Grzegorz Miecugow spoliczkowany na Przystanku Woodstock - zdjęcie
03.08.13, 13:03Przystanek Woodstock, Kostrzyn 2005 (fot.Grzegorz Wysocki/Wikipedia)

Grzegorz Miecugow spoliczkowany na Przystanku Woodstock

79

Młody mężczyzna, z tabliczką z napisem "TVN kłamie" wtargnął na scenę, na której w ramach "Akademii Sztuk Przepięknych", Grzegorz Miecugow prowadził program "Szkło Kontaktowe". Zanim młody człowiek zostałspacyfikowany przez ochronę, kilka razy uderzył w policzek dzinnikarza TVN.

- "Tak się trafia na YouTube" skomentował ze sceny zaatakowany dziennikarz. Po tym incydencie uczestnicy Przystanku Woodstock skandowali na stojąco: "Przepraszamy" - czytamy na portalu gazeta.pl.

Organizatorzy Przystanku Woodstock są zgorszeni i oburzeni zachowaniem tego młodego chuligana. - Na Przystanku Woodstock nie ma tolerancji dla nieodpowiedzialnych zachowań i tak będzie w tym przypadku - mówi gazecie.pl Krzysztof Dobies, rzecznik Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Mężczyzna jest w rękach policji. Grzegorz Miecugow złożył zeznania. Trwa postępowanie w tej sprawie.

Element wywrotowy nawet na takiej imprezie jak polski Woodstock. Po prostu skandal!!!

sm/gazeta.pl

Komentarze (79):

anonim2013.08.3 13:07
Nie popieram przemocy, ale należało się cynikowi ze szkiełka kontaktowego; ta kanalia jest winna rozpętania nagonki antypisowskiej;
anonim2013.08.3 13:09
Jakis idiota i tyle. Jesli ktos nie ma argumentow to wyzywa, manipuluje lub uzywa sily. Uderzac chorego na raka zeby uwydatnic w mediach swoj przekaz "TVN klamie"? Zalosne i niesmaczne. Fajna reakcja pozostalych, klasa dziennikarzy Szkla ze zbagatelizowali cala sytuacje. Tyle w temacie.
anonim2013.08.3 13:16
Moim zdaniem to prowokacja. Użycie przemocy podczas dyskusji jest równoznaczne z przyznaniem się do porażki. Tymczasem panu Miecugowowi - słabemu agentowi wpływu - każdy, kto zna w szczegółach przypadki kłamstw i manipulacji w TVN bardzo łatwo to udowodni. Facet z kartonem błędnie więc sugeruje, że aby udowodnić zakłamanie TVN i pseudo-dziennikarza Miecugowa trzeba uciekać się do przemocy - KŁAMSTWO!!! Obejrzałem filmik z "pobicia" i twierdzę, że ewidentnie mamy do czynienia z ustawką. Agresor jest w przebraniu - to ubranie, czapeczka - charakteryzacja na siłę. I ten brak reakcji po jego wtargnięciu na scenę - nie ruszył się nikt z ochrony ani nikt na scenie. Facet macha przez sekundę kartonem a następnie stara się Miecugowowi jakieś prztyczki wymierzyć. Później ochroniarze się nim "zajęli" - ciekawe, że nie wcześniej. I to skandowanie podrzuconego tekstu "przepraszamy" - samokrytyka jak na XXIII zjeździe PZPR. Wszystko to grubymi nićmi szyte.
anonim2013.08.3 13:20
Ta kanalia Miecugow w końcu dostał po pysku? Świetna wiadomość! Chociaż to trochę mało. Ten ziejący hipokryzją "dziennikarz" zasługuje przynajmniej na baty chociażby za to, że bezpośrednio po śmierci Jana Pawła II wręcz płakał do kamery z tego powodu, a po dwóch tygodniach zaczął wyciągać szkalujące Naszego Papieża historie wyssane z jego głowy, śmierdzącej nienawiścią do wszystkiego co katolickie.
