Gwałcili i wypożyczali pedofilom adoptowane dziecko. Wciąż aktualne - NIE dla gejowskiej adopcji!!! - zdjęcie
02.03.19, 09:20Fot. Pixabay, CC 0

Gwałcili i wypożyczali pedofilom adoptowane dziecko. Wciąż aktualne - NIE dla gejowskiej adopcji!!!

51

Przypominamy wstrząsającą informację z 2013 roku na temat gwałtów homoseksualnych ojców na ich adoptowanym dziecku. Ten horror trwał 4 lata!

Amerykanin, Mark J. Newton, został już skazany na karę 40 lat pozbawienia wolności oraz na zapłatę odszkodowania w wysokości 400 tys. dolarów. Jego nowozelandzki partner, Peter Truong, oczekuje jeszcze na proces.

Para żyła od 2002 w australijskim Cairns. Od 2002 szukali matki zastępczej dla dziecka, które chcieli wychowywać. W Rosji znaleźli kobietę, która za 8 tys. dolarów zgodziła się urodzić dla nich dziecko. W 2005 kilka dni po narodzinach, homoseksualiści przewieźli chłopca do Australii. O sprawie poinformowała nawet australijska telewizja.

Jak poinformowała rosyjska stacja RT Novosti, para wykorzystywała adoptowanego syna niemal od urodzenia. Jedno z nagrań wedle doniesień pokazuje, jak Newton obcował z synem, gdy ten miał niespełna dwa tygodnie.

Para wypożyczała chłopca pedofilom z Australii, Francji, Niemiec i z USA. Policja zidentyfikowała póki co 8 mężczyzn, którzy mieli kontakt z chłopcem między 2 a 6 rokiem jego życia.

Sprawa wyszła na jaw, gdy w obławie policyjnej w Wellington (Nowa Zelandia) odkryto zdjęcia chłopca.

Przed sądem jeden z adopcyjnych ojców powiedział: „Ojcostwo było dla mnie zaszczytem i przywilejem, który zalicza się do najlepszych sześciu lat mojego życia”.

Wcześniej, w 2010 roku, Newton i Truong udzielili wywiadu reporterowi stacji ABC w Far North Queensland, w którym opowiadali o swojej walce, jaką toczyli by móc posiadać dziecko jako para gejowska. W momencie udzielania wywiadu wykorzystywali chłopca już od 5 lat.

(Pierwotnie na Fronda.pl 10 lipca 2013 r.)

kath.net/smh.com.au

Komentarze (51):

