Grzegorz Braun o wieszaniu Szumowskiego na latarni przez lud Warszawy - zdjęcie
06.05.20, 12:25

Grzegorz Braun o wieszaniu Szumowskiego na latarni przez lud Warszawy

79

Poseł Konfederacji Grzegorz Braun wzywał dziś z mównicy sejmowej do zakończenia kwarantanny. Jak stwierdził, jeżeli rząd uczyni to teraz, to "być może minister Szumowski nie zostanie powieszony na latarni przez lud Warszawy". Upomniany przez marszałek Sejmu Elżbietę Witek odparł, że on żyje historią i odwołuje się do wydarzeń historycznych.


"Wypuście naród z kwarantanny. Jeśli to teraz uczynicie, to wykręcicie się jakoś sianem i może nie wszyscy staną przed Trybunałem Stanu" - mówił Grzegorz Braun.


"Być może minister Szumowski nie zostanie powieszony na latarni przy placu Trzech Krzyży przez lud Warszawy" - dodawał.


Co miał jeszcze do powiedzenia poseł Konfederacji nie dowiemy się, bo marszałek Sejmu po słowach o wieszaniu ministra Szumowskiego przerwała jego wystąpienie.

gd/onet.pl

Komentarze (79):

Mejer2020.05.23 15:41
...wyczuwam u pana Brauna lekki niedowład umysłowy... :/
Miss You promo2020.05.6 22:14
jak zwykle trafne okreslenie i wyczucie panojacej sytuacji,w kraju ,koronawirus to sciema. no chyba tylko pisowski elektorat w to wierzy ,brawo panie Braun,szumowski przed trybunal stanu za dobijanie Polski..
Agnieszka2020.05.6 20:27
Są wypowiedzi Brauna, które bym poparła, ale tu już świruje, żeby się popisywać jak niemal korwin. Z jednej strony nie chcą wyborów, bo niebezpieczne a z drugiej wyskakują z tekstami jak to się nic nie dzieje groźnego epidemiologicznie. Idź facet do roboty na oddział zakaźny z chorymi na Covid jak jesteś taki "rzekomo dzielny" i do tego niezniszczalny albo zdobądź się choć na trochę pokory, bo imponowanie szurii internetowej, co na czarne zawsze białe powie jest niegodne posła RP i mężczyzny.
skarb2020.05.6 18:56
te dranie narodowcy niby patrioci PO wejsciu do Sejmu reka w reke ze zjednoczona partia obywatelska/robotnicza/,jak ludzie dali sie nabrac??????nic nie robia tylko,neguja a ich wynalazkow nie mozna sluchac w debacie gorsi od lewicy wstyd
Jerzy2020.05.6 17:33
no tak, ktoś zaczyna mówić prawdę, więc trzeba mu wyłączyć mikrofon... brawo dla tej pani odważnej!
G\305\202os Rozs\304\205dku2020.05.6 17:28
Z posłem Braunem jest taki oto problem, że jest to inteligentny człowiek, który roztrwania i marnuje swój potencjał intelektualny. Szkoda. Poza tym człowiek witający się "Niech Będzie Pochwalony Jezus Chrystus" w kwestii śmierci człowieka (ludzi) powinien wypowiadać się nieco roztropniej. Odnoszę wrażenie, że GB rywalizuje z JKM na oryginalność w przestrzeni publicznej. W mojej ocenie obaj inteligentni i głupi zarazem. Poza werbalnym onanizmem z mównicy sejmowej niczego do polityki nie wnoszą. Gdyby zależało im na realizacji jakichś idei Konfederacji, to szukaliby nici porozumienia ze ZP, ale oni chyba wolą układać się z Nitrasem i spółką. Taka oto jest "propolska" Konfederacja.
Michał Jan2020.05.6 18:27
Właśnie: tylko "chyba".
Jan2020.05.6 15:43
Przecież to kompletny idiota, szaleniec...kto go wpuścił do sejmu, jak widać nie brakuje cymbałów, którzy na tego czuba głosowali.
