Grzegorz Strzemecki: Trzaskowski, masturbuj się sam! - zdjęcie
11.03.19, 07:15Fot. Pixabay, CC 0 / European People's Party via Wikipedia, CC BY 2.0

Grzegorz Strzemecki: Trzaskowski, masturbuj się sam!

85

Grzegorz Strzemecki

Trzaskowski, masturbuj się sam!

(Uwaga! Poniższy artykuł jest wyłącznie dla dorosłych!)

Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski ogłosił, że jacyś niegodziwcy rozpowszechniają nieprawdziwe informacje dotyczące Standardów edukacji seksualnej WHO:

Nie ma kraju na świecie, w którym na etapie żłobków i przedszkoli do zajęć byłaby wprowadzana edukacja seksualna w jakiejkolwiek formie. Standardy nie namawiają do 0-4-latków do seksu w młodym wieku - zapewnił warszawiaków Trzaskowski.

Rzeczywiście. Standardy nikomu nie każą się masturbować. Mamy tylko przekazać dziecku (od 1 do 12 lat) informacje na temat radości i przyjemności z dotykania własnego ciała (TUTAJ, str. 38) i być pewni, że dziecko nie spróbuje tego, o czym się dowie, że daje radość i przyjemność. Tak samo mamy być pewni, że nie zaszkodzi mu nabyta w wieku 6-lat wiedza co to jest akceptowalny seks, ani umiejętność negocjowania w celu uprawiania bezpiecznego i przyjemnego seksu uzyskana w wieku lat 12.

Do tego dochodzą wielokrotnie powtarzane dyrektywy by nie oceniać żadnych, choćby najbardziej wynaturzonych związków i stylów życia - w ramach polityki rzekomej równości i różnorodności. Rzekomej, bo jest związek i styl życia, który ta polityka ocenia jednoznacznie krytycznie, piętnuje jako "stereotypowy" i skazuje na wykorzenienie (dosłownie), a mianowicie zwyczajną rodzinę. O tym wprawdzie jest mowa w innym dokumencie (rzekomo anty-przemocowej konwencji stambulskiej), ale wdrażanie do codziennego mechanicznego seksu wspiera cel wykształcenia niezdolności do założenia prawdziwej, trwałej rodziny.

Trzeba postawić sprawę jasno i jednoznacznie: Standardy WHO nie są w żadnej mierze spisanymi, obowiązującymi standardami edukacyjnymi: są narzędziem tzw. polityki seksualnej (patrz TUTAJ), której celem jest zmiana istniejących wzorców zachowań seksualnych, w ramach neo-marksistowskiej inżynierii społecznej.

Trzaskowski przekonuje nas, że źle interpretujemy intencje twórców Standardów, bo oni tylkouczą stawiania granic. Skąd mamy wiedzieć gdzie stawiają granice i jakie mają intencje? Same Standardy żadnych granic nie sugerują. O tym najłatwiej przekonać się na podstawie dorobku rzeczywistych autorów, tj. nieco odsuniętej na bok, ale współ-firmującej Standardy WHO instytucji. Jest nią BZgA, czyli niemieckie Federalne Biuro ds. Edukacji Zdrowotnej, które nie tylko widzimy na okładce standardów. BZgA udziela również gościny dla Centrum WHO ds polityki seksualnej (mówiąc w skrócie). Obie instytucje pracują więc w tym samym budynku. Ścisła współpraca jest więc naturalna. Dlatego w rzeczywistości powinniśmy mówić o Standardach WHO/BZgA, może nawet w odwrotnej kolejności.

Dostępny dorobek BZgA pokazuje nam intencje i granice kryjące się za niejednoznacznymi (zdaniem niektórych) sformułowaniami Standardów WHO/BZgA

Standardy BZgA - intencje i granice

W 2007 r. BZgA wydało dwie broszury pod wspólnym tytułem Ciało, miłość, zabawa w doktora. Poradnik dla rodziców [na temat] dziecięcego rozwoju seksualnego. Jedna przeznaczona była dla wieku od 1 do 3 lat, druga od 4 do 6 lat. Ich autorką była Ina-Maria Phillipps z Instytutu Pedagogiki Seksualnej (ISP), eksperckiego zaplecza BZgA w dziedzinie tejże pedagogiki, bo samo BZgA jest urzędem o znacznie szerszym zakresie działania.