anonim2013.08.3 13:23
Wcale się nie zdziwię, kiedy się okaże, że to jakiś członek Ruchu Narodowego. Tacy ludzie jak ten chuligan niszczą wizerunek prawicy. Wstyd! Lewactwo znów ma powód do straszenia faszyzmem. Co gorsze, winę za to skandaliczne wydarzenie mainstream z pewnością przypisze... PiS-owi.
anonim2013.08.3 13:24
"Element wywrotowy nawet na takiej imprezie jak polski Woodstock. Po prostu skandal!!!" - wcale się nie dziwię że pan Moryń broni takiego zachowania, to w końcu tak prymitywne że aż w jego stylu. To co panie Moryń, ja może wpadnę na kolejny wiec z panem Braunem i dam mu po twarzy? Będzie mnie pan też chwalił?
anonim2013.08.3 13:25
Kropelka - to samo co do pana Morynia. To według Ciebie ok? Dobra. To kiedy pan Braun gdzieś będzie przemawiał?
anonim2013.08.3 13:26
Takie akcje to niestety przykład pożytecznego idiotyzmu i woda na młyn dla mainstreamowych "antyfaszystów".
anonim2013.08.3 13:28
@Zabiegowiec... Fakt, też teraz obejrzałam ten filmik i mogę jedynie potwierdzić Twoje słowa. Szyta grubymi nićmi prowokacja. Łącznie z zainicjowaniem przez pewną grupkę skandowania "przepraszamy". Ustawione na 100% wydarzenie, mające zdyskredytować przeciwników TVN i stworzenia współczującego poparcia dla "biednego" i "pokrzywdzonego" Miecugowa. Od tej pory każde jego słowo, przez zgromadzoną tam młodzież, pewnie było spijane z jego ust jak miodzik. I o to chodziło.
anonim2013.08.3 13:30
@Szarlej... Masz coś do Brauna? To wal śmiało. Jajkiem albo tortem. Na pewno się nie obrazi za to, że ktoś z siebie idiotę na zmówienie robi.
anonim2013.08.3 13:45
Kropelka - no tak. Jak walić Miecugowa to pochwalić, patriota, jak walić Brauna to jak nic idiota. Miałem o Tobie lepsze zdanie Kropelko. Należy zaznaczyć, że naruszanie nietykalności cielesnej z powodu różnic w poglądach jest naganne. Jeśli ktoś uważa inaczej, jeśli ktoś wyznaje mentalność Kalego (ich bić wolno, mnie nie), to taki ktoś nie zasługuje na szacunek.
anonim2013.08.3 13:47
@Janek wyzwoliciel A wyklepał ci Katolik kiedy "michę"?
anonim2013.08.3 13:49
@Elliza "To był przedstawiciel gatunku homo terlikus." Jestes tego pewna a może to był przedstawiciel homo-miecugientis?!.
anonim2013.08.3 13:54
Oczywiście potępiam zachowanie tego młodego człowieka jednak kilka słów o lewackiej telewizji TVN warto napisać. ITI stworzone zostało na polecenie Czesława Kiszczaka i następnych komunistów oraz zostało przez rząd sfinansowane. Każdy myślący człowiek wie w jakim celu. Jest rzeczą jasną kim jest Mariusz Antoni Walter. W jakich latach był członkiem PZPR. W lutym 1983 Jerzy Urban zaproponował gen. Czesławowi Kiszczakowi utworzenie w ramach MSW PRL specjalnego zespołu propagandowego, który miał prowadzić czarną propagandę antysolidarnościową i kampanię na rzecz poprawy wizerunku służb podległych MSW w społeczeństwie; do takiego zespołu rekomendował Mariusza Waltera. W swoim liście do Kiszczaka określił Waltera jako "najzdolniejszego redaktora telewizyjnego w Polsce, organizatora i koncepcjonistę", "członka PZPR", ale "raczej profesjonalistę niż polityka". Za lokowanie agentów w sferze mediów był Ryszard Pospieszyński, najpierw pracownik Komitetu Centralnego ZPR, a później dyrektor generalny Filmu Polskiego. To nawet nie jest wierzchołek góry lodowej. Zdecydowana większość mongołów ogląda TVN.
