronią Ardanowskiego - zdjęcie
27.04.20, 15:13Jan Krzysztof Ardanowski, minister rolnictwa/YT/Telewizja Republika

Hejt na ministra. Rolnicy bronią Ardanowskiego

28

W ostatnim czasie miał miejsce zmasowany atak hejterski różnych organizacji „ekologicznych” na działania ministra rolnictwa Jan Krzysztofa Ardanowskiego.

Jak podaje portal TVP Info:

- Rolnicy i producenci informują, że aktywiści coraz śmielej angażują się w „nieuprawnione odbieranie zwierząt właścicielom oraz podszywanie się pod rozmaite służby państwowe”. „Ostatni incydent, podczas którego aktywiści wtargnęli na teren prywatny, nie informując o tym policji, miał miejsce na Dolnym Śląsku”

I dalej:

- Informują, że „organizacje ekologiczne, osoby postronne, pozbawione kompetencji, wiedzy i umiejętności, przychodząc bez asysty instytucji państwowych, tworzą niezwykle niebezpieczną sytuację, która może mieć tragiczne konsekwencje nie tylko dla hodowanych zwierząt, ale także rodzin, które utrzymują się z produkcji rolnej”.

Jak się okazuje Polska jest krajem w Unii Europejskiej, gdzie do tej pory zablokowano lub oprotestowana największą ilość inwestycji, w tym głównie rolniczych.

Dyrektor  Instytutu Gospodarki Rolnej Jacek Podgórski wyjaśnia, że stawia to nasz kraj w bardzo złym świetle przed potencjalnymi inwestorami.

Podgórski na łamach portalu TVP Info dalej wyjaśnia:

- To te akty prawne, będące spuścizną poprzednich rządów i następstwem lewackiej ideologii humanizującej zwierzęta i dehumanizującej ludzi, są dziś odpowiedzialne za włamania na fermy, nieuprawnione odbieranie zwierząt właścicielom, podszywanie się pod rozmaite służby państwowe, o czym słyszeliśmy w Poniedziałek Wielkanocny na Dolnym Śląsku, czy falę nienawiści, która wylewa się w internecie na tych, którzy stają w obronie polskich rolników 

Jak wskazuje Podgórski dalej, taką formę mają właśnie ataki na ministra rolnictwa Jana Krzysztofa Ardanowskiego, za którym wstawiło się prawie 100 różnych organizacji rolniczych z całego kraju.

W liście poparcia czytamy m.in.:

- ekoaktywiści posługują się manipulacją przeciwko rządowi, wywierając presję na parlamentarzystach, aby ich decyzje nie były podyktowane zdrowym rozsądkiem i bezpieczeństwem, a jedynie doraźnym celem ideowym oraz finansowym wspomnianych organizacji

 

mp/portal tvp info

 

Komentarze (28):