Justyna2019.07.21 23:21
Szkoda, że w sieci pisze się tylko o tych złych stronach bo tylko o tych ludzie chcą słuchać. Ile jest przypadków wykorzystywania i pobić dzieci w rodzinach hetero? Ale i tak ludzie będą szczekać po jednym przypadku z rodziny homo o tym, że wszyscy tacy są. Ogarnijcie się ludzie bo wrzucacie wszystkich do jednego wora za błąd pojedynczej jednostki.
słowiczek poznański2019.03.2 14:46
The Journal of the American Medical Association, najbardziej prestiżowa publikacja medyczna w USA wraz The American Psychiatric Association i z US Justice Dept. zrobili wieloletnie kompleksowe badania nad pedofilią, wyniki tych badań opublikowano 2 lata temu. Rezultaty są wręcz tragiczne dla homoseksualistów - prawie 100% pedofilia pośród "mężczyzn". Co jest jeszcze bardziej tragiczne, że każdy złapany i skazany pedofil-homosekualista nie wykazał najmniejszej skruchy. Inaczej mówiąc, są pozbawieni wszelkiej ludzkiej empatii wobec swych ofiar. Trudno takich klasyfikować jako człowieka - to są subhumans, untermenschen. Możesz być z siebie dumny", dumny geju-pedofilu. Klikaniem nie zaklikasz prawdy.
Pfft2019.03.2 15:05
Zmartwię - ale wyrywając statystyki z kontekstu i manipulucjąc nimi (jak np. poprzez powyższe usiłowanie zrównywania pedofilskiego stosunku z dzieckiem przed okresem dojrzewania - ze stosunkiem dwóch dorosłych osób) - również "nie zaklikasz prawdy".
słowiczek poznański2019.03.2 15:29
Nic tu nie jest z niczego wyrwane, nic nie jest manipulowane, liczby nie kłamią. Prawda jest znana od tysiącleci, że "mężczyzni" homoseksualni szukają dzieci. Obecnie potwierdzone naukowymi badaniami. Oczywiście, że nie jest to pełne 100%, są wyjątki. Badania mówią o 95% badanych.
Polak Ateista Dumny Gej2019.03.2 14:42
TAK dla gejowskiej adopcji, która zresztą w Polsce jest od zawsze legalna - problem stanowi jedynie brak regulacji nadania praw ojcowskich homoseksualnym partnerom rodziców adopcyjnych. Wytyczne WHO jako "próba legalizacji pedofilii)" to wyłącznie produkt urojeń chorych głów. Nie rozumieją na czym polegają wytyczne WHO, nie rozumieją także karty LGBT. Nie szkodzi, ważne, że rozumie większość Warszawiaków.
słowiczek poznański2019.03.2 14:08
Panie/-ni dumny geju podaj swoje nazwisko, pokaż swoją odwagę i dumę. Jak narazie to zachowujesz się jak wulgarna dziwka która się kręci po publicznych WC. Ja mogę nawet publicznie podać swój email, każdy może sprawdzić, że jestem prawdziwy. Co ty na to "Dumny"?
anonim2019.03.2 14:19
mamy wgląd w twój komputer doskonale wiemy kim jesteś
słowiczek poznański2019.03.2 14:44
Masz podgląd? Bardzo dobrze, więc zbilż się do ekranu... Co widzisz? Właśnie pokazuję ci moją d...... Apetyczną.
Mateusz2019.03.2 16:49
Twoja kultura mnie rozbraja.
anonim2019.03.2 17:22
Normalna kultura katolicka. Co w tym niezwykłego?
anonim2019.03.2 17:21
No to może w końcu powiecie? Bo chciałbym Słowiczka książkę kupić.
polka2019.03.2 13:16
A jednak sodoma i gomora sie zbliza. POlacy ratujmy Polske.
www2019.03.2 12:52
Problemem Geju nie jest umiejętność oceniania pedofila, prawdziym problemem jest prawo, cichaczem legalizujące pedofilię, jak karta LGBT z wytycznymi WHO.
Polak Ateista Dumny Gej2019.03.2 12:48
Frondlowa manipulacja nie przejdzie. Nawet średnio rozgarnięty prawak potrafi odróżnić pedofila (preferencja niedojrzałych cech płciowych) od hetero/geja/les/bi (preferencja płci). Wniosek powyższy przykład to żadni geje, a pedofilska szajka - podobnych było wiele na mańkę hetero. Fronda chce zrobić z nich gejów i jeszcze wmówić, że bycie gejem polega na pociągu do dzieci. To nie przejdzie, niech przygłupy typu www (któych nawet nie ma po co czytać) nie mają nadziei. Poza tym to odgrzewany kotlet fronda cierpi na brak paliwa w swej orgii nienawiści wobec LGBT.
Amen2019.03.2 13:13
idż precz szatanie stąd w imię Jezusa Chrystusa
Jezus to miłość (heteroseksualna)2019.03.2 12:46