anonim2013.08.3 13:57
kto mieczem wojuje od miecza ginie;)
anonim2013.08.3 14:15
" to po prostu skandal " - co innego gdyby np. podarł i podeptał BIBLIĘ, zbeszcześcił KRZYŻ - to wtedy "panowie nic się nie stało ...."
anonim2013.08.3 14:15
Vors - "Rany Boskie biją mnie boje sie o własne życie i o swoje dzieci, wina Tuska i TVN".
anonim2013.08.3 14:25
Dotknąć własną pięścią takie coś jak ten Micugoff... fe! ...splunąć na pysk to max uprzejmości dla lektora z wsi24.
anonim2013.08.3 14:33
@Elliza Ziejesz ogniem jak wulkan.Bardzo dużo w tobie niedobrych emocji.Pisz lepiej do" Fi M" Kotlińskiego!!!.Zrób sobie jakąśprzyjemność ,która cie uraduje!!!!
anonim2013.08.3 14:33
Szarlej: Po kilku latach czytania Frondy i prób kulturalnego dyskutowania z najbardziej wiernymi czytelnikami tego portalu doszedłem do wniosku (mało to odkrywcze niestety), że z tutejszą, specyficzną katolicką mentalnością tego bractwa najzdrowsze będzie branie wszystkiego na dystans i luz. W końcu najtrudniej logicznie dyskutować z betonem (w dodatku nadzwyczaj emocjonalnym). Sam widzisz jaka to mentalność i czego można się spodziewać po - wydawałoby się - zrównoważonych głęboko wierzących, konserwatywnych katolikach. Ewangeliczna miłość bliźniego inaczej myślącego? Phi, żart. Fronda to raczej manipulujące, lękliwe, acz groźne werbalnie źródełko, a nie portal poświęcony. Nie chcę generalizować, ale odsetek frondowych katolików, którzy kierują się uczciwością intelektualną i wysoką kulturą osobistą jest mizerny niestety (ale dobrze, że tacy - co prawda w mniejszości - w ogóle są).
anonim2013.08.3 14:39
@REDline "Nie chcę generalizować, ale odsetek frondowych katolików,"- "nie kcem ale muszem" To generalizujesz czy nie?. Jeżeli poziom Frondy za niski topisz do FM Kotlińskiego tam będziesz generalnie generalizowany i nobilitowany!!!
anonim2013.08.3 14:41
Kot.Kulfon7 gdzies ty byl jak mordowano Rosiaka? No gdzie do jasnej cholery!! Pisales wtedy :" Jakis idiota i tyle. Jesli ktos nie ma argumentow to MORDUJE, manipuluje lub uzywa sily, i dodales: "Zalosne i niesmaczne" ?? Pytam cie pacanie jeden!! Pisales tak wtedy?? Jesli tak, to powiedz gdzie mam twej wypowiedzi szukac! A jesli nie pisales, to >trzym pysk<.
anonim2013.08.3 14:45
Eliza... daj se siana i odpocznij zdziebko. hehehehehe!!
anonim2013.08.3 14:45
Ondraszek1: Źle trafiłeś. Nie gustuję w "Faktach i Mitach". Lubię rzetelność i obiektywizm. Tego ani w FiM ani na Frondzie nie doświadczę.