Michał Jan2020.05.6 18:26
Z czego to wnioskujesz? Bo p. Witek wyłączyła mu mikrofon?
Oskar2020.05.6 15:40
Braun? A kimże jest ten faszystowski przygłup?
Michał Jan2020.05.6 18:25
Dowiedz się. Wtedy okaże się, że jest na innym biegunie niż faszystowski rząd i komunizująca opozycja totalna.
BieS2020.05.7 22:53
Od Brauna nie można się już niczego dowiedzieć, wszystko co wypluwa to bełkot.
Ania2020.05.6 15:18
Odlot rozumu tego pana
Jan Radziszewski 2020.05.6 14:44
Ty rzeczniku, Żydzie Pinkasie nie zalecaj modlenia się w domu bo to nie jest Twoje zadanie. Twoje miejsce nie jest w Polsce a zwłaszcza w polskiej służbie zdrowia. Prezydencie Dudo nie bądź chwiejny. Dawałem Ci Łaski lecz kto nie wykorzystuje Łask ten kończy źle. Możesz być powieszony przez lud Polski. Nie teraz jeszcze lecz gdy będzie w Polsce wielki krach gospodarczy i dziesiątki tysięcy zmarłych na coronawirusa a więcej niż milion chorych to jest to już bardzo prawdopodobne. Okazałem Ci Łaskę gdy Hostia przytoczyła się do Twoich rąk. Nie byłeś tego godzien jak każdy, ale jesteś prezydentem Mego umiłowanego kraju, skąd pochodzi Mój przodek o imieniu Iz ( jak było w tych Orędziach). Dlatego tak Cię uszanowałem. Uszanuj Ty i Mnie, nie tylko w sercu, kłaniając się wrogom Polski, lecz postawą. Polska to nie Polin. Polska jest krajem starożytnym a Ariowie - Słowianie, w tym zwłaszcza z terenów dzisiejszej Polski, nieśli kulturę i swoje geny na Bliski Wschód i w wiele innych miejsc. Imię Mojej Matki jest słowiańskie – Miriam, to znaczy - jestem pokojem. Korzenie Mojego Imienia też są słowiańskie : Iz, co znaczy – z głębi prarzeczy. Przykładem jest rzeka Izera, dzisiaj w Niemczech, wtedy i później rzeka ludu tylko słowiańskiego. Dawid oznacza - dający wid, czyli światło. Uzupełniaj swą wiedzę prezydencie Dudo bo źle Cię uczyli ( jak i innych Polaków). Sam powiedziałeś, że się uczysz, zatem ucz się. Masoni w Polsce, sługi szatana. Wasz czas w Moim Kraju kończy się. Posłużę się jeszcze wami dla oczyszczenia Polski lecz wasze miejsca w piekle są straszne. Kto szkodzi Polsce będzie bardziej jeszcze męczony niż mieszkaniec innego kraju szkodzący jemu. Zatem wasze piekielne cierpienia masoni służący szatanowi w Polsce będą jeszcze większe niż masonów we Francji, Niemczech czy innych krajach. Zatem pamiętajcie. Chcecie żyć choćby dla marnego życia ziemskiego i waszych bliskich. Zatem czyńcie tak aby żyć bo kto oddaje się szatanowi nie żyje lecz już jest martwy. Strzeżcie się. Truliście przez wiele lat Polaków smugami chemtrails. Zatrzymałem to teraz w wielkim stopniu. Widzicie to. Więc nie wierzgajcie przeciw ościeniowi. Nie chcę was zgładzić. Wy sami idziecie na zagładę. Służcie Polsce. To ostatni wasz czas. Amen. - Dziękuję Chryste Królu, doskonały nasz Panie i Zbawco.