Broszury były masowo rozpowszechniana przez ministerstwo ds rodziny i młodzieży. Pouczały, że pochwie, a przede wszystkim łechtaczce nie poświęca się w ogóle uwagi przez nazywanie ich i czułe dotykanie (ani ze strony ojca, ani matki), przez co utrudnia się dziewczynce rozwijanie dumy z własnej płciowości (s.27)... ojcowie nie poświęcają łechtaczce i waginie córki wystarczająco uwagi. Zbyt rzadko ich pieszczoty obejmują te rejony ciała. A tylko w ten sposób dziewczynki mogą rozwinąć poczucie dumy ze swej płci (s.27)

Żeby nadrobić te niedociągnięcia broszury zachęcały rodziców do wymiany erotycznych pieszczot ojców z córkami, takich jak łechtanie, głaskanie, pieszczoty i całowanie dziecka w przeróżne miejsca podczas czynności pielęgnacyjnych (s. 16). Równocześnie informowano, że poznawanie przez dzieci dotykiem genitaliów dorosłych może czasami wywoływać u dorosłych uczucie podniecenia (s. 27). Opisywano jak taka wymiana pieszczot powinna wyglądać: Dziecko dotyka wszystkich części ciała ojca czasami podniecając go. Ojciec powinien robić tak samo.

Masturbacja traktowano jako rzecz oczywistą. Zapewniano, że to znak zdrowego rozwoju twojego dziecka, jeśli intensywnie korzysta z możliwości dostarczenia sobie rozkoszy i zaspokojenia (s. 25), a jeżeli dziewczynki [1-3 lat] pomagają sobie przy tym przedmiotami, nie należy tego wykorzystywać jako pretekstu do uniemożliwiania masturbacji.

W broszurze dotyczącej wieku 4-6 lat przekonywano, że zabawy genitaliami są w tym wieku oznaką dobrze przebiegającego rozwoju psychoseksualnego. Doradzano wspieranie masturbacji (s.21) i wszelkich innych zabaw seksualnych, jak np. imitowanie stosunku płciowego. Było tylko jedno zastrzeżenie: Kiedy dziewczynka wkłada sobie przedmioty do waginy rodzic powinien interweniować tylko wtedy, kiedy istnieje ryzyko, że zrobi sobie krzywdę, np. kiedy jej wargi sromowe są już spuchnięte od ocierania się o fotel.

Poradniki uzupełniała książeczka z piosenkami. Jedna z nich dotyczyła masturbacji: mam waginę, bo jestem dziewczynką (...) kiedy ją dotykam czuję miłe dreszcze.

Rozsyłane masowo przez BZgA broszury należały do lektur obowiązkowych w dziewięciu z szesnastu niemieckich landów. Wykorzystywano je podczas szkoleń wychowawców w żłobkach, przedszkolach oraz szkołach podstawowych - informowała w 2007 Rzeczpospolita.

Ten kraj, którego nie ma - jak twierdzi Trzaskowski - jest tuż za zachodnią granicą i nazywa się Niemcy. Zachęcanie małych dzieci przez państwowe instytucje edukacyjne do masturbacji oraz seksualnego zaspokajania się z innymi osobami (rodzicami) nie jest w tym kraju niczym nowym.

Skandal spowodowany nagłośnieniem sprawy przez Gabriele Kuby spowodował, że poradniki wycofano i zastąpiono złagodzonymi wersjami. Jednak autorka broszur Ina-Maria Phillipps, jej koledzy z Instytutu Pedagogiki Seksualnej oraz tygodnik Spiegel protestowali uważając, że publikacje nie powinny budzić zastrzeżeń. Dzieci są stworzeniami seksualnymi i szukają ciągle zaspokojenia swych potrzeb. Źli nie są ci rodzice, którzy na to pozwalają, lecz ci, którym się to źle kojarzy - przekonywał Urzędnik BZgA Eckardt Scheffer Aleksandrę Rybińską, która opisała tę sprawę w Rzeczpospolitej (9.07.2007). Mówiła o niej również Joanna Najfeld w progamie Warto Rozmawić (fragment do obejrzenia TUTAJ). Pisała o niej również Gabriele Kuby w książce Globalna rewolucja seksualna. Likwidacja wolności w imię wolności.

Jeszcze raz Standardy BZgA

Broszury nie były dziełem przypadku. Pedagogika zaprezentowana w poradnikach Ciało, miłość, zabawa w doktora wydanych przez BZgA jest czymś całkowicie normalnym w tej instytucji oraz w Instytucie Pedagogiki Seksualnej.