anonim2013.08.3 14:46
@kropelko mogło być ustawione(ludzie którzy nie żyją w prawdzie takie ustawki traktują jako normę choćby Andrzejek -obrońca krzyża(ze spotu reklamowego przeciwPis) a tak naprawdę sługa palikota. Ale jeśli nie była to prowokacja to żal chłopaka który przyjechał na woodstok zwiedziny hasłem róbta co chceta,ksiądz katolicki(Adam Boniecki) pobłogosławił to hasło i powtórzył -róbta co chceta więc chłopak zrobił to co mężczyżni CHCĄ czasem zrobić lizusowi,obleśnemu i bezkarnemu szydercy,pupilkowi władzy,który przeraża ludzi poziomem szerzonej nienawiści(to o Miecugowie).Przecież na woodstok jedzie młodzież aby w wolności wyrazić swoje zdanie,bez cenzury,bez ograniczeń.O tym zapewnił duchowy przywódca Owsiak. Gdyby ten sam chłopak wtargnął do biura Pis i rzucił się (najlepiej z jakimś narzędziem)na Jarosława to ...z jakąż troską pochyliły by się media nad taką ...desperacją.Owszem został by potępiony ale z takim dużym zrozumieniem
anonim2013.08.3 14:47
@Elliza Jednak najładniej o tobie wyraził się Beethoven!!!Zrób sobie loda!!.
anonim2013.08.3 14:48
@REDline ""To Fora ze dwora"!!!
anonim2013.08.3 15:10
Spoliczkowac gwizdkę TVN - to skandal !! Jakby to spoliczkowano księdza albo Kaczyńskiego to byłoby coś.... ale tuskomatoła nie wolno dotykać palcem. Obłuda gazwyb nie ma granic.
anonim2013.08.3 15:11
Za spoliczkowanie gwiazdy TVN zapewne dostanie karę śmierci. Gdyby spoliczkował np. Kaczyńskiego to wszyskie lewackie media zrobiłyby z niego bohatera. Taka lewacka sprawiedliwość. Co do Miecugowa - wyjątkowa hiena prawie lis.
anonim2013.08.3 15:12
@Fascination W artykule/komentarzu/ "Frondy"nie ma zdania poparcia dla prowokatora.Każdy widzi co chce widzieć nawet dziewice na wóód-sztok .Rozżalona jesteś!!.Kup se loda!!.
anonim2013.08.3 15:14
Odraszek1: Ja stoję obok Kościoła. Nie poczuwam się do bycia jego prawowitym członkiem, ale Ty swoją postawą i zachowaniem (czy też świadectwem) wyraźnie sprawiasz, że do takiego Kościoła nie chcę należeć. Także dzięki - Twoje starania przynoszą skutek. Przyjmujesz to na klatę?
anonim2013.08.3 15:18
Nie wiem dlaczego tutejsi "tolerancyjni" są oburzeni w końcu, to owsiakowe "róbta co chceta" w praktyce. Miecugowa nie ma, co żałować jaki prezenter taki zamach, bo żeby w nieruchomy siedzący cel solidnej bomby nie sprzedać, to naprawdę potrzeba cienkiej pipki. A zachowanie na końcu tych "anty systemowych" woodstokowiczów godne pożałowania. Zamiast "Przepraszamy" bardziej pasowało by "Polacy nic się nie stało". Nieźle sobie Gazownia i TVN wytresowało rzesze wiernych lemingów.
anonim2013.08.3 15:21
@REDline Heheheheee!"Na klate",heheheheeheee! A co to!!!.Ja Tusk jestem!!. A stój sobie gdzie chcesz!!Nawet jak ciele przy malowanych wrotach!!. PS.Ja nie ale KK jest otwarty dla Wszystkich!!!!.
anonim2013.08.3 15:24
A" róbta co chceta" -A obudzicie się wszyscy z ręką w nocniku!!!!.!
anonim2013.08.3 15:27
Ondraszku - miałem wybrać się do kościółka na mszę jutro, ale wiesz, postanowiłem, że dzięki Tobie nie pójdę. Masz naprawdę wielką siłę przekonywania.