Ja 2020.05.6 14:32
Czyli koronawirus to ŚCIEMA!!!! Jeszcze ktoś nie wie?!!
janstan2020.05.6 14:41
To wypad do Rosji ,ćwoku !
anonim2020.05.6 14:32
Dobrze G. Braun im powiedzial.. dla zdrajcow nie bedzie litosci w wolnej Polsce..
anonim2020.05.6 14:04
To już nie śmierdząca onuca, to obs.ane ruskie kalesony
drr2020.05.6 14:35
amator obsranych kaleson się znalazł
KATON STARSZY2020.05.6 13:45
Tawariszcz Mendoza-czyli samo dno,kanalia !
drr2020.05.6 13:28
brawo Braun
Polak katolik2020.05.6 13:24
Grzegorz Braun po raz kolejny odslania swoja maske, ale jak widac jest jeszcze wielu naiwnych ludzi w Polsce (np.matis89) ktorzy tego nie widza... Lewicowiec i manipulant pan posel Braun bedzie krzyczal - tylko liberalizm (Robta co chceta ) w gospodarce, bedzie mowil jestem na prawicy ale bedzie klaskal Putinowi, Lukaszence, bedzie hamowal rozwoj polskiej gospodarki w sytuacji kiedy od stanu gospodarki zalezy nasze byc albo nie byc (tak jak w czasie miedzywojennym musimy rozwinac sie gospodarczo), dlatego tez pan klaun Braun woli lotnisko w Berlinie,ale nie w Warszawie dlatego tez (bedac "katolikiem") bedzie wieszal,, z ludem ..dr Szumowskiego etc etc... Poza tym - rzad PIS nie jest i nie bedzie panstwem bezgotowkowym - to kolejne klamstwo pana Brauna. Wiec albo jest pan naiwny, panie matis - albo jest pan sam w ekipie pro-sowieckich hipokrytow i klaunow takich jak panowie Korwin, Sosnierz czy Braun.
drr2020.05.6 13:30
od wąchania usraelskich popierniczyło ci się we łbie?
Jan Radziszewski 2020.05.6 14:46
Ty rzeczniku, Żydzie Pinkasie nie zalecaj modlenia się w domu bo to nie jest Twoje zadanie. Twoje miejsce nie jest w Polsce a zwłaszcza w polskiej służbie zdrowia. (...) Polska to nie Polin. Polska jest krajem starożytnym a Ariowie - Słowianie, w tym zwłaszcza z terenów dzisiejszej Polski, nieśli kulturę i swoje geny na Bliski Wschód i w wiele innych miejsc. Imię Mojej Matki jest słowiańskie – Miriam, to znaczy - jestem pokojem. Korzenie Mojego Imienia też są słowiańskie : Iz, co znaczy – z głębi prarzeczy. Przykładem jest rzeka Izera, dzisiaj w Niemczech, wtedy i później rzeka ludu tylko słowiańskiego. Dawid oznacza - dający wid, czyli światło. Uzupełniaj swą wiedzę prezydencie Dudo bo źle Cię uczyli ( jak i innych Polaków). Sam powiedziałeś, że się uczysz, zatem ucz się. Masoni w Polsce, sługi szatana. Wasz czas w Moim Kraju kończy się. Posłużę się jeszcze wami dla oczyszczenia Polski lecz wasze miejsca w piekle są straszne. Kto szkodzi Polsce będzie bardziej jeszcze męczony niż mieszkaniec innego kraju szkodzący jemu. Zatem wasze piekielne cierpienia masoni służący szatanowi w Polsce będą jeszcze większe niż masonów we Francji, Niemczech czy innych krajach. Zatem pamiętajcie. Chcecie żyć choćby dla marnego życia ziemskiego i waszych bliskich. Zatem czyńcie tak aby żyć bo kto oddaje się szatanowi nie żyje lecz już jest martwy. Strzeżcie się. Truliście przez wiele lat Polaków smugami chemtrails. Zatrzymałem to teraz w wielkim stopniu. Widzicie to. Więc nie wierzgajcie przeciw ościeniowi. Nie chcę was zgładzić. Wy sami idziecie na zagładę. Służcie Polsce. To ostatni wasz czas. Amen. - Dziękuję Chryste Królu, doskonały nasz Panie i Zbawco.