Uwe Sielert, emerytowany profesor tego instytutu i współpracownik BZgA, napisał książkę Liza i Jan. Książka uświadamiająca dla dzieci i rodziców (Lisa und Jan. Ein Aufklärungsbuch fur Kinder und ihre Eltern). Jeszcze niedawno była dostępna na rynku. Sielert jako naukowy autorytet wychowawczy - profesor - pisze w niej, że dzieci od samego początku powinny być nastawione na "przyjaźnie do seksu". Zdaniem Sielerta częste onanizowanie się należy wspierać, a dziecku powinno być wolno przyglądać się stosunkowi płciowemu rodziców. Muszą być instruowane przez dorosłych, jak sobie samemu lub z pomocą innych sprawiać rozkosz, a najlepiej jeśli ich się tego nauczy: Dzieci odkrywają tę rozkosz w sposób samooczywisty, same na sobie, jeśli wcześniej były z namiętnością głaskane również przez rodziców; jeżeli w ogóle nie wiedzą, co to rozkosz, brak będzie również igraszek seksualnych. Postępowa edukacja seksualna jest oczywiście równościowa. Sielert pouczał więc również że role płciowe chłopca i dziewczynki należy likwidować.

Warto zwrócić uwagę na ilustracje tej książki. Ich wybór ktoś udostępnił TUTAJ, ale uwaga! Nie są to obrazki dla dzieci!!! Z obowiązku zdania relacji przedstawiam treść niektórych z nich (Uprzedzam! jest pornograficzna.)

Na ilustracjach wielokrotnie pojawia się masturbacja dzieci wyglądających na wiek wczesno-szkolny lub przedszkolny. Na jednej z ilustracji chłopiec lub dziewczyna trzyma w ręku sterczącego penisa kolegi (10-latka?) leżącego na łóżku na plecach ze spuszczonymi spodniami. Na innej dziewczynka (tytułowa Lisa) i chłopiec (Jan) są sportretowani przy rozłożonej planszy do gry w chińczyka, jednak gra ich nie absorbuje. Oboje są nadzy od pasa w dół, Lisa oparta o ścianę w półleżącej pozycji frontem do obserwatora, z rozłożonymi nogami, rozchyla sobie waginę i zagląda do środka. Jan, tyłem do nas, z gołymi pośladkami, klęczy lekko pochylony patrząc na Lizę, układ rąk sugeruje że właśnie się masturbuje. Może wystarczy.

Czy musimy to potulnie znosić?

Wycofanie, czy też złagodzenie broszurek Iny-Marii Phillipps tylko pozornie i tylko na jakiś czas zamknęło sprawę. Zobaczyliśmy jednak do czego zdolne jest nowoczesne i postępowe "liberalne" państwo. Najwyższe urzędy odpowiedzialne za młodzież, rodzinę i edukację bez zmrużenia oka przystąpiły na masową skalę do promocji kazirodczej pedofilii w wydaniu homo- i hetero jako naturalnego i zalecanego wzorca wychowawczego w szkołach, przedszkolach i żłobkach. Skandal i wycofanie broszurek z obiegu, pokazały że także w Niemczech nie były to powszechnie akceptowane standardy.

Jednak współczesne społeczeństwa są tak wytresowane w czołobitnym uwielbieniu dla wszelkich "naukowych" "autorytetów" i instytucji, że bezkrytycznie przyjmują każde g...no (to najwłaściwsze słowo), do którego przyklei się "naukową" etykietkę. Nikt więc nawet nie kwestionował kompetencji profesorów i specjalistów od seksualnej deprawacji, degradacji człowieczeństwa i niszczenia osobowości dzieci mechanicznym seksem aplikowanym już od najmłodszych lat. Seksualni rewolucjoniści, którzy marszem przez instytucje obsiedli kluczowe dla swoich celów urzędy, nie tylko w nich pozostali, ale jeszcze ex cathedra pouczali ciemny lud o tym, że nie dorasta do światłych standardów ich dewiacyjnych zaleceń.

Kilka lat później, w 2010 BZgA we współpracy z WHO wydało osławione Standardy Edukacji Seksualnej w Europie. Kiedy już znamy dorobek BZgA w jednoznacznym świetle widzimy ich intencje. W Standardach WHO/BZgA starannie dopracowano niejednoznaczne sformułowania. Dzięki temu obłąkani fanatycy postępu mogli piać z zachwytu, a równocześnie rżnąć głupa, że wcale nie chodzi o otwarcie szkół dla zinstytucjonalizowanej choć tylko minimalnie kamuflowanej pedofilii.

W 2013 rząd PO-PSL próbował wprowadzić Standardy WHO/BZgA w Polsce, ale wobec społecznego oporu szybko zaczął się zaklinać, że to wcale nie było jego zamiarem. Obecna presja na ich wprowadzenie pokazuje, że były to bajeczki dla naiwnych.

Teraz, w 2019 r. prezydent Trzaskowski wraz z radnymi PO-KO znowu chcą wprowadzić do szkół Standardy WHO/BZgA. Po tym jak ich elektorat przyklepał "reprywatyzacyjne" złodziejstwo i bandytyzm, są pewni poparcia. Czy ten elektorat pod szyldem postępu łyknie absolutnie wszystko, łącznie z nauką masturbacji, kopulacji homo i hetero, a nawet łapą pedofila w majtkach swojego dziecka, byle tylko poczuć się "w postępowej Europie"? Czy szanowny elektorat Platformy się opamięta, a zwłaszcza jego konserwatywna część?