Według mnie jak ktoś wsadzi sobie coś do dupska to powinien tracić prawa człowieka ! Jak chcą się masować po prostatach to niech nie używają Polskich chodników tylko niech się czołgają w błocie i syfie jak podludzkie świnie którymi są!! Nie po to umierali męczenniczo powstańcy warszawscy, żeby na tych samych chodnikach, o które walczyli z (((niemcami))) palcowali się "Polscy" zboczeńcy. Ateiści, gejuchy, weganie, wegetarianie, uczuleni na gluten do polskiego gazu. Obozy koncentracyjne nie były Polskie A POWINNY!!!!
Maria Błaszczyk2019.03.2 19:55
Np. lekarstwo w czopku. Natychmiastowe pozbawienie praw człowieka... No wiesz co kolego... Nawet pozostając przy zachowaniach tylko seksualnych, ok. co trzeci dorosły człowiek deklaruje, że uprawia tę czy inną formę seksu analnego. A dane mogą być zaniżone, bo mogą się obawiać takich chorych reakcji jak Twoja... A Ty chcesz ich wszystkich pozbawić praw człowieka... A Twój miłościwy Jezus na pewno jest zdania, że jak ktoś ma uczulenie na gluten alo nie chce jeść innych istot, przyczyniając się tym do naprawdę sporych problemów dużej części ludzkości, to należy go posłać do gazu? Tak Ci powiedział?
www2019.03.2 11:05
Oczywiście Arkadiuszu, że nie zobaczysz przykładów pedofilii w katolickich rodzinach i wśród kleru, bo tam nie ma do niej podbudowy ideologicznej. Ani katolicy, ani kler nie wychowują dzieci ucząc je zachowań seksualnych. Natomiast LGBTowcy są zwolennikami takiego wychowania dzieci. I to jest różnica.
Agnieszka2019.03.2 11:41
Prowadzę ośrodek adopcyjny dla dzieci. Trafiają do mnie często dzieci z interwencji. Pobite, głodne, dzieci upośledzone, z alkoholowym zespołem płodowym, tak zastraszone i sponiewierane, że trudno to sobie wyobrazić. Niedawno miałam dziewczynkę, która powiedziała w szkole, że dnie wróci do domu, bo tata gwałci ją i jej siostrzyczkę, woli ośrodek, albo rodzinę zastępczą. Więc proszę nie gadaj głupot. Zwyrodnialcy są wszędzie, trzeba ich łapać, zamykać i karać, a dzieci chronić.
Lookacz2019.03.2 12:27
Kolejna prymitywna manipulacja!
Agnieszka2019.03.2 12:29
Jasne, wszystko co powiem to manipulacja, bo nie po Twojej linii. A domy dziecka i pogotowia opiekuńcze są pełne dzieci z jakich rodzin, homoseksualnych?
Lookacz2019.03.2 13:46
Noooo .. niestety. Nawet w powyższym komentarzu nie potrafiłaś się powstrzymać. Żałosne!!!
Pfft2019.03.2 14:59
Lookacz, może zamiast bluzgów spróbuj obronić w jakikolwiek sposób swoje zdanie? Uważasz, że domy dziecka nie istnieją? Że twierdzenie, że do domów dziecka trafiają dzieci z heteroseksualnych rodzin nie - to manipulacja? Sam fakt, że kogoś zwyzywasz nie oznacza że masz rację.
Lookacz2019.03.2 15:19
"Bluzgów" "zwyzywasz" ...hmmm człowiek jak będziesz rozumiał czytany tekst, to daj znać, wtedy z tobą podyskutuje.
www2019.03.2 12:42
Zwyrodnialcy są wszędzie i to należy zwalczać. Głowny problem leży jednak gdzie indziej. Leży w legalizacji zachowań seksualnych z udziałem dzieci. Karta LGBT i wytyczne WHO otwierają wszystkie futrki do zalegalizowania seksu z dzieckiem. Pedofilom nie chodzi o wykorzystanie dziecka przemocą, ale o takie wychowanie dziecka, żeby w majestacie prawa seks z dzieckiem stał się legalny. Dziecko w wieku 0-4-6-9 lat wychowuje się tak, żeby chciało zachowań seksualnych. A jeżeli rozbudzone seksualnie dziecko będzie mówić "chcę i dobrze mi tak" to nie będzie można przeciwdziałać. I o to chodzi pedofilom.
Agnieszka2019.03.2 12:52
Nie podoba mi się ta karta. Mam do niej duże zastrzeżenia. Nie widzę potrzeby edukacji seksualnej tak małych dzieci.Owszem, jest ona potrzebna, ale dla trochę starszych dzieci. Na pewno powyżej 12 roku życiu. Natomiast nawet małe dzieci powinny wiedzieć, że są dorośli którzy mogą im zrobić krzywdę, wykorzystać je i chyba tu jest rola psychologów, którzy powinni przekazać im tę wiedzę w sposób odpowiedni do ich wieku, na pewno nie nacechowany seksualnie.
www2019.03.2 13:28
Jak nie widzisz potrzeby edukacji seksualnej małych dzieci, to pisz, że karta jest do bani i nauczanie seksu kilkuletnie dzieci jest też do bani. Kościół katolicki tak twierdzi, więc powinnaś zachwycać się Kościołem.
Agnieszka2019.03.2 13:40