Jan Radziszewski 2020.05.6 14:48
Ty rzeczniku, Żydzie Pinkasie nie zalecaj modlenia się w domu bo to nie jest Twoje zadanie. Twoje miejsce nie jest w Polsce a zwłaszcza w polskiej służbie zdrowia. Prezydencie Dudo nie bądź chwiejny. Dawałem Ci Łaski lecz kto nie wykorzystuje Łask ten kończy źle. Możesz być powieszony przez lud Polski. Nie teraz jeszcze lecz gdy będzie w Polsce wielki krach gospodarczy i dziesiątki tysięcy zmarłych na coronawirusa a więcej niż milion chorych to jest to już bardzo prawdopodobne. Okazałem Ci Łaskę gdy Hostia przytoczyła się do Twoich rąk. Nie byłeś tego godzien jak każdy, ale jesteś prezydentem Mego umiłowanego kraju, skąd pochodzi Mój przodek o imieniu Iz ( jak było w tych Orędziach). Dlatego tak Cię uszanowałem. Uszanuj Ty i Mnie, nie tylko w sercu, kłaniając się wrogom Polski, lecz postawą. Polska to nie Polin. Polska jest krajem starożytnym a Ariowie - Słowianie, w tym zwłaszcza z terenów dzisiejszej Polski, nieśli kulturę i swoje geny na Bliski Wschód i w wiele innych miejsc. Imię Mojej Matki jest słowiańskie – Miriam, to znaczy - jestem pokojem. Korzenie Mojego Imienia też są słowiańskie : Iz, co znaczy – z głębi prarzeczy. Przykładem jest rzeka Izera, dzisiaj w Niemczech, wtedy i później rzeka ludu tylko słowiańskiego. Dawid oznacza - dający wid, czyli światło. Uzupełniaj swą wiedzę prezydencie Dudo bo źle Cię uczyli ( jak i innych Polaków). Sam powiedziałeś, że się uczysz, zatem ucz się. Masoni w Polsce, sługi szatana. Wasz czas w Moim Kraju kończy się. Posłużę się jeszcze wami dla oczyszczenia Polski lecz wasze miejsca w piekle są straszne. Kto szkodzi Polsce będzie bardziej jeszcze męczony niż mieszkaniec innego kraju szkodzący jemu. Zatem wasze piekielne cierpienia masoni służący szatanowi w Polsce będą jeszcze większe niż masonów we Francji, Niemczech czy innych krajach. Zatem pamiętajcie. Chcecie żyć choćby dla marnego życia ziemskiego i waszych bliskich. Zatem czyńcie tak aby żyć bo kto oddaje się szatanowi nie żyje lecz już jest martwy. Strzeżcie się. Truliście przez wiele lat Polaków smugami chemtrails. Zatrzymałem to teraz w wielkim stopniu. Widzicie to. Więc nie wierzgajcie przeciw ościeniowi. Nie chcę was zgładzić. Wy sami idziecie na zagładę. Służcie Polsce. To ostatni wasz czas. Amen. - Dziękuję Chryste Królu, doskonały nasz Panie i Zbawco.
grimm2020.05.6 13:23
masoński rząd wspiera NWO. Szczepionki są wpisane w cały ten projekt plus inwigilacja i czipowanie. A temu służyć będzie inwestycja Microsoftu z listkiem "Chmury Krajowej". Tak, ten Microsoft, który ma powiązania ze satanistą Gatesem. Sprowadzenie do Polski JP Morgan przez Morawitza to nic innego jak szykowanie sobie posadki za pieniądze podatnika po zakończeniu politycznej kariery. Szumowski tym propagowaniem szczepionkami i straszeniem nimi rodaków też mości sobie miękkie lądowanie.
KONFEDERACJA TO CZESC TARGOWICY.2020.05.6 13:15
CI Z KONFEDERACJ MAJA COS Z GLOWA I JAK MOWIA TO STRASZNIE SIE ZAPLUWAJA OMIJAC ICH NA ODLEGLOSC PRZYNAJMNIEJ 10 METROW.NA PREZYDENTA 40 MILIONOWEGO PANSTWA WYSTAWILI DZIECIAKA TAKIEGO JAK HOLOWNIA .
gio'2020.05.6 13:18
Chyba chodzi o Bosaka???