Zwracam się więc do tych, którzy się na to nie godzą:

Trzeba twardo powiedzieć: NIE!!!

Zwracam się też do prezydenta Trzaskowskiego:

Nie rżnij głupa!

Wara ci od naszych dzieci!!!

Chcesz masturbacji? Masturbuj się sam!

Post Scriptum

Obecna ofensywa obejmuje również zastraszanie rodziców żeby nie próbowali protestować i organizować się przeciwko niebezpiecznym działaniom edukatorów. Za taką próbę, tj. za rozesłanie ostrzegawczego listu do 20 tys. szkół w Polsce (patrz TUTAJ i TUTAJ) - promotorzy równości (Małgorzata Fuszara i Jan Świerszcz) właśnie wytaczają proces Stowarzyszeniu Rodzin Wielodzietnych Warszawy i Mazowsza.

 

Komentarze (85):

fixitem2019.05.21 2:19
No dobrze, może i nauczanie seksu jest potrzebne...Ale zastanawia mnie niezmiennie, dlaczego to właśnie homoseksualiści i LGBT mieliby edukować NASZE (bo swoich z reguły nie mają) dzieci!? Dlaczego nie garną się do nauczania NASZYCH dzieci innych przedmiotów: matematyki, fizyki, chemii? I dlaczego tylko LGBT tak bardzo chcą edukować seksualnie NASZE dzieci? Nie ma innej grupy społecznej, która z takim uporem domagała się bawienia się siusiakami NASZYCH dzieci. I TO powinno niepokoić i dawać do myślenia
Anty-Druszlak2019.03.16 9:59
Strzemecki, chodzi o edukację!. Możesz zamykać oczy i mówić, że dzieci nic nie zrobią, dopiero po ślubie. Ale równie dobrze możesz marzyć, żeby grawitacja działała poziomo. Pytanie jest tylko - czy zostawić stan jaki jest czy lepiej, żeby młodzi wiedzieli, że np. nie na wszystko muszą się zgadzać, że mogą powiedzieć "NIE". Facet z dudowej solidarności powiada, że rozumiał dotyk Jankowskiego jako "ojcowski dotyk" . Czy to nie żałosne? Więc daj sobie spokój Strzemecki z tym propedofilskiem zamykaniem się na edukację
Wojciech2019.03.14 19:30
Trzaskowski oddał pokłon diabłu.
yatta2019.03.12 8:18
tytuł artykułu bym poprawił : CZASKOSKI ONANIZUJ SIĘ RAZEM ZE SWOIMI DZIECIAKAMI I ŻONĄ .
Henryk2019.03.12 7:58
Czaskowski to durny zarozumiały szabesgoj i to wszystko ten człowiek niech się wreszcie ogoli bo wygląda jak cipun, po prostu ciemnogród wybrano na rezydenta Warszawy
Anty-Druszlak2019.03.16 9:52
co się naćpałeś pajacu? ale szacun, dymisz jak z czajnika
to już było2019.03.12 6:48
Adamowicz w Gdańsku wprowadził w 2017r podobny program "zdrovve love" i jakoś krzyku nie było....
Grzegorz Strzemecki2019.03.12 12:09
Był krzyk całkiem spory, ale jakie są media, tak słychać krrzyk
Tęczowy Rafał2019.03.11 22:15
Warszawa POtrzebuje matury LGBT z obowiązkowym egzaminem z masturbacji !
Tęczowy Rafal2019.03.11 22:08
Najwyższy czas na lekcje masturbacji z tęczowym latarnikiem :D
Hanna2019.03.11 21:49
Jeszcze troch a w urzdach i szkoach pojawi sie pokoiki seksualnej higieny
Wars2019.03.11 21:11
Ale wsyd dla Warszawy i jej mieszkancow - zboczenia beda nimi rzadzic, na wlasna ich prosbe. Co za ludzie - wstyd. Nalezy wiec bijkotowac, ignorowac, wykluczac to miasto i cala jego spolecznosc. Zgorszenie !
ZERR02019.03.11 19:15
Ośmielę się nie zgodzić z kitem który ta banda wciska ludziom https://demotywatory.pl/uploads/201306/1370899622_lc2xps_600.jpg
klimowicz2019.03.11 19:01
Kim jest ten Strzemecki?
to ja rabin2019.03.11 18:54
Grzegorz Strzemecki: Trzaskowski, masturbuj się sam!-----------E TAM PRZECIEZ POPRZEDNICZKE HANKE MAM JAK ZE MOGLBYM masturbuj się sam!
Foster2019.03.11 18:05
Czy jest na tym świecie homo sapiens, który nigdy się nie masturbował ?. Przypomina się przekaz biblijny " kto jest bez winy niech rzuci kamieniem pierwszy". Nie znalazł się ani jeden Sprawiedliwy.