anonim2013.08.3 15:36
@fascination raczej nikt nie popiera.jestem fanką Frondy i wiem że ludzie tu rożni piszą. mnie też czasem poniesie ale takiej fali prawdziwej,groźnej i skutecznej nienawiści jak w czasach prezydenta Lecha Kaczyńskiego,gdy na porządku dziennym było nawoływanie do rzeczy o wiele straszniejszych niż dać komuś w pysk(na pewno to widziałeś ,słuchałeś i pamiętasz) i to wobec ludzi wybranych przez naród...takiej fali nie spotkasz nigdzie.Ta fala była naprawde groźna i brzemienna w skutki.Więc nie bulwersuj się że nie wszyscy na tym odwiedzanym przecież przez Ciebie portalu są Aniołami.Na Aniołow to się doczekamy jak uda nam sie dostać do Nieba,tam nie będzie trolli.Zyczę nam tego!
anonim2013.08.3 15:40
Niektórzy piszą że to efekt "kaczyzmu", "terlikowszczyzny" a ja powiadam wam że po owocach ich poznacie. Ks.? Boniecki wczoraj : róbta co chceta, a dzisiaj,cóż za siła perswazji.
anonim2013.08.3 15:41
REDline na nic nie zważaj,idź do kościoła tam czeka na Ciebie sam Dobry Bóg.Co się zrażasz głupimi odpowiedziam-też mi się nie podobały..przepraszam Cię za nie!
anonim2013.08.3 15:53
Lanie po gębie tej świni jest błędem. Lać po gębie albo eliminować fizycznie tak ale dopiero wtedy gdy nastąpi to w majestacie prawa po upadku "Bękarta Okrągłego Stołu" nie wcześniej. Takie awantury jak ta na "Wód-sztoku" tylko oddalają sądny dzień dla rusofilskiego karła zwanego III RP zamiast go zbliżać.
anonim2013.08.3 16:19
Należałoby dodać, że to aktywny użytkownik Wykop.pl, miejsca w którym sfrustrowani życiem nastolatkowie się zbierają, raz na pół roku planują zamach stanu na lewacki rząd Donalda Tuska, wszędzie widzą Muzułmanów, Żydów, pedałów (nawet we własnej lodówce), sympatyzują z Korwin-Mikke i narodowymi socjalistami z Ruchu Narodowego, ONRu i Autonomicznych Nacjonalistów. Zresztą sporo użytkowników jest podstawiona przez wyżej wymienione organizacje, aby zdobywali im poparcie. On jest Wasz! Wychowany na prawdziwego Polaka i patriotę, oddany Bogu i Ojczyźnie. Poza tym - czy widzieliście kiedyś leminga noszącego biało-czerwoną opaskę? http://www.youtube.com/watch?v=UXVdd_LTXDQ
anonim2013.08.3 16:26
I ten incydent , głupi, szczeniacki daje powód niektórym, żeby krytykowac Woodstock i twierdzic, że to wina Owsiaka i jego "róbta co chceta"...to dopiero jest manipulacja.
anonim2013.08.3 16:32
@fascinatin 1.napisałam raczej-a to znaczy że większość 2.dorżnąć watachę-pierwsze z brzegu.wejdź na you tuba i wklep znieważanie l.kaczyńskiego.nie będę tego drążyć bo nie mam czasu a i temat po prostu bolesny zważywszy tragiczną śmierć tego opluwanego człowieka 3.a tutaj kochany to przesadziłeś.wejdź na porlale niekatolickie,jakieś zwykłe wp albo onety(albo blog palikota-założe się że prowadzi i domyślam się co tam można przeczytać).Wszędzie krwawa jatka,nienawiść i kłótnie. 4.pozdrawiam
anonim2013.08.3 16:38
@wierzący 123 nie mógł zapytać miecugowa W zeszłym roku młody człowiek próbował zapytać komorowskiego czemu w Polsce jest tak źle a Owsiak strasznie ryknął na niego(gwarą młodzieżową-ej,gościu co ty sobie myślisz itd.)oj działo się...
anonim2013.08.3 16:41
@REDline To dobrze że nie będziesz.w Kościele !Jednego fałszywego prorok mniej .!!!
anonim2013.08.3 16:43
@Fascination A czy policzkujący wezwał Miecugowa "na udeptaną ziemię"? .Hihihihihihhii!