Michał Jan2020.05.6 13:22
Chyba chodzi o p dr. Dudę 5 lat temu. Pan Bosak jest teraz w podobnym wieku. Może wygląda młodziej, ale przecież w przypadku vice-ministra finansów, to nie jest żaden problem, nieprawdaż?
anonim2020.05.6 13:31
vice-minister finansów zajmuje się poważnymi sprawami a nie tańcuje z gwiazdami w TVN.
Michał Jan2020.05.6 15:49
Jako prezydent, p. Bosak będzie zajmował się jeszcze poważniejszymi sprawami od p. vice-ministra.
anonim2020.05.6 13:15
Ostatnio ryży sam przyznał, że jest alergikiem. Macie więc rozwiązaną zagadkę tych jego spuchniętych oczu. Absolutnie nie ze zmęczenia.
anonim2020.05.6 13:25
Mówisz o ryżym Braunie.
Maciej Łagodny.2020.05.6 13:06
Był CZAS że BARDZO ,,pana" SZANOWAŁEM.Ale tym wystąpieniem pokazał Wać ,żeś BUC -WYKSZTAŁCIUCH ,ot TYPOWE BYDLE bez Godności.
Jan Radziszewski 2020.05.6 15:07
jak cię żydzi zamkną w Obozie .pyt czy wtedy dopiero uwierzysz czarnym żydowski scenariuszom
Maciej Łagodny.2020.05.6 18:38
@ Janie możesz Mieć RACJE.Mój śp: przez 5 lat był w Niemieckich Obozach ,i WIELE opowiadał o zachowaniu Ż------------.I tyle w temacie.
katolik nie może byc hipokrytą2020.05.6 13:01
A czy po sugestii o wieszaniu dr. Szumowskiego przez LUD Warszawy, pan Braun - ten lewacki rewolucyjny mistyfikator, zdążyl dodac .. Szczesc Boże?
BieS2020.05.7 22:41
Oto sedno sprawy. Braun już za siebie nie może , taki sfanatyzowany. Nawet gdyby Bosak był idealny to Braun go załatwi.Przykre co stało się z tym człowiekiem.
M.a2020.05.6 12:56
Zakończenie kwarantanny już natychmiast to co już się nie boicie zakażania podczas wyborów? Wyszła Wasza obłuda nie chodzi o koronawirusa ale o notowania w sondażach. Nawet gdyby Wam dano i trzy miesiące to nie macie żadnego kandydata który by zagroził Panu Andrzejowi Dudzie.Macie same cienkie bolki.
Michał Jan2020.05.6 13:19
Kiedy członkowie Konfederacji (w tym p. Braun) bali się zakażenia w czasie wyborów?
M.a2020.05.6 13:29
Wtedy gdy nie poparli głosowania o wyborach majowych.
Michał Jan2020.05.6 15:48
Bo jest niezgodne z prawem - systemu wyborów nie zmienia się w ich trakcie. Doucz się.
anonim2020.05.6 16:35
Są sytuacje nadzwyczajne nieoczekiwane jak pandemia. Nie wszystko można zapisać w prawie, dlatego są dyskusje i głosowania tylko do tego trzeba mądrych obiektywnych ludzi a nie cwaniaków którym marzy się wspinanie po szczebelkach kariery dla wyłącznie własnych interesów .
Michał Jan2020.05.6 18:24
Słowo "nadzwyczajne" jest tutaj kluczowe. Dobrze, że go użyłeś/łaś. Tego właśnie zabrakło w całym bałaganie prawnym, który wytworzył rząd. Nie może być tak, że w ramach starego porządku prawnego, rząd wprowadza sobie, co chce. Musi właśnie wpierw ustanowić, że mamy stan nadzwyczajny.