rita2019.03.12 7:26
Co innego się masturbować a co innego nauczać masturbacji dzieci i pewnie robić egzaminy z masturbacji. Dzieci często się masturbują, ale rolą rodzica jest urządzenie im środowiska tak, żeby znalazły inne ciekawe zajęcia i rozwijały swoje pasje zamiast ciągle bawić się rączka w majtkach. Instynkt seksualny jest bardzo silny człowiek musi tak, żyć żeby ten instynkt nad nim nie dominował.
mordechaj2019.03.11 17:27
Lekcje o seksualności człowieka są jak najbardziej potrzebne w szkołach. Szczególnie powinny dawać recepty, jak dzieci mają się bronić przed pedofilami, w tym pedofilami w sutannach.
xyz2019.03.11 20:37
W środowisku świadków jehowy także występuje pedofilia,ale bardzo to ukrywają
Jerzy2019.03.13 11:48
zapewne twoje dzieci nie spotykają księży więc bądź spokojny
JK2019.03.11 17:18
W wiadomym celu - dojarka elektryczna dla Trzaskowskiego ! ! !
grimm2019.03.11 16:59
Piłka może być krótka, ale PISowi w to graj,bo targowica sama kręci na siebie bat. Szum medialny wgryzie się w mózgi i lemingi może otrzeźwieją. Jednak pisowskie przeciąganie sprawy, sugeruje, że PISowi nie o rodziny i dzieci chodzi, a o walkę wyborczą. Niestety.
anonim2019.03.11 15:19
Dlaczego mamy miec nadzieje, ze nasze dzieci nie beda sie masturbowac?
6662019.03.11 15:08
Jak będzie chciał , to nie będzie was gnojki pytał
Apache802019.03.11 14:03
Autor sprawia wrażenie, że podaje źródła, a to są inne artykuły Frondy. Nie ma natomiast odwołania do tekstu, który rzekomo cytuje. Wiarygodność artykułu jest zatem żadna. Alle ciemny lud kupi
Grzegorz Strzemecki2019.03.11 14:49
Bzdura. Źródeł jest kilka i są wyraźnie nazwane. Pierwszym są same Standardy WHO/BZgA; link podałem. Raz, nie tyle powołuję się, co przypominam swój artykuł na Fronda.pl oparty na źródle - książce Jacka Kochanowskiego Socjologia seksualności. Marginesy. Dostępna od zaraz w księgarni internetowej PWN za 39,20 zł. Apache80, jak to troll, trolluje dla niekumatych.
twittert:@Promujcie_PWS2019.03.11 13:36
Z tą masturbacją, to chodzi o rozbudzanie popędu seksualnego, bo to prowadzi do zahamowania rozwoju intelektualnego i psychicznego dzieci, a w konsekwencji przeciętnego poziomu wykształcenia w społeczeństwie - jest to porządane na gruncie marksistowskiej teorii krytycznej, bo tworzy ogromną liczebnie klasę ludzi niezdolnych do pracy wydajnej, pożytecznej i twórczej, a to oznacza, że tworzy się elektorat skazany na popieranie systemu, który da im dobra, których sami nie potrafią wyprodukować w systemie kontrolowanego rozdawnictwa. Budowę tego systemu deklaratywnie obiecują marksiści, ale jest to tylko obietnica, potrzebna do zdobycia władzy. Logika nakazuje, że w takim systemie dostęp do dóbr w pierwszej kolejności zapewni sobie marksistowska klasa nadzorcza, kosztem reszty społeczeństwa. Oczywiście w takim systemie potrzebny jest aparat terroru, by zabezpieczyć władzę marksistom. Taki system się już tworzy - jest nim UE, budowana obecnie (od lat 80.) na podstawie Planu Spinellego - Manifest z Ventotene. http://historiasztuki.com.pl/strony/021-00-00-ANTYKULTURA.html http://historiasztuki.com.pl/025-00-05-TEORIA-KRYTYCZNA.php http://historiasztuki.com.pl/025-00-04-GENDER.php http://historiasztuki.com.pl/strony/021-11-00-ANTYKULTURA-EUROKOMUNIZM.html http://historiasztuki.com.pl/strony/021-12-00-ANTYKULTURA-SYSTEM.html
rewers2019.03.11 14:36
Nie tylko prowadzi do zahamowania rozwoju intelektualnego i psychicznego dzieci, ale odbiera ducha miłości do drugiej osoby. W to miejsce wchodzi pożądanie.