Po prawej Ty po lewej ja2020.05.1 14:28
Czy jest tu jakiś rolnik, który popiera działania rządu w sprawie suszy? Czytałam ostatnio że jest dokładnie odwrotnie. Dodam jeszcze że zbrodniarz Ardanowski powinien iść do pierdla za decyzje w sprawie rolnictwa, ochrony przyrody, zabijania zwierząt i cofnięcie etyki względem braci mniejszych.
Krakus2020.04.28 23:30
Znacie kogoś ze wsi? Bo ja wielu ludzi. Dawniej wyklinali na PO (broń boże na PSL!) , ale teraz strzykaja jadem na PiS, Kaczyńskiego czy Morawieckiego. Więc Frondo nie kłam, że "rolnicy popierają". No - przyznaję - prócz tych z rzeszowszczyzny i Podhala oczywiście. Szczególnie Ci ostatni sa dla mnie "autorytetem", bo znam historię, i wiem, jak sie zachwowywali, byle "DUTKI" zarobić. Znacie historię o Góralenvolku? Wystarczy wyguglować....
Nemo2020.04.28 10:00
Byłem w młodzieżówce PO, nerwowo nie wytrzymałem. Zero dyskusji o programie tylko PIS, PIS, PIS. Czułem się jak sekcie na której odprawia się wyłącznie antypisowskie obrzędy.
Pijarowiec2020.04.28 3:44
Hejt, czy raczej pijar? Ardanowski zaraz po powołaniu w TVP INFO mówił o państwowym holdingu. Miał połączyć KSC z Elewarrem w celu stabilizacji rynków rolnych. Jak zapewniał w tym wywiadzie wyjątkowo interwencyjnym skupem jabłek w 2018 zamiast holdingu zajmą się "zaprzyjaźnione" z rządem firmy. No i zajął się nie wiadomo jak wyłoniony Eskimos i 100 mln gdzieś się zapodziało. Potem Bielmlek i upadłość. Potem ogon z Bobra. Brak wypłat suszowego. Teraz idzie drożyzna w sklepach, to znalazły się nie wymienione organizacje, co chcą dalej umocnić "chlebodawcę" od takich interesów.
anonim2020.04.27 22:06
I kto tu mówi, że nie robi kampanii, kampania na całego, pełną parą, a że kampania gangsterów to i metody gangsterskie!
anonim2020.04.27 22:03
Wychowało PO nieodpowiedzialnych ludzi.
fdf2020.04.27 19:59
A jaka cena mleka, wołowiny?
ty OBOJĘTNY, a dzieci na "wyspach" dychają? szkoda2020.04.27 16:00
Nowy tydzień, zeżarliśmy wszystkie szabesowe goovna czas by posr*ć gdzie się da. Taka moja natura, sierpem obrzezanego skoorvysyna, jest silniejsza od przyzwoitości, więc sr*ć na forum muszę. ░░░░░░░░░░░█▀▀░░█░░░░░░ ░░░░░░▄▀▀▀▀░░░░░█▄▄░░░░ ░░░░░░█░█░░░░░░░░░░▐░░░ ░░░░░░▐▐░░░░░░░░░▄░▐░░░ ░░░░░░█░░░░░░░░▄▀▀░▐░░░ ░░░░▄▀░░░░░░░░▐░▄▄▀░░░░ ░░▄▀░░░▐░░░░░█▄▀░▐░░░░░ ░░█░░░▐░░░░░░░░▄░█░░░░░ ░░░█▄░░▀▄░░░░▄▀▐░█░░░░░ ░░░█▐▀▀▀░▀▀▀▀░░▐░█░░░░░ ░░▐█▐▄░░░░░░░░░▐░█▄▄░░░ ░░░▀▀▄░░░░░░░░▄▐▄▄▄▀░░░ "Teraz jestem przedstawicielem angielskiej firmy w Polsce."
Polska wieś.2020.04.27 15:52
To są przebierańcy, nie rolnicy. Rolnicy nie dostali nawet obiecanej zapomogi suszowej za ubiegły rok.
Nina2020.04.27 15:51
Ta epidemia dobitnie pokazała nieudolność rządu na wielu płaszczyznach... tylko koryto i nepotyzm ich interesuje.
Quintus_Erectus2020.04.27 19:13
zamilcz lepiej czerwona kanalio
Nemo2020.04.28 9:57
Tak, Heros Tusk z wyłupiastymi oczami przyjdzie i zbawi Polskę wspólnie z Merkel.
MM2020.04.27 15:49
Mierna propaganda... co rusz słychać o nowych protestach.
MT(*)2020.04.27 15:30
