Mądry i potrzebny głos prof. Bogdana Musiała. W rozmowie z „Super Expressem” profesor powiedział o michnikowym „człowieku honoru” Kiszczaku, który został skazany za wprowadzenie stanu wojennego, że powinien być automatycznie zdegradowany:

"Nigdy nie zasługiwał na honor bycia polskim generałem (…)Czy coś takiego nie powinno jednak być ogłaszane po prostu po wyroku skazującym przestępcę? Automatycznie, jak najszybciej? Przecież logicznie rzecz biorąc, aż się o to prosi (…)Nie wymagam tego z zemsty. Chcę tego jako symbolicznego zadośćuczynienia dla jego ofiar. Nigdy nie zasługiwał na honor bycia polskim generałem, a po degradacji powinien utracić prawo do wszystkich przywilejów. Przecież jego działalność wyrządziła tyle szkody ludziom, tylu przez niego straciło życie…”.

Polska potrzebuje oczyszczenia z mętów i szamba PRL, jakie zakonserwowali nam Adam Michnik i służby specjalne przy Okrągłym Stole. Trzeba zdegradować i napiętnować komunistycznych zbrodniarzy PRL choćby pośmiertnie. Trzeba wykopać komunistycznych zbrodniarzy i zdrajców Polski z Alei Zasłużonych na Powązkach. Pośmiertną degradacje należy rozpocząć od zdegradowania gen.Wojciecha Jaruzelskiego. Należy wykopać trupa Jaruzelskiego i pochować go na cmentarzu, gdzie leżą żołnierze rosyjscy. To będzie dopiero znak dla Polaków .Znak prawdziwego odrodzenia!

Tadeusz Grzesik