Małgorzata Bien2019.03.11 20:54
Na opcję gender systemowo postawił poprzedni rząd poprzez ratyfikację i obecny rząd przez brak wypowiedzenia Konwencji Stambulskiej! Od dawna Krzysztof Karoń przestrzega przed tym neomarksistowskim walcem. Oto fragment wypowiedzi nt. tego, jaki jest cel wczesnej seksualizacji DZIECI? - https://youtu.be/3ZUDh513KvQ?t=4484
słowiczek poznański2019.03.11 13:08
"Nowak" - leningradzki bot You don't know proverbial dick about the US, dieser große, weiche schwanz. Do you catch my drift, you jerk-off?
Piotr Nowak2019.03.11 13:18
No widzisz.. Chciałem być miły i ci dobrze poradzić... No ale jak widać niezbędny jest lekarz. Przepraszam chciałem dobrze. Powodzenia.
słowiczek poznański2019.03.11 13:24
Ignoramus et ignorabimus. Ede faecam !
miko262019.03.11 12:50
to tylko poczatek upadlosci cywilizacji, a trzaslowski lewak ma klapki na oczach i nie widzi ze ten program pochodzi od szatana, niech sam sie masturbuje i niech uczy tego swinstwa wlasne dzieci, ale nie zmusza innych rodzicow do akceptacji sodomy I gomory.
słowiczek poznański2019.03.11 12:39
Trzepanie na dywanie w gabinecie prezydenta W-wy! What a brilliant idea !
Andej2019.03.11 12:29
Dlaczego ma się sam masturbować, jak ma Rabieja?
anna2019.03.11 11:43
naucz panie Trzaskowski swoje dzieci wszelkiej dewiacji , daj przykład
kosi2019.03.11 11:27
Onanizować się i masturbować sie? o to pytanie :)) haha Ale ludziom odbija. A dzieciaki i tak to będą robiły, bo to robią. będą onanizować się i masturbować sie. Można udawać, ze tego nie robią, ale to robią i to dość wcześnie zaczynają. rodzice z dziećmi o tym rozmawiają?? Ci najbardziej oburzajmy się onanizowaniem się i masturbowaniem się, rozumiem nigdy tego nie robiły?? Oj obłuda. Pytanie tylko, jak to wpływa na ich psychikę.
gosiagoss2019.03.11 15:12
ty nic człowieku nie rozumiesz....człowiek oprócz narządów płciowych ma jeszcze rozum i kulturę, nie jesteśmy psami by robić to publicznie ,byle gdzie i z byle kim....może dziecko ma zbyt delikatna psychikę by narażać go na takie widoki i lekcje? dlaczego ktoś chce zabrać im dzieciństwo? wiarę w krasnoludki itd. ??? w odpowiednim wieku sami odkryją swoją seksualność...to akurat leży w naturze...
sara miriam2019.03.11 15:12
Kiedy psycholog w Poradni Uzależnień zapyta alkoholika : czy pan nadużywa alkoholu?" i usłyszy odpowiedź ,"Nie... ja piję jak każdy" , to od razu wiadomo - UZALEŻNIONY. Ty też mówisz "jak każdy" ! Błąd stary! Mierzysz innych swoją miarką!
Hanys2019.03.11 11:01
Czaskoski podpisał coś, co mu zastępca-pederasta podsunął, a dopiero teraz dali mu to przeczytać, co podpisał :-) no komedia. Takie są właśnie standardy intelektualne platfusiarni.
www2019.03.11 11:33
Myślisz, że Rabiej podsunął Trzaskowskiego? Kto wie. Może chłopaki mają wspólny gabinet, w którym analizują wytyczne WHO, zanim podpiszą. Ale oczywiście, żeby nie było, www nie jest żadnym ksenofobem, to przecież ich prywatna sprawa. Jeżeli się kochają, to byłoby nieludzkie niszczyć to piękne uczucie. :)
Dariusz Kwiecień2019.03.11 9:36
Chyba lepszym tytułem byłoby: Niech pan sam uczy masturbacji swoje dzieci. Myślę, że trzeba dotrzeć do innych nazwisk tych wszystkich specjalistów od WHO i BZgA. To może być podobny casus jak z A. Kinseyem, który pod płaszczykiem naukowości w swoim Instytucie Badań Płci i Reprodukcji na Uniwersytecie Indiana zatrudniał wszelkiej maści erotomanów, a co oni tam wyczyniali można poczytać u D. de Marco i B. Wikera w "Architektach kultury śmierci". Polecam