Po prostu, w Polsce trzeba zbudować silne i scentralizowane państwo oraz rządy twardego prawa. Ograniczyć znacząco wydumaną rolę i finansowanie z pieniędzy podatników całego półświatka tak zwanych organizacji pozarządowych. Nikt tych ludzi i organizacji nie wybierał w żadnych demokratycznych wyborach, nikt nie dawał im jakichkolwiek uprawnień o charakterze sprawczym w polskim życiu publicznym. To, że zbierze się jakaś grupa osób, rzekomo definiuje sobie arcyważny cel i zaczyna uzurpować sobie prawo do wyłącznej "obywatelskości" to jest brnięcie w paranoję i tego typu patologię należy zakończyć. Społeczeństwo wybiera w demokratycznych wyborach wszystkich szczebli swoich kadencyjnych przedstawicieli i to do nich należy reprezentowanie swoich wyborców i artykułowanie ich potrzeb. Jakaś pani "X" wraz z panem "Y" i masa innych państwa "Z" w przedziwnych uniformach i z jeszcze dziwniejszymi niby-legitymacjami nie mają żadnego prawa udawać, że mają umocowanie prawne i społeczne do jakichkolwiek czynności niby-obywatelskich. Tolerowanie tak schizofrenicznego bezprawia to nic innego jak terror wszelkich krzykliwych mniejszości nad normalnymi większościami.
Po 11, NIE BĄDŹ OBOJĘTNY2020.04.27 15:54
W Polsce trzeba zbudować silne i scentralizowane państwo oraz rządy twardego prawa. Racja. Zapomniałeś tylko napisać, że trzeba zlikwidować wybory. Zobacz, jaki jest problem z tymi samorządami, gdzie wygrało PO. Teraz rozwalają silne państwo od środka. Dlatego: W Polsce trzeba zbudować silne i scentralizowane państwo oraz rządy twardego prawa, bez wyborów, bez debilnej opozycji! Rządy większości, bez prawa mniejszości do organizowania się.
Tom2020.04.27 16:11
Tak jest! Większość ma rację! No, może poza skazaniem Jezusa na karę śmierci, tam większość nie miała racji, ale nie o tym...
Dam2020.04.27 16:09
Silne i scentralizowane państwo oraz rządy twardego prawa już w Polsce było, w poprzednim systemie. Nie rozumiem, jak kogokolwiek może jeszcze do niego ciągnąć.
AAAtomek2020.04.27 16:14
Bolszewików ciągnie do bolszewickiego PiS.
Po 11, NIE BĄDŹ OBOJĘTNY2020.04.27 15:24
Następstwem lewackiej ideologii jest nie tylko humanizacja zwierząt. Ci idioci dali np. prawa wyborcze kobietom. Poważnie. Wprawdzie trudno spotkać kobietę w punkcie wyborczym (aż tak bezczelne nie są), ale teoretycznie może się to zdarzyć.
katolicka kretynizacja polski2020.04.27 15:21
KLEMPA ukradła tornistry dla dzieci, ZALEWSKA ubrania dla potrzebujących, a ARDANOWSKI wyprowadził 100 mln. Dobrze że mamy takich świetnych rządzących, a nie tych złodziei z PEŁO co to za Państwowe jedli luksusowe ośmiorniczki po 8 PLNów za kilogram.
Urszula2020.04.27 16:53
Jeśli chodzi o tornistry to leżały i gniły i kiedy media zainteresowały się sprawą, Klempa szybko przetransportowała te tornistry do pewnej parafii. Część z tych tornistrów została rozkradziona, a część nadal tam leżakuje i niszczeje. Biedne dzieci, które zbierały pieniądze na te tornistry.
Quintus_Erectus2020.04.27 19:10
debilu twoje miejsce jeste w Tworkach
hrabia Potocki2020.04.27 15:16
Wybory to jest byc allo nie byc lewactwa i PO
Piotr Nowak2020.04.27 15:25
Wręcz przeciwnie. To jest aż tak ciężko zauważyć? Przecież jeśli Duda wygra to nic sie nie zmieni. Prawda? Ale jeśli przegra, to PiS się rozsypie. Czyli dla kogo to jest być albo nie być?
.Siginda2020.04.27 15:38
PIS się nie rozsypie !!!predzej ty zgniłku sie rozsypiesz
Piotr Nowak2020.04.27 15:59
Oczywiście że się rozsypie. PiS to paria wodzowska, jeśli braknie wodza albo hieny takie jak Ziobro, Brudziński i inni wyczują jego słabość to pozagryzają się nawzajem :) Ja wiem że nie rozumiesz i nie mieści ci się to w głowie, więc napiszę tak żebyś zrozumiał/a Jak my przegrać to być źle. ;)
Quintus_Erectus2020.04.27 19:08
glupie leśny wez sznur i sie powieś bo twoja Platforma Oszustów zdycha
Quintus_Erectus2020.04.27 19:07
być albo nie być jest dla was platformerski durniu