Nie zachwycam się Kościołem, ani go nie potępiam. Znam wspaniałych ludzi Kościoła, którzy są moimi autorytetami, znam też ludzkie śmieci, którym bym ręki nie podała. Tak, nauczanie seksu kilkuletnich dzieci jest do bani, brak nauczania dla nastolatków też jest do bani.
www2019.03.2 14:31
Nie chodzi o wspaniałych ludzi Kościoła, ludzie są właściwie drugoplanowi. Człowiek może upaść, bądź być wielkim. To co jest ważne, to PRAWO. To ono stanowi o tym, co będzie w przyszłości. Do prawdziwy drogowskaz i to jest ważne. Niestety lewackie prawo dopuszcza cichaczem legalizacje pedofilii, aborcję, prostytucję i inne patologie, które człowieka pogrążają
TS4PiS2019.03.2 17:20
Nawet zepsuty zegarek dwa razy na dobę wskazuje dobrą godzinę. I czym się tu zachwycać?
www2019.03.2 12:48
Jeśli Agnieszko prowadzisz Ośrodek Adopcyjny i wystąpił tam przypadek wykorzystanego dziecka, który opisujesz, to podaj swoje nazwisko, adres ośrodka i dowód zgłoszenia przestępstwa na policję, które zrobiłś.
Agnieszka2019.03.2 12:57
Teraz jesteś bardzo nielogiczny. Skoro dziecko trafia z interwencji do mnie, to znaczy, że policja zatrzymała jego rodziców/opiekunów, że ograniczono im prawa rodzicielskie, że toczy się jakieś postępowanie. Tak to się odbywa, większość ludzi to wie, Ty o tym nie słyszałeś, nie słyszałeś też o RODO, skoro śmiesznie domagasz się takich danych na forum.
www2019.03.2 13:25
Jeśli jesteś świadoma ochrony danych, to powinnaś wiedzieć, że nie wolno Ci podawać szczegółów związanych z pracą ośrodka i z jego podopiecznymi. A właśnie takie szczegóły podałaś. Więc jeśli chcesz uwiarygodnić swój autorytet, to go udowodnij. A jak nie jesteś w stanie udowodnić, to się nie wypowiadaj tworząc wrażenie autentyzmu, bo Twoje puste gadanie bez dowodów jest guzik warte. Pomijam juz fakt, że Twoja wypowiedź miała się nijak do tego co piałem. Jak na osobę prowadzącą ośrodek, to procesy myślowe zachodzą u Ciebie dość opornie.
Agnieszka2019.03.2 13:37
Dlatego też nie podałam żadnych szczegołów i nigdy bym tego nie zrobiła. Jesteś ciekawy pracy takich ośrodków? Są w każdym większym mieście. Chcesz adoptować dziecko upośledzone? Zapraszam, na pewno znajdziesz adres najbliżej swojego miejsca zamieszkania, na miejscu pouczą Cię jakie powinieneś spełniać wymogi i jakie dokumenty dostarczyć. A jak tylko szukasz sensacji, to nie ten portal.
www2019.03.2 14:34
Jeśli nie podałaś żadnych szczegółów, to Twoja opowiastka jest bez celu i znaczenia, bo nie ma w niej żadnych wniosków.
TS4PiS2019.03.2 17:29
Ty chyba nie jesteś tytanem intelektu, co?
www2019.03.2 18:20
Oprócz tego, że lubisz chłopców, to masz coś do powiedzenia?
TS4PiS2019.03.2 18:23
Nie mierz wszystkich swoją miarą.
www2019.03.3 9:58
Uuu, ja tu widzę przejawy homofobii. Zakładamy tęczowe majty, a wyśmiewamy się z mniejszości? :)
Arkadiusz2019.03.2 10:59
W innym dzisiejszym artykule fronda zarzuca miedzy innymi GW stronniczosc, co jest oczywiscie kpina jak udowadnia to ten artykul. Przypadek jest obrzydliwy i byla juz o nim mowa (najwyrazniej fronda nie ma nic ciekawago ostatnio na podsycanie homofobii). A co do stronniczosci, nie pamietam zebym widzial tutaj jakis artykul o pedofilii w "normalnych" katolickich rodzinach, ani szczegolow o wykorzystywaniu dzieci przez kler.
anonim2019.08.5 13:35
homoseksualizm to satanizm termin określający wiele różnych systemów religijnych, wierzeń oraz praktyk, które nawiązują do różnie rozumianego Szatana Cechy wspólne wszystkich odmian satanizmu to wywyższenie własnej osoby, posunięte nawet do samouwielbienia, sprzeciw wobec norm i wzorców społecznych.
www2019.03.2 10:17