Grzegorz Strzemecki2019.03.11 10:17
Myślałem o tym, ale uznałem że nie można. Szkoda dzieci. Dzieci Trzaskowskiego to przecież też dzieci, a nie możemy przyjmować jego standardów postępowania.
Ego2019.03.11 9:29
POczątek upadku ludzkiej cywilizacji
kibic2019.03.11 9:13
Gdzie stanowisko naszego Episkopatu, siedzą cicho zamiast dać głos protestu we wszystkich kościołach. Kościól protestancki zaprotestował a nasi biskupi siedzą i zawijają sreberka, hańba !!!
to ja rabin2019.03.11 18:57
EPISKOPATU TO MY NIE MAMY TYLKO PRZYGLUPOW SIEDZACYCH W EPISKOPACIE
rdaneel2019.03.11 20:27
Episkopat ukrywa kolejnych księży pedofilów. Dopiero za chwilę dotrze do Episkopatu że edukacja seksualna sprawi że dziecko od razu zorientuje się po co zostaje po godzinach na zakrystii...
anonim2019.03.11 9:09
Panie prezydencie Trzaskowski sprawdź na sobie że: zręczność małpy, siłę słonia da ci ciągłe bicie "konia". Polecam. przyjemnej zabawy.
Arturo2019.03.11 9:01
Warszawa zmienia nazwę na PEDAŁOWO -ZDRÓJ
kto2019.03.11 9:00
Jak zboki z frondy możecie tak kłamać, od 0-4 tego to nawet ciemny lud nie kupi.
M.2019.03.11 9:46
Kupuje. Nie doceniasz wyborcow PiSu oraz zidiocialych fanatykow frondzi.
kto2019.03.11 16:24
rzeczywiście, nie przypuszczałem tego że istnieją tacy idioci co wszystko kupią.
Lajkon2019.03.11 18:47
No widzisz,jesteście głupsi niż ciemny lud bo własnie to próbujecie wprowadzać.
Majka2019.03.18 10:56
https://www.bzga-whocc.de/fileadmin/user_upload/Dokumente/WHO_BzgA_Standards_polnisch.pdf Powyżej link Biuro Regionalne WHO dla Europy i BZgA Standardy edukacji seksualnej w Europie, strona 37 : cytat: "grupa wiekowa 0-4 lata"
athos2019.03.11 8:55
trzaskowski to nihilista - wystarczy na jego facjatę spojrzeć, by to wiedzieć. Teraz jest czas, by tym rozwiązłym ludziom powiedzieć: nie!!
bogdanus2019.03.11 8:48
Na razie niema a program mówi jak będzie. Na zachodzie rodzice są karani, że nie puszczają dzieci na szkolenia prowadzone przez LGBT. To samo czeka inne państwa jak tym bydlakom pozwoli się na deprawację dzieci.
www2019.03.11 8:23
Panie Trzaskowski, niech Pan wytłumaczy tej dziczy, że kiedy ojciec uczy córkę zabawy waginą, a wujek synka zabawy ptaszkiem, to nie jest żadna pedofilia. Toż to wszystko czysta miłość rodziny do ich pociech, żeby je uszczęśliwić! Trzaskowski, na znak protestu przeciw ciemnogrodowi rozerwij spodnie jak onegdaj Rejtan koszulę i masturbuj się Waszmość, oburącz! I każdy LGBTowiec ze swoimi adoptowanymi dziećmi też! Wiwat nowoczesna rodzina!
ciekawski2019.03.11 8:26
chyba onanizuj, bo masturbować mogą się kobiety. No ale jak widać brak wiedzy się kłania.
Grizzly2019.03.11 8:44
Wiesz coś na temat zwartości spodni Czaśniętego?
www2019.03.11 11:17
https://sjp.pl/masturbacja Według Słownika Języka Polskiego nie ma podziału, o jakim mówi ciekawski. A z jakiego słownika ciekawski korzystał? Może z jakiegoś wydania dla pederastów? A może ciekawski po prostu woli, żeby do niego mówić onanista, bo to bliższe jego sercu? :)
anonim2019.03.11 8:16
Napisz podrecznik dla pierwszoklasistow, " I ty mozesz zostac pederasta".
JR2019.03.11 8:14
Po wyglądzie Trzaskowskiego widać, że ten człowiek może nie znać tego pojęcia. Podpisał co mu podsunięto pod nos. Takich pisemek może być jeszcze dużo więcej. Wygląda tak jakby zawsze był na kacu lub na głodzie.
martacz2019.03.12 2:43
to jak mózgojady w twojej łepetynie. też głodują...
JR2019.03.12 8:31