anonim2013.08.3 16:45
Ponieważ Lemingów nikt nie bierze poważnie, to zaczynają sami siebie lać po twarzy. Żenada !
anonim2013.08.3 16:48
@elvi masz racje.faszyzm był zły.wszystkie bezbożne systemy tak się kończą.WSZYSTKIE. reszty nie rozumiem
anonim2013.08.3 16:52
Dobrze że to nie był Kliczko!!!Heheheheheehee!!
anonim2013.08.3 17:13
@tesserakt W.g.polskiego alfabetu 8 8 to "f f" .Był kiedyś taki płyn do mycia naczyń.A może "Firer Fuj" hehehehheeee!!!
anonim2013.08.3 17:30
Gościo zastosował tylko zasadę Róbta co chceta (żeby było jasne nie popieram i nie cieszę się z tego).
anonim2013.08.3 17:35
Ten gość, to ten sam, co próbował opieprzyć Komorowskiego na poprzednim Brudstoku. Gość nazywa się Oskar Wądołowski: https://www.facebook.com/oskar.wadolowski Działa w partii Korwina i mówiąc krótko jest wyznawcą Krula: http://www.youtube.com/watch?v=reExU4tLVLU http://www.youtube.com/watch?v=F_2Ulm-3vLk#at=37 Startował też do sejmu razem z Kononowiczem: http://patrz.pl/filmy/kww-podlasie-xxi-wieku Typek ma ewidentnie coś z głową.
anonim2013.08.3 17:45
@elvi Bardziej byłbym za homo erectus!!.A może ty jesteś homo-miecugowentis?! .Tyż mi sie podoba!!!
anonim2013.08.3 17:49
Janek wyzwoliciel Ernest i inni tp.o incydencie: "Postąpił tak, jak na pobożnego katolika przystało. " "Pobożny katolik" chłoptasie jest na "Przystanku Jezus" a nie tarza sie z wami w g....
anonim2013.08.3 17:49
tesserakt -> 88 to rok 1988 baranie.
anonim2013.08.3 17:52
Heh - Prawo Godwina się sprawdza w pełni - jak kretyn w internecie nie ma argumentów to wyjeżdza od czapy z Hitlerem. Pogratulować teSSekartowi dla którego rozliczanie polszewii to nazizm a czyjaś data urodzenia również kojarzy się z Hitlerem - zbok do kwadratu jak w dowcipie z gościem co wszędzie widzi seks:).
anonim2013.08.3 18:21
Nie można pozwolić na przemoc , szczególnie publiczną , masową , popkulturową.To zbrodnia w obec pluralizmu i tolerancji.Jeśli bedziemy przechodzić obojetnie w obec takich postaw to niedługo tacy ludzie jak miecugow , jego czerwony tata stalinowiec beda wyznaczali nam polakom standarty zachowań i i postaw w/g których możemy się poruszać.Nie ma i nie bedzie zgody na tresure i medialną przemoc tych czerwonych bestii.
anonim2013.08.3 18:42
@elvi rany julek.nawet nie wiem co napisać.nie jestem tu po to żeby stawiać na swoim i pouczać a poczułam się dziwnie.Ty -pisząca i ostrzegająca przed fanatyzmem i faszyzmem a jednocześnie tworząca natychmiast nowy gatunek człowieka a raczej podczłowieka(i wrzucająca mnie do tegoż właśnie worka)o nazwie homoterlikus(Twoje pogardliwe-ale do kogo ja mówię?homoterlikus wie swoje). hitler z wielką pogardą wymyślił sobie wroga ale miał tak wielki power i charyzmę że wcielił to w życie-w swoje szaleńcze.obłąkane demoniczne życie.Boga tam w jego filozofii nie było.Bóg cierpiał razem z milionami ofiar.Nie wiem czy hitler i jego bandyci nosili krzyżyki na szyji.co mnie to obchodzi.wiem co robili.owoce tych zbrodniarzy znamy wszyscy. i to jedyna miara czynów.a nie naszywka na mundurze,pobożna minka czy płomienna obietnica. a przy okazji-gdy stworzyłaś ten pogardzany podgatunek HOMOTERLIKUS to zobacz ilu zyskałaś zwolenników... Już słysze miarowy krok ich butów Ale się nie boję.idę ciasto upiec,jutro niedziela
anonim2013.08.3 19:00
@elvi Heheheheheheee!!.El-vi to brzmi jak arab!!