Irena2020.05.6 12:54
Braun, bierz szynel i wracaj do Rosji, tam jest Twój dom!!! Бери шинель, иди домой!
anonim2020.05.6 13:23
Irenko czyżby twój też ,tak dobrze władasz tym językiem .
ryszard2020.05.6 12:52
Już z samej mordy wygląda na specjalistę.
violencja2020.05.6 23:33
Ryś , pokaż swoją mordę , a osądzimy
PObudka!!2020.05.6 12:52
KONFEDERACJA to BAT na POPISową mafię, PObudka dla medio t ów zagospodarowanych przez POzorowane sPOry układu POokrągłostołowego!!
Adrian2020.05.6 12:48
To jest mało realne - obecnie latarnie są tak wysokie, że potrzeba by było podnośnika strażackiego.
katolicka kretynizacja polski2020.05.6 12:45
Zamknęliście wszystko przy 50-ciu przypadkach na dzień, a otwieracie przy 200-400, bo stary żoliborski ześwirowany dziadyga ma w doopie zdrowie ludzi!
JUDASZOWSKO ZYDOWSKA KRETENIZACJA POLSKI2020.05.6 13:21
ICEK ZNOWU WLAZLES NA FORUM I PIANA LECI Z PYSKA JAK WSCIEKLEMU PSOWI
Michał Jan2020.05.6 13:25
Uważaj, bo za te anty-semityzmy narazisz się panu premierowi.
Głos Rozsądku2020.05.6 17:05
Po twoich bazgrołach najlepiej widać, jak wy targowiczanie jesteście sfrustrowani faktem, że jeden "szary poseł" robi z wami, co chce. Do tego w swojej głupocie dyskredytujecie go we wszelki możliwy sposób, czym ośmieszacie siebie samych, gdyż przegrywać z kimś zacnym jest przykre, ale nie wstydliwe, a przegrywać z kimś wg was "małym" jest kompromitujące. Żeby to zrozumieć, trzeba mieć w czaszce mózg, a nie sznurek od trzymania uszu. Ale ok., warto, żebyście pisali, bo dajecie ludziom ubaw ze swojej głupoty i to lepszy, niż topowe kabarety.
pawel2020.05.6 17:07
Ale buzuje w TOBIE ESBEKU NIENAWISC
matis892020.05.6 12:37
SZumowski ma za zadanie naganiać Polaków do globalnego masońskiego trującego szczepienia w ramach lewackiej depopulacji. PIS to skrajnie lewacka partia światopoglądowo. Przy okazji na bazie globalnego szczepienia i gospodarczej epidemii PIS wspiera satanistyczny masoński projekt państwa bezgotówkowego do Znamienia Bestii. Nic nie kupisz i nie sprzedasz bez Znamienia bo będzie PISowskie satanistyczne i apokaliptyczne państwo bezgotówkowe. PIS jest najbardziej lewacką partią ze wszystkich.
Jarosław Niekaczyński2020.05.6 12:46
Święte słowa!
Jan Radziszewski 2020.05.6 15:04
ILLUMINATI Jak zwykle działa Kłamiąc i do PIEKŁA prowadzi nieświadomych tego Duraków
Jan2020.05.6 15:46
Idiota jesteś...
pawel2020.05.6 17:06
takie sa wszedzie komentarze wyborcow KONFEDERACJI.Chamstwo ,wulgaryzmy pod adresem rzadu i prezydenta.Niewyksztalcony Bosak NieMA Zadnych Szans z Prezydentem Dr.Prawa.Andrzejem Duda.Boli Wyborco KONFY
Michał Jan2020.05.6 20:17
Chamstwo, wulgaryzmy? Mylą Ci się komentarze tutejszych pro-pisowców z komentarzem Matisa.
PL2020.05.6 12:36
RUska Rura z tego Brauna
jozef2020.05.6 12:32
Nie widzicie belki w swoim oku, tylko źdźbło w oku Brauna. Ilu ludziom w komentarzach na Frondzie życzono śmierci, wyganiano z Polski, ostatni życzą zarażeniem koronawirusem.. Jakoś administrator tego nie usuwa, zresztą większość tzw. artykułów służy do obrażania innych. Zobaczcie chociaż co się teraz pisze o Gowinie.
ka2020.05.6 13:27
Człowieku !. Napisz coś dobrego o Braunie, bądź Gowinie. Czekam. K.A.