To zapewne ekstremalny przypadek bestialstwa. Geje działali na szkodę dziecka, bo dziecko nie wyraziło zgody na współżycie, była to przemoc. Od takich incydentów zapewne wszyscy geje natychmiast się odżegnają. A ja zapytam co będzie wtedy, kiedy para gejów będzie uczyła swojego adoptowanego synka standadardów zachwowań zgodnie z kartą LGBT, według wytycznych WHO_ Głoszą one "dla dzieci 4-6 lat radość z dotykania własnego ciała" i "dla dzieci 6-9 lat zadowolenie i przyjemność z dotykania własnego ciała (masturbacja/autostymulacja)" Jak para gejów-rodziców zachowa się w sytuacji, kiedy ich 9-cio letni adoptowany syn, starannie wyedukowany w dotykaniu samego siebie, poprosi swojego tatę o wskazówki, jak uniknąć otarć na ptaszku podczas masturbacji, bo on takich otarć się nabawił. Jeżeli poprosi swojego tatę o pomoc w udzieleniu mu praktycznych wskazówek w masturbacji, które tata niewątpliwie posiada i poprosi tatę o pokazanie mu właściwej techniki masturbacyjnej, tak aby nie robił sobie krzywdy, co co wtedy? Czy tata-gej będzie mógł udzielić mu praktycznej pomocy i przybiec do synka z wazelinką i miłością ojcowską, czy nie? Jeżeli nie, to dlaczego? Przecież zgodnie ze standardami WHO synek będzie chciał czerpać "przyjemność z dotykania swojego ciała". Jakże w tej sytuacji tata będzie miał się zachować i odmówić mu przyjemności w korzystaniu z własnego ciała i nie udzieli mu pomocy? Przecież całe życia wtłaczał mu do główki, że to dobre. To jak miałby nagle stać się niedobrym tatą i nie pomóc?Jak tata-gej odmówi swojemu synkowi przyjemności, jeżeli synek wyraźnie poprosi tatę-geja o pomoc. Co? Myślicie, że nie poprosi. Oczywiście, że poprosi, przecież od wczesnego dzieciństwa jest indoktrynowany w tym kierunku, żeby dogadzał sobie seksualnie. Prośba dziecka o pomoc w zachowaniu seksualnym będzie tylko logicznym następstwem wychowania. Przypadek takiej pomocy rodzicielskiej już w historii człowieka był. Wydarzyło się to w pewnych miastach, które nazywały się Sodoma i Gomora. Tam wczyscy wszystkim pomagali. Dziś próbuje się to wprowadzić powtórnie, tym razem przy udziale środków masowego przekazu i zakamuflowane w autorytecie WHO.
Artur2019.07.24 23:24
Fakty są takie, że praktycznie każdy chłopiec bez zaburzeń się masturbuje i chyba ponad 60% dziewczynek więc jedynym skutecznym sposobem na to jest obrzezanie męskie i damskie. Po takim obrzezaniu przez rabina zanika przyjemność u dziecka, seks nie przynosi większych przyjemności (mężczyźnie) bo traci wrażliwość i nie ma masturbacji, przynajmniej u każdego. Aż dziw bierze, że św . Paweł zrezygnował dla ówczesnych pogan (nie żydów) z tego obowiązku. A ogólnie to bredzisz, co za różnica czy dziecko pyta się o sprawy seksualności ojca geja czy niegeja. A jak zapyta się synek matki to też go zacznie wykorzystywać seksualnie?
fra2019.03.2 10:03
Pederaści powinni się leczyć a państwo powinno im umożliwiac takie leczenie. JEśli nie chcą się leczyć - niech sobie kopulują w kiszki stolcowe ile chcą. Tylko wara od polskich dzieci .
antyhomo2019.03.2 9:56
Jakim prawem można dziecko oddać dewiantom , zboczeńcom , kreaturom zwyrodniałym ? Jest takie prawo ??
www2019.03.2 10:37
Niestety takie prawo jest. W Polsce nie, ale w wielu krajach tak. Do pojawienia się takiego prawa dochodzi w wielu etapach, zaczyna się od Kart LGBT, bo przecież to "nic złego"
Jozin z Bazin2019.03.2 9:51
Zwyrodnialcy, każdy pedał to z automatu pedofil, może w końcu ktoś tym środowiskiem zajmie się w Polsce? To LGBT=dno moralne. Czy trzeba tragedii? Kolejne niewinne dziecko ma ucierpieć? To chcą wprowadzić w przedszkolach, szkołach i edukować by mieć narybek dla swoich szstanskichperwersji, nigdy, czas by tych dumnychgejow zidentyfikować i pokazać światu jakie mają plany.
TS4PiS2019.03.2 17:18
Nazwać cię idiotą to nic nie powiedzieć.
Maria Błaszczyk2019.03.2 19:45
Człowiek, który rzuca takie oskarżenia bez żadnego pokrycia, wbrew policyjnym statystykom i wiedzy naukowej to? No, jak nazwiesz kogoś, kto niewinnych ludzi nazywa "pedofilami z automatu", "dnem moralnym", "zwyrodnialcem"? Jesli Ciebie ktoś by tak nazwał (zakładając, że pedofilem nie jesteś) - to jakbyś go określił? Szczerze, napisz, jakie określenie pasuje do takiej osoby.
Cykacz2019.03.2 9:47
polaku dumny geju ateisto gdzie jesteś zboku? też by ci się taki synuś przydał, nie?
Lookacz2019.03.2 13:52
Ten świr siedzi przy kompie i nabija lajki! ... I cholera go wie czy nie adoptował podstępnie jakiegoś dziecka. Gej ateista to zboczek i psychol!