To nie apel kalifa Państwa Islamskiego. Do przymusowego „tworzenia kolorowego potomstwa” wezwał na swoim blogu biały francuski lekarz.

 

Thierry Lecoquierre z Le Havre wezwał na swoim blogu do gwałcenia kobiet z Frontu Narodowego. „Prawicowe kobiety nie wyglądają na gorsze «ssaki» niż inne kobiety, nawet jeśli mają mózg niewiele większy niż u przeciętnego gada” - napisał lekarz. Jak podkreślił, chodzi o to, by nacjonalistki były zmuszone do urodzenia „kolorowych” dzieci.

„Te kobiety, sympatyczki FN dają nam metodę by je pokonać – przekonywał Lecoquierre. - Skoro każda prawicowa kobieta docenia wojsko i maczyzm, brzydzi się ideami feministycznymi, to zagrajmy w jej grę: pokonajmy ją jej własną metodą. Weźmy ją i wy... (…) Pokonajmy seksualnie te głupie prawicowe kobiety, dla przetrwania radosnej ludzkości. Ponieważ są one głupie i łatwe do oszukania, jak zdobycz dla myśliwego, powinno to być łatwe. Utwórzmy kędzierzawych potomków. (…) Każda ciąża poskutkuje mieszańcem (...) który jutro w końcu się jej (matce) spodoba”.

„Czarni, Murzyni, skośnoocy, Żydzi, lewicowcy, Cyganie, niepełnosprawni, a nawet moi przyjaciele geje, solidarnie: podnieście swoje twarde k...! (...) Zapewnijmy kolorowych potomków tonącej Francji. Jeden cel: zabić prawicową truciznę w jajku”.

Wpis został już usunięty, ale mówiła o nim głośno podczas spotkania partyjnego szefowa Frontu Narodowego Marine Le Pen. Francuskie władze dotychczas nie zareagowały.

 

KJ/darkmoon.me/youtube.com