„Gwałćcie i zapładniajcie białe nacjonalistyczne Francuzki” - zdjęcie
19.12.15, 14:32

„Gwałćcie i zapładniajcie białe nacjonalistyczne Francuzki”

16

To nie apel kalifa Państwa Islamskiego. Do przymusowego „tworzenia kolorowego potomstwa” wezwał na swoim blogu biały francuski lekarz.

 

Thierry Lecoquierre z Le Havre wezwał na swoim blogu do gwałcenia kobiet z Frontu Narodowego. „Prawicowe kobiety nie wyglądają na gorsze «ssaki» niż inne kobiety, nawet jeśli mają mózg niewiele większy niż u przeciętnego gada” - napisał lekarz. Jak podkreślił, chodzi o to, by nacjonalistki były zmuszone do urodzenia „kolorowych” dzieci.

„Te kobiety, sympatyczki FN dają nam metodę by je pokonać – przekonywał Lecoquierre. - Skoro każda prawicowa kobieta docenia wojsko i maczyzm, brzydzi się ideami feministycznymi, to zagrajmy w jej grę: pokonajmy ją jej własną metodą. Weźmy ją i wy... (…) Pokonajmy seksualnie te głupie prawicowe kobiety, dla przetrwania radosnej ludzkości. Ponieważ są one głupie i łatwe do oszukania, jak zdobycz dla myśliwego, powinno to być łatwe. Utwórzmy kędzierzawych potomków. (…) Każda ciąża poskutkuje mieszańcem (...) który jutro w końcu się jej (matce) spodoba”.

„Czarni, Murzyni, skośnoocy, Żydzi, lewicowcy, Cyganie, niepełnosprawni, a nawet moi przyjaciele geje, solidarnie: podnieście swoje twarde k...! (...) Zapewnijmy kolorowych potomków tonącej Francji. Jeden cel: zabić prawicową truciznę w jajku”.

Wpis został już usunięty, ale mówiła o nim głośno podczas spotkania partyjnego szefowa Frontu Narodowego Marine Le Pen. Francuskie władze dotychczas nie zareagowały.

 

KJ/darkmoon.me/youtube.com

Komentarze (16):

anonim2015.12.19 14:39
We Francji tacy umysłowi degeneraci są lekarzami? Aż strach byłoby do takiego pójść...brrrr
anonim2015.12.19 14:54
Aresztować skurwysyna i do pierdla z nim za rasistowską agresję - niech go murzyny cwelą latami. "Czarni, Murzyni, skośnoocy, Żydzi, lewicowcy..." założę się że ten śmieć jest Żydem. wymienił podane grupy etniczne, które diaspora wybrała sobie za wyższych wybrańców. A niech sobie wybiera, ale niech wypieprza z tym z Europy !!! Koszerna gnida łże, że jest za równością, gdyż nie domaga się, aby Żydówki w zesraelu były gwałcone przez turbanów. Macie kolejny ślad dowodzący tego, że Żydzi są aktywnymi wrogami naszej cywilizacji europejskiej i należy ich ukarać po czym odesłać razem z ciapakami na Bliski Wschód i już nigdy nie pozwolić na mieszkanie w naszych ojczyznach.
anonim2015.12.19 14:57
"http://www.westernhertz.com/french-doc-says-rape-french-women/" - gudłajski skurwiel ? - tak !!! Żyd. No ale stworzenie przeciwciał w naszym organizmie wymaga radykalnego odcięcia się od wszelkich bliskowschodnich trucizn i bezkompromisowego zapału do tworzenia naszej siły.
anonim2015.12.19 15:25
To jest właśnie dowód na to że wykształcenie nie idzie w parze z rozumem. Powinni wziąć to pod uwagę różni manipulatorzy którzy dla propagandowych celów uwielbiają podkreślać że na pewne partie głosują ludzie lepiej wykształceni zaś na inne gorzej wykształceni.
anonim2015.12.19 15:34
Fronda jest dzień do tyłu...Wczoraj o tym pisałem.
anonim2015.12.19 16:09
@Død Andrik A teraz wyobraź sobie że taką lepenówką-nacjonalistką jest twoja siostra... Też byś jej coś takiego powiedział? Skorzy jesteśmy do ostrych sądów gdy nas to bezpośrednio nie dotyka..
anonim2015.12.19 16:31
multi kulti albo śmierć ....wieczna rewolucja w akcji
anonim2015.12.19 16:55
Francjo, upadła córo Kościoła, nawróć się póki czas jest bliski...
anonim2015.12.19 17:19
nie zdziwię się jak go ktoś zastrzeli,
anonim2015.12.20 2:41
Tam gdzie lewactwo tam deficyt praw człowieka.
anonim2015.12.20 7:00
"mają mózg niewiele większy niż u przeciętnego gada" Och, jakiż to ci on chojrak! "te głupie prawicowe kobiety" Ciekawe, czy polityczna francuska poprawność pozwoliłaby mu na napisanie: "te głupie muzułmańskie kobiety" Nie mówiąc już o lęku o swoją głowę (w sensie dosłownym).
anonim2015.12.20 7:51
To bydlę będzie jednak miało kłopoty i to prawdopodobnie dosyć daleko idące. Naczelna Izba Lekarska (L'Ordre de Médecins) poleciła Radzie Departamentalnej Seine-Maritime wezwać neandertala. Równolegle zostało wszczęte śledztwo na drodze sądowej. Patrz np. http://www.normandie-actu.fr/engrosser-la-femelle-du-front-national-ce-medecin-du-havre-au-coeur-d-un-bad-buzz_172420/ Nie wiem, jak się to ostatnie skończy. Gdyby Lecoquierre napisał, że trzeba gwałcić Żydówki, dostałby dożywocie; jeśli tylko "samice z Frontu Narodowego", zapewne uznany zostanie humor "wyższego stopnia", na który doktorek się powołuje. Polska podłączyła się do bardzo ciekawej strefy "cywilizacyjnej".
anonim2015.12.21 0:40
i co nikt go nie aresztował? nie poddał badaniu psychiatrycznemu? nie zamknął w psychiatryku pod specjalnym nadzorem? - nie jestem z Frontu Narodowego Marie le Pen - ale jeśli dojdzie do wojny a dojdzie to takich jak pan dr za jaj na latarniach wieszać będą - pewnie ktoś usunie ten post - mam nadzieję...
anonim2015.12.22 8:00
biały francuski lekarz... A co na to lekarze ???
anonim2015.12.25 12:51
Heh zapomniał dodać że akurat kobiety jeżeli są zaangażowane politycznie bardzo często robią to pod wpływem swoich facetów. Także zapewne mają facetów myślących podobnie jak one a skoro lubią wojsko itp jak sam napisał ów lekarz to i pewnie często ich męzowie noszą mundury. Wątpie żeby podniesienie ręki na taką kobietę było dla lewaków "łatwe" jak powiada ów lekarz na jego miejscu raczej bym nie probował :). Ale tak szczerze pokazuje to fakt że biała zachodnia Europa robi się coraz mocniej zdegenerowana ponieważ takiego apelu nie wystosowali ani mieszkańcy gett islamskich ani nawet czarni Francuzi. Później się dziwią że inne kultury nimi gardzą pff. Nie szanujesz siebie sam to nie wymagaj by inni Ciebie szanowali.
anonim2015.12.26 8:45
Jeśli celem tego artykułu było zbudowanie nienawiści, to brawo Fronda cel osiągnięty nienawidzę lewaków, muzułmanów, liberałów. Ciekawe co zobaczę jak spadnie katolicka szatka za jaką jesteście przebrani.