anonim2013.08.3 19:12
To by pewnie ktoś z TVN. Żeby później gadali na antenie, że to jakiś PiSowiec, albo narodowiec i ośmieszali.
anonim2013.08.3 19:12
Kiedyś jak byłem młodszy podobał mi się nawet Woodstock i uważałem, że jego krytycy mają coś z głową. Teraz już jestem dorosły i uważam, że to zbieranina hołoty i dziczy. A z ideą Przystanku i WOŚP-u identyfikują się osoby, którym zależy na zgubie Polski i Polaków.
anonim2013.08.3 19:24
sempreverita, a mnie denerwują osoby, które twierdzą, że są za świeckością państwa, a tak naprawdę ich marzeniem jest, żeby nie było religii, a ludzie nie wierzyli już w Boga.
anonim2013.08.3 19:33
Ja tam tylko uważam, że homoseksualiści to ludzie pokrzywdzeni przez los. Czasem jednak agresywni w swoim działaniu i wymuszający siłą akceptacje dla swoich zachowań. Trudno się dziwić, że to powoduje agresję. Ja akurat się staram powstrzymywać, chociaż nigdy nie uznawałem homoseksualizmu za coś normalnego.
anonim2013.08.3 19:35
Skoro moja wiara uczy, że homoseksualizm to grzech, więc niech się nikt nie dziwi mojemu braku akceptacji, chociaż nie uważam, że należy używać przemocy wobec nich.
anonim2013.08.3 19:37
Jeśli wyrażają na to chęć to należy im pomagać.
anonim2013.08.3 19:48
"Naród bez wiary jest narodem bez przyszłości. Zobaczmy co dzieje się teraz w krajach skandynawskich czy Beneluxu? rozważają eutanazje noworodków (czytam teksty źródłowe). To państwa bez Boga! Kompletny laicyzm prowadzi do nihilizmu." Też mi się to nie podoba. Wydaje mi się, że w tych "postępowych" krajach nie ma granic. Niedługo usprawiedliwią zabijanie dzieci po narodzeniu nawet, niby dla ich dobra i do czego to ma prowadzić? Smutne to jest. Poza tym te kraje wyrzekają się swojej tradycji, wiary przodków, niby w imię nowoczesności. Patrz, chociażby zmiana hymnu Szwajcarii, brak odniesienia do Boga w konstytucji UE. Zachowanie forumowiczów to już subiektywne oceny. Skoro masz powody by tak to oceniać, to już Twoje zdanie.
anonim2013.08.3 19:51
Rozumiem, że to opisywanie aktów homoseksualnych może być dla Ciebie obrzydliwe. Tak samo jak mnie obrzydziło to, że ktoś opisał tutaj kiedyś Matkę Boską jako osobę erotyczną.
anonim2013.08.3 19:58
Jedna jaskółka wiosny nie czyni, widać że ludzie zaczynają tracić cierpliwość!
anonim2013.08.3 20:56
Dla chamstwa i przemocy nie ma litości. Zastanawające jest coś innego: polityczny TVNowski program na scenie festiwalu muzycznego (Przystanku Wodstock). O czymś takim jeszcze nie słyszałem. Owsiak się rozpędził.
anonim2013.08.3 20:57
Pan Miecugow buntował młodzież przeciw wizycie Ojca Świętego. Widocznie spotkała go za to kara. Kto sieje wiatr, ten zbiera burze.