Wać panie jaśniej się wyrażaj. Po kropce pisze się z wielkiej litery. Radzę wrócić do szkoły podstawowej. Jak nie możesz człowieku pojąć co mądrzejsi (powiem nieskromnie za takiego się uważam) piszą, to lepiej nie rób z siebie błazna.
Jozin z Bazin2019.03.11 8:12
A diabeł chce ulepszać chce wszystko zmieniać wywrócić cały porządek natury i znajduje debili którzy mu w tym pomagają ale on tego za darmo nie robi kiedyś zarząda duszy od tych pomagierów.
klimowicz2019.03.11 19:03
Najbardziej tajemnicza rasa w Kosmosie?
Grizzly2019.03.11 8:09
Pałac Masturbacji na Placu Dzierżyńskiego!
JanP2019.03.11 7:45
To piękne słowo zmieniło zupełnie swoje znaczenie. Kiedyś były dwa pojęcia; onanizować się i masturbować i było wiadomo, że jedno dotyczy mężczyzn a drugie kobiet. Ten Strzemecki musi mieć cechy kobiece, że używa nie tego słowa.
JR2019.03.11 8:09
Nauczyciel się znalazł! Wykładaj to swoim dzieciom.
Jodek potasu2019.03.11 9:49
Tak sądzisz , idioto ?
TS4PiS2019.03.11 7:35
Ciekawe czy przez nagonkę i tym razem ktoś zostanie zamordowany.
anonim2019.03.11 12:13
Podejrzewasz że platforma i tym razem pozbędzie się niewygodnego prezydenta miasta?
TS4PiS2019.03.11 12:37
Nawet nie będę się nad tym pochylał, żeby merytorycznie odpowiedzieć. Ewidentnie nie warto, przykro mi.
Grizzly2019.03.11 14:16
Teraz we Warszawie pochylanie się może być niebezpieczne!
Piotr Nowak2019.03.11 12:23
Popadli już w taki amok że wszystko jest możliwe. Niestety. Później będą się modlić i jęczeć, bo Kaczyński w swojej nieskończonej nienawiści wymyślił taką "linię" kampanii... Mam nadzieję że nic się nie stanie - ale ewidentnie Twoje pytanie jest właściwe. ... oby to nie skończyło się jakąś tragedią.... ps. W USA takie rzeczy jak robi nienawistny karakan, podpadają pod zdradę stanu (bo szczuje ludzi na ludzi) ... A to wiąże się z czyms więcej niż "przeniesienie do innej parafii" z czymś znacznie więcej....
8882019.03.11 18:41
Skąd synu księdza możesz wiedzieć co jest w mym kraju z discovery czy nationala
słowiczek poznański2019.03.11 12:38
TS4PiS - jeżeli już, to nie kto, ale co; Bierdonia dick. "Nowak" - bot leningradzki. Co ty wiesz o USA? Zero, zip, zilch. Ani tam nie byłeś i już nie będziesz, języka nie znasz - in other words-you're nothing, nobody - a cheap putin's bot.
Piotr Nowak2019.03.11 12:53
Ale ty jesteś uparte. Nie widzisz tego że te angielskie wstawki na stronie takiej jak fronda to robienie z siebie wiochy? Zauważyłoś żeby ktoś się tym jarał? Idź się "popisuj" na aol ... A to co ja wiem o USA to naprawdę nie twoja sprawa. :) Ja ci naprawdę ze szczerej sympatii radzę - pisz po polsku. btw. Która tam u ciebie godzinka jest? hmm? ;) Proszę cię... Daj se siana. Buzior. :*
anonim2019.03.11 14:37
hehe uwaga warsiawiacy ! nie schylać się PO mydło!!!
anonim2019.03.11 14:53
Nowakosiu twoje obawy są jak najbaardziej uzasadnione.Morderca i członek PO Cyba siedzi w więzieniu ale takich jak on w PO nie brakuje. Poza tym na bierząco są zwalniani po odbyciu kary kryminaliści twardy elektorat PO. A jak pokazał casus gdański z imprezy owsika: na kogo wypadnie na tego bęc. Nowakosiu po flaszkę do biedry bez obstawy nie wychodź!!!!
Piotr Nowak2019.03.11 15:31
Ale z ciebie straszliwa squrwiała picza. Stara jest dumna? A za "owsika" to nawet bym cię nie opluł... Józek
anonim2019.03.11 15:59
Nowakosiu wylazła z ciebie kultura jak słoma z butów. Ale to nic ,jesteście tylko marginesem i niczym więcej
anonim2019.03.9 19:13
POKAŻ JAK TO ROBIĄ tWoje DZIECI...
8882019.03.9 19:01
On nie może tego robić bo to Pinokio i zapali się :-DDDDD
anonim2019.03.11 12:15
Kalifornia ma Terminatora a warsiawiaki Masturbatora