Jan2020.05.6 15:45
Chłopie rozumu ci brakło ? to przecież ruski sługus...no chyba,że ty też jesteś z tej grupy...
Michał Jan2020.05.6 15:51
Prokuratura p. Ziobry nie potrafi tego stwierdzić. Zgłoś się do niego, że możesz pomóc. Chyba że nie potrafisz. To wtedy jesteś tylko zwykłym gnojkiem, pomawiaczem.
jozef2020.05.6 19:49
Widzisz Braun nie jest z mojej bajki, ale to co piszę to jest niestety prawdą. Fronda służy dla pisiorów dla atakowania i obrażania innych. Jeżeli ja nie kocham Kaczyńskiego to tez jestem ruskim sługusem i najlepiej żeby mnie w Polsce nie było. Taka jest wasza narracja.
BieS2020.05.7 22:28
Ty nas nie wyzywaj od pisiorów. Ty jesteś pewnikiem od POmyleńców i tobie wolno obrażać, taka jest wasza narracja. Widzisz, jak "dobro" wróciło do ciebie. Nie strój się nigdy w piórka, które ci nie przynależą.
LUKA2020.05.6 12:32
Nie się wstydzą teraz wyborcy takiego posła . Cyniczny i wyrachowany cwaniak . Nigdy nic sensownego i mądrego w Sejmie nie powiedział. Psychopata labilnością emocjonalną .
Irena2020.05.6 12:52
Uważam za zasadne wysyłanie kandydatów na posłów oraz senatorów na badania psychiatryczne oraz na test inteligencji.
ZERR02020.05.6 12:56
Nie miotaj się jak wesz na powrózku. Poza tym, od kiedy to za ostrzeganie kogoś, żeby nie robił głupiej rzeczy, na przykład żeby nie wchodził na wybieg tygrysa w ZOO, albo nie rozdrażniał warszawiaków, trzeba się "wstydzić".
Michał Jan2020.05.6 13:18
Masz na myśli p.p. Witek i Terleckiego, którzy nie dają dokończyć wątku wyłączając mikrofon?
RS2020.05.6 13:22
Swoje dyrdymały pan Braun może opowiadać na spotkaniach ze słuchaczami, w sejmie nie ma czasu na frustracje pana Brauna.
Wojtek Polak2020.05.6 15:34
a w sejmie jest czas dla ministra prowadzonego na pasku przemysły farmaceutycznego. p.min. Szumowski słowo w słowo powtarza za Gates-em wspiera lewackich nierobów z onz i who. no i jeszcze jedno skont p.Szumowski ma informację że na jesień będą dwie a może i więcej pandemii od Gates-a od nierobów z who czy onz a może od brata albo szwagra prowadzących duże firm związane z przemysłem farmaceutycznym? no bo jak by tak Gates dal na wyłączność szczepionki tylko firmie bata i szwagra to majątek rodzinny by mógł bardzo zyskać.
Michał Jan2020.05.6 15:46
Pisowskie brednie też powinny być ograniczone do wieców z tumanami, ale jak się zechciało demokracji, to posłowie mają prawo nawet bredzić. Marszałkowie z ramienia PiS-u chyba Sejm z ulicą Mysią pomylili.
anonim2020.05.6 12:30
Jak widać chaos informacyjny, chaos w głowach, chaos emocjonalny, rozprzestrzenia się lotem błyskawicy i jest groźniejszy od wirusa.
DOBRZE BIJE CZERWONA PIANE2020.05.6 13:24
Ten Braun to Polak czy rudy zyd
les2020.05.6 15:29
zaloz sobie maske, zrob 2 miesiace kwarantanny,a potem pohustaj na latarni.
janstan2020.05.6 14:35
mistrz destroyki- rzekłby Winston.A między nami ,Polakami, najzwyklejsza świnia, która nie dowidzi, co sie dzieje u jej przyjaciół ,Moskali- bo świnia krótkowzroczną jest !