anonim2013.08.3 21:14
@elvi no szacunek zaskoczyłaś mnie niesamowicie.dalas super przykład tym którzy myśleli że znajdą w Tobie sprzymierzeńca do obrażania innych.pokazałaś autentycznie dobrą wolę.to więcej niż przerzucanie się argumentami.dzięki na ten upał to jednak lodową nutellę wybrałam.oto przepis chocaż nie wiem czy dobre to będzie http://www.youtube.com/watch?v=PLCTGzWp2UA zaglądaj na frondę,mnie nie będzie na innych forach bo nawet pisanie tutaj jest dla mnie bardzo trudne.komputer to nie mój żywioł.zaniedbałam trochę spraw przez to pisanie i dwa razy spoźnilam się do pracy.ale fajnie że cię spotkałam.lubię rozmawiać z ludźmi poszukującymi Prawdy bo byłam kiedyś daleko od Boga (wielu moich znajomych to ateisci) i wiem jaka to ulga gdy się go odnajdzie,życzę tego innym ale to tajemnica czemu jedni mają te łaskę a inni nie.pozdrawiam
anonim2013.08.3 21:16
Uśmiałem się :-)
anonim2013.08.3 22:26
Ten facio jest na facebook'u. Nazywa się Oskar Wądołowski. https://www.facebook.com/oskar.wadolowski
anonim2013.08.3 23:19
A ja się pytam gdzie tu TOLERANCJA ???
anonim2013.08.3 23:20
OCZYWIŚCIE DLA GOŚCIA Z DYKTĄ
anonim2013.08.4 6:39
@Fascination I tak od "wyklepanej michy" Miecugowa wartkim torem przeszłaś do eutanazji niemowląt!!. Gratuluje gumowego umysłu.Bardziej rozciągliwego jak te twe góry prezerwatyw na pielgrzymkach!!!.Hehehehheeeee!!!
anonim2013.08.4 9:23
Sam Jezus zachowałby się dokładnie tak samo jak ten młody człowiek. Wpadłby na scenę i nawalał Miecugowa! Prawda? Zapewne papież Franciszek też postąpiłby podobnie.
anonim2013.08.4 10:15
@ground tez kiedyś chciałam przykladać prostą miarę do zachowań chrześcijan i mialam pretensje ze Jezus by inaczej postąpił.W ten sposob można by wszystkich potępić i znienawidzić bo...nie są podobni do Jezusa.Oczekujemy ogromnych rzeczy od innych ludzi tymczasem jedyna rzecz jaką możemy zmienić na calym świecie to nasze serce.nasze wlasne serce.To że wielu katolikow reaguje niekoniecznie świętobliwie na rózne zdarzenia nie jest dowodem na to że Boga nie ma,a raczej jest dowodem na to iż nasi rodzice(wspólni)Adam i Ewa sprzeciwili się Bogu i tak oto kondycja ludzkości jest bardzo kiepska.Ale jest wielka Nadzieja.Tak naprawdę możemy WSZYSTKO pod warunkiem że oddamy Zycie Bogu i pozwolimy Mu wziąc za nas stery.Nie oczekuj że wchodząc na portale katolickie usłyszysz Anielskie śpiewy.tak będzie w Niebie.Ale zobacz że jednak jest tu inaczej,dużo dobrego też się dzieje a artykuły pisane są pod prąd obrzydliwej politycznej poprawności jakiej ikoną był wlaśnie miecugow.
anonim2013.08.4 18:02
róbta co chceta, czyż nie?
anonim2013.08.12 14:36
Tak się kończy bezczelna prowokacja tvnowskich lizusów. Sączenie jadu w postaci płaskiego dowcipu, wyśmiewania wszystkiego co katolickie, narodowe i patriotyczne w kocu natrafi na tamę. I nie skończy sie na zgniłych jajach i pojedynczym trafieniu z "liścia". Pseudo-inteligenckie "szkło k..." A co sądzicie o kardynale, a o Światowych Dniach Młodzieży w Krakowie... a o Smoleńsku i kaczce ... itd, itd, itd. Sami się prosicie!